Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2019

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY W RASIE

Airedale Terrier

1.
AQUILLA Fantastyczny Pies (FCI)
suka
105 pkt.
Airedale Terrier, wł. Wioletta Domachowska
2.
JASER Złaja Farmera
pies
100 pkt.
Airedale Terrier, wł. Katarzyna Gasiorowska
3.
KEEP SMILING Poezja Ruchu (FCI)
suka
85 pkt.
Airedale Terrier, wł. Monika Gralewicz-Thal

Akita

1.
SHIGETORA GO Fuen No Oka
pies
240 pkt.
Akita, wł. Zuzanna Chade
2.
YEMON GO Fuen No Oka
pies
180 pkt.
Akita, wł. Zuzanna Chade
3.
Daihasshu Go Fuen No Oka
pies
140 pkt.
Akita, wł. Łukasz Stromski
4.
KOKURYUUMON GO Fuen No Oka
pies
80 pkt.
Akita, wł. Zuzanna Chade
5.
AWA CHIDORI GO Fuen No Oka
suka
20 pkt.
Akita, wł. Zuzanna Chade

Akita amerykańska

1.
Ruthdales No Pain No Gain
pies
410 pkt.
Akita amerykańska, wł. Sebastian Krawczyk, Krawczyk Edyta
2.
Rock On Platinum Sky Pearl River
pies
190 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
3.
Amartami (FCI) BORN TO BE LOVED
suka
145 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
4.
Don Henryko (FCI) AZJA
pies
140 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
5.
REDTONE Cookie FCI
suka
100 pkt.
Akita amerykańska, wł. Julia Dziemianko
6.
Don Henryko (FCI) ATENA
suka
60 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
SARRA SUN of MY LIVE Pearl River
suka
60 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk

American Hairless Terrier

1.
CENTURION HRANITEL MOEGO SERDTSA
pies
140 pkt.
American Hairless Terrier, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek

American Staffordshire Terrier

1.
JAMAICA ME CRAZY Taboo
suka
760 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Magdalena Mieszała
2.
DYNIA A'LA Taboo
suka
190 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Magdalena Mieszała
3.
FUTURE STAR No Doubt Team
suka
120 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Maja Dura
4.
PAN TADEUSZ Niziołek (FCI)
pies
30 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Ryszard Ciecierski

Appenzeller

1.
Bemol Czandoria
pies
100 pkt.
Appenzeller, wł. Grażyna Kuzioła
2.
QUEEN BOUDICCA FROM BALIHARA RANCH
suka
95 pkt.
Appenzeller, wł. Grażyna Kuzioła

Australian Cattle Dog

1.
ARIKA Warrigal Paws
suka
55 pkt.
Australian Cattle Dog, wł. Żaneta Kubuj

Basenji

1.
Bahaticca's HOGWARTS WIZARD
pies
940 pkt.
Basenji, wł. Martyna Nowak
2.
A HALL OF FAME FROM Sun'zande (FCI)
pies
350 pkt.
Basenji, wł. Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz
3.
Evonty EASTER BUNNY
pies
115 pkt.
Basenji, wł. Joanna, Grzegorz Zapała
4.
FEEL THE THUNDER Zakira (FCI)
suka
75 pkt.
Basenji, wł. Joanna, Grzegorz Zapała

Basset bretoński

1.
NAKAO DE LA FORET DES SOURCES
pies
150 pkt.
Basset bretoński, wł. Anna Rutkowska

Basset Hound

1.
AMBASADOR ze Stajennych Progów FCI
pies
550 pkt.
Basset Hound, wł. Katarzyna Buksa

Beagle

1.
Fanta's Brand LAST TANGO IN PARIS
pies
390 pkt.
Beagle, wł. Magdalena Olech, Wiesław Bartkowiak
2.
Alotorius Old Glory (FCI) PRINCESSA
suka
290 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
3.
Alotorius Old Glory (FCI) PICTURE PERFECT
suka
100 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
4.
SANDUNGA Infinity Sun
suka
75 pkt.
Beagle, wł. Magdalena Olech
5.
SUNNY LADY Infinity Sun
suka
40 pkt.
Beagle, wł. Magdalena Olech

Bearded Collie

1.
Silesian Diamonds NAZARRO DIOR SAUVAGE
pies
130 pkt.
Bearded Collie, wł. Aleksandra Skowron
2.
KING OF SCOTS Smartness
pies
40 pkt.
Bearded Collie, wł. Małgorzata Wojkowska
3.
ROSE GOLD Smartness
suka
35 pkt.
Bearded Collie, wł. Małgorzata Szmajdzińska
SALET Smartness
suka
35 pkt.
Bearded Collie, wł. Małgorzata Szmajdzińska

Bedlington Terrier

1.
Solo Rossii Sapore di Sol
pies
530 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Paweł Gąsiorski
2.
TREVINA Slim Extreme (FCI)
suka
135 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Ewa Bobowska
3.
RENNY Slim Extreme (FCI)
suka
80 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Izabela Sadulska
4.
EMILI Diamond Lamb
suka
65 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Ewa Bobowska

Bernardyn długowłosy

1.
SLASH Wielkopolski Bernardyn
pies
1110 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Magdalena Kubacha
2.
GERY Hebron
pies
110 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Przemysław Pietrzak
3.
IVA Olbrzym z Nadmorskiego Klifu (FCI)
suka
95 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Małgorzata Śmieszek
4.
Fiona z Ziemi Dobrzyńskiej FCI
suka
30 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Weronika Pawlik
5.
TIMBA CARPATHIAN SAINT`S
suka
5 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Przemysław Pietrzak

Biały owczarek szwajcarski

1.
MINA WILCZY BIAŁY KIEŁ
suka
490 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska, Aleksandra Szydłowska
2.
BLACK BAD BOY Białe Wilki Z Wilkowa
pies
335 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska, Aleksandra Szydłowska
3.
BODO Białe Wilki z Wilkowa
pies
205 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Agnieszka Woś
4.
KAMELIA Grand Canyon
suka
185 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Elżbieta Ciechanowska-Błądek
MOONLIGHT Las Kornas
pies
185 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Krzysztof Górka
5.
TORA JUNIOR Jagodowe Bory
suka
110 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Elżbieta Ciechanowska-Błądek
6.
ARSA Białe Wilki Z Wilkowa
suka
40 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska, Aleksandra Szydłowska
AYRA Białe Wilki z Wilkowa (FCI)
suka
40 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska, Aleksandra Szydłowska
7.
OSSI Wilczy Biały Kieł
suka
35 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska, Aleksandra Szydłowska
8.
Candia Ghana Białe Wilki Z Wilkowa
suka
30 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska
OTIS OD BIJELIH ANDELA
pies
30 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska, Aleksandra Szydłowska
9.
BRANDY Sheepdog El Dorado
suka
15 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Agnieszka Woś

Bichon Frise

1.
TAURO FREIM
pies
185 pkt.
Bichon Frise, wł. Grazyna Żera, Janusz Żera
2.
GUCIO Łodygowska Sfora
pies
170 pkt.
Bichon Frise, wł. Anna Wróbel
3.
TAURO PESCARA
suka
50 pkt.
Bichon Frise, wł. Grazyna Żera
4.
TAURO XSENA
suka
30 pkt.
Bichon Frise, wł. Grazyna Żera, Janita Plunge

Bokser

1.
GIRO Benignus
pies
645 pkt.
Bokser, wł. Maria Skowrońska

Bolończyk

1.
Pici Pelyhes Virginia
suka
165 pkt.
Bolończyk, wł. Małgorzata Kratowska

Border Collie

1.
DIEGO z Pocztowej Border Collie
pies
375 pkt.
Border Collie, wł. Kamila Orłowska
2.
GUSTAW ASLAN II Blue Bricassart FCI
pies
190 pkt.
Border Collie, wł. Sylwia Kała
3.
ALTITUDE Amona Canis
suka
50 pkt.
Border Collie, wł. Kamila Orłowska

Border Terrier

1.
KORINA Dziekanowska Polana
suka
635 pkt.
Border Terrier, wł. Iwona Łuczak
2.
Brankell MASTERMIND
pies
260 pkt.
Border Terrier, wł. Benita Malicka

Boston Terrier

1.
TALISMAN FOR VERITASERUM Amigo Perro FCI
pies
165 pkt.
Boston Terrier, wł. Krzysztof Sawicki
2.
Fly Me to The Moon Imperial Eriador
pies
130 pkt.
Boston Terrier, wł. Kinga Fabisiak
3.
PATRICK GUINNESS von Katzenmiau
pies
100 pkt.
Boston Terrier, wł. Joanna Hald
4.
Fresh Lemonade Imperial Eriador
suka
95 pkt.
Boston Terrier, wł. Kinga Fabisiak
5.
CARTANIA Boston Shutterfly
suka
85 pkt.
Boston Terrier, wł. Damian Kleist
6.
Arco Iris OOHS AND AAHS
suka
50 pkt.
Boston Terrier, wł. Wojciech Płotnicki
7.
FALKON Jantarowa Chata FCI
pies
30 pkt.
Boston Terrier, wł. Mateusz Szuba

