Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2020

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY W RASIE

Airedale Terrier

1.
WONDER WOMAN Terriermania (FCI)
suka
75 pkt.
Airedale Terrier, wł. Janusz Nowacki, Ewa Nowacka
2.
ABSOLUT STAR Sonora
suka
70 pkt.
Airedale Terrier, wł. Urszula Maciejczuk Tytus, Małgotzata Beym
LORD OF CHAOS Sonora
pies
70 pkt.
Airedale Terrier, wł. Robert Beym, M.Beym, U.Maciejczuk-Tytus, K.Lizoń
SUNFYRE Terriermania FCI
suka
70 pkt.
Airedale Terrier, wł. Lidia Mróz Kubas
3.
JASER Złaja Farmera
pies
35 pkt.
Airedale Terrier, wł. Katarzyna Gasiorowska
4.
KEEP SMILING Poezja Ruchu (FCI)
suka
20 pkt.
Airedale Terrier, wł. Monika Gralewicz-Thal
5.
MELODY Fantastyczny Piers (FCI)
suka
10 pkt.
Airedale Terrier, wł. Katarzyna Gasiorowska

Akita

1.
RYUU NO TORA GO Hajimari
pies
60 pkt.
Akita, wł. Karolina Kardasz
2.
KAZUMI Go Hajimari
suka
40 pkt.
Akita, wł. Karolina Kardasz
3.
ZUHU KOKURYUUHAJIMARI Miryoku Kat
suka
15 pkt.
Akita, wł. Karolina Kardasz

Akita amerykańska

1.
Rock On Platinum Sky Pearl River
pies
55 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
2.
Don Henryko (FCI) AZJA
pies
20 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
3.
Zack z Olexovho dvora
pies
10 pkt.
Akita amerykańska, wł. Grzegorz Krzywiecki

Alaskan Malamute

1.
Illamar GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
suka
70 pkt.
Alaskan Malamute, wł. Robert Tokarski
2.
JAZZ ZHOWERLI
pies
40 pkt.
Alaskan Malamute, wł. Katarzyna Czyżewska
3.
Arctic Melody (FCI) CRYSTAL KAMA
suka
20 pkt.
Alaskan Malamute, wł. Katarzyna Koseda
KISS ME AGAIN Z Śnieżnej Doliny
suka
20 pkt.
Alaskan Malamute, wł. Katarzyna Koseda

American Staffordshire Terrier

1.
JAMAICA ME CRAZY Taboo
suka
320 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Magdalena Mieszała
2.
FIRE IN MY SOUL Wings of Pride (FCI)
suka
25 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Klaudia Bartkowska
3.
PAN TADEUSZ Niziołek (FCI)
pies
20 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Ryszard Ciecierski

Australian Cattle Dog

1.
Biflint BARON OF OZ
pies
90 pkt.
Australian Cattle Dog, wł. Żaneta Kubuj

Basenji

1.
AMERICAN GENTLEMAN FROM Zainabu
pies
220 pkt.
Basenji, wł. Krystyna Chudzińska
2.
Evonty EASTER BUNNY
pies
40 pkt.
Basenji, wł. Joanna, Grzegorz Zapała
3.
FEEL THE THUNDER Zakira (FCI)
suka
15 pkt.
Basenji, wł. Joanna, Grzegorz Zapała

Basset bretoński

1.
Arma Venandi's CHERRY
suka
60 pkt.
Basset bretoński, wł. Aleksandra Garbacz

Basset Hound

1.
AMBASADOR ze Stajennych Progów FCI
pies
345 pkt.
Basset Hound, wł. Katarzyna Buksa
2.
BROMBA Ze Stajennych Progów FCI
suka
175 pkt.
Basset Hound, wł. Katarzyna Buksa
3.
Ceppelin FOSTER
pies
145 pkt.
Basset Hound, wł. Ewa Pietkiewicz-Kamińska, Dariusz Kamiński
4.
DIGGY Mala Karolina
suka
85 pkt.
Basset Hound, wł. Ewa Pietkiewicz-Kamińska, Dariusz Kamiński
5.
TABITHA Queens Hermelin
suka
10 pkt.
Basset Hound, wł. Ewa Pietkiewicz-Kamińska, Dariusz Kamiński

Beagle

1.
Johgra Endeavour
pies
600 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
2.
Alotorius Old Glory (FCI) A GOLDEN BOY
pies
510 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
3.
Alotorius Old Glory (FCI) SHOW MUST GO ON
pies
95 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
4.
TOFFI Xandrina FCI
pies
65 pkt.
Beagle, wł. Grzegorz Tarnowski

Bearded Collie

1.
Bonny and Clyde's Cheers for Silesian Diamonds
suka
200 pkt.
Bearded Collie, wł. Monika Dłóciok
2.
SWEET FRANCESS Smartness (FCI)
suka
40 pkt.
Bearded Collie, wł. Emilia Kałabuk

