Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2019

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZE SZCZENIĘ

1.
Satisfaction From What You Do by Ahmed Boziev
suka
315 pkt.
Schipperke, wł. Dorota Mikus-Koralewska
2.
LOVER PASSIONATE BY AHMED BOZIEW
pies
305 pkt.
Schipperke, wł. Dorota Mikus-Koralewska
3.
Olimpius Pride IKARIA EX SENTIA
suka
245 pkt.
Cane Corso Italiano, wł. Agnieszka Małecka
4.
BEL ETUAL DELUX
pies
235 pkt.
Chart perski - Saluki, wł. Magda Matuszewska
5.
SINGULAR SENSATION FOR D'ARGENTO BY Astarte Gold
suka
230 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Agata Owczarska
6.
Brilliant Pearl's Easy Breezy
suka
195 pkt.
Whippet, wł. Kamil Kozioł, Kacper Buła
7.
RAREZA VALENCIA Bitis
suka
160 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Łukasz Salnikow
8.
ARCTIC FREND BEAUTIFUL SKY
suka
150 pkt.
Samoyed, wł. Patrycja Kowalczyk-Stuczeń
9.
LAST RAINBOW OF LUCIFER Sateenkaari Lumi
suka
145 pkt.
Samoyed, wł. Wioletta Trzepizur
10.
SAGITTA Solaris Avis
suka
135 pkt.
Shih Tzu, wł. Agnieszka Kuszel
11.
TERRANO Ewimark Rakownia
pies
130 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Marcin Fitali, Marek Wojciechowski, Agata Fitali
12.
TERRA OD TERRIKA Poezja Ruchu (FCI)
suka
125 pkt.
Kerry Blue Terrier, wł. Witold Błaszczyszyn
13.
ALWAYS PLAY WITH ME Irish Moon
suka
120 pkt.
Seter irlandzki, wł. Rafał Szumera
Disoranto MADE YOU LOOK
suka
120 pkt.
Nowofundland, wł. Piotr Pasek, Julia Pasek
14.
Splash SOLO SONG
pies
115 pkt.
Pudel średni (biały, brązowy, czarny), wł. Agnieszka Pluta
X Marks The Spot Big Brazzel
pies
115 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Malgorzata Otto-Doppenberg
15.
Almendares BAJKA
suka
110 pkt.
Hawańczyk, wł. Anna Szczepaniak
16.
BUONA SERA z Arislandu
suka
105 pkt.
Wyżeł włoski szorstkowłosy, wł. Jadwiga Konkiel
17.
Alotorius Old Glory (FCI) PICTURE PERFECT
suka
100 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
KIMBO SLICE Campari - Staff (FCI)
pies
100 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Aleksandra Wejdler
PATRICK GUINNESS von Katzenmiau
pies
100 pkt.
Boston Terrier, wł. Joanna Hald
18.
ARSSUNTIA (FCI) ARIA
suka
85 pkt.
Shih Tzu, wł. Bogumiła Koperkiewicz
CARTANIA Boston Shutterfly
suka
85 pkt.
Boston Terrier, wł. Damian Kleist
SALGREY'S PASCAL
pies
85 pkt.
Chart perski - Saluki, wł. Magda Matuszewska
VIEWPOINT OT VLADLEI ARISH
pies
85 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Małgorzata Wolniewicz, Wojciech Wolniewicz, Weronika Jurek
19.
Victorious Star NIGHT JACK DANIELS
pies
75 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Monika Sołtys
20.
Almendares DYMITR
pies
70 pkt.
Hawańczyk, wł. Anna Szczepaniak
ICZE Dil Ka Rishta
suka
70 pkt.
Leonberger, wł. Daniela Regiec
WATA CUKROWA NEXT GERMANIKA
suka
70 pkt.
Pudel toy, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek, Carita Lund
21.
LAST IMPERIA OF LUCIFER Sateenkaari Lumi (FCI)
suka
60 pkt.