Brabantczyk

1.
BIBIANA KORONA PIASTOWSKA (FCI)
suka
50 pkt.
Brabantczyk, wł. Katarzyna Duda
2.
Russisch Geist SHAKIRA
suka
20 pkt.
Brabantczyk, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek

Buldog amerykański

1.
Canaveral - Staff (FCI) Anteros
pies
20 pkt.
Buldog amerykański, wł. Tomasz Anna Szajda

Buldog angielski

1.
LUCKY LADY Lusi's Stars FCI
suka
185 pkt.
Buldog angielski, wł. Grażyna Grabska
2.
Chalston My Gal-Bull
pies
100 pkt.
Buldog angielski, wł. Jowita Bohaterowicz-Chojnowska
3.
KLEOPATRA Lusi's Stars FCI
suka
15 pkt.
Buldog angielski, wł. Grażyna Grabska

Buldog francuski

1.
MAYA Markolandia
suka
230 pkt.
Buldog francuski, wł. Jakub Trybuch, Łukasz Kuźniar
2.
DIORISSIMO SWEET COOKIES
pies
190 pkt.
Buldog francuski, wł. Joanna Dzikiewicz
3.
COLETTO SWEET COOKIES
pies
135 pkt.
Buldog francuski, wł. Joanna Dzikiewicz
4.
CUTEBELLE SWEET COOKIES
suka
100 pkt.
Buldog francuski, wł. Joanna Dzikiewicz
5.
BAHIANO SWEET COOKIES
pies
90 pkt.
Buldog francuski, wł. Joanna Dzikiewicz
6.
AWATAR Czadodog FCI
pies
60 pkt.
Buldog francuski, wł. Wioleta Małecka
7.
CASS'IMPERIUM REAL MARILYN MONROE
suka
50 pkt.
Buldog francuski, wł. Przemysława Ciećkowska-Powałka
8.
Cass'Imperium (FCI) FEMME FATALE
suka
40 pkt.
Buldog francuski, wł. Przemysława Ciećkowska-Powałka
9.
CAPRICE D’AMOUR SWEET COOKIES
suka
30 pkt.
Buldog francuski, wł. Joanna Dzikiewicz
CARMEN Skarb Północy
suka
30 pkt.
Buldog francuski, wł. Patryk Żukowski
10.
CASS'IMPERIUM CARMELITA
suka
25 pkt.
Buldog francuski, wł. Przemysława Ciećkowska-Powałka
11.
HETERA Prześliczne Koszmarki
suka
20 pkt.
Buldog francuski, wł. Patryk Żukowski

Bullmastiff

1.
Fullhouse Bull's Papaya Dream
suka
1165 pkt.
Bullmastiff, wł. Agata Bis
2.
Fullhouse Bull's Lotus Black Obsession
suka
540 pkt.
Bullmastiff, wł. Agata Bis
3.
Fullhouse Bull's Hallelujah Moment
suka
380 pkt.
Bullmastiff, wł. Agata Bis
4.
AL CAPONE IS DVARISKIU
pies
125 pkt.
Bullmastiff, wł. Monika Pasik
5.
ASHLEY V.'T EEREVEEN
suka
20 pkt.
Bullmastiff, wł. Monika Pasik
6.
CANE GUARDIANO URSUS
suka
10 pkt.
Bullmastiff, wł. Monika Pasik

Bulterier

1.
BROWNING Hexeside (FCI)
pies
210 pkt.
Bulterier, wł. Magdalena Marek-Dobija
2.
CANDY CANE TIMAR
suka
200 pkt.
Bulterier, wł. Aleksandra Jastrzębska, Magdalena Żuraw

Bulterier miniaturowy

1.
VIEWPOINT OT VLADLEI ARISH
pies
1120 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Małgorzata Wolniewicz, Wojciech Wolniewicz, Weronika Jurek
2.
TERRANO Ewimark Rakownia
pies
290 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Marcin Fitali, Marek Wojciechowski, Agata Fitali
3.
BANANA SURPRISE Chucho Topline FCI
suka
170 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Małgorzata Wolniewicz, Wojciech Wolniewicz, Weronika Jurek
4.
FAMOUS FITBULL CINDERELLA FRIEND OF MINE
suka
165 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Marcin Fitali, Agata Fitali
5.
BANANA HAPPINESS Chucho Topline FCI
pies
120 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Małgorzata Wolniewicz, Wojciech Wolniewicz, Weronika Jurek
6.
BANANA SUNRISE Chucho Topline FCI
suka
60 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Małgorzata Wolniewicz, W.Wolniewicz, W.Jurek, G.Cox, L.Cox
7.
BANANA SUNSHINE Chucho Topline FCI
suka
30 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Małgorzata Wolniewicz, Wojciech Wolniewicz

Cairn Terrier

1.
CAIRNACADABRA Seglavi (FCI)
suka
140 pkt.
Cairn Terrier, wł. Sylwia Harasimczyk
2.
DOUBLE DELIGHT Grandiflora
pies
80 pkt.
Cairn Terrier, wł. Eva Blascinska

Cane Corso Italiano

1.
BRAVE BOY EX SENTIA OLIMPIUS PRIDE
pies
460 pkt.
Cane Corso Italiano, wł. Agnieszka Małecka
2.
Olimpius Pride IKARIA EX SENTIA
suka
245 pkt.
Cane Corso Italiano, wł. Agnieszka Małecka
3.
IRMATAS VICTORY`FLAME SEMPRE`CC
suka
120 pkt.
Cane Corso Italiano, wł. Dorota Posłajko

Cavalier King Charles Spaniel

1.
GLORY OF LOVE Canis Satelles (FCI)
suka
300 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
2.
LOVE OF MY LIVE Canis Satelles (FCI)
suka
105 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
3.
LOVE ME TENDER Canis Satelles (FCI)
pies
50 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
4.
BAVARIA Nino the Great
suka
40 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
Darden Cavaliers Mc Laren
pies
40 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
5.
CANDY Bobo Zgraja (FCI)
suka
15 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Joanna Madejska

Charcik włoski

1.
BONITAS SPIRIT ELATING DE FERMAT
pies
75 pkt.
Charcik włoski, wł. Ewa Skrabut

Chart afgański

1.
GALIJA IMPULS I SPLENDOR Onychinus
suka
70 pkt.
Chart afgański, wł. Angelika Wójcik

Chart perski - Saluki

1.
BEL ETUAL DELUX
pies
525 pkt.
Chart perski - Saluki, wł. Magda Matuszewska
2.
SALGREY'S PASCAL
pies
85 pkt.
Chart perski - Saluki, wł. Magda Matuszewska

Chart polski

1.
OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus
pies
1010 pkt.
Chart polski, wł. Angelika Wójcik
2.
KAZUR Akacjana
pies
675 pkt.
Chart polski, wł. Dagmara Łączyńska
3.
RADOCIECH Divinacanis
pies
160 pkt.
Chart polski, wł. Marek Równicki

Chart rosyjski borzoj

1.
IKAR Stepowy Goniec
pies
535 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Urszula Smoczyńska
2.
GLOSSY GODDESS Impuls i Splendor
suka
30 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Angelika Wójcik
3.
GREAT GALAXIA Impuls i Splendor
suka
20 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Angelika Wójcik
HYPNOTIZING XENA Impuls i Splendor
suka
20 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Angelika Wójcik

Chart szkocki

1.
NAAMAH of Muma
suka
280 pkt.
Chart szkocki, wł. Ewa Sokół-Iskra
2.
MUSTANG SHELBY OF MUMA
suka
200 pkt.
Chart szkocki, wł. Ewa Sokół-Iskra
3.
ALBA Khlan FCI
suka
20 pkt.
Chart szkocki, wł. Ewa Sokół-Iskra

Chihuahua długowłosy

1.
SPICED COOKIE Volpino Mini
pies
80 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Aneta Hombek
2.
TORIN Riva Rosa
pies
60 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Jan Jonkowski
3.
FLEUR DE ROSE GENEVA
suka
55 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Ewa Pieńkowska, Aleksandra Szydłowska
4.
ELIN LAND KIARA BLUE
suka
20 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Dominika Czepiżak
FRAN FINE Chilarious
suka
20 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Jan Jonkowski
5.
BRING IT ON MANO EFEKTAS
pies
15 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Dominika Czepiżak

Chihuahua krótkowłosy

1.
MARCO RIVA ROSA
pies
125 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Jan Jonkowski
2.
YACLINE Dolce Piccoli
suka
115 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Alicja Pasierbińska
3.
YULLIA Dolce Piccoli
suka
65 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Alicja Pasierbińska
4.
SI'RON BOSS Myliu Myliu
pies
60 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Alicja Pasierbińska
5.
XAVIER S ALMAZNOGO OSTROVA
pies
40 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Dominika Czepiżak
6.
TESSA Patronus Dogo
suka
30 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Dominika Czepiżak

Chiński grzywacz

1.
UBIÓR TO PODSTAWA Next Germanika
pies
315 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek
2.
NIEMORALNA PROPOZYCJA Next Germanika
suka
270 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek
3.
ENJOY STARK Pretty Sweet
pies
160 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Ilona Krakowczyk

