Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2020

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY JUNIOR

1.
CANEGUARDIANO WONDERBOY FOR FULLHOUSE
pies
570 pkt.
Bullmastiff, wł. Agata Bis
2.
Alotorius Old Glory (FCI) A GOLDEN BOY
pies
510 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
3.
Orange DJazz Asterion
pies
410 pkt.
Golden Retriever, wł. Aleksandra Szydłowska, Aleksander Gregor
4.
ELEGANT CHARLIE Blue Bricassart FCI
pies
390 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
5.
Hiddekel FCI BISSIGA
suka
380 pkt.
Chart afrykański - Azawakh, wł. Monika Filary-Rogacka
Johgra Endeavour
pies
380 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
6.
Sobers DIAMOND LIL
suka
370 pkt.
Whippet, wł. Wiktoria Trzebniak
7.
ZAKOCHAJ SIĘ Blonde Ambition
suka
340 pkt.
Shih Tzu, wł. Agnieszka Pluta
8.
G.O.T. ARYA Long and Lovely
suka
290 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy, wł. Katarzyna Pieńkus-Jarząbkowska, Anna Kozłowska
9.
Fullhouse Bull’s Effective Performance
pies
280 pkt.
Bullmastiff, wł. Agata Bis
10.
Satisfaction From What You Do by Ahmed Boziev
suka
260 pkt.
Schipperke, wł. Dorota Mikus-Koralewska
11.
A'vigdors Eleutherius
pies
250 pkt.
Buldog francuski, wł. Karolina Skorupska
COOKIE KING Białe Wilki Z Wilkowa
pies
250 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska
12.
MASTERPIECE FOR D'ARGENTO BY Astarte Gold
pies
245 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Agata Owczarska, Maciej Sowiński
13.
Masterpiece Of All Time By Ahmed Boziev
suka
230 pkt.
Schipperke, wł. Dorota Mikus-Koralewska
PROFESSOR XAVIER Elater Polonica
pies
230 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Agnieszka Skórzewska, Marzena Skórzewska
14.
AMERICAN GENTLEMAN FROM Zainabu
pies
220 pkt.
Basenji, wł. Krystyna Chudzińska
D'Argento Vien DIRTY NIGHT IN HAVANA
suka
220 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Agata Owczarska, Elżbieta Słowińska
15.
Lordsett Galway Girl
suka
210 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Katarzyna Książek
16.
VICTOR Taniec Motyla (FCI)
pies
205 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
17.
SUNSHINE REGGAE BY Atria Cordis (FCI)
pies
190 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Dorota Mikus-Koralewska, Joanna Ziemska
TORUK MAKTO Polaris
pies
190 pkt.
Owczarek belgijski - Tervueren, wł. Magdalena Dach, Agata Piłat
18.
Notforyou AMAZING FOR FITBULL
suka
180 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Marcin Fitali
SALGREY'S PASCAL
pies
180 pkt.
Chart perski - Saluki, wł. Magda Matuszewska
19.
Ales Di Fortuna OLLY MOLLY
suka
175 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Monika Sołtys
20.
EVITA Akacjana
suka
160 pkt.
Chart polski, wł. Dagmara Łączyńska
Kaufmannhund-Naira (FCI) AMALIA
suka
160 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Ireneusz Kupiec
OUR QUEEN BLACK STAR OF RAINBOWLAND
suka
160 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Rafał Koziełł
21.
Z Ledulandu NEESS
suka
155 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Małgorzata Tymańska
22.
THE ALCHEMIST Dinaradals
pies
145 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Justyna Krupińska
23.
BREGO Magical Black Dream
pies
140 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Przemysław Bała
Kan Trace Xena The Warrior Princess
suka
140 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Tomasz Kaczorek, Sabina Zdunic Sinkovic
24.
GODDNESS OF MY VICTORY Victory of Love (FCI)
suka
135 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Oliwia Malec
Merry Manky Tvix Honey Toungue
pies
135 pkt.
Mops, wł. Katarzyna Książek
25.
PICCOLINA Mera Vallis
suka
130 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Anna Krutelewicz
PLAJ&K ARTIST
pies
130 pkt.
Terier szkocki, wł. Anna Lipik
26.
ELENA de Tara Barsei
suka
120 pkt.
Ciobanesc Romanesc Corb, wł. Kinga Topolska
Kiiramanna EXPECT NO LESS
pies
120 pkt.
Spaniel tybetański, wł. Ilona Windak
VICTORIOUS STAR MAIN HERO
pies
120 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Ola Adamik, Marta Świderska
27.
BAKA Łużycka Sfora
suka
110 pkt.
Gończy słowacki, wł. Dawid Wojtyna, Marta Trela
28.
JAGO Fera Ignis
pies
105 pkt.
Posokowiec hanowerski, wł. Nikola Wencel
THAT'S WHAT I LIKE Vertragus
suka
105 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Justyna Skrobiszewska, Paulina Skrobiszewska, Eliza Górska-Hawran
29.
DAISY Antipathis
suka
100 pkt.
Braque d'Auvergne, wł. Marta Żuk
DARYUSHKA KRASSA
suka
100 pkt.
Dogue de Bordeaux, wł. Marzena Kowalska
KOMETA Sfora znad Potoku
suka
100 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy, wł. Joanna Lisowska
Mirabella Mio Amore Bi-Bi
suka
100 pkt.
Lwi piesek, wł. Karina Kruczek, Aneta Cisowska
STYLE NOW CHEREMUKHA
suka
100 pkt.
Pudel toy, wł. Violetta Rachwalska
XARD Długie Cudo (FCI)
pies
100 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Marzena Filipczak
30.
ALIJA with Red Ribbon
suka
90 pkt.
Dog niemiecki (czarny, arlekin), wł. Magdalena Wałasiewicz
Bombadee (FCI) APPLE JACK
suka
90 pkt.
Hiszpański pies dowodny, wł. Joanna Rebot, Bogusław Hadrian
Bonny and Clyde's Cheers for Silesian Diamonds
suka
90 pkt.
Bearded Collie, wł. Monika Dłóciok
Inouk Bonny v.h. Haskerhus
pies
90 pkt.
Nederlandse Schapendoes, wł. Jolanta Widera-Żółtowska, Dariusz Widera
L’END SHOW MILLION CHANCES
pies
90 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Kinga Kolmasiak
LATIKA Magiczny Ogród
suka
90 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Monika Tuliszewska
PERKOZ Dwór Hanna
pies
90 pkt.
Polski spaniel myśliwski, wł. Marcin Dąbrowski
Winter Melody I'M NO ANGEL
suka
90 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
ZORBA Wielkopolski Bernardyn
pies
90 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Magdalena Kubacha
31.
FENOMEN Spiska Watra
pies
85 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Kinga Topolska
32.
APPLAUSE FOR SPARKLE Jack's Life (FCI)
suka
80 pkt.
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł. Jacek Wąs
Arterriers THE VOICE OF OPERA HOUSE
suka
80 pkt.
Kerry Blue Terrier, wł. Aleksandra Chaberska-Czerwińska
FREYA SIRIUS Devil's Line (FCI)
suka
80 pkt.
Cairn Terrier, wł. Sylwia Kołodziejczak
NEZHNOYE PLAMYA JOSIE
suka
80 pkt.
Terier irlandzki, wł. Anna Wencel
OXFORD Dwa Bratanki (FCI)
pies
80 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Grażyna, Witold Doroszewscy
SINGULAR SENSATION FOR D'ARGENTO BY Astarte Gold
suka
80 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Agata Owczarska
TOCHIMARU Go Kaiken Ginya
pies
80 pkt.
Kai, wł. Ewelina Zgud
TVANTENGEN WHISKEY ON ROKS
pies
80 pkt.
Terier walijski, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
VERTESFIA TOKAJ
pies
80 pkt.
Gończy siedmiogrodzki, wł. Dorota Rykaczewska
ZABAWMY SIĘ Blonde Ambition
pies
80 pkt.
Shih Tzu, wł. Agnieszka Pluta
33.
BELIEVE IN LUNA Collis Amores
suka
75 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos
Bill z Tropu Watahy
pies
75 pkt.
Niemiecki terier myśliwski, wł. Adam Tatara
CASIMIR Fortitudo Alesco (FCI)
pies
75 pkt.
Dogue de Bordeaux, wł. Laura Świderska
MAJRA z Czerwonego Widzewa
suka
75 pkt.
Foksterier szorstkowłosy, wł. Magdalena Urbańczak
MONTEWHITE Dolina Marzeń
pies
75 pkt.
Hawańczyk, wł. Joanna Rojek
ROCKY STAR Vadera's Team
pies
75 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Anna Preihs
VANILLA WHITE CHI BUBBLES
suka
75 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Alicja Pasierbińska
34.
BOŻYDAR Polska Biel (FCI)
pies
70 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas, Robert Skoczylas
Candia Ghana Białe Wilki Z Wilkowa
suka
70 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska
Diamella ENEMY AT THE GATE
pies
70 pkt.
Bichon Frise, wł. Jagoda Matuszyńska
FENIKS Z HORDY GABRIELA IBILANDIA FCI
pies
70 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Agnieszka Bartochowska
MADE IN ITALIA LUXOTTICA z Arislandu (FCI)
suka
70 pkt.
Wyżeł włoski szorstkowłosy, wł. Małgorzata Niedźwiedź
Mayanee of Africa Kontradomino FCI
suka
70 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Paweł Gniadzik
ULTRA UMBRA Lu Dareva
suka
70 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Ewa Jasińska, Daria Janik
z Ledulandu (FCI) NEWLOOK
pies
70 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Mirosław Barejko
35.
AFRODYTA Deltras Gang
suka
65 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Dagmara Grzelak
DOLORES Direttamente Dal Paradiso
suka
65 pkt.
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy), wł. Sylwia Sosialuk
ROCKY VIEW Vadera's Team FCI
suka
65 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Piotr Chomiczewski
WONDER WOMAN Terriermania (FCI)
suka
65 pkt.
Airedale Terrier, wł. Janusz Nowacki, Ewa Nowacka
36.
Aavistuksen Korpien Kaunistus
suka
60 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Gabriela Woda
Almendares BAJKA
suka
60 pkt.
Hawańczyk, wł. Anna Szczepaniak
ANACONDA Senayo
suka
60 pkt.
Maltańczyk, wł. Agata Andryszak
Biflint BARON OF OZ
pies
60 pkt.
Australian Cattle Dog, wł. Żaneta Kubuj
Błysk Ruchomy Cel
pies
60 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Agata Wasilewska
Bomi of Noryeong Sanmaek
suka
60 pkt.
Korea Jindo Dog, wł. Kinga Nowak
Brilliant Pearl's Easy Breezy
suka
60 pkt.
Whippet, wł. Kamil Kozioł, Kacper Buła
Callix Angielski Lord
pies
60 pkt.
Maltańczyk, wł. Angelina Weimann, Paweł Weimann
Canaveral - Staff (FCI) Anteros
pies
60 pkt.
Buldog amerykański, wł. Tomasz Anna Szajda
CHIMAN Himavanti
pies
60 pkt.
Mastif tybetański, wł. Wioletta Szypulska
GAROU Ze Sfory Chirona
pies
60 pkt.
Pudel duży (srebrny, płowy), wł. Sebastian Bęben
I BELONG TO YOU Bałtycka Noc FCI
suka
60 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa Waszczuk
I'M RUDOLPH VALENTINO AISHWARYA VERA
pies
60 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Wioletta Zaborowska
INTUITION Z DIXIE
suka
60 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Katarzyna Wiśniewska
IRA Kajminia FCI
suka
60 pkt.
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Piotr Jośko
IRA OF ARGO Powiew Północy (FCI)
suka
60 pkt.
Samoyed, wł. Patrycja Luberda
Kagurahime Go Kaiken Ginya
suka
60 pkt.
Kai, wł. Ewelina Zgud
KSIĘŻNA PANI Lichnerowicz Kennel FCI
suka
60 pkt.
Pinczer miniaturowy, wł. Marta Lichnerowicz
MARCO POLO Snukraina
pies
60 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Arkadiusz Tracz
MAXIMUS E.A.Y znad Brzegu Świdra
pies
60 pkt.
Tosa, wł. Tadeusz Stoczewski
Neruda Roborovski
pies
60 pkt.
Porcelaine, wł. Klaudia Wiśniewska
TAJGA Sambribert
suka
60 pkt.
Łajka jakucka, wł. Agnieszka Sztuba
TEMIDA Złota Troja
suka
60 pkt.
Dog argentyński, wł. Violetta Trojan
WATA CUKROWA NEXT GERMANIKA
suka
60 pkt.
Pudel toy, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek, Carita Lund
XENA THE ONLY ONE WARRIOR PRINCESS Czarna Fuga
suka
60 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Głowa-Łobodzińska
37.
CARTANIA Boston Shutterfly
suka
55 pkt.
Boston Terrier, wł. Damian Kleist
TOFFI Xandrina FCI
pies
55 pkt.
Beagle, wł. Grzegorz Tarnowski
VICTORIOUS STAR GET THE BEST
suka
55 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Ola Adamik, Marta Świderska
38.
BAWIDAMEK z Czańca
pies
50 pkt.
Chin japoński, wł. Alina Stoeck, Aleksandra Stoeck
CESSIRA All My World (FCI)
suka
50 pkt.
Owczarek niemiecki długowłosy, wł. Maciej Michniewski
FAIR PLAY Elvikam FCI
pies
50 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Bianka Giza
FIRST OF ALL Devil’s Line
pies
50 pkt.
Cairn Terrier, wł. Dorota Rokita, Anna Kopytek
HONEY BOO BOO Dominoscots FCI
suka
50 pkt.
Terier szkocki, wł. Eliza Górska-Hawran
JARA Fera Ignis
suka
50 pkt.
Posokowiec hanowerski, wł. Nikola Wencel
KLEOPATRA Starobelsky les
suka
50 pkt.
Bichon Frise, wł. Jagoda Matuszyńska
Majestrian CASINO ROYALE
pies
50 pkt.
Whippet, wł. Wojciech - Albert Kurkowski
MARISS EFFECT
pies
50 pkt.
Terier szkocki, wł. Aleksandra Harnasz
MORGAN GREY FULL MOON Tichauspitz
pies
50 pkt.
Szpic wilczy, wł. Kaja Zając
Z Ledulandu MULHACEN
pies
50 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Małgorzata Tymańska
39.
BRANDY Sheepdog El Dorado
suka
45 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Agnieszka Woś
LECIBSIN SILMU
suka
45 pkt.
Suomenlapinkoira, wł. Beata Sarlej
NEFRETETE SILVER STAR OF RAINBOWLAND
suka
45 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Rafał Koziełł
Novatica UNRAVEL US
pies
45 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak
PAX de la Riviere Ouareau
suka
45 pkt.
Epagneul Breton, wł. Urszula Chwałkowska
40.
ALBA Khlan FCI
suka
40 pkt.
Chart szkocki, wł. Ewa Sokół-Iskra
AVALANCHE EIRE-KERRY LOVE AT FIRST SIGHT
suka
40 pkt.
Kerry Blue Terrier, wł. Robert Kłębukowski
DORIAN OT NEVSKOGO HOBBITA
pies
40 pkt.
King Charles Spaniel, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek
DR ZHIVAGO Ilharess
pies
40 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Ilona Windak
I'M RITA HAYWORTH AISHWARYA VERA
suka
40 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Wioletta Zaborowska
JACQUELINE Loyal Point (FCI)
suka
40 pkt.
Wyżeł pirenejski, wł. Sławomir Kurowski, Beata Kurowska
JAZZ ZHOWERLI
pies
40 pkt.
Alaskan Malamute, wł. Katarzyna Czyżewska
KAPITAN MARVEL Elater Polonica
suka
40 pkt.
Seter angielski, wł. Agnieszka Skórzewska, Marzena Skórzewska
KOSMO Equus
pies
40 pkt.
Parson Russell Terrier, wł. Aneta Bilińska, Rafał Wasilewski
Luna Lisia Rodzina (FCI)
suka
40 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy, wł. Agata Zimińska
NOTA Ruda Szata
suka
40 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Katarzyna Lange
OLA DE GRAS GOLD STARDUST
pies
40 pkt.
Biewer Yorkshire Terrier à la Pom Pon, wł. Dominika Kabacińska
PATRICK GUINNESS von Katzenmiau
pies
40 pkt.
Boston Terrier, wł. Joanna Hald, Anna Celińska
THORIN AT SAMA FRAJDA Sama Słodycz
pies
40 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Albert Wróblewski
WALEGRO ze Sfory Czapraków
pies
40 pkt.
Ogar polski, wł. Patryk Muda
Whitewishfully (FCI) RUSSIAN RASPUTIN
pies
40 pkt.
Samoyed, wł. Dominik Miłowski
41.
BELLUA Magical Black Dream
suka
35 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Przemysław Bała
DOWÓDCA HADES Czarci Pazur (FCI)
pies
35 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Paulina Lipińska
LARK Loyal Point (FCI)
pies
35 pkt.
Pointer, wł. Michał Tkaczyk
LOSKA VAIVORYKSTE
suka
35 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Natalia Zakrzewska
Sonata Arctica (FCI) YAARGO MY MASTERPIECESON
pies
35 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Kubiak
42.
ABRA Albus Habitat
suka
30 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Dawid Wojtyna, Marta Trela
Alfa Centauri Helvetian Star
suka
30 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Katarzyna Prusinowska
Almendares DYMITR
pies
30 pkt.
Hawańczyk, wł. Anna Szczepaniak
BRIGHT STAR Ziemann FCI
suka
30 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Gabriela Prokop-Wojcik, Andrzej Wojcik
ECHO BAYERISCHESBLUD Gonczy Czart (FCI)
pies
30 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Joanna Płaczek-Wrotniak
EFFI R.J.Osanna (FCI)
suka
30 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
ESKASHEM DARYUSH
pies
30 pkt.
Chart afgański, wł. Klaudia Szkudlarska
First & Foremost Resuruss
pies
30 pkt.
Buldog francuski, wł. Marta Kordel
Freska Dynastia Podhala (FCI)
suka
30 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Marietta Koszykowska
HARRY POTTER Palisario FCI
pies
30 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Joanna Rusiecka
Hexenbeast XZIBIT
pies
30 pkt.
Buldog kontynentalny, wł. Karolina Sumiło, Monika Sosnowska
JEAN Loyal Point (FCI)
pies
30 pkt.
Wyżeł pirenejski, wł. Urszula Chwałkowska
JEWEL FIELDS TRUE LOVE
suka
30 pkt.
Border Collie, wł. Sylwia Kała
Majik Chuffy Chuffnell
pies
30 pkt.
Golden Retriever, wł. Joanna Rebot, Bogusław Hadrian
NOMINA Dentis
suka
30 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
Novatica READY FOR RAGNAROK
pies
30 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak
PRAD EKANTA FLOW Elvikam
pies
30 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Michał Szot
Splash SOLO SONG
pies
30 pkt.
Pudel średni (biały, brązowy, czarny), wł. Agnieszka Pluta
SUNFYRE Terriermania FCI
suka
30 pkt.
Airedale Terrier, wł. Lidia Mróz Kubas
TERRANO Ewimark Rakownia
pies
30 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Marcin Fitali, Marek Wojciechowski, Agata Fitali
Tiesto AZZARO
pies
30 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Marta Szymańska
TIMBA CARPATHIAN SAINT`S
suka
30 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Przemysław Pietrzak
XARA vom Hollandhof
suka
30 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Barbara Fischer
43.
DIAMOND BLACK z Bohuśova Vrchu
pies
25 pkt.
Owczarek szkocki długowłosy, wł. Krzysztof Zięba
MC. CYNTIA Desiderio Felipe Carriljo Puerto (FCI)
suka
25 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Danuta Jonkowska
MELLILIA OF AFRICA KONTRADOMINO FCI
suka
25 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Krzysztof Zdrojewski
RYUU NO TORA GO Hajimari
pies
25 pkt.
Akita, wł. Karolina Kardasz
XENA Lantan
suka
25 pkt.
Whippet, wł. Izabela Wojciechowska
Zalawi Fiery Lucifer
suka
25 pkt.
Border Terrier, wł. Karolina Remisz
44.
ABIGAIL Zagroda Hempola (FCI)
suka
20 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Małgorzata Śmieszek
Alshtadt CHILLI HOT PEPPER
pies
20 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Katarzyna Ciupek-Czuchnowska
BARBERRY FOREST BELIEVE IN ONE LOVE
suka
20 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Wioleta Walocha
BELL AND FIRE ELEGANCE
suka
20 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Iwona Leszek
BRYNA Polska Biel (FCI)
suka
20 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas, Cynthia Skoczylas
Canis Fortuna NOVELA
suka
20 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Dawid Wojtyna, Marta Trela
Corgon Blue OGAREK
pies
20 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Monika Błeszyńska
DOBERLAND'S SWEET GEORGIA PEACH
suka
20 pkt.
Doberman, wł. Katarzyna Ulanowska
Elfa Winter Cherry de Grande Vinko
suka
20 pkt.
Doberman, wł. Wojciech Hurlak
EVAN BAYERISCHES BLUT Gończy Czart (FCI)
pies
20 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Hanna, Piotr Itzeli
FERGUS Kubusiowe Lasy (FCI)
pies
20 pkt.
Tornjak, wł. Karolina Jacewicz
FILIGRANDRO SENSATION Chatanga
suka
20 pkt.
Boston Terrier, wł. Bartosz Aleksandrowicz, Waldemar Prusak
GREEN GO Nice And Lovely FCI
pies
20 pkt.
Rottweiler, wł. Amanda Sieńkowska
GUSTAW ASLAN II Blue Bricassart FCI
pies
20 pkt.
Border Collie, wł. Sylwia Kała
HELLO HOPE Gościńska Przystań (FCI)
suka
20 pkt.
Chin japoński, wł. Alina Stoeck, Aleksandra Stoeck
HYPNOTIZING XENA Impuls i Splendor
suka
20 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Angelika Wójcik
I'LL BE AROUND Bałtycka Noc FCI
pies
20 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa Waszczuk
IHIRO NO SEIDAI GO YOSIKAWA
pies
20 pkt.
Shiba, wł. Mieczysław Lasota
NIESPODZIEWANY CAŁUS Lichnerowicz Kennel FCI
pies
20 pkt.
Pinczer miniaturowy, wł. Monika Biernacka
Novatica ULTRA UNLIMITED
suka
20 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak
PALOMINA Seglavi FCI
suka
20 pkt.
Cairn Terrier, wł. Aleksandra Flaum
PRETTY WOMAN Blue Bricassart
suka
20 pkt.
Terier walijski, wł. Karolina Wójcik-Wonorska, Artur Wonorski
QUISQUE DE MASTINES DE PICU XIANA
pies
20 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Elżbieta Wolska-Langer
Touch Of The Light of Dashing Dawn
suka
20 pkt.
Border Collie, wł. Agnieszka Tomaszewska
TRAMPERUS FALKOR SWANCREST OF HORDA GABRIELA
pies
20 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Agnieszka Bartochowska
VENDETTA SNOW CITY Erro Barbatus
suka
20 pkt.
Lhasa Apso, wł. Bogumila Przetakowska
WALL-E BERNEGARDEN Wielkopolski Bernardyn
pies
20 pkt.
Bernardyn krótkowłosy, wł. Pawel Kubacha
YOSHIHARUZAKURA GO Kachidoki Okamotosou
pies
20 pkt.
Shikoku, wł. Karolina Kardasz
45.
CHARU Himavanti
suka
15 pkt.
Mastif tybetański, wł. Wioletta Szypulska
CHILLI Element of Me
suka
15 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek
Dumbledore IZ MOSKOVSKOY BEMTY
pies
15 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Ewa Bobowska
Greentree's Pei Odessa
suka
15 pkt.
Shar Pei, wł. Beata Jonczyk, Beata Jończyk
GUMIŚ JEDYNY Bargest (FCI)
pies
15 pkt.
Brabantczyk, wł. Patrycja Rajs-Kuźniak
LAMBERT Dilorini (FCI)
pies
15 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Monika Binkowska
More Than I Can Say Coquet Water
pies
15 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Magdalena Prochalska, Nikola Prochalska
Novatica SEASTORM SOUND
pies
15 pkt.
Charcik włoski, wł. Agnieszka Żółkowska, Monika Nowak
SHOUTERUME of Tai Yuan-Taiwan FCI
suka
15 pkt.
Shiba, wł. Ewelina Zgud
46.
BECAUSE I'M JAMES BOND Golden Center
pies
10 pkt.
Golden Retriever, wł. Renata Pasikowska
ENJOY THE SILENCE Magnificus Amicum
pies
10 pkt.
Chart afgański, wł. Wiktoria Gierczyk
FLER Warrior Queen FCI
suka
10 pkt.
Dog niemiecki (żółty, pręgowany), wł. Małgorzata Anna Nierod, Krzysztof Żarski
LIVING LEGEND Harpagon (FCI)
suka
10 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Albert Wróblewski
Lordsett Blueberry Muffin
suka
10 pkt.
Mops, wł. Katarzyna Książek
MARSALA Seglavi FCI
suka
10 pkt.
Cairn Terrier, wł. Aleksandra Flaum
ORETO MIA ROYAL RED
pies
10 pkt.
Doberman, wł. Katarzyna Ulanowska
ORLANDO Slunecni paprsek
pies
10 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Maria Mikołajska
QUORRA Ricciolini D'Ambra (FCI)
suka
10 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Joanna Diduch
ROMANTICA Mera Vallis
suka
10 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Anna Krutelewicz
Stardust Gold (FCI) MILKY WAY
pies
10 pkt.
Biewer Yorkshire Terrier à la Pom Pon, wł. Dominika Kabacińska
TABITHA Queens Hermelin
suka
10 pkt.
Basset Hound, wł. Ewa Pietkiewicz-Kamińska, Dariusz Kamiński
TAMER Jak z Obrazka (FCI)
pies
10 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Michał Teodorowicz
Winter Melody TRICK OR CHIP
pies
10 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
Zack z Olexovho dvora
pies
10 pkt.
Akita amerykańska, wł. Grzegorz Krzywiecki
ZOE z Padoku FCI
suka
10 pkt.
Doberman, wł. Katarzyna Ulanowska