Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2020

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5

1.
Winter Melody YOU ARE IN TROUBLE
suka
495 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
2.
Este'Ra Eye Of Siam
pies
440 pkt.
Szpic miniaturowy (Pomeranian), wł. Marcin Wilczek, Bensri Sittibavornsakul
3.
Fong d'Arias Fifty Amazing Angel
suka
240 pkt.
Pies Faraona, wł. Agnieszka Spiączka
4.
CZAKO ze Smolandii (FCI)
pies
230 pkt.
Szpic wilczy, wł. Tomasz Bednarski
5.
AMERICAN GENTLEMAN FROM Zainabu
pies
220 pkt.
Basenji, wł. Krystyna Chudzińska
6.
CHEGIR Diament Jakucji (FCI)
pies
170 pkt.
Łajka jakucka, wł. Olga Miakisz
Winter Melody JUST TOO COOL FOR TROUBLE
pies
170 pkt.
Siberian Husky, wł. Sylwia Goszka, Ewa Górska, Jose Luis Gomez
7.
Winter Melody AM I ABSOLUTELY IN TROUBLE
suka
140 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
8.
EMMA SNOWY GIRL Krisanda
suka
125 pkt.
Szpic średni biały, wł. Renata Kołton
9.
Kristari's Mischief At Winter Melody
pies
120 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
10.
Jurassic Yed ALVARO GOLDEN STYLE
pies
115 pkt.
Samoyed, wł. Wioletta Trzepizur
Winter Melody HEARTBREAKER
pies
115 pkt.
Siberian Husky, wł. Sylwia Goszka, Ewa Górska, Jose Luis Gomez
11.
Winter Melody I'M NO ANGEL
suka
105 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
12.
LECIBSIN KAAPRO
pies
100 pkt.
Suomenlapinkoira, wł. Beata Sarlej
SATOSHI OF BONSAI Xandrina FCI
pies
100 pkt.
Shiba, wł. Jadwiga Szulc
YOSHIHARUZAKURA GO Kachidoki Okamotosou
pies
100 pkt.
Shikoku, wł. Karolina Kardasz
13.
BACARD'S CREAM WINNER
pies
90 pkt.
Chow Chow, wł. Jacek Wąs
CECE (BRAVO) MEX.FCI.
suka
90 pkt.
Nagi pies meksykański średni, wł. Barbara Porada
Kristari’s Comte
pies
90 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
14.
VAKA Go You Djenima
pies
85 pkt.
Shiba, wł. Jolanta Łachacz
15.
AKIRA Marymay
suka
80 pkt.
Szpic japoński, wł. Natalia Maziarz-Hłond
IRA OF ARGO Powiew Północy (FCI)
suka
80 pkt.
Samoyed, wł. Patrycja Luberda
TOCHIMARU Go Kaiken Ginya
pies
80 pkt.
Kai, wł. Ewelina Zgud
TOSHIYA-GAIA v.d. Egmato
pies
80 pkt.
Shikoku, wł. Kinga Nowak
16.
CHILLI Element of Me
suka
75 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek
17.
Illamar GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
suka
70 pkt.
Alaskan Malamute, wł. Robert Tokarski
PATRONUS Krisanda
pies
70 pkt.
Szpic mały biały, wł. Wiktor Kulesa
TAJGA Sambribert
suka
70 pkt.
Łajka jakucka, wł. Agnieszka Sztuba
Winter Melody HERE COMES TROUBLE
suka
70 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
18.
Bomi of Noryeong Sanmaek
suka
60 pkt.
Korea Jindo Dog, wł. Kinga Nowak
El Flaum DYZHIT
suka
60 pkt.
Łajka jakucka, wł. Agnieszka Sztuba
Kagurahime Go Kaiken Ginya
suka
60 pkt.
Kai, wł. Ewelina Zgud
LAST IMPERIA OF LUCIFER Sateenkaari Lumi (FCI)
suka
60 pkt.
Samoyed, wł. Paulina Szymańska
RYUU NO TORA GO Hajimari
pies
60 pkt.