Chow Chow

1.
BACARD'S CREAM WINNER
pies
240 pkt.
Chow Chow, wł. Jacek Wąs
2.
UTAH z Pekińskiej Elity
suka
160 pkt.
Chow Chow, wł. Katarzyna Kołodziej
3.
DACAR Kudełka
pies
145 pkt.
Chow Chow, wł. Malwina Krupińska
4.
REDTONE (FCI) FUJI POWER FULL
suka
55 pkt.
Chow Chow, wł. Julia Dziemianko
5.
FABULOUS FAIRYTALE Shi-Kin (FCI)
suka
30 pkt.
Chow Chow, wł. Jacek Wąs

Ciobanesc Romanesc Mioritic

1.
Bambi Collis Amores Katemori
suka
215 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos
2.
Fortis Fortuna Adiuvat Quincy Collis Amores
pies
165 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos
3.
Anemos
pies
60 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos
4.
Fortis Fortuna Adiuvat Pari Collis Amores
suka
40 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos

Cirneco dell'Etna

1.
WOLVERINE Król Popradu
pies
190 pkt.
Cirneco dell'Etna, wł. Magdalena Andrusiewicz

Cocker spaniel amerykański

1.
RENEE ZELLWEGER DEIGINI
suka
455 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Barbara Klonowska
2.
Evepassion Ariett of Georges
suka
450 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Ewa Ochman
3.
DELONJI GRAND RUSSIAN TSAR
pies
360 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Izabela Gwardyńska
4.
CHIPPYSIZE GAME OVER
pies
85 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Bożena Śmiałowska

Cocker spaniel angielski

1.
Bleper's (FCI) FOLLOW YOUR HEART
suka
160 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Ilona Kwiatkowska

Coton de Tuléar

1.
Montewhite LUCIUS DOMITIUS
pies
1055 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Joanna Rojek
2.
Montewhite EVVA
suka
70 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Joanna Rojek
3.
Montewhite LADY MACBETH
suka
45 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Joanna Rojek

Curly Coated Retriever

1.
KARNAWAŁOWY TOAST z BasiSfory
pies
225 pkt.
Curly Coated Retriever, wł. Barbara Lauzer
2.
KARNAWAŁOWA ISKIERKA z BasiSfory
suka
60 pkt.
Curly Coated Retriever, wł. Barbara Lauzer

Czarny terier rosyjski

1.
CIEKAWY ŚWIATA u Stóp Szklanych Gór
pies
900 pkt.
Czarny terier rosyjski, wł. Ewelina Turkiewicz

Dalmatyńczyk

1.
Kontradomino (FCI) NUMAZU OF AFRICA
pies
245 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Włodzimierz Czekaj
2.
HARRY POTTER iz Terletskoy Dubravy
pies
240 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Anna Kozber

Doberman

1.
Eria Pro HARTL
pies
460 pkt.
Doberman, wł. Wojciech Hurlak
2.
Elfa Winter Cherry de Grande Vinko
suka
60 pkt.
Doberman, wł. Wojciech Hurlak
3.
LIVONIJA BARONESA FATA MORGANA
suka
40 pkt.
Doberman, wł. Wojciech Hurlak

Dog niemiecki (błękitny)

1.
WODAN Margarejro FCI
pies
120 pkt.
Dog niemiecki (błękitny), wł. Dariusz Markiewicz

Dog niemiecki (czarny, arlekin)

1.
CREON Cuore Amico
pies
105 pkt.
Dog niemiecki (czarny, arlekin), wł. Ewa Sobierańska

Dog niemiecki (żółty, pręgowany)

1.
CARAGANA Qwirynus (FCI)
suka
40 pkt.
Dog niemiecki (żółty, pręgowany), wł. Marta Szymańska

Dog z Majorki

1.
ERISSA R.J.Osanna (FCI)
suka
245 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
2.
EMBAT R.J.Osanna (FCI)
pies
125 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
3.
E.FALCOR R.J.Osanna (FCI)
pies
60 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
4.
EFFI R.J.Osanna (FCI)
suka
40 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
5.
DEDAL R.J.Osanna (FCI)
pies
20 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska

Duży szwajcarski pies pasterski

1.
JORDI Shiragon
pies
225 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Joanna Pazderska, Agnieszka Górnowicz
2.
CASSIOPEIA Our Champions
suka
190 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Katarzyna Prusinowska
3.
DAPHNE Caveat Actor
suka
185 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Paulina Judzewicz
4.
RAYNER EKI BALARDA
pies
150 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Andrzej Przetak
5.
ROZI EKI BALARDA
suka
95 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Andrzej Przetak
6.
MACHO Jaćwingowy Gród
pies
80 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Paulina Judzewicz
7.
GRANT Shiragon
pies
60 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Mariusz Brzoskowski

Elkhund szary

1.
Rebnor Pride of North
pies
200 pkt.
Elkhund szary, wł. Dominik Rybka

English Toy Terrier

1.
MIGOTKA Aluzja
suka
200 pkt.
English Toy Terrier, wł. Agnieszka Nowak-Patyniak

Epagneul Breton

1.
SIMBA Epaton (FCI)
pies
450 pkt.
Epagneul Breton, wł. Zuzanna Stempniak
2.
XARTOS Epaton (FCI)
pies
140 pkt.
Epagneul Breton, wł. Zuzanna Stempniak
3.
NOBEL des Plumes des Marais du Cotentin
pies
100 pkt.
Epagneul Breton, wł. Urszula Chwałkowska
4.
PAX de la Riviere Ouareau
suka
10 pkt.
Epagneul Breton, wł. Urszula Chwałkowska
POLKA di Val Grossa
suka
10 pkt.
Epagneul Breton, wł. Urszula Chwałkowska

Flat Coated Retriever

1.
Gawika (FCI) BEZ MAŁA PROFESOREK
pies
420 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Małgorzata Czapka
2.
WILDEST ALICE FROM THE FLAMES z Basisfory
suka
20 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Barbara Lauzer
3.
DEUS VENATOR BASKIN ROBBINS
suka
10 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Katarzyna Lauzer
U JESSE PINKMAN z BasiSfory
pies
10 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Barbara Lauzer
4.
U SKINNY PETE z BasiSfory
pies
5 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Katarzyna Lauzer

Foksterier krótkowłosy

1.
OH MY GOODNESS Forta
suka
130 pkt.
Foksterier krótkowłosy, wł. Antonina Zakrzewska
2.
TO JEST RICO z Fox-Klanu (FCI)
pies
80 pkt.
Foksterier krótkowłosy, wł. Arkadiusz Leimann

Foksterier szorstkowłosy

1.
Skyborn Fox ZEPPELIN
pies
100 pkt.
Foksterier szorstkowłosy, wł. Aleksandra Paszczuk

Golden Retriever

1.
Lozung Cirtrus Jam
pies
1035 pkt.
Golden Retriever, wł. Aleksandra Szydłowska, Aleksander Gregor
2.
KARAT Adekatos Poland FCI
pies
430 pkt.
Golden Retriever, wł. Joanna Sołtys
3.
VELVET FRIEND Staszel
pies
80 pkt.
Golden Retriever, wł. Jarosław Ruszczak
4.
I EM WANDA MAXIMOFF From Arian Hill
suka
20 pkt.
Golden Retriever, wł. Monika Fuchs

Gończy polski

1.
EKSCES BEHU Odszukać Wiatr
pies
1030 pkt.
Gończy polski, wł. Marcin Szczepaniak
2.
FERDYNAND WIELKI El-Halem
pies
435 pkt.
Gończy polski, wł. Maria Minakowska
3.
BABA JAGA El-Halem
suka
290 pkt.
Gończy polski, wł. Maria Minakowska
4.
DUMKA Gończy Czart FCI
suka
110 pkt.
Gończy polski, wł. Hanna, Piotr Itzeli
5.
ETIAM Kłusująca Sfora
suka
60 pkt.
Gończy polski, wł. Aleksandra Garbacz, Paweł Garbacz
6.
BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr
suka
30 pkt.
Gończy polski, wł. Aleksandra Garbacz, Paweł Garbacz
7.
FERAJNA ETAR Odszukać Wiatr
suka
15 pkt.
Gończy polski, wł. Aleksandra Garbacz

Gończy siedmiogrodzki

1.
VADASZ-NIMRÓD DONNA
suka
60 pkt.
Gończy siedmiogrodzki, wł. Dorota Rykaczewska

Gończy słowacki

1.
HORUS z Buczynowych Górek
pies
125 pkt.
Gończy słowacki, wł. Dawid Wojtyna
2.
BAKA Łużycka Sfora
suka
40 pkt.
Gończy słowacki, wł. Dawid Wojtyna

Gryfonik belgijski

1.
Shevilan KRIMSON KLOVER BARGEST
pies
235 pkt.
Gryfonik belgijski, wł. Lidia Rokicka
2.
PTI PITER ON TOP OF THE WORLD
suka
110 pkt.
Gryfonik belgijski, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek

Gryfonik brukselski

1.
Hot - Hipster
pies
360 pkt.
Gryfonik brukselski, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek
2.
MY GIMLI Gryfongang FCI
pies
130 pkt.
Gryfonik brukselski, wł. Elżbieta Brodowska

Hawańczyk

1.
Almendares DYMITR
pies
560 pkt.
Hawańczyk, wł. Anna Szczepaniak
2.
Doma Fortuna FCI RE DEL RITMO
pies
530 pkt.
Hawańczyk, wł. Yvette Dobroczek, Dobroczek Tomasz
3.
Almendares BAJKA
suka
170 pkt.
Hawańczyk, wł. Anna Szczepaniak
4.
LUXURY Flupsie FCI
pies
155 pkt.
Hawańczyk, wł. Roman Fluderski
5.
Almendares DASZA
suka
135 pkt.
Hawańczyk, wł. Anna Szczepaniak
6.
Doma Fortuna FCI RAFFINATA RAFFICA
suka
90 pkt.
Hawańczyk, wł. Yvette Dobroczek, Dobroczek Tomasz
7.
Doma Fortuna FCI RUBINO RAGGIANTE
pies
60 pkt.
Hawańczyk, wł. Yvette Dobroczek, Dobroczek Tomasz
8.
Doma Fortuna FCI ROSA RIDENTE
suka
40 pkt.
Hawańczyk, wł. Yvette Dobroczek, Dobroczek Tomasz
9.
Montewhite FOREVER TOGETHER
suka
30 pkt.
Hawańczyk, wł. Joanna Rojek
10.
OVER AND OVER AGAIN Złota Elita
pies
25 pkt.
Hawańczyk, wł. Małgorzata Uściło

Hovawart

1.
FLOKS Hovki Lusi (FCI)
pies
80 pkt.
Hovawart, wł. Marek Rozwadowski
2.
Enormous Over the Moon
suka
70 pkt.
Hovawart, wł. Anna Pieczyńska
Enormous Sherie Adjutor
suka
70 pkt.
Hovawart, wł. Anetta Ekiert
3.
Enormous (FCI) PLAY WITH FIRE
suka
50 pkt.
Hovawart, wł. Marzena Cykier-Matwiejczuk
4.
Enormous (FCI) MISTER BOSS
pies
40 pkt.
Hovawart, wł. Joanna Pietrewicz
5.
Enormous Qui Pro Quo
suka
20 pkt.
Hovawart, wł. Anna Pieczyńska

Jack Russell Terrier

1.
ALGRAFS Riviva
suka
210 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Karol Ratajczak
2.
DESIGN DA VINCI BY Pemiko
pies
160 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Małgorzata Tymańska
3.
HONOROWY HAROLD Poppy Farm
pies
120 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Beata Krzyżanowska
4.
MOON DANCE OF NOESCHA'S INSPIRATION
suka
45 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Beata Krzyżanowska
5.
Z Ledulandu (FCI) Monari
pies
30 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Elżbieta Gogolin
6.
z Ledulandu (FCI) MOLIERA
suka
15 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Magdalena Gagaryn
7.
Best Jack ILLUSIA
suka
10 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Joanna, Grzegorz Zapała

Jamnik długowłosy króliczy

1.
ZEFIR ze Sfory Cętkowanej
pies
680 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Beata Gęsińska
2.
Vostok-Zapad JUNE BRILLIANT
pies
435 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
3.
TELIMENA Taniec Motyla (FCI)
suka
165 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
4.
CAVA Brygada Alfa
suka
90 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Leszek Poniewierka
5.
Evasion YESSICA
suka
20 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Ewa Joanna Żukowska
6.
Vostok-Zapad GADALKA BASYA
suka
15 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach

Jamnik długowłosy miniaturowy

1.
TOKAJ ze Sfory Cętkowanej
pies
510 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Beata Gęsińska
2.
Evasion NAOMI
suka
105 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Ewa Joanna Żukowska
3.
Evasion VERONIQUE
suka
70 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Anna Kozłowska
4.
TOP SECRET Taniec Motyla (FCI)
pies
30 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Jadwiga Frach

Jamnik długowłosy standardowy

1.
Heart Stealers RHYTHM OF THE RAIN
suka
300 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy, wł. Małgorzata Mysiara
2.
VICE VERSA Teoria Spisku
suka
120 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy, wł. Anna Kozłowska

Jamnik krótkowłosy króliczy

1.
NIGHT ANGEL Asocjacja
suka
340 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Joanna Warzecha
2.
SINGULAR SENSATION FOR D'ARGENTO BY Astarte Gold
suka
230 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Agata Owczarska
3.
CHARISMATIC GIRL Asocjacja
suka
210 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Joanna Warzecha
4.
BAŁAŁAJKA z Bacewiczówki
suka
80 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Aneta Micielska
5.
LET'S GO TO THE SHOW Asocjacja
suka
70 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Joanna Warzecha
6.
BOGATYR z Bacewiczówki
pies
60 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Aneta Micielska

Jamnik krótkowłosy miniaturowy

1.
DANCER IN THE MOONLIGHT Asocjacja
pies
370 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Joanna Warzecha
2.
Carlos od Talskeho mlyna
pies
105 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Dorota Mazur
3.
NEVER SAY NEVER Asocjacja
pies
100 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Joanna Warzecha

Jamnik krótkowłosy standardowy

1.
BIES-LIDKA z Rubinkowskiego Pola FCI
pies
310 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Natalia Ubysz
2.
DELICJA z Jamnikowa
suka
130 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Anna Kawalec

Jamnik szorstkowłosy króliczy

1.
VITO Nes Gwadiana FCI
pies
70 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy, wł. Dorota Rykaczewska

Jamnik szorstkowłosy miniaturowy

1.
GRAY DAZE Arlet
suka
330 pkt.
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy, wł. Iwona Łukaszyk

Jamnik szorstkowłosy standardowy

1.
Ex Sentia DEVIL'S ADVOCATE
pies
1220 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Agnieszka Małecka
2.
KENYA Bukowieński Bór (FCI)
suka
360 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Krzysztof Świderek
3.
DEGAS Herbu Flinta
pies
330 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Elżbieta Adamowicz
4.
TYROL Z Dziada Pradziada
pies
265 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Krzysztof Świderek
5.
DAKOTA Herbu Flinta
suka
115 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Elżbieta Adamowicz

Kerry Blue Terrier

1.
TERRANO z Płockiego Wzgórza
pies
1265 pkt.
Kerry Blue Terrier, wł. Witold Błaszczyszyn
2.
TERRA OD TERRIKA Poezja Ruchu (FCI)
suka
605 pkt.
Kerry Blue Terrier, wł. Witold Błaszczyszyn
3.
Edbrios VIKING
pies
310 pkt.
Kerry Blue Terrier, wł. Aleksandra Chaberska-Czerwińska
4.
Dandy Black&Blue RADO
pies
240 pkt.
Kerry Blue Terrier, wł. Ireneusz Białęcki
5.
Giotto Esprit Active
pies
180 pkt.
Kerry Blue Terrier, wł. Anna Krauze

King Charles Spaniel

1.
JENIFER Fortunatus Poland (FCI)
suka
120 pkt.
King Charles Spaniel, wł. Małgorzata Jaśkowiak
2.
MARCELLUS FORTUNATUS POLAND FCI
pies
100 pkt.
King Charles Spaniel, wł. Małgorzata Jaśkowiak

Korea Jindo Dog

1.
TAESAN
pies
60 pkt.
Korea Jindo Dog, wł. Kinga Nowak

Labrador Retriever

1.
AVALANCHE Kreuzburg
pies
1060 pkt.
Labrador Retriever, wł. Krzysztof Szewczyk

Lagotto romagnolo

1.
PICOBELLO Górska Fantazja
pies
290 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Anna Krutelewicz, Beata Radomska
2.
ORNELLA Mera Vallis (FCI)
suka
35 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Justyna Paluszek
3.
PICCOLINA Mera Vallis
suka
25 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Anna Krutelewicz
4.
ROMANTICA Mera Vallis
suka
20 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Anna Krutelewicz
5.
ANTIGONE Górska Fantazja
suka
15 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Anna Krutelewicz

Lakeland Terrier

1.
Zavetnaya Mechta SALAMANDER
pies
85 pkt.
Lakeland Terrier, wł. Aleksandra Paszczuk
2.
Sher NICOLE
suka
75 pkt.
Lakeland Terrier, wł. Aleksandra Paszczuk

Leonberger

1.
GREYS Dil Ka Rishta
suka
80 pkt.
Leonberger, wł. Daniela Regiec
2.
ICZE Dil Ka Rishta
suka
70 pkt.
Leonberger, wł. Daniela Regiec

Lhasa Apso

1.
NIEPOPRAWNY ROMANTYK AZUROWA AMHARA
pies
875 pkt.
Lhasa Apso, wł. Lucyna Zawada
2.
TSEWANG LHAMO The Tibetan Pride (FCI)
suka
290 pkt.
Lhasa Apso, wł. Magdalena Świkszcz

