Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2020

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4

1.
G.O.T. ARYA Long and Lovely
suka
360 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy, wł. Katarzyna Pieńkus-Jarząbkowska, Anna Kozłowska
2.
MASTERPIECE FOR D'ARGENTO BY Astarte Gold
pies
245 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Agata Owczarska, Maciej Sowiński
3.
TOKAJ ze Sfory Cętkowanej
pies
230 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Beata Gęsińska
4.
VICTOR Taniec Motyla (FCI)
pies
225 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
5.
ZEFIR ze Sfory Cętkowanej
pies
220 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Beata Gęsińska
6.
NIGHT ANGEL Asocjacja
suka
150 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Joanna Warzecha
7.
SHERGOL Lizus Maksimus
pies
140 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Aleksandra Sękowska-Miros
8.
BOWMORE Long and Lovely (FCI)
pies
130 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy, wł. Katarzyna Pieńkus-Jarząbkowska
VICE VERSA Teoria Spisku
suka
130 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy, wł. Anna Kozłowska
9.
Aavistuksen Korpien Kaunistus
suka
120 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Gabriela Woda
10.
Dżemik Brzdąc
pies
110 pkt.
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy, wł. Agata Filipowska, Katarzyna, Agnieszka Klusak
GRAY DAZE Arlet
suka
110 pkt.
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy, wł. Iwona Łukaszyk
11.
XARD Długie Cudo (FCI)
pies
105 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Marzena Filipczak
12.
KOMETA Sfora znad Potoku
suka
100 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy, wł. Joanna Lisowska
TELIMENA Taniec Motyla (FCI)
suka
100 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
13.
TAKE ME, TO THE END OF THE WORLD Asocjacja
suka
95 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Joanna Warzecha
14.
Evasion SCARLETT
suka
90 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
15.
SINGULAR SENSATION FOR D'ARGENTO BY Astarte Gold
suka
80 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Agata Owczarska
16.
Alshtadt CHILLI HOT PEPPER
pies
75 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Katarzyna Ciupek-Czuchnowska
17.
GRETA VAN FLEET Vitoraz
suka
70 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy, wł. Iwona Łukaszyk
18.
Evasion SOLANGE
suka
60 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Lucyna Pasierbek, Anna Kozłowska
I'M RUDOLPH VALENTINO AISHWARYA VERA
pies
60 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Wioletta Zaborowska
PANI WALEWSKA Taniec Motyla (FCI)
suka
60 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
19.
I'M RITA HAYWORTH AISHWARYA VERA
suka
40 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Wioletta Zaborowska
Luna Lisia Rodzina (FCI)
suka
40 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy, wł. Agata Zimińska
VITO Nes Gwadiana FCI
pies
40 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy, wł. Dorota Rykaczewska
Vostok-Zapad JUNE BRILLIANT
pies
40 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
20.
Evasion DA LILA
suka
30 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Lucyna Pasierbek, Anna Kozłowska
Evasion VERONIQUE
suka
30 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Anna Kozłowska
KNIAŹ IGOR Taniec Motyla (FCI)
pies
30 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Jadwiga Frach
Secret Garden Slim Extreme
suka
30 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy, wł. Gabriela Woda
21.
HANNAH Gwiazda Wikingów
suka
15 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Dorota Rykaczewska
SUSHI Jaworanka
suka
15 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Kalina Tomczak-Śmikiel