Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2019

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6

1.
EKSCES BEHU Odszukać Wiatr
pies
1030 pkt.
Gończy polski, wł. Marcin Szczepaniak
2.
AMBASADOR ze Stajennych Progów FCI
pies
550 pkt.
Basset Hound, wł. Katarzyna Buksa
3.
FERDYNAND WIELKI El-Halem
pies
435 pkt.
Gończy polski, wł. Maria Minakowska
4.
Fanta's Brand LAST TANGO IN PARIS
pies
390 pkt.
Beagle, wł. Magdalena Olech, Wiesław Bartkowiak
5.
Alotorius Old Glory (FCI) PRINCESSA
suka
290 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
BABA JAGA El-Halem
suka
290 pkt.
Gończy polski, wł. Maria Minakowska
6.
DOTTY PAWS Sangoma
pies
250 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Jolanta Krystecka
7.
Kontradomino (FCI) NUMAZU OF AFRICA
pies
245 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Włodzimierz Czekaj
8.
HARRY POTTER iz Terletskoy Dubravy
pies
240 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Anna Kozber
9.
ROKEENA MOJ SLODKI YOGI
pies
200 pkt.
Petit Basset griffon vendéen, wł. Dorota Gorgolewska
10.
DHAKIYA JAMILA Kalasanti
suka
160 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Halina Grygierzec
11.
NAKAO DE LA FORET DES SOURCES
pies
150 pkt.
Basset bretoński, wł. Anna Rutkowska
12.
FUNT Mazowieckie Ogary
pies
140 pkt.
Ogar polski, wł. Magdalena Zawadewicz
13.
JEREMIASZ PODKOŁDERNIK JADOWITY
pies
130 pkt.
Petit Basset griffon vendéen, wł. Roma Rowińska
14.
HORUS z Buczynowych Górek
pies
125 pkt.
Gończy słowacki, wł. Dawid Wojtyna
15.
DUMKA Gończy Czart FCI
suka
110 pkt.
Gończy polski, wł. Hanna, Piotr Itzeli
16.
Alotorius Old Glory (FCI) PICTURE PERFECT
suka
100 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
MAŁA MI Podkołdernik Jadowity
suka
100 pkt.
Petit Basset griffon vendéen, wł. Dorota Gorgolewska
UBUNTU Mudiwa Feza
pies
100 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Agata Siuda-Zazulak, Agata Siuda-Zazulak
WERA Rhodesian Park Dolomity
suka
100 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Krzysztof Szweda, Anna Szweda
17.
SANDUNGA Infinity Sun
suka
75 pkt.
Beagle, wł. Magdalena Olech
18.
NORA z Beskidzkich Wysp (FCI)
suka
70 pkt.
Ogar polski, wł. Zenon Kasprzak
19.
ETIAM Kłusująca Sfora
suka
60 pkt.
Gończy polski, wł. Aleksandra Garbacz, Paweł Garbacz
VADASZ-NIMRÓD DONNA
suka
60 pkt.
Gończy siedmiogrodzki, wł. Dorota Rykaczewska
20.
PUSZKAR z Huculskiej Łąki
pies
45 pkt.
Ogar polski, wł. Marzena Szymczak
ZMIANA z Huculskiej Łąki
suka
45 pkt.
Ogar polski, wł. Marzena Szymczak
21.
BAKA Łużycka Sfora
suka
40 pkt.
Gończy słowacki, wł. Dawid Wojtyna
SUNNY LADY Infinity Sun
suka
40 pkt.
Beagle, wł. Magdalena Olech
22.
BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr
suka
30 pkt.
Gończy polski, wł. Aleksandra Garbacz, Paweł Garbacz
23.
RYCERSKI CZABOR z Poniatowskiego Dworku
pies
25 pkt.
Ogar polski, wł. Sławomir Gradowski
24.
FERAJNA ETAR Odszukać Wiatr
suka
15 pkt.
Gończy polski, wł. Aleksandra Garbacz