Bedlington Terrier

1.
L’END SHOW MILLION CHANCES
pies
110 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Kinga Kolmasiak
2.
EMILI Diamond Lamb
suka
70 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Ewa Bobowska
3.
More Than I Can Say Coquet Water
pies
65 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Magdalena Prochalska, Nikola Prochalska
4.
Dumbledore IZ MOSKOVSKOY BEMTY
pies
45 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Ewa Bobowska
5.
ETNA Diamond Lamb (FCI)
suka
20 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Magdalena Prochalska, Nikola Prochalska
TREVINA Slim Extreme (FCI)
suka
20 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Ewa Bobowska
6.
PETRUS Diamond Lamb
pies
10 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Ewa Bobowska, Sandra Jureczka

Bernardyn długowłosy

1.
SLASH Wielkopolski Bernardyn
pies
120 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Magdalena Kubacha
2.
ZORBA Wielkopolski Bernardyn
pies
100 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Magdalena Kubacha
3.
VALKYRIE Wielkopolski Bernardyn
suka
55 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Magdalena Kubacha
4.
Xavier Wielkopolski Bernardyn
pies
50 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Agnieszka Kopinke
5.
TIMBA CARPATHIAN SAINT`S
suka
40 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Przemysław Pietrzak
6.
IVA Olbrzym z Nadmorskiego Klifu (FCI)
suka
30 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Małgorzata Śmieszek, Mirosław Leske
7.
ABIGAIL Zagroda Hempola (FCI)
suka
20 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Małgorzata Śmieszek

Bernardyn krótkowłosy

1.
Bastangens FARBROR SODERMAN
pies
80 pkt.
Bernardyn krótkowłosy, wł. Magdalena Kubacha
2.
WALL-E BERNEGARDEN Wielkopolski Bernardyn
pies
75 pkt.
Bernardyn krótkowłosy, wł. Pawel Kubacha
3.
BE MY MIRACLE Wielkopolski Bernardyn
pies
60 pkt.
Bernardyn krótkowłosy, wł. Magdalena Kubacha

Berneński pies pasterski

1.
XARA vom Hollandhof
suka
45 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Barbara Fischer
YAGA vom Hollandhof
suka
45 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Barbara Fischer
2.
BRANDON DURELL ALLEN Del Paiolo
pies
15 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Anna Żurawek
3.
FUTURE STAR Born of Dreams (FCI)
suka
10 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Natalia Samborska, Justyna Terkalska
TAMER Jak z Obrazka (FCI)
pies
10 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Michał Teodorowicz
4.
COOKIE Berneńska Mafia (FCI)
suka
5 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Paulina Anna Kafarska

Biały owczarek szwajcarski

1.
BLACK BAD BOY Białe Wilki Z Wilkowa
pies
260 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska, Aleksandra Szydłowska
2.
COOKIE KING Białe Wilki Z Wilkowa
pies
250 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska
3.
MINA WILCZY BIAŁY KIEŁ
suka
100 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska, Aleksandra Szydłowska
4.
BRANDY Sheepdog El Dorado
suka
75 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Agnieszka Woś
5.
Candia Ghana Białe Wilki Z Wilkowa
suka
70 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska
6.
OSSI Wilczy Biały Kieł
suka
60 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska, Aleksandra Szydłowska
7.
OTIS OD BIJELIH ANDELA
pies
40 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska, Aleksandra Szydłowska
8.
AYRA Białe Wilki z Wilkowa (FCI)
suka
30 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska, Aleksandra Szydłowska
9.
PLATINUM BOY ARGENTA STELO
pies
25 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Dawid Wojtyna, Marta Trela

Bichon Frise

1.
Diamella ENEMY AT THE GATE
pies
75 pkt.
Bichon Frise, wł. Jagoda Matuszyńska
2.
KLEOPATRA Starobelsky les
suka
50 pkt.
Bichon Frise, wł. Jagoda Matuszyńska

Biewer Yorkshire Terrier à la Pom Pon

1.
OLA DE GRAS GOLD STARDUST
pies
55 pkt.
Biewer Yorkshire Terrier à la Pom Pon, wł. Dominika Kabacińska
2.
Stardust Gold (FCI) MILKY WAY
pies
10 pkt.
Biewer Yorkshire Terrier à la Pom Pon, wł. Dominika Kabacińska