Lwi piesek

1.
Fidorka Temperance star st.Martin
suka
245 pkt.
Lwi piesek, wł. Karina Kruczek, Aneta Cisowska

Łajka zachodniosyberyjska

1.
Santi z Mrozowej Woli (FCI)
pies
110 pkt.
Łajka zachodniosyberyjska, wł. Krzysztof Gastoł
2.
Severn z Mrozowej Woli FCI
pies
40 pkt.
Łajka zachodniosyberyjska, wł. Krzysztof Gastoł

Maltańczyk

1.
OH CAROL Elnaja
pies
550 pkt.
Maltańczyk, wł. Patryk Kołodziejski

Mały münsterländer

1.
CLOONEY MATICE V.D. CHESANNEHOF
pies
160 pkt.
Mały münsterländer, wł. Tomasz Chodera
2.
Herrskapets RUSKA
suka
80 pkt.
Mały münsterländer, wł. Agnieszka Rudnicka, Piotr Rudnicki
3.
X-ZIBIT VOM Musterland
pies
30 pkt.
Mały münsterländer, wł. Agnieszka Rudnicka, Piotr Rudnicki

Manchester Terrier

1.
AYDA Alegria de Stupy
suka
425 pkt.
Manchester Terrier, wł. Agnieszka Nowak-Patyniak
2.
HARPER Aluzja
suka
60 pkt.
Manchester Terrier, wł. Agnieszka Nowak-Patyniak

Mastif angielski

1.
CONAN MASTINEUM Deos Nostros
pies
50 pkt.
Mastif angielski, wł. Izabela Guzik
2.
CASPIA MASTINEUM Deos Nostros
suka
35 pkt.
Mastif angielski, wł. Izabela Guzik

Mastif hiszpański

1.
BIAR MARQUES DE TRAMASTERRA
pies
220 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Monika Kurczewska
2.
CINDI Arimastif (FCI)
suka
75 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Monika Kurczewska
3.
CATALINA Arimastif (FCI)
suka
70 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Monika Kurczewska
4.
QUISQUE DE MASTINES DE PICU XIANA
pies
30 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Elżbieta Wolska-Langer

Mastif neapolitański

1.
CUNAMI LAMPO DI SPERANZA-ONMI
suka
160 pkt.
Mastif neapolitański, wł. Edward Siwochowicz

Mastif pirenejski

1.
WALENTY Stajnia Dzieci Wiatru
pies
70 pkt.
Mastif pirenejski, wł. Katarzyna Szpak
2.
HERRI DE LARRESALKOAK
suka
25 pkt.
Mastif pirenejski, wł. Katarzyna Szpak

Mops

1.
OPEN HEART SEVENTH WONDER OF THE WORLD
suka
365 pkt.
Mops, wł. Ewa Skrabut
2.
FESTIVALS SOUL MR RIPLEY
pies
225 pkt.
Mops, wł. Ewa Skrabut
3.
MONTES AURI EVERGREEN EDDIE
pies
50 pkt.
Mops, wł. Ewa Skrabut
4.
GROF LEGEND-WILMA ON THE HAPPY LAND
suka
35 pkt.
Mops, wł. Ewa Skrabut
5.
Wilkoria SWEET HEART
suka
20 pkt.
Mops, wł. Ewa Skrabut

Nagi pies meksykański miniaturowy

1.
JUDE LOW La Componella FCI
pies
60 pkt.
Nagi pies meksykański miniaturowy, wł. Jolanta Wyszumirska

Nederlandse Kooikerhondje

1.
BELLATRIX Psie Lobby
suka
150 pkt.
Nederlandse Kooikerhondje, wł. Mateusz Wysocki

Nederlandse Schapendoes

1.
Zingoalla's MAGIC GANDHI
pies
80 pkt.
Nederlandse Schapendoes, wł. Agnieszka Chojnowska

Niemiecki terier myśliwski

1.
Bazyl z Podlaskiej Kniei
pies
205 pkt.
Niemiecki terier myśliwski, wł. Bogusław Szutko

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

1.
Stardust from Serenity Suchy Las Vegas
pies
210 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Dorota Sobczyk-Dymecka
2.
AROMA DI ZENZERO True Canadian Gold (FCI)
pies
110 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Tomasz Piątek, Helena Piątek
3.
GONE WITH THE WIND SCARLETT Canadian Maple Leaf
suka
20 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Tomasz Piątek, Helena Piątek

Nowofundland

1.
SEABROOK'S MISTER DIVINE AT DISORANTO
pies
985 pkt.
Nowofundland, wł. Piotr Pasek
2.
CAYUGA JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO
pies
880 pkt.
Nowofundland, wł. Maja Pawłowska
3.
KOKAINA CANCRIMO
suka
520 pkt.
Nowofundland, wł. Maja Pawłowska
4.
HOPE HAPPINESS OF HAME Kaźko Słupski
suka
330 pkt.
Nowofundland, wł. Malgorzata Grabka
5.
Disoranto MADE YOU LOOK
suka
120 pkt.
Nowofundland, wł. Piotr Pasek, Julia Pasek
6.
KILLER CANCRIMO
pies
25 pkt.
Nowofundland, wł. Maja Pawłowska

Ogar polski

1.
FUNT Mazowieckie Ogary
pies
140 pkt.
Ogar polski, wł. Magdalena Zawadewicz
2.
NORA z Beskidzkich Wysp (FCI)
suka
70 pkt.
Ogar polski, wł. Zenon Kasprzak
3.
PUSZKAR z Huculskiej Łąki
pies
45 pkt.
Ogar polski, wł. Marzena Szymczak
ZMIANA z Huculskiej Łąki
suka
45 pkt.
Ogar polski, wł. Marzena Szymczak
4.
RYCERSKI CZABOR z Poniatowskiego Dworku
pies
25 pkt.
Ogar polski, wł. Sławomir Gradowski

Owczarek australijski - Kelpie

1.
HEDWIGA Red Radimus
suka
270 pkt.
Owczarek australijski - Kelpie, wł. Wiktoria Firek
2.
HONEY BOY Asocjacja
pies
35 pkt.
Owczarek australijski - Kelpie, wł. Joanna Warzecha

Owczarek australijski (typ amerykański)

1.
Saussurea TWIST N SHOUT
pies
1210 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Dorota Orłowska
2.
Saussurea ROCK N ROLL BABY
suka
80 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Dorota Orłowska

Owczarek belgijski - Malinois

1.
ARTAX Czarci Pazur
pies
155 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Wiesława Adamska
2.
ARS Astutus FCI
pies
120 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Przemysław Piotrowski
ELEKTRA Maligold
suka
120 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Marta Trela
3.
Bandera Czarci Pazur
suka
60 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Agnieszka Urbaniak

Owczarek francuski - Beauceron

1.
JEANS de Euskal Herria
pies
330 pkt.
Owczarek francuski - Beauceron, wł. Kamil Szczęsny

Owczarek francuski - Briard

1.
DAVOS EBONY Naster
pies
770 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Katarzyna Kowalik
2.
INDIGO Dilorini
pies
420 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Marta Wełmińska, Maciej Ziółkowski
3.
MARRIEBELLE de La Source de Marsylia
suka
240 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Małgorzata Olejnik
4.
Brie Belle (FCI) NELL
suka
165 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Anna Kubicz
5.
ROSE OF DESERT Bohemia Elite
suka
140 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Aneta Pintera
6.
BROADWAY STAR Hairy Heaven
suka
85 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Małgorzata Szmajdzińska

Owczarek kaukaski

1.
BELYI LEKAR BAGIRA
suka
225 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
2.
Polski Niedźwiedź (FCI) DRAGON
pies
220 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Elżbieta Sztangret
3.
BELYI LEKAR BALDUR
pies
155 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
4.
VALKYRIA Perła Kaukazu (FCI)
suka
100 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
5.
BELYI LEKAR MIMIR
pies
70 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
6.
BELYI LEKAR SULIKO
suka
65 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
7.
BELYI LEKAR MARA
suka
35 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn

Owczarek niemiecki długowłosy

1.
Dianne vom Fichtenschlag
suka
40 pkt.
Owczarek niemiecki długowłosy, wł. Marek Ratajczak
Emin Damnappo
pies
40 pkt.
Owczarek niemiecki długowłosy, wł. Marek Ratajczak

Owczarek niemiecki krótkowłosy

1.
WICCO Tombo
pies
65 pkt.
Owczarek niemiecki krótkowłosy, wł. Magda Lipnicka-Sapielak

Owczarek szetlandzki

1.
BE MY SHOW STAR Lost in Love
suka
125 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Izabela Grzesiek
2.
VANESSA ICE Onyx Garden (FCI)
suka
20 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Agnieszka Woś
3.
WAĆPAN MIŁOWIT Nabram-Poraj
pies
10 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Izabela Grzesiek

Owczarek szkocki krótkowłosy

1.
LOUIS FAT BOY Smart Love (FCI)
pies
85 pkt.
Owczarek szkocki krótkowłosy, wł. Agnieszka Pełka
2.
KAMIKAZE LIMITED EDITION Smooth Drinks FCI
pies
60 pkt.
Owczarek szkocki krótkowłosy, wł. Justyna Zakrzewska
3.
ARNAUD Martheline
pies
20 pkt.
Owczarek szkocki krótkowłosy, wł. Agnieszka Pełka

