Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2019

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7

1.
Fairhaven ZENITH EL PRIMERO
pies
1575 pkt.
Seter irlandzki, wł. Marta Pilawa
2.
Sheradin's Star MANHATTAN
pies
1510 pkt.
Seter angielski, wł. Agata Bujnowicz
3.
ZAIDEE OF Atria Cordis
suka
1020 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Kacper Buła
4.
SIMBA Epaton (FCI)
pies
450 pkt.
Epagneul Breton, wł. Zuzanna Stempniak
5.
BUONA SERA z Arislandu
suka
435 pkt.
Wyżeł włoski szorstkowłosy, wł. Jadwiga Konkiel
6.
D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA
suka
295 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Agata Owczarska
7.
DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny
pies
290 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Benita Malicka
8.
CALDAFERRA Loyal-Point FCI
suka
220 pkt.
Wyżeł włoski krótkowłosy, wł. Sławomir Kurowski
9.
Corranroo CAROLINE
suka
195 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek
10.
CHIARA FROM 5th AVENUE Amberin
suka
180 pkt.
Seter irlandzki, wł. Marzena Żbikowska
UKANYA z Tałchejów
suka
180 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Małgorzata Kłusowska
11.
CLOONEY MATICE V.D. CHESANNEHOF
pies
160 pkt.
Mały münsterländer, wł. Tomasz Chodera
JASPER Black Ivy (FCI)
pies
160 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Dominik Sadkowski
12.
GABI z Żukowickich Pól
suka
150 pkt.
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł. Sławomir Kurowski
13.
Cornadore BELO
pies
140 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek
XARTOS Epaton (FCI)
pies
140 pkt.
Epagneul Breton, wł. Zuzanna Stempniak
14.
Salim Podlaska Kraina Wyżła FCI
pies
130 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Magdalena Wójcik, Agata Owczarska
15.
ALWAYS PLAY WITH ME Irish Moon
suka
120 pkt.
Seter irlandzki, wł. Rafał Szumera
16.
DUMBLEDORE Loyal Point (FCI)
pies
115 pkt.
Pointer, wł. Sławomir Kurowski
17.
NOBEL des Plumes des Marais du Cotentin
pies
100 pkt.
Epagneul Breton, wł. Urszula Chwałkowska
SECRET INTELLIGENCE SERVICE z Arislandu
suka
100 pkt.
Seter irlandzki, wł. Jadwiga Konkiel
SHOW MUST GO ON z Arislandu
pies
100 pkt.
Seter irlandzki, wł. Jadwiga Konkiel
18.
Cornadore BURICA
suka
90 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek
FANTASIA SAPORE Atria Cordis
suka
90 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Agata Owczarska
19.
Cornadore (FCI) ALLYN
pies
80 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek
CRAZY z Czarnego Dworu FCI
suka
80 pkt.
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Bogusław Szutko
Herrskapets RUSKA
suka
80 pkt.
Mały münsterländer, wł. Agnieszka Rudnicka, Piotr Rudnicki
20.
COŚ OPTYMISTYCZNEGO z Arislandu
suka
75 pkt.
Seter irlandzki, wł. Jadwiga Konkiel
21.
DŻAGA Loyal Point (FCI)
suka
70 pkt.
Pointer, wł. Sławomir Kurowski
22.
GALAROZA Loyal Point (FCI)
suka
60 pkt.
Wyżeł włoski krótkowłosy, wł. Sławomir Kurowski
23.
DIUNA Loyal Point (FCI)
suka
50 pkt.
Pointer, wł. Sławomir Kurowski
Lanascol SMOKE AND MIRRORS
pies
50 pkt.
Seter irlandzki, wł. Jadwiga Konkiel
24.
D'Argento Vien DIRTY NIGHT IN HAVANA
suka
45 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Agata Owczarska, Elżbieta Słowińska
25.
APPLAUSE FOR SPARKLE Jack's Life (FCI)
suka
40 pkt.
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł. Jacek Wąs
D'Argento Vien CIN&CIN
suka
40 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Agata Owczarska
26.
Cornadore (FCI) ADA
suka
30 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek
X-ZIBIT VOM Musterland
pies
30 pkt.
Mały münsterländer, wł. Agnieszka Rudnicka, Piotr Rudnicki
27.
Canis Fortuna NOVELA
suka
25 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Dawid Wojtyna
28.
GARISSA Loyal Point (FCI)
suka
15 pkt.
Wyżeł włoski krótkowłosy, wł. Sławomir Kurowski
29.
HIRA Loyal-Point (FCI)
suka
10 pkt.
Pointer, wł. Sławomir Kurowski, Beata Kurowska
JACQUELINE Loyal Point (FCI)
suka
10 pkt.
Wyżeł pirenejski, wł. Sławomir Kurowski, Beata Kurowska
PAX de la Riviere Ouareau
suka
10 pkt.
Epagneul Breton, wł. Urszula Chwałkowska
POLKA di Val Grossa
suka
10 pkt.
Epagneul Breton, wł. Urszula Chwałkowska