Black and Tan Coonhound

1.
Going for Gold Blossoming Meadow
suka
270 pkt.
Black and Tan Coonhound, wł. Magda Karczewska

Border Collie

1.
HARRY z Pocztowej Border Collie
pies
120 pkt.
Border Collie, wł. Joanna Madejska
2.
JEWEL FIELDS TRUE LOVE
suka
40 pkt.
Border Collie, wł. Sylwia Kała
3.
GUSTAW ASLAN II Blue Bricassart FCI
pies
35 pkt.
Border Collie, wł. Sylwia Kała
RAVEN z Pocztowej Border Collie
suka
35 pkt.
Border Collie, wł. Joanna Madejska
Touch Of The Light of Dashing Dawn
suka
35 pkt.
Border Collie, wł. Agnieszka Tomaszewska

Border Terrier

1.
Brankell MASTERMIND
pies
220 pkt.
Border Terrier, wł. Benita Malicka
2.
LUNA Dziekanowska Polana (FCI)
suka
110 pkt.
Border Terrier, wł. Benita Malicka
3.
Zalawi Fiery Lucifer
suka
40 pkt.
Border Terrier, wł. Karolina Remisz
4.
KORINA Dziekanowska Polana
suka
15 pkt.
Border Terrier, wł. Iwona Łuczak

Boston Terrier

1.
FILIGRANDRO SENSATION Chatanga
suka
595 pkt.
Boston Terrier, wł. Bartosz Aleksandrowicz, Waldemar Prusak
2.
PRALINKA Canin Souris
suka
165 pkt.
Boston Terrier, wł. Ewelina Rybak
3.
PATRICK GUINNESS von Katzenmiau
pies
140 pkt.
Boston Terrier, wł. Joanna Hald, Anna Celińska
4.
COSMIC WONDER Nadula
pies
100 pkt.
Boston Terrier, wł. Patrycja Główczewska
5.
CARTANIA Boston Shutterfly
suka
85 pkt.
Boston Terrier, wł. Damian Kleist
6.
Arco Iris HEARTY APPLAUSE
suka
70 pkt.
Boston Terrier, wł. Wojciech Płotnicki
7.
BAILEY Nadula
pies
35 pkt.
Boston Terrier, wł. Patrycja Główczewska, Małgorzata Główczewska
8.
RINA Nadula
suka
30 pkt.
Boston Terrier, wł. Patrycja Główczewska, Małgorzata Główczewska

Bouvier des Flandres / Vlaamse Koehond

1.
IDUS-ELITA Filos (FCI)
pies
60 pkt.
Bouvier des Flandres / Vlaamse Koehond, wł. Dorota Pawińska-Zagórska

Brabantczyk

1.
GUMIŚ JEDYNY Bargest (FCI)
pies
15 pkt.
Brabantczyk, wł. Patrycja Rajs-Kuźniak

Braque d'Auvergne

1.
DAISY Antipathis
suka
105 pkt.
Braque d'Auvergne, wł. Marta Żuk

Buldog amerykański

1.
Canaveral - Staff (FCI) Anteros
pies
100 pkt.
Buldog amerykański, wł. Tomasz Anna Szajda

Buldog angielski

1.
CARTIER ROADSTER Discreet Charm of The Bourgeoisie (FCI)
pies
20 pkt.
Buldog angielski, wł. Natalia Masłowska

Buldog francuski

1.
A'vigdors Eleutherius
pies
270 pkt.
Buldog francuski, wł. Karolina Skorupska
2.
COCCINELLES Etoile De Ma Vie
suka
125 pkt.
Buldog francuski, wł. Dominika Pigula-Schabowska
3.
HETERA Prześliczne Koszmarki
suka
90 pkt.
Buldog francuski, wł. Patryk Żukowski
4.
JASMINA SWEET Bullejdis
suka
55 pkt.
Buldog francuski, wł. Agnieszka i Magdalena Skraba , Magdalena Skraba
YOKO Draczyn
suka
55 pkt.
Buldog francuski, wł. Anna Kiljańczyk
5.
AMOR Makalmi
pies
45 pkt.
Buldog francuski, wł. Michał Sobczyk, Łukasz Kosmala
6.
CARINHOSA Etoile De Ma Vie
suka
40 pkt.
Buldog francuski, wł. Dominika Pigula-Schabowska
7.
Diffindo HARMONY & HAVOC
suka
35 pkt.
Buldog francuski, wł. Marta Kordel
8.
First & Foremost Resuruss
pies
30 pkt.
Buldog francuski, wł. Marta Kordel
9.
ADELE Szczęśliwy Zwierzyniec
suka
20 pkt.
Buldog francuski, wł. Małgorzata i Marcin Owczarek, Małgorzata Owczarek
ANTONIO Szczęśliwy Zwierzyniec
pies
20 pkt.
Buldog francuski, wł. Ewa Kamińska Widulińska

