Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2020

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2

1.
CANEGUARDIANO WONDERBOY FOR FULLHOUSE
pies
570 pkt.
Bullmastiff, wł. Agata Bis
2.
ELEGANT CHARLIE Blue Bricassart FCI
pies
440 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
3.
SIXTH SENSE THE STAR OF RAINBOWLAND
pies
430 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Rafał Koziełł
4.
ALPHA ALTAIR JOHNIE WALKER
pies
340 pkt.
Doberman, wł. Piotr Sielecki, Sarah Haidacher
KROKUS Tostom
pies
340 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Andrzej Gera
5.
IRON MAN Elitesse
pies
330 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Michał Włodarczak
6.
CIEKAWY ŚWIATA u Stóp Szklanych Gór
pies
315 pkt.
Czarny terier rosyjski, wł. Ewelina Turkiewicz
7.
SEABROOK'S MISTER DIVINE AT DISORANTO
pies
290 pkt.
Nowofundland, wł. Piotr Pasek
8.
Fullhouse Bull’s Effective Performance
pies
280 pkt.
Bullmastiff, wł. Agata Bis
9.
CASSIOPEIA Our Champions
suka
260 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Katarzyna Prusinowska
10.
KOKAINA CANCRIMO
suka
225 pkt.
Nowofundland, wł. Maja Pawłowska
11.
VICTORIOUS STAR MAIN HERO
pies
190 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Ola Adamik, Marta Świderska
12.
DRACO WHITE STAR OF RAINBOWLAND
pies
180 pkt.
Sznaucer miniaturowy biały, wł. Rafał Koziełł
13.
Ales Di Fortuna OLLY MOLLY
suka
175 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Monika Sołtys
SKYFALL Elitesse
suka
175 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Agnieszka Urbańska
14.
BREGO Magical Black Dream
pies
160 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Przemysław Bała
OUR QUEEN BLACK STAR OF RAINBOWLAND
suka
160 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Rafał Koziełł
15.
INOLA Vital Screen
suka
155 pkt.
Doberman, wł. Emilia Kajka
16.
MAXIMUS E.A.Y znad Brzegu Świdra
pies
150 pkt.
Tosa, wł. Tadeusz Stoczewski
17.
GIPSY KING BLACK STAR OF RAINBOWLAND
pies
145 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Rafał Koziełł
18.
Ramzes Kwanita
pies
135 pkt.
Rottweiler, wł. Piotr Mączkowski
19.
NOMINA Dentis
suka
130 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
VICTORIOUS STAR GET THE BEST
suka
130 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Ola Adamik, Marta Świderska
20.
BEAUTIFUL CLEVER LUCY Blue Bricassart
suka
120 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
DARYUSHKA KRASSA
suka
120 pkt.
Dogue de Bordeaux, wł. Marzena Kowalska
SLASH Wielkopolski Bernardyn
pies
120 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Magdalena Kubacha
21.
ULTRA UMBRA Lu Dareva
suka
110 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Ewa Jasińska, Daria Janik
22.
ALLYS Argos Dream FCI
suka
100 pkt.
Rottweiler, wł. Żanetta Kumiszcza
CHIMAN Himavanti
pies
100 pkt.
Mastif tybetański, wł. Wioletta Szypulska
MAILO Shiragon
pies
100 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Katarzyna Prusinowska
ORION Alarm Beskyd
pies
100 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Michał Włodarczak
YUKIO Twierdza Samuraja
pies
100 pkt.
Tosa, wł. Agnieszka Bonczek
ZORBA Wielkopolski Bernardyn
pies
100 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Magdalena Kubacha
23.
SABA Ager Trifolium
suka
95 pkt.
Leonberger, wł. Agata Wąsowska
YVONNE Fortitudo Alesco FCI
suka
95 pkt.
Dogue de Bordeaux, wł. Laura Świderska
24.
ALIJA with Red Ribbon
suka
90 pkt.
Dog niemiecki (czarny, arlekin), wł. Magdalena Wałasiewicz
Tiesto AZZARO
pies
90 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Marta Szymańska
25.
Bastangens FARBROR SODERMAN
pies
80 pkt.
Bernardyn krótkowłosy, wł. Magdalena Kubacha
BIAR MARQUES DE TRAMASTERRA
pies
80 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Monika Kurczewska
26.
CASIMIR Fortitudo Alesco (FCI)
pies
75 pkt.
Dogue de Bordeaux, wł. Laura Świderska
CINDI Arimastif (FCI)
suka
75 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Monika Kurczewska
ROSA Dentis
suka
75 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
WALL-E BERNEGARDEN Wielkopolski Bernardyn
pies
75 pkt.
Bernardyn krótkowłosy, wł. Pawel Kubacha
27.
BARTOLOMEO Lanquesco
pies
70 pkt.
Dog niemiecki (czarny, arlekin), wł. Kaja Skrońska
ESCOBAR Casa di Amici (FCI)
pies
70 pkt.
Dog niemiecki (błękitny), wł. Aneta Semak
EWENTUALNIE UPRZEJMY u Stóp Szklanych Gór
pies
70 pkt.
Czarny terier rosyjski, wł. Ewelina Turkiewicz
I BELONG TO YOU Bałtycka Noc FCI
suka
70 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa Waszczuk
INTUITION Z DIXIE
suka
70 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Katarzyna Wiśniewska
28.
AFRODYTA Deltras Gang
suka
65 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Dagmara Grzelak
QIMURA Nice And Lovely FCI
suka
65 pkt.
Rottweiler, wł. Aneta Nykiel
29.
BE MY MIRACLE Wielkopolski Bernardyn
pies
60 pkt.
Bernardyn krótkowłosy, wł. Magdalena Kubacha
CHARU Himavanti
suka
60 pkt.
Mastif tybetański, wł. Wioletta Szypulska
Jurand ze Straszyna Eki Balarda
pies
60 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Łukasz Michałowski
KSIĘŻNA PANI Lichnerowicz Kennel FCI
suka
60 pkt.
Pinczer miniaturowy, wł. Marta Lichnerowicz
LEGE ARTIS Dentis
suka
60 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
TEMIDA Złota Troja
suka
60 pkt.
Dog argentyński, wł. Violetta Trojan
ZIRI Las Księżniczek FCI
pies
60 pkt.
Hovawart, wł. Dorota Mucha
30.
VALKYRIE Wielkopolski Bernardyn
suka
55 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Magdalena Kubacha
31.
Xavier Wielkopolski Bernardyn
pies
50 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Agnieszka Kopinke
32.
LOSKA VAIVORYKSTE
suka
45 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Natalia Zakrzewska
NEFRETETE SILVER STAR OF RAINBOWLAND
suka
45 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Rafał Koziełł
XARA vom Hollandhof
suka
45 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Barbara Fischer
YAGA vom Hollandhof
suka
45 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Barbara Fischer
33.
BEJ BI Nice And Lovely FCI
suka
40 pkt.
Rottweiler, wł. Amanda Sieńkowska
E.FALCOR R.J.Osanna (FCI)
pies
40 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
Elfa Winter Cherry de Grande Vinko
suka
40 pkt.
Doberman, wł. Wojciech Hurlak
EMBAT R.J.Osanna (FCI)
pies
40 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
Eria Pro HARTL
pies
40 pkt.
Doberman, wł. Wojciech Hurlak
FERGUS Kubusiowe Lasy (FCI)
pies
40 pkt.
Tornjak, wł. Karolina Jacewicz
TIMBA CARPATHIAN SAINT`S
suka
40 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Przemysław Pietrzak
UMKA Mazuriana (FCI)
suka
40 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Jarosław Radtke
WODAN Margarejro FCI
pies
40 pkt.
Dog niemiecki (błękitny), wł. Dariusz Markiewicz
34.
