Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2020

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6

1.
Johgra Endeavour
pies
600 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
2.
Alotorius Old Glory (FCI) A GOLDEN BOY
pies
510 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
3.
AMBASADOR ze Stajennych Progów FCI
pies
345 pkt.
Basset Hound, wł. Katarzyna Buksa
4.
POGODNA Z Rogu Trzech Książąt
suka
330 pkt.
Gończy polski, wł. Katarzyna Ciupek-Czuchnowska
5.
THE ALCHEMIST Dinaradals
pies
290 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Justyna Krupińska
6.
Going for Gold Blossoming Meadow
suka
270 pkt.
Black and Tan Coonhound, wł. Magda Karczewska
7.
EKSCES BEHU Odszukać Wiatr
pies
240 pkt.
Gończy polski, wł. Marcin Szczepaniak
8.
BROMBA Ze Stajennych Progów FCI
suka
175 pkt.
Basset Hound, wł. Katarzyna Buksa
9.
ATTACCA SUBITO Collina Nera (FCI)
suka
170 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Monika Piekacz
BAKA Łużycka Sfora
suka
170 pkt.
Gończy słowacki, wł. Dawid Wojtyna, Marta Trela
10.
Ceppelin FOSTER
pies
145 pkt.
Basset Hound, wł. Ewa Pietkiewicz-Kamińska, Dariusz Kamiński
11.
ARTEMIS Feragon
pies
140 pkt.
Gończy serbski, wł. Joanna Michalik
12.
Neruda Roborovski
pies
130 pkt.
Porcelaine, wł. Klaudia Wiśniewska
13.
EVAN VTACNIK
pies
120 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Anna Majdacka
14.
RESZKA z Gończaków
suka
115 pkt.
Ogar polski, wł. Patryk Muda
15.
JAGO Fera Ignis
pies
105 pkt.
Posokowiec hanowerski, wł. Nikola Wencel
16.
BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr
suka
100 pkt.
Gończy polski, wł. Aleksandra Garbacz, Paweł Garbacz
17.
Alotorius Old Glory (FCI) SHOW MUST GO ON
pies
95 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
18.
Mayanee of Africa Kontradomino FCI
suka
90 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Paweł Gniadzik
19.
DIGGY Mala Karolina
suka
85 pkt.
Basset Hound, wł. Ewa Pietkiewicz-Kamińska, Dariusz Kamiński
20.
VERTESFIA TOKAJ
pies
80 pkt.
Gończy siedmiogrodzki, wł. Dorota Rykaczewska
WALEGRO ze Sfory Czapraków
pies
80 pkt.
Ogar polski, wł. Patryk Muda
21.
ECHO BAYERISCHESBLUD Gonczy Czart (FCI)
pies
70 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Joanna Płaczek-Wrotniak
HORUS z Buczynowych Górek
pies
70 pkt.
Gończy słowacki, wł. Dawid Wojtyna
UBUNTU Mudiwa Feza
pies
70 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Agata Siuda-Zazulak, Agata Siuda-Zazulak
22.
TOFFI Xandrina FCI
pies
65 pkt.
Beagle, wł. Grzegorz Tarnowski
23.
Arma Venandi's CHERRY
suka
60 pkt.
Basset bretoński, wł. Aleksandra Garbacz
ASESOR z Rogu Trzech Książąt
pies
60 pkt.
Gończy polski, wł. Damian Stacherzak
BERETTA z Wiatrakowej Góry
suka
60 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Anna Majdacka, Tomasz Majdacki
24.
JARA Fera Ignis
suka
55 pkt.
Posokowiec hanowerski, wł. Nikola Wencel
25.
ETIAM Kłusująca Sfora
suka
50 pkt.
Gończy polski, wł. Aleksandra Garbacz, Paweł Garbacz
26.
MISS KIARA Alma-Woz (FCI)
suka
45 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Justyna Krupińska
27.
NORA z Beskidzkich Wysp (FCI)
suka
40 pkt.
Ogar polski, wł. Zenon Kasprzak
28.
MELLILIA OF AFRICA KONTRADOMINO FCI
suka
25 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Krzysztof Zdrojewski
29.
EVAN BAYERISCHES BLUT Gończy Czart (FCI)
pies
20 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Hanna, Piotr Itzeli
30.
AFRODYTA z Dębowego Zakątka
suka
10 pkt.
Gończy polski, wł. Lucyna Gutfrańska
TABITHA Queens Hermelin
suka
10 pkt.
Basset Hound, wł. Ewa Pietkiewicz-Kamińska, Dariusz Kamiński