Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2020

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY WETERAN

1.
DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny
pies
190 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Benita Malicka
2.
A Jednak Azurowa Amhara
suka
185 pkt.
Lhasa Apso, wł. Ewa Besaraba
3.
BROMBA Ze Stajennych Progów FCI
suka
145 pkt.
Basset Hound, wł. Katarzyna Buksa
Ceppelin FOSTER
pies
145 pkt.
Basset Hound, wł. Ewa Pietkiewicz-Kamińska, Dariusz Kamiński
4.
SHERGOL Lizus Maksimus
pies
140 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Aleksandra Sękowska-Miros
5.
VICE VERSA Teoria Spisku
suka
130 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy, wł. Anna Kozłowska
6.
Casidi Team (FCI) Unchain My Heart
suka
125 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Monika Tuliszewska
7.
Winter Melody HEARTBREAKER
pies
115 pkt.
Siberian Husky, wł. Sylwia Goszka, Ewa Górska, Jose Luis Gomez
8.
BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr
suka
100 pkt.
Gończy polski, wł. Aleksandra Garbacz, Paweł Garbacz
9.
Kristari’s Comte
pies
90 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
10.
U ARE MY KING Contenders
pies
85 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz
VAKA Go You Djenima
pies
85 pkt.
Shiba, wł. Jolanta Łachacz
11.
Arco Iris HEARTY APPLAUSE
suka
70 pkt.
Boston Terrier, wł. Wojciech Płotnicki
Winter Melody HERE COMES TROUBLE
suka
70 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
12.
QIMURA Nice And Lovely FCI
suka
65 pkt.
Rottweiler, wł. Aneta Nykiel
13.
GEMINI RAHUL Chucho Topline FCI
pies
60 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Małgorzata Wolniewicz, W. Wolniewicz, W.Pruchniewicz, W.Jurek
JASPER KAJMINIA (FCI)
pies
60 pkt.
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Piotr Jośko
REGINA VICTORIA FORTUNATA Czarna Fuga
suka
60 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Głowa-Łobodzińska
14.
Copper's MAGIC MASTER
pies
55 pkt.
Seter irlandzki, wł. Aleksandra Janik
WILDEST ALICE FROM THE FLAMES z Basisfory
suka
55 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Barbara Lauzer
YOKO Draczyn
suka
55 pkt.
Buldog francuski, wł. Anna Kiljańczyk
15.
ETIAM Kłusująca Sfora
suka
50 pkt.
Gończy polski, wł. Aleksandra Garbacz, Paweł Garbacz
ISTA AMA CANEM
suka
50 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Alicja Borsuk
16.
PIETA ELFI v.h.HASKERHUS
suka
40 pkt.
Nederlandse Schapendoes, wł. Jolanta Widera-Żółtowska
17.
BLAIRA ACAPELLA Mr-Shih
suka
30 pkt.
Shih Tzu, wł. Jan Ficek
IT IS A PERFECT LADY Asocjacja
suka
30 pkt.
Owczarek australijski - Kelpie, wł. Joanna Warzecha
STAR FOR THE LADY Blue Bricassart (FCI)
suka
30 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
18.
BE MY SHOW STAR Lost in Love
suka
25 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Izabela Grzesiek
19.
KAJA CZEREDA TRAPERA
suka
20 pkt.
Terier walijski, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
LECIBSIN KAAPRO
pies
20 pkt.
Suomenlapinkoira, wł. Beata Sarlej
Messano William Wizard
pies
20 pkt.
Golden Retriever, wł. Aleksandra Szydłowska
ORKA spod Katedry
suka
20 pkt.
Pinczer miniaturowy, wł. Marta Lichnerowicz
20.
CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga
pies
15 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Głowa-Łobodzińska
LORD ODEMON
pies
15 pkt.
Rottweiler, wł. Piotr Mączkowski
21.
BONITA BESTA Błękitny Kanion
suka
10 pkt.
Doberman, wł. Wojciech Hurlak
SILVER TOPOLINO-TIM vom Rieskrater
pies
10 pkt.
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy), wł. Alicja Matejuk