Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2019

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5

1.
Bahaticca's HOGWARTS WIZARD
pies
940 pkt.
Basenji, wł. Martyna Nowak
Winter Melody JUST TOO COOL FOR TROUBLE
pies
940 pkt.
Siberian Husky, wł. Sylwia Goszka, Ewa Górska, Jose Luis Gomez
2.
JATAWA of Noppakao
pies
910 pkt.
Thai Ridgeback Dog, wł. Dorota Tokarska
3.
Winter Melody YOU WILL LIVE FOREVER
suka
875 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
4.
Kristari's Mischief At Winter Melody
pies
545 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
5.
ARCTIC FREND BEAUTIFUL SKY
suka
535 pkt.
Samoyed, wł. Patrycja Kowalczyk-Stuczeń
EMMA SNOWY GIRL Krisanda
suka
535 pkt.
Szpic średni biały, wł. Renata Kołton
6.
Kristari's JOSE CUERVO
pies
505 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
7.
TAIGEN Go You Djenima
pies
445 pkt.
Shiba, wł. Ewelina Zgud, Ewelina Zgud
8.
Ruthdales No Pain No Gain
pies
410 pkt.
Akita amerykańska, wł. Sebastian Krawczyk, Krawczyk Edyta
9.
Caletto VALENTINO 4 YOU
pies
355 pkt.
Szpic miniaturowy (Pomeranian), wł. Joanna Świerska
10.
A HALL OF FAME FROM Sun'zande (FCI)
pies
350 pkt.
Basenji, wł. Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz
11.
TOSHIYA-GAIA v.d. Egmato
pies
320 pkt.
Shikoku, wł. Kinga Nowak
12.
ADELLE OF CLEO Arctic Menuet FCI
suka
245 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Kubiak
Sonata Arctica (FCI) UTGARD NEW DAIMONDSON
pies
245 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Kubiak
13.
BACARD'S CREAM WINNER
pies
240 pkt.
Chow Chow, wł. Jacek Wąs
SHIGETORA GO Fuen No Oka
pies
240 pkt.
Akita, wł. Zuzanna Chade
14.
ES EDEN LAIS IZ ANGELOV VOSTOKA
pies
230 pkt.
Szpic miniaturowy (Pomeranian), wł. Agata Wiśniewska
15.
CZAKO ze Smolandii (FCI)
pies
205 pkt.
Szpic wilczy, wł. Tomasz Bednarski
16.
Rebnor Pride of North
pies
200 pkt.
Elkhund szary, wł. Dominik Rybka
17.
Rock On Platinum Sky Pearl River
pies
190 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
WOLVERINE Król Popradu
pies
190 pkt.
Cirneco dell'Etna, wł. Magdalena Andrusiewicz
18.
YEMON GO Fuen No Oka
pies
180 pkt.
Akita, wł. Zuzanna Chade
19.
HOGAN Patland (FCI)
pies
160 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek
UTAH z Pekińskiej Elity
suka
160 pkt.
Chow Chow, wł. Katarzyna Kołodziej
20.
LAST RAINBOW OF LUCIFER Sateenkaari Lumi
suka
155 pkt.
Samoyed, wł. Wioletta Trzepizur
21.
Amartami (FCI) BORN TO BE LOVED
suka
145 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
DACAR Kudełka
pies
145 pkt.
Chow Chow, wł. Malwina Krupińska
22.
Daihasshu Go Fuen No Oka
pies
140 pkt.
Akita, wł. Łukasz Stromski
Don Henryko (FCI) AZJA
pies
140 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
23.
YUSEI GO Shun'you Kensha
pies
130 pkt.
Shiba, wł. Izabela Przeczek
24.
Radost Zhizni DYNASTY OF SPACE STYLE
suka
120 pkt.
Samoyed, wł. Wioletta Trzepizur
25.
Evonty EASTER BUNNY
pies
115 pkt.
Basenji, wł. Joanna, Grzegorz Zapała
26.
Santi z Mrozowej Woli (FCI)
pies
110 pkt.
Łajka zachodniosyberyjska, wł. Krzysztof Gastoł
THE UNIQUE TREASURE Orleansnow
pies
110 pkt.
Samoyed, wł. Ewa Kwiatkowska
27.
REDTONE Cookie FCI
suka
100 pkt.
Akita amerykańska, wł. Julia Dziemianko
28.
Diament Perłowy Ogród
pies
80 pkt.
Szpic mały biały, wł. Anna Kuliszewska
KALISZANKA Perłowy Ogród FCI
suka
80 pkt.
Szpic mały biały, wł. Wiktoria Beń
KOKURYUUMON GO Fuen No Oka
pies
80 pkt.
Akita, wł. Zuzanna Chade
Winter Melody AS GOOD AS IT GETS
pies
80 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
29.
FEEL THE THUNDER Zakira (FCI)
suka
75 pkt.
Basenji, wł. Joanna, Grzegorz Zapała
30.
LAST LEGEND OF LUCIFER Sateenkaari Lumi (FCI)
pies
70 pkt.
Samoyed, wł. Paulina Szymańska
31.
POLLIN FOR SONATA ARCTICA IZ DOMA SHER
suka
65 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Kubiak
ZUMBA BLACK Volarius FCI
suka
65 pkt.
Thai Ridgeback Dog, wł. Dorota Tokarska
32.
Don Henryko (FCI) ATENA
suka
60 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
FIL STAR FUSION KAREANA
suka
60 pkt.
Szpic mały kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty, inne kolory), wł. Piotr Król
JUDE LOW La Componella FCI
pies
60 pkt.
Nagi pies meksykański miniaturowy, wł. Jolanta Wyszumirska
JUST LIKE FIRE Ricordatidime FCI
pies
60 pkt.
Szpic mały biały, wł. Wiktoria Beń
LAST IMPERIA OF LUCIFER Sateenkaari Lumi (FCI)
suka
60 pkt.
Samoyed, wł. Paulina Szymańska
SARRA SUN of MY LIVE Pearl River
suka
60 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
TAESAN
pies
60 pkt.
Korea Jindo Dog, wł. Kinga Nowak
33.
REDTONE (FCI) FUJI POWER FULL
suka
55 pkt.
Chow Chow, wł. Julia Dziemianko
34.
Severn z Mrozowej Woli FCI
pies
40 pkt.
Łajka zachodniosyberyjska, wł. Krzysztof Gastoł
Sonata Arctica (FCI) YAARGO MY MASTERPIECESON
pies
40 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Kubiak
35.
Winter Melody I'M NO ANGEL
suka
35 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
36.
AUKSO SÖLWEIG TÄHTI Sateenkaari Lumi
suka
30 pkt.
Samoyed, wł. Ewa Kwiatkowska
FABULOUS FAIRYTALE Shi-Kin (FCI)
suka
30 pkt.
Chow Chow, wł. Jacek Wąs
NATCHA NANG Volarius FCI
suka
30 pkt.
Thai Ridgeback Dog, wł. Dorota Tokarska
PRIMO z Lasów Preczowskich
pies
30 pkt.
Thai Ridgeback Dog, wł. Agnieszka Merchut
QUITTY Krisanda
suka
30 pkt.
Szpic mały biały, wł. Anna Kuliszewska
37.
AWA CHIDORI GO Fuen No Oka
suka
20 pkt.
Akita, wł. Zuzanna Chade
38.
CHILLI Element of Me
suka
5 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek