Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2019

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4

1.
Ex Sentia DEVIL'S ADVOCATE
pies
1220 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Agnieszka Małecka
2.
ZEFIR ze Sfory Cętkowanej
pies
680 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Beata Gęsińska
3.
TOKAJ ze Sfory Cętkowanej
pies
510 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Beata Gęsińska
4.
Vostok-Zapad JUNE BRILLIANT
pies
435 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
5.
DANCER IN THE MOONLIGHT Asocjacja
pies
370 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Joanna Warzecha
6.
KENYA Bukowieński Bór (FCI)
suka
360 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Krzysztof Świderek
7.
NIGHT ANGEL Asocjacja
suka
340 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Joanna Warzecha
8.
DEGAS Herbu Flinta
pies
330 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Elżbieta Adamowicz
GRAY DAZE Arlet
suka
330 pkt.
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy, wł. Iwona Łukaszyk
9.
BIES-LIDKA z Rubinkowskiego Pola FCI
pies
310 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Natalia Ubysz
10.
Heart Stealers RHYTHM OF THE RAIN
suka
300 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy, wł. Małgorzata Mysiara
11.
TYROL Z Dziada Pradziada
pies
265 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Krzysztof Świderek
12.
SINGULAR SENSATION FOR D'ARGENTO BY Astarte Gold
suka
230 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Agata Owczarska
13.
CHARISMATIC GIRL Asocjacja
suka
210 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Joanna Warzecha
14.
TELIMENA Taniec Motyla (FCI)
suka
165 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
15.
DELICJA z Jamnikowa
suka
130 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Anna Kawalec
16.
VICE VERSA Teoria Spisku
suka
120 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy, wł. Anna Kozłowska
17.
DAKOTA Herbu Flinta
suka
115 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Elżbieta Adamowicz
18.
Carlos od Talskeho mlyna
pies
105 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Dorota Mazur
Evasion NAOMI
suka
105 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Ewa Joanna Żukowska
19.
NEVER SAY NEVER Asocjacja
pies
100 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Joanna Warzecha
20.
CAVA Brygada Alfa
suka
90 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Leszek Poniewierka
21.
BAŁAŁAJKA z Bacewiczówki
suka
80 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Aneta Micielska
22.
Evasion VERONIQUE
suka
70 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Anna Kozłowska
LET'S GO TO THE SHOW Asocjacja
suka
70 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Joanna Warzecha
VITO Nes Gwadiana FCI
pies
70 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy, wł. Dorota Rykaczewska
23.
BOGATYR z Bacewiczówki
pies
60 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Aneta Micielska
24.
TOP SECRET Taniec Motyla (FCI)
pies
30 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Jadwiga Frach
25.
Evasion YESSICA
suka
20 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Ewa Joanna Żukowska
26.
Vostok-Zapad GADALKA BASYA
suka
15 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach