Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2019

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY WETERAN

1.
Saussurea TWIST N SHOUT
pies
1210 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Dorota Orłowska
2.
NIEPOPRAWNY ROMANTYK AZUROWA AMHARA
pies
875 pkt.
Lhasa Apso, wł. Lucyna Zawada
3.
Volzhskiy Talisman EGOR
pies
685 pkt.
Pudel duży (biały, brązowy, czarny), wł. Marta Lorentz
4.
MY QUEEN Contenders
suka
655 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz
5.
GIRO Benignus
pies
645 pkt.
Bokser, wł. Maria Skowrońska
6.
Solo Rossii Sapore di Sol
pies
530 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Paweł Gąsiorski
7.
Kristari's JOSE CUERVO
pies
505 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
8.
EXECUTIVE LEAGUE OF GENTLEMEN
pies
435 pkt.
Pudel toy, wł. Danuta Szwedowska
9.
Amos Pembdrive (FCI)
pies
365 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Paweł Filipiak
10.
ROKEENA MOJ SLODKI YOGI
pies
200 pkt.
Petit Basset griffon vendéen, wł. Dorota Gorgolewska
11.
DYNIA A'LA Taboo
suka
190 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Magdalena Mieszała
12.
KAMELIA Grand Canyon
suka
185 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Elżbieta Ciechanowska-Błądek
13.
Bleper's (FCI) FOLLOW YOUR HEART
suka
160 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Ilona Kwiatkowska
14.
ISTA AMA CANEM
suka
130 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Alicja Borsuk
YUSEI GO Shun'you Kensha
pies
130 pkt.
Shiba, wł. Izabela Przeczek
15.
BE MY SHOW STAR Lost in Love
suka
125 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Izabela Grzesiek
16.
VICE VERSA Teoria Spisku
suka
120 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy, wł. Anna Kozłowska
17.
Corranroo CAROLINE
suka
115 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek
18.
CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga
pies
105 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Głowa-Łobodzińska
19.
CANDY vom Kaabusch
suka
100 pkt.
Wilczarz irlandzki, wł. Hanna Woźna-Gil
20.
EGO Dentis
suka
90 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
21.
KALISZANKA Perłowy Ogród FCI
suka
80 pkt.
Szpic mały biały, wł. Wiktoria Beń
SPICED COOKIE Volpino Mini
pies
80 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Aneta Hombek
22.
BLAIRA ACAPELLA Mr-Shih
suka
70 pkt.
Shih Tzu, wł. Jan Ficek
23.
ETIAM Kłusująca Sfora
suka
60 pkt.
Gończy polski, wł. Aleksandra Garbacz, Paweł Garbacz
MEVERICK HARPAGON z JORWIK
pies
60 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Aleksandra Wejdler
24.
WEGA z Białeckiej Ostoi (FCI)
suka
55 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Renata Garbiec Grabarczuk
25.
VELVET FRIEND Staszel
pies
40 pkt.
Golden Retriever, wł. Jarosław Ruszczak
26.
HONEY BOY Asocjacja
pies
35 pkt.
Owczarek australijski - Kelpie, wł. Joanna Warzecha
27.
PUSZKAR z Huculskiej Łąki
pies
30 pkt.
Ogar polski, wł. Marzena Szymczak
28.
Evasion YESSICA
suka
20 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Ewa Joanna Żukowska
WILDEST ALICE FROM THE FLAMES z Basisfory
suka
20 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Barbara Lauzer