BELLUA Magical Black Dream
suka
35 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Przemysław Bała
QUISQUE DE MASTINES DE PICU XIANA
pies
35 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Elżbieta Wolska-Langer
35.
Alfa Centauri Helvetian Star
suka
30 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Katarzyna Prusinowska
ALPANA Asta La Vista
suka
30 pkt.
Shar Pei, wł. Łukasz Kuźniar, Jakub Trybuch
EFFI R.J.Osanna (FCI)
suka
30 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
ERISSA R.J.Osanna (FCI)
suka
30 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
HARRY POTTER Palisario FCI
pies
30 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Joanna Rusiecka
IVA Olbrzym z Nadmorskiego Klifu (FCI)
suka
30 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Małgorzata Śmieszek, Mirosław Leske
STAR FOR THE LADY Blue Bricassart (FCI)
suka
30 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
36.
CAIRUSS de Kamastino
pies
25 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Monika Kurczewska
FLER Warrior Queen FCI
suka
25 pkt.
Dog niemiecki (żółty, pręgowany), wł. Małgorzata Anna Nierod, Krzysztof Żarski
I'LL BE AROUND Bałtycka Noc FCI
pies
25 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa Waszczuk
37.
ABIGAIL Zagroda Hempola (FCI)
suka
20 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Małgorzata Śmieszek
CALVIN KLEIN Z Jastrzębiej Góry
pies
20 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Wiktoria Mikołajczak
CARTIER ROADSTER Discreet Charm of The Bourgeoisie (FCI)
pies
20 pkt.
Buldog angielski, wł. Natalia Masłowska
DOBERLAND'S SWEET GEORGIA PEACH
suka
20 pkt.
Doberman, wł. Katarzyna Ulanowska
GREEN GO Nice And Lovely FCI
pies
20 pkt.
Rottweiler, wł. Amanda Sieńkowska
NIESPODZIEWANY CAŁUS Lichnerowicz Kennel FCI
pies
20 pkt.
Pinczer miniaturowy, wł. Monika Biernacka
ORKA spod Katedry
suka
20 pkt.
Pinczer miniaturowy, wł. Marta Lichnerowicz
TAJPER Palisario FCI
pies
20 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Joanna Rusiecka
38.
BRANDON DURELL ALLEN Del Paiolo
pies
15 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Anna Żurawek
BRENDA Hexenwiese FCI
suka
15 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Maria Mikołajska
DANCING QUEEN Yaco
suka
15 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Jarosław Radtke
Gladiator Złota Troja
pies
15 pkt.
Dog argentyński, wł. Aleksandra Laśkiewicz
Greentree's Pei Odessa
suka
15 pkt.
Shar Pei, wł. Beata Jonczyk, Beata Jończyk
LORD ODEMON
pies
15 pkt.
Rottweiler, wł. Piotr Mączkowski
ORETO MIA ROYAL RED
pies
15 pkt.
Doberman, wł. Katarzyna Ulanowska
39.
BONITA BESTA Błękitny Kanion
suka
10 pkt.
Doberman, wł. Wojciech Hurlak
Brabus vom Tannenfeld
pies
10 pkt.
Rottweiler, wł. Wanesa Łukasiewicz
CWANA LICHNERA Fantasmagoria
suka
10 pkt.
Pinczer miniaturowy, wł. Marta Lichnerowicz
FUTURE STAR Born of Dreams (FCI)
suka
10 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Natalia Samborska, Justyna Terkalska
ORLANDO Slunecni paprsek
pies
10 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Maria Mikołajska
PATI Margarotte FCI
suka
10 pkt.
Rottweiler, wł. Agnieszka Danowska - Ździebło
TAMER Jak z Obrazka (FCI)
pies
10 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Michał Teodorowicz
ZOE z Padoku FCI
suka
10 pkt.
Doberman, wł. Katarzyna Ulanowska
40.
COOKIE Berneńska Mafia (FCI)
suka
5 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Paulina Anna Kafarska