Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2020

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3

1.
VISION OF Vertragus
pies
640 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Paulina Skrobiszewska, Justyna Skrobiszewska
2.
HASHTAG Devil's Line
pies
420 pkt.
Cairn Terrier, wł. Dorota Rokita
POSH SPICE OF Dominoscots
suka
420 pkt.
Terier szkocki, wł. Dominika Kubisz, Justyna Skrobiszewska
3.
BOATENGA Hooligan's Bull FCI
suka
335 pkt.
Bulterier, wł. Agnieszka, Leszek Kuryło
4.
JAMAICA ME CRAZY Taboo
suka
320 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Magdalena Mieszała
5.
HONOROWY HAROLD Poppy Farm
pies
240 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Beata Krzyżanowska
6.
Brankell MASTERMIND
pies
220 pkt.
Border Terrier, wł. Benita Malicka
7.
Notforyou AMAZING FOR FITBULL
suka
180 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Marcin Fitali
8.
Arterriers THE VOICE OF OPERA HOUSE
suka
170 pkt.
Kerry Blue Terrier, wł. Aleksandra Chaberska-Czerwińska
9.
NAZIR Buszówka
pies
165 pkt.
Terier walijski, wł. Mirosława Jabłońska
TERRANO Ewimark Rakownia
pies
165 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Marcin Fitali, Marek Wojciechowski, Agata Fitali
10.
ASHGATE STAR GAZER
pies
160 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Paulina Skrobiszewska, Justyna Skrobiszewska
HAMILTON Nove Kasio
pies
160 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Jacek Wóltański
11.
Giotto Esprit Active
pies
155 pkt.
Kerry Blue Terrier, wł. Anna Krauze
Z Ledulandu NEESS
suka
155 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Małgorzata Tymańska
12.
PRETTY WOMAN Blue Bricassart
suka
150 pkt.
Terier walijski, wł. Karolina Wójcik-Wonorska, Artur Wonorski
13.
PLAJ&K ARTIST
pies
130 pkt.
Terier szkocki, wł. Anna Lipik
14.
U ARE MY KING Contenders
pies
125 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz
15.
L’END SHOW MILLION CHANCES
pies
110 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Kinga Kolmasiak
LUNA Dziekanowska Polana (FCI)
suka
110 pkt.
Border Terrier, wł. Benita Malicka
16.
THAT'S WHAT I LIKE Vertragus
suka
105 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Justyna Skrobiszewska, Paulina Skrobiszewska, Eliza Górska-Hawran
17.
AURORA VIXEN Magni Litore
suka
100 pkt.
Foksterier szorstkowłosy, wł. Magdalena Urbańczak
POWERPUFF GIRL OF Dominoscots
suka
100 pkt.
Terier szkocki, wł. Dominika Kubisz, Agata Rozbiewska, Kamila Smolska
18.
ALGRAFS Riviva
suka
90 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Karol Ratajczak
Edbrios Love Me Tender
suka
90 pkt.
Kerry Blue Terrier, wł. Anna, Piotr Gorzan
L'YANA DE VISTA SAMBUCA
suka
90 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Jacek Wóltański
WONDER WHY Sunshine Celebration
pies
90 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Magdalena Fronczyk
19.
FREYA SIRIUS Devil's Line (FCI)
suka
80 pkt.
Cairn Terrier, wł. Sylwia Kołodziejczak
NEZHNOYE PLAMYA JOSIE
suka
80 pkt.
Terier irlandzki, wł. Anna Wencel
OH MY GOODNESS Forta
suka
80 pkt.
Foksterier krótkowłosy, wł. Antonina Zakrzewska
TO JEST RICO z Fox-Klanu (FCI)
pies
80 pkt.
Foksterier krótkowłosy, wł. Arkadiusz Leimann
TVANTENGEN WHISKEY ON ROKS
pies
80 pkt.
Terier walijski, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
20.
Bill z Tropu Watahy
pies
75 pkt.
Niemiecki terier myśliwski, wł. Adam Tatara
HONEY BOO BOO Dominoscots FCI
suka
75 pkt.
Terier szkocki, wł. Eliza Górska-Hawran
MAJRA z Czerwonego Widzewa
suka
75 pkt.
Foksterier szorstkowłosy, wł. Magdalena Urbańczak
WONDER WOMAN Terriermania (FCI)
suka
75 pkt.
Airedale Terrier, wł. Janusz Nowacki, Ewa Nowacka
z Ledulandu (FCI) NEWLOOK
pies
75 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Mirosław Barejko
21.
ABSOLUT STAR Sonora
suka
70 pkt.
Airedale Terrier, wł. Urszula Maciejczuk Tytus, Małgotzata Beym
BRIGHT STAR Ziemann FCI
suka
70 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Gabriela Prokop-Wojcik, Andrzej Wojcik
Edeus (FCI) SONATA DŻULIA RIO RAMBA
suka
70 pkt.
Cairn Terrier, wł. Michał Sobczyk
EMILI Diamond Lamb
suka
70 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Ewa Bobowska
GERONIMO Equus
pies
70 pkt.
Parson Russell Terrier, wł. Aneta Bilińska
LORD OF CHAOS Sonora
pies
70 pkt.
Airedale Terrier, wł. Robert Beym, M.Beym, U.Maciejczuk-Tytus, K.Lizoń
SUNFYRE Terriermania FCI
suka
70 pkt.
