Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2019

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2

1.
Fullhouse Bull's Papaya Dream
suka
1165 pkt.
Bullmastiff, wł. Agata Bis
2.
SLASH Wielkopolski Bernardyn
pies
1110 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Magdalena Kubacha
3.
SEABROOK'S MISTER DIVINE AT DISORANTO
pies
985 pkt.
Nowofundland, wł. Piotr Pasek
4.
CIEKAWY ŚWIATA u Stóp Szklanych Gór
pies
900 pkt.
Czarny terier rosyjski, wł. Ewelina Turkiewicz
5.
CAYUGA JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO
pies
880 pkt.
Nowofundland, wł. Maja Pawłowska
6.
SIXTH SENSE THE STAR OF RAINBOWLAND
pies
700 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Rafał Koziełł
7.
GIRO Benignus
pies
645 pkt.
Bokser, wł. Maria Skowrońska
8.
KROKUS Tostom
pies
630 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Andrzej Gera
9.
Fullhouse Bull's Lotus Black Obsession
suka
540 pkt.
Bullmastiff, wł. Agata Bis
10.
DRACO WHITE STAR OF RAINBOWLAND
pies
520 pkt.
Sznaucer miniaturowy biały, wł. Rafał Koziełł
KOKAINA CANCRIMO
suka
520 pkt.
Nowofundland, wł. Maja Pawłowska
11.
BRAVE BOY EX SENTIA OLIMPIUS PRIDE
pies
460 pkt.
Cane Corso Italiano, wł. Agnieszka Małecka
Eria Pro HARTL
pies
460 pkt.
Doberman, wł. Wojciech Hurlak
12.
IRON MAN Elitesse
pies
420 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Michał Włodarczak
13.
Fullhouse Bull's Hallelujah Moment
suka
380 pkt.
Bullmastiff, wł. Agata Bis
14.
GIPSY KING BLACK STAR OF RAINBOWLAND
pies
370 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Rafał Koziełł
15.
HOPE HAPPINESS OF HAME Kaźko Słupski
suka
330 pkt.
Nowofundland, wł. Malgorzata Grabka
16.
ORION Alarm Beskyd
pies
285 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Michał Włodarczak
17.
ERISSA R.J.Osanna (FCI)
suka
245 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
Olimpius Pride IKARIA EX SENTIA
suka
245 pkt.
Cane Corso Italiano, wł. Agnieszka Małecka
18.
BELYI LEKAR GRATSIA
suka
235 pkt.
Owczarek środkowoazjatycki, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
19.
SWEET CHOCOLATE With Me FCI
suka
230 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Katarzyna Wiśniewska
20.
BELYI LEKAR BAGIRA
suka
225 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
JORDI Shiragon
pies
225 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Joanna Pazderska, Agnieszka Górnowicz
21.
BIAR MARQUES DE TRAMASTERRA
pies
220 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Monika Kurczewska
Polski Niedźwiedź (FCI) DRAGON
pies
220 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Elżbieta Sztangret
22.
CASSIOPEIA Our Champions
suka
190 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Katarzyna Prusinowska
23.
DAPHNE Caveat Actor
suka
185 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Paulina Judzewicz
LUCKY LADY Lusi's Stars FCI
suka
185 pkt.
Buldog angielski, wł. Grażyna Grabska
24.
Viva Estrella DUCHESS
suka
175 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Agnieszka Kulibaba
25.
ODYS Doberdog (FCI)
pies
170 pkt.
Pinczer miniaturowy, wł. Sebastian Romuzga
26.
CUNAMI LAMPO DI SPERANZA-ONMI
suka
160 pkt.
Mastif neapolitański, wł. Edward Siwochowicz
27.
BELYI LEKAR BALDUR
pies
155 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
REVIA z Rozkoszowskiej Chaty
suka
155 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Renata Garbiec Grabarczuk
28.
BELYI LEKAR VIRTUS
pies
150 pkt.
Owczarek środkowoazjatycki, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
EGRI z Grodu Książąt Pomorskich
suka
150 pkt.
Sznaucer olbrzym pieprz i sól, wł. Mirosława Plackowska
RAYNER EKI BALARDA
pies
150 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Andrzej Przetak
29.
BRENDA Hexenwiese FCI
suka
130 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Maria Mikołajska
CANNABIS Malinowy Ogród (FCI)
pies
130 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Halina Wielguszewska
VERA WANG Asta La Vista
suka
130 pkt.
Shar Pei, wł. Dominika Bryl
30.
AL CAPONE IS DVARISKIU
pies
125 pkt.
Bullmastiff, wł. Monika Pasik
EMBAT R.J.Osanna (FCI)
pies
125 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
31.
ATENEA
suka
120 pkt.
Presa Canario, wł. Alicja Ostrowska
Disoranto MADE YOU LOOK
suka
120 pkt.
Nowofundland, wł. Piotr Pasek, Julia Pasek
IRMATAS VICTORY`FLAME SEMPRE`CC
suka
120 pkt.
Cane Corso Italiano, wł. Dorota Posłajko
JOSEPNINE GENSTAT
suka
120 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Zbigniew Falbowski
MARADIK z Rozkoszowskiej Chaty
pies
120 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Renata Garbiec Grabarczuk
WODAN Margarejro FCI
pies
120 pkt.
Dog niemiecki (błękitny), wł. Dariusz Markiewicz
32.
BELYI LEKAR NEFTYDA
suka
115 pkt.
Owczarek środkowoazjatycki, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
33.
GERY Hebron
pies
110 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Przemysław Pietrzak
34.
CREON Cuore Amico
pies
105 pkt.
Dog niemiecki (czarny, arlekin), wł. Ewa Sobierańska
NOMINA Dentis
suka
105 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
SAN JOSE Magnum Cordis FCI
pies
105 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Natalia Zakrzewska
35.
Bemol Czandoria
pies
100 pkt.
Appenzeller, wł. Grażyna Kuzioła
Chalston My Gal-Bull
pies
100 pkt.
Buldog angielski, wł. Jowita Bohaterowicz-Chojnowska
COBRA Valarti
suka
100 pkt.
Rottweiler, wł. Bogdan Wolański
FENSY von der Maxi Rott
suka
100 pkt.
Rottweiler, wł. Bogdan Wolański
HEADY WHISKEY Z Bractwa Odważnych FCI
pies
100 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Monika Sołtys
VALKYRIA Perła Kaukazu (FCI)
suka
100 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
36.
IVA Olbrzym z Nadmorskiego Klifu (FCI)
suka
95 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Małgorzata Śmieszek
QUEEN BOUDICCA FROM BALIHARA RANCH
suka
95 pkt.
Appenzeller, wł. Grażyna Kuzioła
ROZI EKI BALARDA
suka
95 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Andrzej Przetak
37.
EGO Dentis
suka
90 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
38.
VS MOHBIS CANO PAXTON Asta La Vista
pies
85 pkt.
Shar Pei, wł. Łukasz Kuźniar, Jakub Trybuch
39.
FLOKS Hovki Lusi (FCI)
pies
80 pkt.
Hovawart, wł. Marek Rozwadowski
GREYS Dil Ka Rishta
suka
80 pkt.
Leonberger, wł. Daniela Regiec
LEGE ARTIS Dentis
suka
80 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
MACHO Jaćwingowy Gród
pies
80 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Paulina Judzewicz
40.
CINDI Arimastif (FCI)
suka
75 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Monika Kurczewska
Victorious Star NIGHT JACK DANIELS
pies
75 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Monika Sołtys
41.
BELYI LEKAR MIMIR
pies
70 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
CATALINA Arimastif (FCI)
suka
70 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Monika Kurczewska
Enormous Over the Moon
suka
70 pkt.