Samoyed, wł. Paulina Szymańska
SUN STAR od Bobika
pies
60 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Ewa Iłczyk
22.
RAYNER EKI BALARDA
pies
55 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Andrzej Przetak
REDTONE (FCI) FUJI POWER FULL
suka
55 pkt.
Chow Chow, wł. Julia Dziemianko
TELIMENA Taniec Motyla (FCI)
suka
55 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
23.
ALTITUDE Amona Canis
suka
50 pkt.
Border Collie, wł. Kamila Orłowska
Arco Iris OOHS AND AAHS
suka
50 pkt.
Boston Terrier, wł. Wojciech Płotnicki
CASS'IMPERIUM REAL MARILYN MONROE
suka
50 pkt.
Buldog francuski, wł. Przemysława Ciećkowska-Powałka
JOSEPNINE GENSTAT
suka
50 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Zbigniew Falbowski
MACHO Jaćwingowy Gród
pies
50 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Paulina Judzewicz
ORION Alarm Beskyd
pies
50 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Michał Włodarczak
SARRA SUN of MY LIVE Pearl River
suka
50 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
24.
BRYNA Polska Biel (FCI)
suka
45 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas, Cynthia Skoczylas
Caletto VALENTINO 4 YOU
pies
45 pkt.
Szpic miniaturowy (Pomeranian), wł. Joanna Świerska
D'Argento Vien DIRTY NIGHT IN HAVANA
suka
45 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Agata Owczarska, Elżbieta Słowińska
Evonty EASTER BUNNY
pies
45 pkt.
Basenji, wł. Joanna, Grzegorz Zapała
Montewhite LUCIUS DOMITIUS
pies
45 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Joanna Rojek
NOMINA Dentis
suka
45 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
SWEET CHOCOLATE With Me FCI
suka
45 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Katarzyna Wiśniewska
25.
APPLAUSE FOR SPARKLE Jack's Life (FCI)
suka
40 pkt.
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł. Jacek Wąs
CAVA Brygada Alfa
suka
40 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Leszek Poniewierka
D'Argento Vien CIN&CIN
suka
40 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Agata Owczarska
Doma Fortuna FCI RAFFINATA RAFFICA
suka
40 pkt.
Hawańczyk, wł. Yvette Dobroczek, Dobroczek Tomasz
Foxpolis EVEREST
pies
40 pkt.
Whippet, wł. Wanda Lisiecka
Sonata Arctica (FCI) YAARGO MY MASTERPIECESON
pies
40 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Kubiak
26.
Fortis Fortuna Adiuvat Quincy Collis Amores
pies
35 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos
KAAMOS LO'GOSH de In fine mundi
pies
35 pkt.
Saarlooswolfhond, wł. Barbara Szpakowska
ORLANDO Slunecni paprsek
pies
35 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Maria Mikołajska
Winter Melody I'M NO ANGEL
suka
35 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
27.
AQUILLA Fantastyczny Pies (FCI)
suka
30 pkt.
Airedale Terrier, wł. Wioletta Domachowska
BACARD'S CREAM WINNER
pies
30 pkt.
Chow Chow, wł. Jacek Wąs
BALLERINA SI CHIAMA BELLA RUSSA Khlan FCI
suka
30 pkt.
Wilczarz irlandzki, wł. Ewa Sokół-Iskra
BLACK BAD BOY Białe Wilki Z Wilkowa
pies
30 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska, Aleksandra Szydłowska
Candia Ghana Białe Wilki Z Wilkowa
suka
30 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska
CARMEN Skarb Północy
suka
30 pkt.
Buldog francuski, wł. Patryk Żukowski
Fiona z Ziemi Dobrzyńskiej FCI
suka
30 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Weronika Pawlik
GUSTAW ASLAN II Blue Bricassart FCI
pies
30 pkt.
Border Collie, wł. Sylwia Kała
KOKAINA CANCRIMO
suka
30 pkt.