Airedale Terrier, wł. Lidia Mróz Kubas
22.
More Than I Can Say Coquet Water
pies
65 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Magdalena Prochalska, Nikola Prochalska
23.
GEMINI RAHUL Chucho Topline FCI
pies
60 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Małgorzata Wolniewicz, W. Wolniewicz, W.Pruchniewicz, W.Jurek
MARISS EFFECT
pies
60 pkt.
Terier szkocki, wł. Aleksandra Harnasz
WINNER TAKES IT ALL Devil's Line
suka
60 pkt.
Cairn Terrier, wł. Dorota Rokita
24.
DISCO ROSSA-BULL (FCI)
suka
55 pkt.
Bulterier, wł. Łukasz Wojtala, Łukasz Wojtala
OLLE LAKY STAR JACK POT
pies
55 pkt.
Sealyham Terrier, wł. Anna Lipik
THORIN AT SAMA FRAJDA Sama Słodycz
pies
55 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Albert Wróblewski
25.
FIRST OF ALL Devil’s Line
pies
50 pkt.
Cairn Terrier, wł. Dorota Rokita, Anna Kopytek
JOGI BEAR Equus
pies
50 pkt.
Parson Russell Terrier, wł. Magdalena Zajączkowska, Aneta Bilińska
Z Ledulandu MULHACEN
pies
50 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Małgorzata Tymańska
26.
CONSTANTINE Bullwerona
pies
45 pkt.
Bulterier, wł. Krzysztof Michalski
Dumbledore IZ MOSKOVSKOY BEMTY
pies
45 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Ewa Bobowska
27.
ALIMA z Dziczego Babrzyska
suka
40 pkt.
Niemiecki terier myśliwski, wł. Adam Tatara
AVALANCHE EIRE-KERRY LOVE AT FIRST SIGHT
suka
40 pkt.
Kerry Blue Terrier, wł. Robert Kłębukowski
KOSMO Equus
pies
40 pkt.
Parson Russell Terrier, wł. Aneta Bilińska, Rafał Wasilewski
LITTLE SQUIRE MANEGARM
pies
40 pkt.
Cairn Terrier, wł. Monika Lisowska
LUŚKA z Czerwonego Widzewa
suka
40 pkt.
Foksterier szorstkowłosy, wł. Marta Kowalska Mikołajczyk, Magdalena Urbanczak
NIEMEN Top of Ben Nevis FCI
pies
40 pkt.
Irish Soft Coated Wheaten Terrier, wł. Katarzyna Stanczak
Scartop WHAT A JOY
suka
40 pkt.
Lakeland Terrier, wł. Wojciech Płotnicki
WUZETKA Devil's Line
suka
40 pkt.
Cairn Terrier, wł. Dorota Rokita, Krzysztof Orleański
Zalawi Fiery Lucifer
suka
40 pkt.
Border Terrier, wł. Karolina Remisz
28.
JASER Złaja Farmera
pies
35 pkt.
Airedale Terrier, wł. Katarzyna Gasiorowska
29.
HUGO z Czerwonego Widzewa
pies
30 pkt.
Foksterier szorstkowłosy, wł. Magdalena Urbańczak, Mariusz Urbańczak
KATTY PERRY Poppy Farm
suka
30 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Beata Krzyżanowska
30.
FIRE IN MY SOUL Wings of Pride (FCI)
suka
25 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Klaudia Bartkowska
31.
ETNA Diamond Lamb (FCI)
suka
20 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Magdalena Prochalska, Nikola Prochalska
JAKARD WEJHERSTAFF (FCI) HOLLYWOOD
pies
20 pkt.
Terier brazylijski, wł. Anna Sadowska
KAJA CZEREDA TRAPERA
suka
20 pkt.
Terier walijski, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
KEEP SMILING Poezja Ruchu (FCI)
suka
20 pkt.
Airedale Terrier, wł. Monika Gralewicz-Thal
ORIGAMI Pepperberry
suka
20 pkt.
Sealyham Terrier, wł. Anna Lipik
PALOMINA Seglavi FCI
suka
20 pkt.
Cairn Terrier, wł. Aleksandra Flaum
PAN TADEUSZ Niziołek (FCI)
pies
20 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Ryszard Ciecierski
TREVINA Slim Extreme (FCI)
suka
20 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Ewa Bobowska
32.
Camacha OLENNA
suka
15 pkt.
Irish Soft Coated Wheaten Terrier, wł. Katarzyna Stanczak, Magdalena Nowak
Fortunatewind ASINARA
suka
15 pkt.
Cairn Terrier, wł. Ewa Buss
KORINA Dziekanowska Polana
suka
15 pkt.
Border Terrier, wł. Iwona Łuczak
ONLY KISS MY LIPS Blue Bricassart FCI
suka
15 pkt.
Terier walijski, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
33.
Livia Cookie Land
suka
10 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Adam Tatara
LIVING LEGEND Harpagon (FCI)
suka
10 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Albert Wróblewski
MARSALA Seglavi FCI
suka
10 pkt.
Cairn Terrier, wł. Aleksandra Flaum
MELODY Fantastyczny Piers (FCI)
suka
10 pkt.
Airedale Terrier, wł. Katarzyna Gasiorowska
PETRUS Diamond Lamb
pies
10 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Ewa Bobowska, Sandra Jureczka