Hovawart, wł. Anna Pieczyńska
Enormous Sherie Adjutor
suka
70 pkt.
Hovawart, wł. Anetta Ekiert
ICZE Dil Ka Rishta
suka
70 pkt.
Leonberger, wł. Daniela Regiec
WALENTY Stajnia Dzieci Wiatru
pies
70 pkt.
Mastif pirenejski, wł. Katarzyna Szpak
42.
BELYI LEKAR SULIKO
suka
65 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
43.
E.FALCOR R.J.Osanna (FCI)
pies
60 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
Elfa Winter Cherry de Grande Vinko
suka
60 pkt.
Doberman, wł. Wojciech Hurlak
GRANT Shiragon
pies
60 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Mariusz Brzoskowski
44.
WEGA z Białeckiej Ostoi (FCI)
suka
55 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Renata Garbiec Grabarczuk
45.
CONAN MASTINEUM Deos Nostros
pies
50 pkt.
Mastif angielski, wł. Izabela Guzik
Enormous (FCI) PLAY WITH FIRE
suka
50 pkt.
Hovawart, wł. Marzena Cykier-Matwiejczuk
46.
ORLANDO Slunecni paprsek
pies
45 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Maria Mikołajska
47.
ARESZ Ammagan Kennel FCI
suka
40 pkt.
Owczarek środkowoazjatycki, wł. Joanna Sztandarowicz
CARAGANA Qwirynus (FCI)
suka
40 pkt.
Dog niemiecki (żółty, pręgowany), wł. Marta Szymańska
EFFI R.J.Osanna (FCI)
suka
40 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
Enormous (FCI) MISTER BOSS
pies
40 pkt.
Hovawart, wł. Joanna Pietrewicz
LIVONIJA BARONESA FATA MORGANA
suka
40 pkt.
Doberman, wł. Wojciech Hurlak
48.
BELYI LEKAR MARA
suka
35 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
CASPIA MASTINEUM Deos Nostros
suka
35 pkt.
Mastif angielski, wł. Izabela Guzik
49.
DRAGANA z Rozkoszowskiej Chaty
suka
30 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Renata Garbiec Grabarczuk
DRAGON z Rozkoszowskiej Chaty
pies
30 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Renata Garbiec Grabarczuk
Fiona z Ziemi Dobrzyńskiej FCI
suka
30 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Weronika Pawlik
QUISQUE DE MASTINES DE PICU XIANA
pies
30 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Elżbieta Wolska-Langer
Spirited Away (FCI) MG MAGNETTE
suka
30 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Halina Wielguszewska
50.
HERRI DE LARRESALKOAK
suka
25 pkt.
Mastif pirenejski, wł. Katarzyna Szpak
KILLER CANCRIMO
pies
25 pkt.
Nowofundland, wł. Maja Pawłowska
51.
AK-MAGASH ZHOLBORS
pies
20 pkt.
Owczarek środkowoazjatycki, wł. Joanna Sztandarowicz
ASHLEY V.'T EEREVEEN
suka
20 pkt.
Bullmastiff, wł. Monika Pasik
DEDAL R.J.Osanna (FCI)
pies
20 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
Enormous Qui Pro Quo
suka
20 pkt.
Hovawart, wł. Anna Pieczyńska
52.
JORDAN Asterniger
pies
15 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Witold Witkowski
KLEOPATRA Lusi's Stars FCI
suka
15 pkt.
Buldog angielski, wł. Grażyna Grabska
YUKIO Twierdza Samuraja
pies
15 pkt.
Tosa, wł. Agnieszka Bonczek
53.
CANE GUARDIANO URSUS
suka
10 pkt.
Bullmastiff, wł. Monika Pasik
FRIDA Valarti
suka
10 pkt.
Rottweiler, wł. Bogdan Wolański
54.
TIMBA CARPATHIAN SAINT`S
suka
5 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Przemysław Pietrzak