Nowofundland, wł. Maja Pawłowska
MAYA Markolandia
suka
30 pkt.
Buldog francuski, wł. Jakub Trybuch, Łukasz Kuźniar
Montewhite FOREVER TOGETHER
suka
30 pkt.
Hawańczyk, wł. Joanna Rojek
28.
Canis Fortuna NOVELA
suka
25 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Dawid Wojtyna
CASS'IMPERIUM CARMELITA
suka
25 pkt.
Buldog francuski, wł. Przemysława Ciećkowska-Powałka
EMILI Diamond Lamb
suka
25 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Ewa Bobowska
KILLER CANCRIMO
pies
25 pkt.
Nowofundland, wł. Maja Pawłowska
PICCOLINA Mera Vallis
suka
25 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Anna Krutelewicz
VIVIEN TIBETAN ORCHID FCI
suka
25 pkt.
Shih Tzu, wł. Wioletta Paluch
29.
ALBA Khlan FCI
suka
20 pkt.
Chart szkocki, wł. Ewa Sokół-Iskra
BIES-LIDKA z Rubinkowskiego Pola FCI
pies
20 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Natalia Ubysz
CHIPPYSIZE GAME OVER
pies
20 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Bożena Śmiałowska
Cornadore BELO
pies
20 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek
Elfa Winter Cherry de Grande Vinko
suka
20 pkt.
Doberman, wł. Wojciech Hurlak
Evepassion Ariett of Georges
suka
20 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Ewa Ochman
FRAN FINE Chilarious
suka
20 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Jan Jonkowski
GONE WITH THE WIND SCARLETT Canadian Maple Leaf
suka
20 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Tomasz Piątek, Helena Piątek
HYPNOTIZING XENA Impuls i Splendor
suka
20 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Angelika Wójcik
I EM WANDA MAXIMOFF From Arian Hill
suka
20 pkt.
Golden Retriever, wł. Monika Fuchs
NIGHT ANGEL Asocjacja
suka
20 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Joanna Warzecha
ROMANTICA Mera Vallis
suka
20 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Anna Krutelewicz
SI'RON BOSS Myliu Myliu
pies
20 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Alicja Pasierbińska
30.
BRANDY Sheepdog El Dorado
suka
15 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Agnieszka Woś
CZAKO ze Smolandii (FCI)
pies
15 pkt.
Szpic wilczy, wł. Tomasz Bednarski
DACAR Kudełka
pies
15 pkt.
Chow Chow, wł. Malwina Krupińska
DOLORES Direttamente Dal Paradiso
suka
15 pkt.
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy), wł. Sylwia Sosialuk
ICE CRYSTAL Dummles
suka
15 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Aneta Pietrzak
IVA Olbrzym z Nadmorskiego Klifu (FCI)
suka
15 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Małgorzata Śmieszek
JORDAN Asterniger
pies
15 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Witold Witkowski
Pici Pelyhes Virginia
suka
15 pkt.
Bolończyk, wł. Małgorzata Kratowska
PRIMO z Lasów Preczowskich
pies
15 pkt.
Thai Ridgeback Dog, wł. Agnieszka Merchut
REVIA z Rozkoszowskiej Chaty
suka
15 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Renata Garbiec Grabarczuk
Tylko Ty (FCI) KATALINA
suka
15 pkt.
Whippet, wł. Anna Walenkiewicz
YUKIO Twierdza Samuraja
pies
15 pkt.
Tosa, wł. Agnieszka Bonczek
31.
BABA JAGA El-Halem
suka
10 pkt.
Gończy polski, wł. Maria Minakowska
Best Jack ILLUSIA
suka
10 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Joanna, Grzegorz Zapała
Cornadore BURICA
suka
10 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek
DEUS VENATOR BASKIN ROBBINS
suka
10 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Katarzyna Lauzer
DIORISSIMO SWEET COOKIES
pies
10 pkt.