Owczarek środkowoazjatycki

1.
BELYI LEKAR GRATSIA
suka
235 pkt.
Owczarek środkowoazjatycki, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
2.
BELYI LEKAR VIRTUS
pies
150 pkt.
Owczarek środkowoazjatycki, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
3.
BELYI LEKAR NEFTYDA
suka
115 pkt.
Owczarek środkowoazjatycki, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
4.
ARESZ Ammagan Kennel FCI
suka
40 pkt.
Owczarek środkowoazjatycki, wł. Joanna Sztandarowicz
5.
AK-MAGASH ZHOLBORS
pies
20 pkt.
Owczarek środkowoazjatycki, wł. Joanna Sztandarowicz

Owczarek z Majorki krótkowłosy

1.
De Na Boira NEGRA JOYA
suka
80 pkt.
Owczarek z Majorki krótkowłosy, wł. Grzegorz Kalman

Parson Russell Terrier

1.
GERONIMO Equus
pies
190 pkt.
Parson Russell Terrier, wł. Aneta Bilińska
2.
EVELIN VOM SCHWARZWALD POLAND
suka
170 pkt.
Parson Russell Terrier, wł. Joanna Filipecka
3.
SONY VOM SCHWARZWALD POLAND
pies
140 pkt.
Parson Russell Terrier, wł. Joanna Filipecka
4.
SIMBA EQUUS Mysia Zagłada (FCI)
suka
80 pkt.
Parson Russell Terrier, wł. Aneta Bilińska
5.
FUJI Equus
suka
30 pkt.
Parson Russell Terrier, wł. Aneta Bilińska
HEBE Equus
suka
30 pkt.
Parson Russell Terrier, wł. Aneta Bilińska

Pekińczyk

1.
Sunrise Dragon LION KING
pies
1470 pkt.
Pekińczyk, wł. Maciej Sowiński, Piotr Ułamek

Petit Basset griffon vendéen

1.
ROKEENA MOJ SLODKI YOGI
pies
200 pkt.
Petit Basset griffon vendéen, wł. Dorota Gorgolewska
2.
JEREMIASZ PODKOŁDERNIK JADOWITY
pies
130 pkt.
Petit Basset griffon vendéen, wł. Roma Rowińska
3.
MAŁA MI Podkołdernik Jadowity
suka
100 pkt.
Petit Basset griffon vendéen, wł. Dorota Gorgolewska

Pinczer miniaturowy

1.
ODYS Doberdog (FCI)
pies
170 pkt.
Pinczer miniaturowy, wł. Sebastian Romuzga

Pointer

1.
DUMBLEDORE Loyal Point (FCI)
pies
115 pkt.
Pointer, wł. Sławomir Kurowski
2.
DŻAGA Loyal Point (FCI)
suka
70 pkt.
Pointer, wł. Sławomir Kurowski
3.
DIUNA Loyal Point (FCI)
suka
50 pkt.
Pointer, wł. Sławomir Kurowski
4.
HIRA Loyal-Point (FCI)
suka
10 pkt.
Pointer, wł. Sławomir Kurowski, Beata Kurowska

Polski owczarek nizinny

1.
ŁATKA z Doliny Kościeliskiej
suka
650 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Aneta, Artur Pańszczyk
2.
Farmer z Wielgowa
pies
580 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Radosław Dąbkowski-Piotrowski
3.
RZEŻUCHA Astarte Gold
suka
490 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Maciej Sowiński, Piotr Ułamek
4.
KALAREPKA Prolog Poland FCI
suka
295 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Beata Klawińska
5.
BEDUMIL BORSUCZE SIOŁO
pies
160 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Alicja Borsuk
6.
UFIEC VIA RIVENDALL
pies
140 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Monika Błeszyńska
7.
ISTA AMA CANEM
suka
130 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Alicja Borsuk
8.
BUSALA BORSUCZE SIOŁO
suka
90 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Alicja Borsuk

Polski owczarek podhalański

1.
KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie
pies
2680 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Wojciech Kucner
2.
NASLEDIE GURALEY AFRODYTA
suka
1125 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas, Robert Skoczylas
3.
CHABER z Butorowego Wierchu FCI
pies
420 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas
4.
KALISI z Doliny Kościeliskiej
suka
265 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aneta, Artur Pańszczyk
5.
MARYNA Polanickie Wzgórze
suka
115 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Roman Machaj
6.
BRYNA Polska Biel (FCI)
suka
75 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas, Cynthia Skoczylas
7.
NAWOJ Kalong
pies
30 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aneta, Artur Pańszczyk

Polski spaniel myśliwski

1.
ARTEMIDA z Szerokiego Boru
suka
140 pkt.
Polski spaniel myśliwski, wł. Elżbieta Jedlińska
2.
BARWINKA Dwór Hanna (FCI)
suka
125 pkt.
Polski spaniel myśliwski, wł. Izabela Rutkowska

Portugalski pies dowodny

1.
Claircreek Special Vero
pies
1190 pkt.
Portugalski pies dowodny, wł. Izabela Gwardyńska

Presa Canario

1.
ATENEA
suka
120 pkt.
Presa Canario, wł. Alicja Ostrowska

Pudel duży (biały, brązowy, czarny)

1.
Volzhskiy Talisman EGOR
pies
685 pkt.
Pudel duży (biały, brązowy, czarny), wł. Marta Lorentz

Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny)

1.
SAPPHIRE Lexanis
pies
450 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Reglińska
2.
SHEILA Lexanis
suka
180 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Reglińska
3.
CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga
pies
105 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Głowa-Łobodzińska
4.
ARWEN UNDOMIEL REGIA MAJESTATE Czarna Fuga
suka
45 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Głowa-Łobodzińska

Pudel miniaturowy (srebrny, płowy)

1.
Bugatti Roxy Diamond
pies
515 pkt.
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy), wł. Sylwia Sosialuk
2.
JANTAR Sfora Spod Tatr
pies
200 pkt.
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy), wł. Jacek Welc
3.
DOLORES Direttamente Dal Paradiso
suka
15 pkt.
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy), wł. Sylwia Sosialuk
SPLENDID ATRIA Niebieska Rapsodia FCI
suka
15 pkt.
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy), wł. Sylwia Sosialuk

Pudel średni (biały, brązowy, czarny)

1.
Splash SOLO SONG
pies
195 pkt.
Pudel średni (biały, brązowy, czarny), wł. Agnieszka Pluta

Pudel toy

1.
WYBORNY CIEMNY Next Germanika
pies
660 pkt.
Pudel toy, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek
2.
EXECUTIVE LEAGUE OF GENTLEMEN
pies
435 pkt.
Pudel toy, wł. Danuta Szwedowska
3.
WALLENBERG'S MARCO-POLO
pies
170 pkt.
Pudel toy, wł. Danuta Szwedowska
4.
I'M THE VICTORIOUS QUEEN OF SHEBA Czarna Fuga
suka
135 pkt.
Pudel toy, wł. Anna Głowa-Łobodzińska
5.
WATA CUKROWA NEXT GERMANIKA
suka
70 pkt.
Pudel toy, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek, Carita Lund

Pudel wielobarwny miniaturowy (czarno-biały)

1.
ZEFIR Varius Avis
pies
160 pkt.
Pudel wielobarwny miniaturowy (czarno-biały), wł. Katarzyna Borysewicz

Puli biały

1.
GANDZIA Z KORCZÓWKI FCI
suka
430 pkt.
Puli biały, wł. Yvette Dobroczek, Dobroczek Tomasz
2.
JESTEM JAMAJKA z Korczówki
suka
315 pkt.
Puli biały, wł. Robert Ratajczak

Puli kolorowy

1.
DJ Black Obsession
pies
80 pkt.
Puli kolorowy, wł. Piotr Dreliszak

Rhodesian Ridgeback

1.
DOTTY PAWS Sangoma
pies
250 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Jolanta Krystecka
2.
DHAKIYA JAMILA Kalasanti
suka
160 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Halina Grygierzec
3.
UBUNTU Mudiwa Feza
pies
100 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Agata Siuda-Zazulak, Agata Siuda-Zazulak
WERA Rhodesian Park Dolomity
suka
100 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Krzysztof Szweda, Anna Szweda

Rottweiler

1.
COBRA Valarti
suka
100 pkt.
Rottweiler, wł. Bogdan Wolański
FENSY von der Maxi Rott
suka
100 pkt.
Rottweiler, wł. Bogdan Wolański
2.
FRIDA Valarti
suka
10 pkt.
Rottweiler, wł. Bogdan Wolański

Saarlooswolfhond

1.
KAAMOS LO'GOSH de In fine mundi
pies
75 pkt.
Saarlooswolfhond, wł. Barbara Szpakowska

Samoyed

1.
ARCTIC FREND BEAUTIFUL SKY
suka
535 pkt.
Samoyed, wł. Patrycja Kowalczyk-Stuczeń
2.
ADELLE OF CLEO Arctic Menuet FCI
suka
245 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Kubiak
Sonata Arctica (FCI) UTGARD NEW DAIMONDSON
pies
245 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Kubiak
3.
LAST RAINBOW OF LUCIFER Sateenkaari Lumi
suka
155 pkt.
Samoyed, wł. Wioletta Trzepizur
4.
Radost Zhizni DYNASTY OF SPACE STYLE
suka
120 pkt.
Samoyed, wł. Wioletta Trzepizur
5.
THE UNIQUE TREASURE Orleansnow
pies
110 pkt.
Samoyed, wł. Ewa Kwiatkowska
6.
LAST LEGEND OF LUCIFER Sateenkaari Lumi (FCI)
pies
70 pkt.
Samoyed, wł. Paulina Szymańska
7.
POLLIN FOR SONATA ARCTICA IZ DOMA SHER
suka
65 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Kubiak
8.
LAST IMPERIA OF LUCIFER Sateenkaari Lumi (FCI)
suka
60 pkt.
Samoyed, wł. Paulina Szymańska
9.
Sonata Arctica (FCI) YAARGO MY MASTERPIECESON
pies
40 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Kubiak
10.
AUKSO SÖLWEIG TÄHTI Sateenkaari Lumi
suka
30 pkt.
Samoyed, wł. Ewa Kwiatkowska

Schipperke

1.
LOVER PASSIONATE BY AHMED BOZIEW
pies
1865 pkt.
Schipperke, wł. Dorota Mikus-Koralewska
2.
Satisfaction From What You Do by Ahmed Boziev
suka
315 pkt.
Schipperke, wł. Dorota Mikus-Koralewska

Seter angielski

1.
Sheradin's Star MANHATTAN
pies
1510 pkt.
Seter angielski, wł. Agata Bujnowicz

Seter irlandzki

1.
Fairhaven ZENITH EL PRIMERO
pies
1575 pkt.
Seter irlandzki, wł. Marta Pilawa
2.
CHIARA FROM 5th AVENUE Amberin
suka
180 pkt.
Seter irlandzki, wł. Marzena Żbikowska
3.
ALWAYS PLAY WITH ME Irish Moon
suka
120 pkt.
Seter irlandzki, wł. Rafał Szumera
4.
SECRET INTELLIGENCE SERVICE z Arislandu
suka
100 pkt.
Seter irlandzki, wł. Jadwiga Konkiel
SHOW MUST GO ON z Arislandu
pies
100 pkt.
Seter irlandzki, wł. Jadwiga Konkiel
5.
COŚ OPTYMISTYCZNEGO z Arislandu
suka
75 pkt.
Seter irlandzki, wł. Jadwiga Konkiel
6.
Lanascol SMOKE AND MIRRORS
pies
50 pkt.
Seter irlandzki, wł. Jadwiga Konkiel

Seter irlandzki czerwono-biały

1.
Corranroo CAROLINE
suka
195 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek
2.
Cornadore BELO
pies
140 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek
3.
Cornadore BURICA
suka
90 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek
4.
Cornadore (FCI) ALLYN
pies
80 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek
5.
Cornadore (FCI) ADA
suka
30 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek

Seter szkocki - Gordon

1.
DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny
pies
290 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Benita Malicka
2.
JASPER Black Ivy (FCI)
pies
160 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Dominik Sadkowski

Shar Pei

1.
VERA WANG Asta La Vista
suka
130 pkt.
Shar Pei, wł. Dominika Bryl
2.
VS MOHBIS CANO PAXTON Asta La Vista
pies
85 pkt.
Shar Pei, wł. Łukasz Kuźniar, Jakub Trybuch

Shiba

1.
TAIGEN Go You Djenima
pies
445 pkt.
Shiba, wł. Ewelina Zgud, Ewelina Zgud
2.
YUSEI GO Shun'you Kensha
pies
130 pkt.
Shiba, wł. Izabela Przeczek

Shih Tzu

1.
ARIKA Selavi Violett
suka
270 pkt.
Shih Tzu, wł. Bogumiła Koperkiewicz
2.
ENZO ARSSAMANDI FCI
pies
230 pkt.
Shih Tzu, wł. Wioletta Paluch
3.
Winterholme's KISS THE RAIN
suka
215 pkt.
Shih Tzu, wł. Agnieszka Pluta
4.
SAGITTA Solaris Avis
suka
135 pkt.
Shih Tzu, wł. Agnieszka Kuszel
5.
ARSSUNTIA (FCI) ARIA
suka
105 pkt.
Shih Tzu, wł. Bogumiła Koperkiewicz
6.
VERONA TIBETAN ORCHID FCI
suka
80 pkt.
Shih Tzu, wł. Wioletta Paluch
7.
BLAIRA ACAPELLA Mr-Shih
suka
70 pkt.
Shih Tzu, wł. Jan Ficek
8.
VIVIEN TIBETAN ORCHID FCI
suka
65 pkt.
Shih Tzu, wł. Wioletta Paluch

Shikoku

1.
TOSHIYA-GAIA v.d. Egmato
pies
320 pkt.
Shikoku, wł. Kinga Nowak

Siberian Husky

1.
Winter Melody JUST TOO COOL FOR TROUBLE
pies
940 pkt.
Siberian Husky, wł. Sylwia Goszka, Ewa Górska, Jose Luis Gomez
2.
Winter Melody YOU WILL LIVE FOREVER
suka
875 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
3.
Kristari's Mischief At Winter Melody
pies
545 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
4.
Kristari's JOSE CUERVO
pies
505 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
5.
Winter Melody AS GOOD AS IT GETS
pies
80 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
6.
Winter Melody I'M NO ANGEL
suka
35 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez

Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon

1.
FAIR PLAYER Lalabay
pies
2660 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Elżbieta Trzybińska
2.
FAIRFARREN ALICE Lalabay
suka
480 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Elżbieta Trzybińska

Spaniel tybetański

1.
PIECE OF CAKE Livolly
pies
200 pkt.
Spaniel tybetański, wł. Magdalena Andrusiewicz

Springer spaniel angielski

1.
Sieger's Walk On The Wild Side
pies
1990 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Dominika Wiśniewska, Natalia Górska
2.
BIG BRAZZEL POKER FACE
pies
200 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Malgorzata Otto-Doppenberg
3.
X Marks The Spot Big Brazzel
pies
115 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Malgorzata Otto-Doppenberg

Staffordshire Bull Terrier

1.
TOMMY GUN Stawka Większa Niż Życie
pies
570 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Lukasz Nowak
2.
GALAXY GLOW Harpagon (FCI)
suka
275 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Aleksandra Wejdler
3.
MISS BITIS Du Domaine De Poudlard
suka
220 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Łukasz Salnikow
4.
RAREZA VALENCIA Bitis
suka
175 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Łukasz Salnikow
5.
KIMBO SLICE Campari - Staff (FCI)
pies
110 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Aleksandra Wejdler
6.
MEVERICK HARPAGON z JORWIK
pies
60 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Aleksandra Wejdler
7.
ROMANTIC RHAPSODY Harpagon (FCI)
suka
40 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Aleksandra Wejdler
8.
Human Dogs MIREILLE MATHIEU
suka
30 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Lukasz Nowak

Sussex Spaniel

1.
LADDIE ALESSI ANGEL
suka
470 pkt.
Sussex Spaniel, wł. Izabela Gwardyńska

Sznaucer miniaturowy biały

1.
DRACO WHITE STAR OF RAINBOWLAND
pies
520 pkt.
Sznaucer miniaturowy biały, wł. Rafał Koziełł

Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny

1.
SIXTH SENSE THE STAR OF RAINBOWLAND
pies
700 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Rafał Koziełł

Sznaucer miniaturowy czarny

1.
GIPSY KING BLACK STAR OF RAINBOWLAND
pies
370 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Rafał Koziełł
2.
SWEET CHOCOLATE With Me FCI
suka
230 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Katarzyna Wiśniewska
3.
JOSEPNINE GENSTAT
suka
120 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Zbigniew Falbowski
4.
HEADY WHISKEY Z Bractwa Odważnych FCI
pies
100 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Monika Sołtys
5.
Victorious Star NIGHT JACK DANIELS
pies
75 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Monika Sołtys

Sznaucer miniaturowy pieprz i sól

1.
KROKUS Tostom
pies
630 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Andrzej Gera
2.
CANNABIS Malinowy Ogród (FCI)
pies
130 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Halina Wielguszewska
3.
NOMINA Dentis
suka
105 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
4.
EGO Dentis
suka
90 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
5.
LEGE ARTIS Dentis
suka
80 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
6.
Spirited Away (FCI) MG MAGNETTE
suka
30 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Halina Wielguszewska

Sznaucer olbrzym czarny

1.
BRENDA Hexenwiese FCI
suka
130 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Maria Mikołajska
2.
ORLANDO Slunecni paprsek
pies
45 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Maria Mikołajska
3.
JORDAN Asterniger
pies
15 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Witold Witkowski