Akita, wł. Karolina Kardasz
19.
Rock On Platinum Sky Pearl River
pies
55 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
20.
HOGAN Patland (FCI)
pies
50 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek
LECIBSIN SILMU
suka
50 pkt.
Suomenlapinkoira, wł. Beata Sarlej
MORGAN GREY FULL MOON Tichauspitz
pies
50 pkt.
Szpic wilczy, wł. Kaja Zając
21.
SHOUTERUME of Tai Yuan-Taiwan FCI
suka
45 pkt.
Shiba, wł. Ewelina Zgud
22.
BENIKO Marymay
suka
40 pkt.
Szpic japoński, wł. Natalia Maziarz-Hłond
DACAR Kudełka
pies
40 pkt.
Chow Chow, wł. Malwina Krupińska
Evonty EASTER BUNNY
pies
40 pkt.
Basenji, wł. Joanna, Grzegorz Zapała
JAZZ ZHOWERLI
pies
40 pkt.
Alaskan Malamute, wł. Katarzyna Czyżewska
KAZUMI Go Hajimari
suka
40 pkt.
Akita, wł. Karolina Kardasz
THE UNIQUE TREASURE Orleansnow
pies
40 pkt.
Samoyed, wł. Ewa Kwiatkowska
Whitewishfully (FCI) RUSSIAN RASPUTIN
pies
40 pkt.
Samoyed, wł. Dominik Miłowski
23.
DORRIS OF ADELLE Arctic Menuet (FCI)
suka
35 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Kubiak
Sonata Arctica (FCI) YAARGO MY MASTERPIECESON
pies
35 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Kubiak
24.
CIARA Born of Dreams (FCI)
suka
30 pkt.
Samoyed, wł. Natalia Samborska, Justyna Terkalska
FABULOUS FAIRYTALE Shi-Kin (FCI)
suka
30 pkt.
Chow Chow, wł. Jacek Wąs
SAISHO GO Ihoku Hakurensou
suka
30 pkt.
Shikoku, wł. Karolina Kardasz
25.
Polanda Polonica ALASKA
suka
25 pkt.
Chow Chow, wł. Katarzyna Kołodziej
26.
Arctic Melody (FCI) CRYSTAL KAMA
suka
20 pkt.
Alaskan Malamute, wł. Katarzyna Koseda
CORLEONE Raising Fluffy
pies
20 pkt.
Samoyed, wł. Beata Piętak, Martyna Piętak
Don Henryko (FCI) AZJA
pies
20 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
GEISA AGENT Albus
suka
20 pkt.
Szpic wilczy, wł. Beata Sarlej
IHIRO NO SEIDAI GO YOSIKAWA
pies
20 pkt.
Shiba, wł. Mieczysław Lasota
KISS ME AGAIN Z Śnieżnej Doliny
suka
20 pkt.
Alaskan Malamute, wł. Katarzyna Koseda
LECIBSIN SUOPUNKI
pies
20 pkt.
Suomenlapinkoira, wł. Beata Sarlej
27.
FEEL THE THUNDER Zakira (FCI)
suka
15 pkt.
Basenji, wł. Joanna, Grzegorz Zapała
KASJA KORPPI Albus
suka
15 pkt.
Suomenlapinkoira, wł. Beata Sarlej
TENSHIKURO Go Proud FCI
suka
15 pkt.
Shiba, wł. Ewelina Zgud
Wektra z Pekińskiej Elity
suka
15 pkt.
Chow Chow, wł. Artur Lewiński
Yumi Is So Sweet De Templo Amatsu Kami
suka
15 pkt.
Shiba, wł. Kinga Nowak
ZUHU KOKURYUUHAJIMARI Miryoku Kat
suka
15 pkt.
Akita, wł. Karolina Kardasz
28.
SONNY SMILE
suka
10 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek
Winter Melody TRICK OR CHIP
pies
10 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
Zack z Olexovho dvora
pies
10 pkt.
Akita amerykańska, wł. Grzegorz Krzywiecki