Buldog francuski, wł. Joanna Dzikiewicz
ELIN LAND KIARA BLUE
suka
10 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Dominika Czepiżak
FRIDA Valarti
suka
10 pkt.
Rottweiler, wł. Bogdan Wolański
GALAXY GLOW Harpagon (FCI)
suka
10 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Aleksandra Wejdler
HIRA Loyal-Point (FCI)
suka
10 pkt.
Pointer, wł. Sławomir Kurowski, Beata Kurowska
Human Dogs MIREILLE MATHIEU
suka
10 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Lukasz Nowak
JACQUELINE Loyal Point (FCI)
suka
10 pkt.
Wyżeł pirenejski, wł. Sławomir Kurowski, Beata Kurowska
JENIFER Fortunatus Poland (FCI)
suka
10 pkt.
King Charles Spaniel, wł. Małgorzata Jaśkowiak
LADDIE ALESSI ANGEL
suka
10 pkt.
Sussex Spaniel, wł. Izabela Gwardyńska
LAST LEGEND OF LUCIFER Sateenkaari Lumi (FCI)
pies
10 pkt.
Samoyed, wł. Paulina Szymańska
Montewhite EVVA
suka
10 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Joanna Rojek
PAN TADEUSZ Niziołek (FCI)
pies
10 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Ryszard Ciecierski
PAX de la Riviere Ouareau
suka
10 pkt.
Epagneul Breton, wł. Urszula Chwałkowska
POLKA di Val Grossa
suka
10 pkt.
Epagneul Breton, wł. Urszula Chwałkowska
QUITTY Krisanda
suka
10 pkt.
Szpic mały biały, wł. Anna Kuliszewska
SIXTH SENSE THE STAR OF RAINBOWLAND
pies
10 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Rafał Koziełł
U JESSE PINKMAN z BasiSfory
pies
10 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Barbara Lauzer
VERONA TIBETAN ORCHID FCI
suka
10 pkt.
Shih Tzu, wł. Wioletta Paluch
WAĆPAN MIŁOWIT Nabram-Poraj
pies
10 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Izabela Grzesiek
WALLENBERG'S MARCO-POLO
pies
10 pkt.
Pudel toy, wł. Danuta Szwedowska
32.
AYDA Alegria de Stupy
suka
5 pkt.
Manchester Terrier, wł. Agnieszka Nowak-Patyniak
Bambi Collis Amores Katemori
suka
5 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos
BODO Białe Wilki z Wilkowa
pies
5 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Agnieszka Woś
CANDY Bobo Zgraja (FCI)
suka
5 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Joanna Madejska
CHILLI Element of Me
suka
5 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek
GO FOR IT Vertragus
suka
5 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Paulina Skrobiszewska, Justyna Skrobiszewska
LIVONIJA BARONESA FATA MORGANA
suka
5 pkt.
Doberman, wł. Wojciech Hurlak
LOUIS FAT BOY Smart Love (FCI)
pies
5 pkt.
Owczarek szkocki krótkowłosy, wł. Agnieszka Pełka
OVER AND OVER AGAIN Złota Elita
pies
5 pkt.
Hawańczyk, wł. Małgorzata Uściło
QUEEN BOUDICCA FROM BALIHARA RANCH
suka
5 pkt.
Appenzeller, wł. Grażyna Kuzioła
ROZI EKI BALARDA
suka
5 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Andrzej Przetak
RYCERSKI CZABOR z Poniatowskiego Dworku
pies
5 pkt.
Ogar polski, wł. Sławomir Gradowski
TIMBA CARPATHIAN SAINT`S
suka
5 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Przemysław Pietrzak
U SKINNY PETE z BasiSfory
pies
5 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Katarzyna Lauzer
WICCO Tombo
pies
5 pkt.
Owczarek niemiecki krótkowłosy, wł. Magda Lipnicka-Sapielak
Z Ledulandu (FCI) Monari
pies
5 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Elżbieta Gogolin