Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2020

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZE SZCZENIĘ

1.
PRALINKA Canin Souris
suka
165 pkt.
Boston Terrier, wł. Ewelina Rybak
2.
Almendares PARGO
pies
130 pkt.
Hawańczyk, wł. Anna Szczepaniak
3.
Jurassic Yed ALVARO GOLDEN STYLE
pies
115 pkt.
Samoyed, wł. Wioletta Trzepizur
4.
Dżemik Brzdąc
pies
110 pkt.
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy, wł. Agata Filipowska, Katarzyna, Agnieszka Klusak
Zaidee Line Paparazzi
pies
110 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Kacper Buła
5.
Staroaks THE INVISIBLE GUARDIAN
pies
105 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Zuzanna Pokrop-Dobrzycka
6.
COSMIC WONDER Nadula
pies
100 pkt.
Boston Terrier, wł. Patrycja Główczewska
Layana Mahanajim
suka
100 pkt.
Chart arabski - Sloughi, wł. Anna Fałowska
7.
Alotorius Old Glory (FCI) SHOW MUST GO ON
pies
95 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
CLAP FOR ISZTAR Jack's Life (FCI)
suka
95 pkt.
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł. Jacek Wąs
TAKE ME, TO THE END OF THE WORLD Asocjacja
suka
95 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Joanna Warzecha
8.
Evasion SCARLETT
suka
90 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
9.
Montewhite PERFECT POWER
suka
85 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Mariusz Rojek, Joanna Rojek
10.
GABRIELLE Z Nadmorskiej Stanicy
suka
80 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Izabela Stankiewicz
11.
ROSA Dentis
suka
75 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
SUNSHINE REGGAE BY Atria Cordis (FCI)
pies
75 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Dorota Mikus-Koralewska, Joanna Ziemska
12.
BARTOLOMEO Lanquesco
pies
70 pkt.
Dog niemiecki (czarny, arlekin), wł. Kaja Skrońska
EWENTUALNIE UPRZEJMY u Stóp Szklanych Gór
pies
70 pkt.
Czarny terier rosyjski, wł. Ewelina Turkiewicz
GRETA VAN FLEET Vitoraz
suka
70 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy, wł. Iwona Łukaszyk
13.
Arma Venandi's CHERRY
suka
60 pkt.
Basset bretoński, wł. Aleksandra Garbacz
ASESOR z Rogu Trzech Książąt
pies
60 pkt.
Gończy polski, wł. Damian Stacherzak
BE MY MIRACLE Wielkopolski Bernardyn
pies
60 pkt.
Bernardyn krótkowłosy, wł. Magdalena Kubacha
BERETTA z Wiatrakowej Góry
suka
60 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Anna Majdacka, Tomasz Majdacki
Evasion SOLANGE
suka
60 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Lucyna Pasierbek, Anna Kozłowska
Jurand ze Straszyna Eki Balarda
pies
60 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Łukasz Michałowski
Kan Trace Xena The Warrior Princess
suka
60 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Tomasz Kaczorek, Sabina Zdunic Sinkovic
LATIKA Magiczny Ogród
suka
60 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Monika Tuliszewska
Tiesto AZZARO
pies
60 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Marta Szymańska
14.
DISCO ROSSA-BULL (FCI)
suka
55 pkt.
Bulterier, wł. Łukasz Wojtala, Łukasz Wojtala
JASMINA SWEET Bullejdis
suka
55 pkt.
Buldog francuski, wł. Agnieszka i Magdalena Skraba , Magdalena Skraba
SEND MY LOVE Dreamed A Dream
suka
55 pkt.
Lhasa Apso, wł. Beata Musiał
15.
MALOMKOZI Vertiga
suka
45 pkt.
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Marcin Szczepaniak, Aleksandra Garbacz
16.
BECAUSE I'M JAMES BOND Golden Center
pies
40 pkt.
Golden Retriever, wł. Renata Pasikowska
BEJ BI Nice And Lovely FCI
suka
40 pkt.
Rottweiler, wł. Amanda Sieńkowska
BRIGHT STAR Ziemann FCI
suka
40 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Gabriela Prokop-Wojcik, Andrzej Wojcik
ECHO BAYERISCHESBLUD Gonczy Czart (FCI)
pies
40 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Joanna Płaczek-Wrotniak
Scartop WHAT A JOY
suka
40 pkt.
Lakeland Terrier, wł. Wojciech Płotnicki
ULTRA UMBRA Lu Dareva
suka
40 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Ewa Jasińska, Daria Janik
17.
Diffindo HARMONY & HAVOC
suka
35 pkt.
Buldog francuski, wł. Marta Kordel
DORRIS OF ADELLE Arctic Menuet (FCI)
suka
35 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Kubiak
ORION Hell on Wheels (FCI)
pies
35 pkt.
Gryfonik belgijski, wł. Robert Bednarek
RAVEN z Pocztowej Border Collie
suka
35 pkt.
Border Collie, wł. Joanna Madejska
Solaris Avis FCI Y' SPRING LOVE
suka
35 pkt.
Shih Tzu, wł. Agnieszka Kuszel
18.
ALPANA Asta La Vista
suka
30 pkt.
Shar Pei, wł. Łukasz Kuźniar, Jakub Trybuch
ELEGANT CHARLIE Blue Bricassart FCI
pies
30 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
FURIA Spiska Watra
suka
30 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Kinga Topolska
Grace Kelly ISTNY CUD
suka
30 pkt.
Pudel średni (biały, brązowy, czarny), wł. Marta Miłek
Novatica SEASTORM SOUND
pies
30 pkt.
Charcik włoski, wł. Agnieszka Żółkowska, Monika Nowak
VICTORIOUS STAR MAIN HERO
pies
30 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Ola Adamik, Marta Świderska
19.
CAIRUSS de Kamastino
pies
25 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Monika Kurczewska
Colorfull Dream GODDESS IRIS
suka
25 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Barbara Klonowska
Delimore LEE SHERYL
suka
25 pkt.
Golden Retriever, wł. Joanna Rebot, Bogusław Hadrian
ESKASHEM DARYUSH
pies
25 pkt.
Chart afgański, wł. Klaudia Szkudlarska
FIRE IN MY SOUL Wings of Pride (FCI)
suka
25 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Klaudia Bartkowska
HONEY BOO BOO Dominoscots FCI
suka
25 pkt.
Terier szkocki, wł. Eliza Górska-Hawran
INDIANA Mera Vallis
suka
25 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Anna Krutelewicz
Kiiramanna EXPECT NO LESS
pies
25 pkt.
Spaniel tybetański, wł. Ilona Windak
Magic Sanmai Azurowa Amhara
suka
25 pkt.
Lhasa Apso, wł. Ewa Besaraba
PIKKINOKKA'S REBEL FLAG
pies
25 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Iwona Leszek
PLATINUM BOY ARGENTA STELO
pies
25 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Dawid Wojtyna, Marta Trela
Polanda Polonica ALASKA
suka
25 pkt.
Chow Chow, wł. Katarzyna Kołodziej
XENA THE ONLY ONE WARRIOR PRINCESS Czarna Fuga
suka
25 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Głowa-Łobodzińska
20.
A'vigdors Eleutherius
pies
20 pkt.
Buldog francuski, wł. Karolina Skorupska
ADELE Szczęśliwy Zwierzyniec
suka
20 pkt.
Buldog francuski, wł. Małgorzata i Marcin Owczarek, Małgorzata Owczarek
ANTONIO Szczęśliwy Zwierzyniec
pies
20 pkt.
Buldog francuski, wł. Ewa Kamińska Widulińska
Arctic Melody (FCI) CRYSTAL KAMA
suka
20 pkt.
Alaskan Malamute, wł. Katarzyna Koseda
BREGO Magical Black Dream
pies
20 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Przemysław Bała
CALVIN KLEIN Z Jastrzębiej Góry
pies
20 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Wiktoria Mikołajczak
CHARMING BUCUR Collis Amores
pies
20 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos
DIAMOND BLACK z Bohuśova Vrchu
pies
20 pkt.
Owczarek szkocki długowłosy, wł. Krzysztof Zięba
G.O.T. ARYA Long and Lovely
suka
20 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy, wł. Katarzyna Pieńkus-Jarząbkowska, Anna Kozłowska
HAPPY TO BE BACK Collis Amores
pies
20 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos
Hiddekel FCI BISSIGA
suka
20 pkt.
Chart afrykański - Azawakh, wł. Monika Filary-Rogacka
JAKARD WEJHERSTAFF (FCI) HOLLYWOOD
pies
20 pkt.
Terier brazylijski, wł. Anna Sadowska
L’END SHOW MILLION CHANCES
pies
20 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Kinga Kolmasiak
MAJORCA TIBETAN ORCHID FCI
suka
20 pkt.
Shih Tzu, wł. Wioletta Paluch
THE ALCHEMIST Dinaradals
pies
20 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Justyna Krupińska
VICTOR Taniec Motyla (FCI)
pies
20 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
XENA Lantan
suka
20 pkt.
Whippet, wł. Izabela Wojciechowska
21.
A DANCING QUEEN Canis Satelles
suka
15 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
FENIKS Z HORDY GABRIELA IBILANDIA FCI
pies
15 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Agnieszka Bartochowska
Gladiator Złota Troja
pies
15 pkt.
Dog argentyński, wł. Aleksandra Laśkiewicz
Inouk Bonny v.h. Haskerhus
pies
15 pkt.
Nederlandse Schapendoes, wł. Jolanta Widera-Żółtowska, Dariusz Widera
Mercedes Tibetan Orchid Fci
suka
15 pkt.
Shih Tzu, wł. Joanna Skupień
Montewhite MARSHMALLOW
pies
15 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Joanna Rojek
NOTA Ruda Szata
suka
15 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Katarzyna Lange
OH TRISS Ragnar Dogs
suka
15 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Magdalena Kordzi
Roselane Artiguardia
suka
15 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Jagoda Wąsowicz
RYUU NO TORA GO Hajimari
pies
15 pkt.
Akita, wł. Karolina Kardasz
SUSHI Jaworanka
suka
15 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Kalina Tomczak-Śmikiel
TENSHIKURO Go Proud FCI
suka
15 pkt.
Shiba, wł. Ewelina Zgud
Touch Of The Light of Dashing Dawn
suka
15 pkt.
Border Collie, wł. Agnieszka Tomaszewska
Winter Melody I'M NO ANGEL
suka
15 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
Zalawi Fiery Lucifer
suka
15 pkt.
Border Terrier, wł. Karolina Remisz
ZUHU KOKURYUUHAJIMARI Miryoku Kat
suka
15 pkt.
Akita, wł. Karolina Kardasz
22.
AFRODYTA z Dębowego Zakątka
suka
10 pkt.
Gończy polski, wł. Lucyna Gutfrańska
ALBA Khlan FCI
suka
10 pkt.
Chart szkocki, wł. Ewa Sokół-Iskra
ASHANTI Solo Amigo
suka
10 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Paula Łysiak-Waliłko
Biflint BARON OF OZ
pies
10 pkt.
Australian Cattle Dog, wł. Żaneta Kubuj
Brabus vom Tannenfeld
pies
10 pkt.
Rottweiler, wł. Wanesa Łukasiewicz
CWANA LICHNERA Fantasmagoria
suka
10 pkt.
Pinczer miniaturowy, wł. Marta Lichnerowicz
D'Argento Vien DIRTY NIGHT IN HAVANA
suka
10 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Agata Owczarska, Elżbieta Słowińska
Dumbledore IZ MOSKOVSKOY BEMTY
pies
10 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Ewa Bobowska
EKSTRAWAGANCJA Spiska Watra
suka
10 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Kinga Topolska
FUTURE STAR Born of Dreams (FCI)
suka
10 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Natalia Samborska, Justyna Terkalska
I BELONG TO YOU Bałtycka Noc FCI
suka
10 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa Waszczuk
INTUITION Z DIXIE
suka
10 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Katarzyna Wiśniewska
JEWEL FIELDS TRUE LOVE
suka
10 pkt.
Border Collie, wł. Sylwia Kała
KAPITAN MARVEL Elater Polonica
suka
10 pkt.
Seter angielski, wł. Agnieszka Skórzewska, Marzena Skórzewska
KRÓLEWNA ŚNIEŻKA Snukraina
suka
10 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Arkadiusz Tracz
Livia Cookie Land
suka
10 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Adam Tatara
LOSKA VAIVORYKSTE
suka
10 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Natalia Zakrzewska
MADE IN ITALIA LUXOTTICA z Arislandu (FCI)
suka
10 pkt.
Wyżeł włoski szorstkowłosy, wł. Małgorzata Niedźwiedź
Majik Chuffy Chuffnell
pies
10 pkt.
Golden Retriever, wł. Joanna Rebot, Bogusław Hadrian
MARISS EFFECT
pies
10 pkt.
Terier szkocki, wł. Aleksandra Harnasz
MELODY Fantastyczny Piers (FCI)
suka
10 pkt.
Airedale Terrier, wł. Katarzyna Gasiorowska
MONTEWHITE Dolina Marzeń
pies
10 pkt.
Hawańczyk, wł. Joanna Rojek
Neruda Roborovski
pies
10 pkt.
Porcelaine, wł. Klaudia Wiśniewska
OXFORD Dwa Bratanki (FCI)
pies
10 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Grażyna, Witold Doroszewscy
PATI Margarotte FCI
suka
10 pkt.
Rottweiler, wł. Agnieszka Danowska - Ździebło
PETRUS Diamond Lamb
pies
10 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Ewa Bobowska, Sandra Jureczka
ROMANTICA Mera Vallis
suka
10 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Anna Krutelewicz
SONNY SMILE
suka
10 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek
TAJGA Sambribert
suka
10 pkt.
Łajka jakucka, wł. Agnieszka Sztuba
TIMBA CARPATHIAN SAINT`S
suka
10 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Przemysław Pietrzak
TODY Canis Satelles
pies
10 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
TOFFI Xandrina FCI
pies
10 pkt.
Beagle, wł. Grzegorz Tarnowski
WONDER WOMAN Terriermania (FCI)
suka
10 pkt.
Airedale Terrier, wł. Janusz Nowacki, Ewa Nowacka
ZORBA Wielkopolski Bernardyn
pies
10 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Magdalena Kubacha
23.
APPLAUSE FOR SPARKLE Jack's Life (FCI)
suka
5 pkt.
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł. Jacek Wąs
BELL AND FIRE ELEGANCE
suka
5 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Iwona Leszek
CHILLI Element of Me
suka
5 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek
COOKIE Berneńska Mafia (FCI)
suka
5 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Paulina Anna Kafarska
DAISY Antipathis
suka
5 pkt.
Braque d'Auvergne, wł. Marta Żuk
DEUS VENATOR BASKIN ROBBINS
suka
5 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Katarzyna Lauzer
Diamella ENEMY AT THE GATE
pies
5 pkt.
Bichon Frise, wł. Jagoda Matuszyńska
DOWÓDCA HADES Czarci Pazur (FCI)
pies
5 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Paulina Lipińska
Dystans Czarci Pazur
pies
5 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Agnieszka Urbaniak
FLURRY Kascaro
suka
5 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Bianka Giza
Forrest Gump z Dedinskeho valu
pies
5 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Danuta Jonkowska
Gummibear Grammi Lohrien
suka
5 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Katarzyna Ulanowska
I'LL BE AROUND Bałtycka Noc FCI
pies
5 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa Waszczuk
JARA Fera Ignis
suka
5 pkt.
Posokowiec hanowerski, wł. Nikola Wencel
KAMA Sannatis
suka
5 pkt.
Chart perski - Saluki, wł. Marek Rejmer
LECIBSIN SILMU
suka
5 pkt.
Suomenlapinkoira, wł. Beata Sarlej
Mayanee of Africa Kontradomino FCI
suka
5 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Paweł Gniadzik
ORETO MIA ROYAL RED
pies
5 pkt.
Doberman, wł. Katarzyna Ulanowska
ROCKY STAR Vadera's Team
pies
5 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Anna Preihs
ROSSIE Canis Satelles
suka
5 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
SILVER PRINCESS z Hordy Gabriela
suka
5 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Agnieszka Bartochowska
WAĆPAN MIŁOWIT Nabram-Poraj
pies
5 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Izabela Grzesiek
XARD Długie Cudo (FCI)
pies
5 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Marzena Filipczak
z Ledulandu (FCI) NEWLOOK
pies
5 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Mirosław Barejko