Sznaucer olbrzym pieprz i sól

1.
EGRI z Grodu Książąt Pomorskich
suka
150 pkt.
Sznaucer olbrzym pieprz i sól, wł. Mirosława Plackowska

Sznaucer średni pieprz i sól

1.
IRON MAN Elitesse
pies
420 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Michał Włodarczak
2.
ORION Alarm Beskyd
pies
285 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Michał Włodarczak
3.
Viva Estrella DUCHESS
suka
175 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Agnieszka Kulibaba
4.
REVIA z Rozkoszowskiej Chaty
suka
155 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Renata Garbiec Grabarczuk
5.
MARADIK z Rozkoszowskiej Chaty
pies
120 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Renata Garbiec Grabarczuk
6.
SAN JOSE Magnum Cordis FCI
pies
105 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Natalia Zakrzewska
7.
WEGA z Białeckiej Ostoi (FCI)
suka
55 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Renata Garbiec Grabarczuk
8.
DRAGANA z Rozkoszowskiej Chaty
suka
30 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Renata Garbiec Grabarczuk
DRAGON z Rozkoszowskiej Chaty
pies
30 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Renata Garbiec Grabarczuk

Szpic mały biały

1.
Diament Perłowy Ogród
pies
80 pkt.
Szpic mały biały, wł. Anna Kuliszewska
KALISZANKA Perłowy Ogród FCI
suka
80 pkt.
Szpic mały biały, wł. Wiktoria Beń
2.
JUST LIKE FIRE Ricordatidime FCI
pies
60 pkt.
Szpic mały biały, wł. Wiktoria Beń
3.
QUITTY Krisanda
suka
30 pkt.
Szpic mały biały, wł. Anna Kuliszewska

Szpic mały kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty, inne kolory)

1.
FIL STAR FUSION KAREANA
suka
60 pkt.
Szpic mały kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty, inne kolory), wł. Piotr Król

Szpic miniaturowy (Pomeranian)

1.
Caletto VALENTINO 4 YOU
pies
355 pkt.
Szpic miniaturowy (Pomeranian), wł. Joanna Świerska
2.
ES EDEN LAIS IZ ANGELOV VOSTOKA
pies
230 pkt.
Szpic miniaturowy (Pomeranian), wł. Agata Wiśniewska

Szpic średni biały

1.
EMMA SNOWY GIRL Krisanda
suka
535 pkt.
Szpic średni biały, wł. Renata Kołton

Szpic wilczy

1.
CZAKO ze Smolandii (FCI)
pies
205 pkt.
Szpic wilczy, wł. Tomasz Bednarski
2.
HOGAN Patland (FCI)
pies
160 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek
3.
CHILLI Element of Me
suka
5 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek

Terier brazylijski

1.
Jakard Wejherstaff FLORIDA
suka
80 pkt.
Terier brazylijski, wł. Joanna Sztandarowicz

Terier irlandzki

1.
Nezhnoye Plamya VERBENA Z KUZNI CHAMPIONOW
suka
140 pkt.
Terier irlandzki, wł. Dagmara Herman-Korytkowska

Terier szkocki

1.
POSH SPICE OF Dominoscots
suka
830 pkt.
Terier szkocki, wł. Dominika Kubisz, Justyna Skrobiszewska
2.
POWERPUFF GIRL OF Dominoscots
suka
150 pkt.
Terier szkocki, wł. Dominika Kubisz, Agata Rozbiewska, Kamila Smolska

Terier tybetański

1.
Sehaliah A Million Reason for Złota Elita
suka
255 pkt.
Terier tybetański, wł. Mariola Ekiert

Terier walijski

1.
SIVERSKIY VETTI
suka
570 pkt.
Terier walijski, wł. Łukasz Krawczyk
2.
NAZIR Buszówka
pies
140 pkt.
Terier walijski, wł. Mirosława Jabłońska

Thai Ridgeback Dog

1.
JATAWA of Noppakao
pies
910 pkt.
Thai Ridgeback Dog, wł. Dorota Tokarska
2.
ZUMBA BLACK Volarius FCI
suka
65 pkt.
Thai Ridgeback Dog, wł. Dorota Tokarska
3.
NATCHA NANG Volarius FCI
suka
30 pkt.
Thai Ridgeback Dog, wł. Dorota Tokarska
PRIMO z Lasów Preczowskich
pies
30 pkt.
Thai Ridgeback Dog, wł. Agnieszka Merchut

Tosa

1.
YUKIO Twierdza Samuraja
pies
15 pkt.
Tosa, wł. Agnieszka Bonczek

Welsh Corgi Cardigan

1.
HARIBO Dummles
pies
140 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Aneta Pietrzak
2.
White Raven INCIDER TRADING FOR DUMMLES
suka
30 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Aneta Pietrzak
3.
ICE CRYSTAL Dummles
suka
15 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Aneta Pietrzak

Welsh Corgi Pembroke

1.
Amos Pembdrive (FCI)
pies
365 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Paweł Filipiak

West Highland White Terrier

1.
I'M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika
pies
425 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Ewa Iłczyk
2.
I'M MAD ABOUT YOU od Bobika
suka
325 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Ewa Iłczyk
3.
JUST STOLE MY HEART od Bobika
pies
220 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Ewa Iłczyk
4.
Royal Charm od Bobika
pies
90 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Ewa Iłczyk
5.
GO FOR IT Vertragus
suka
65 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Paulina Skrobiszewska, Justyna Skrobiszewska
6.
SUN STAR od Bobika
pies
60 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Ewa Iłczyk
7.
I'M TOO SEXY od Bobika
suka
40 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Ewa Iłczyk

Whippet

1.
Azarin GISELLE
suka
770 pkt.
Whippet, wł. Kamil Kozioł, Laura Wiercińska
2.
Brilliant Pearl's Easy Breezy
suka
255 pkt.
Whippet, wł. Kamil Kozioł, Kacper Buła
3.
Whiteheads PETER PAN
pies
170 pkt.
Whippet, wł. Elżbieta Gertnerowicz
4.
Tylko Ty (FCI) KATALINA
suka
95 pkt.
Whippet, wł. Anna Walenkiewicz
5.
Foxpolis EVEREST
pies
40 pkt.
Whippet, wł. Wanda Lisiecka

Wilczarz irlandzki

1.
MESA BOOGIE Khlan FCI
suka
270 pkt.
Wilczarz irlandzki, wł. Ewa Sokół-Iskra
2.
ARGUS Celtic Alanda
pies
220 pkt.
Wilczarz irlandzki, wł. Hanna Woźna-Gil
3.
BALLERINA SI CHIAMA BELLA RUSSA Khlan FCI
suka
150 pkt.
Wilczarz irlandzki, wł. Ewa Sokół-Iskra
4.
CANDY vom Kaabusch
suka
100 pkt.
Wilczarz irlandzki, wł. Hanna Woźna-Gil

Wyżeł niemiecki krótkowłosy

1.
CRAZY z Czarnego Dworu FCI
suka
80 pkt.
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Bogusław Szutko

Wyżeł niemiecki szorstkowłosy

1.
GABI z Żukowickich Pól
suka
150 pkt.
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł. Sławomir Kurowski
2.
APPLAUSE FOR SPARKLE Jack's Life (FCI)
suka
40 pkt.
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł. Jacek Wąs

Wyżeł pirenejski

1.
JACQUELINE Loyal Point (FCI)
suka
10 pkt.
Wyżeł pirenejski, wł. Sławomir Kurowski, Beata Kurowska

Wyżeł weimarski krótkowłosy

1.
ZAIDEE OF Atria Cordis
suka
1020 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Kacper Buła
2.
D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA
suka
295 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Agata Owczarska
3.
FANTASIA SAPORE Atria Cordis
suka
90 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Agata Owczarska
4.
D'Argento Vien DIRTY NIGHT IN HAVANA
suka
45 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Agata Owczarska, Elżbieta Słowińska
5.
D'Argento Vien CIN&CIN
suka
40 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Agata Owczarska
6.
Canis Fortuna NOVELA
suka
25 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Dawid Wojtyna

Wyżeł węgierski krótkowłosy

1.
UKANYA z Tałchejów
suka
180 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Małgorzata Kłusowska
2.
Salim Podlaska Kraina Wyżła FCI
pies
130 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Magdalena Wójcik, Agata Owczarska

Wyżeł włoski krótkowłosy

1.
CALDAFERRA Loyal-Point FCI
suka
220 pkt.
Wyżeł włoski krótkowłosy, wł. Sławomir Kurowski
2.
GALAROZA Loyal Point (FCI)
suka
60 pkt.
Wyżeł włoski krótkowłosy, wł. Sławomir Kurowski
3.
GARISSA Loyal Point (FCI)
suka
15 pkt.
Wyżeł włoski krótkowłosy, wł. Sławomir Kurowski

Wyżeł włoski szorstkowłosy

1.
BUONA SERA z Arislandu
suka
435 pkt.
Wyżeł włoski szorstkowłosy, wł. Jadwiga Konkiel

Yorkshire Terrier

1.
MY QUEEN Contenders
suka
655 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz
2.
El Passo Nove Kasio
pies
555 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Jacek Wóltański
3.
ZABÓJCZO SŁODKI Contenders
pies
395 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz
4.
ANGEL TOUCH Desire-York
suka
140 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Agnieszka Bralczyk
5.
Megi York (FCI) BERCIK
pies
10 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Edyta Wojkowska