Buldog kontynentalny

1.
Hexenbeast ZING
pies
80 pkt.
Buldog kontynentalny, wł. Karolina Sumiło
2.
Hexenbeast ZENDAYA
suka
70 pkt.
Buldog kontynentalny, wł. Karolina Sumiło
3.
Hexenbeast ZADAR
pies
40 pkt.
Buldog kontynentalny, wł. Karolina Sumiło
4.
Hexenbeast XZIBIT
pies
30 pkt.
Buldog kontynentalny, wł. Karolina Sumiło, Monika Sosnowska
5.
Hexenbeast ZINI
suka
15 pkt.
Buldog kontynentalny, wł. Karolina Sumiło

Bullmastiff

1.
CANEGUARDIANO WONDERBOY FOR FULLHOUSE
pies
570 pkt.
Bullmastiff, wł. Agata Bis
2.
Fullhouse Bull’s Effective Performance
pies
280 pkt.
Bullmastiff, wł. Agata Bis

Bulterier

1.
BOATENGA Hooligan's Bull FCI
suka
335 pkt.
Bulterier, wł. Agnieszka, Leszek Kuryło
2.
DISCO ROSSA-BULL (FCI)
suka
55 pkt.
Bulterier, wł. Łukasz Wojtala, Łukasz Wojtala
3.
CONSTANTINE Bullwerona
pies
45 pkt.
Bulterier, wł. Krzysztof Michalski

Bulterier miniaturowy

1.
Notforyou AMAZING FOR FITBULL
suka
180 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Marcin Fitali
2.
TERRANO Ewimark Rakownia
pies
165 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Marcin Fitali, Marek Wojciechowski, Agata Fitali
3.
GEMINI RAHUL Chucho Topline FCI
pies
60 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Małgorzata Wolniewicz, W. Wolniewicz, W.Pruchniewicz, W.Jurek

Cairn Terrier

1.
HASHTAG Devil's Line
pies
420 pkt.
Cairn Terrier, wł. Dorota Rokita
2.
FREYA SIRIUS Devil's Line (FCI)
suka
80 pkt.
Cairn Terrier, wł. Sylwia Kołodziejczak
3.
Edeus (FCI) SONATA DŻULIA RIO RAMBA
suka
70 pkt.
Cairn Terrier, wł. Michał Sobczyk
4.
WINNER TAKES IT ALL Devil's Line
suka
60 pkt.
Cairn Terrier, wł. Dorota Rokita
5.
FIRST OF ALL Devil’s Line
pies
50 pkt.
Cairn Terrier, wł. Dorota Rokita, Anna Kopytek
6.
LITTLE SQUIRE MANEGARM
pies
40 pkt.
Cairn Terrier, wł. Monika Lisowska
WUZETKA Devil's Line
suka
40 pkt.
Cairn Terrier, wł. Dorota Rokita, Krzysztof Orleański
7.
PALOMINA Seglavi FCI
suka
20 pkt.
Cairn Terrier, wł. Aleksandra Flaum
8.
Fortunatewind ASINARA
suka
15 pkt.
Cairn Terrier, wł. Ewa Buss
9.
MARSALA Seglavi FCI
suka
10 pkt.
Cairn Terrier, wł. Aleksandra Flaum

Cavalier King Charles Spaniel

1.
My Heart of Diamonds Yellow Sunshine
pies
200 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Arkadiusz Tracz, Aneta Jezierska
2.
MARCO POLO Snukraina
pies
60 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Arkadiusz Tracz
3.
YES.DIAMONDS FEEL NO COLD z Królewskiego Dworu
suka
40 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Arkadiusz Tracz
4.
Darden Cavaliers Mc Laren
pies
20 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
5.
A DANCING QUEEN Canis Satelles
suka
15 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
Roselane Artiguardia
suka
15 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Jagoda Wąsowicz
6.
KRÓLEWNA ŚNIEŻKA Snukraina
suka
10 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Arkadiusz Tracz
TODY Canis Satelles
pies
10 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
7.
ROSSIE Canis Satelles
suka
5 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik

Ceskoslovenský Vlciak

1.
JACK DANIEL'S Lupus Ardor
pies
100 pkt.
Ceskoslovenský Vlciak, wł. Karolina Zadrożna

Charcik włoski

1.
Novatica NOCTURNO NUEVO
pies
115 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak
2.
Monanna Republic GRACIOUS MOUCHE NOIRE
suka
90 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak, Lilianna Nowak
3.
Novatica LEGENDARY LILY
suka
60 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak, Lilianna Nowak
4.
LEGACY OF THE DRAGON AT NOVATICA z Koloseum
suka
50 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak
5.
Novatica READY FOR RAGNAROK
pies
45 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak
Novatica SEASTORM SOUND
pies
45 pkt.
Charcik włoski, wł. Agnieszka Żółkowska, Monika Nowak
Novatica UNRAVEL US
pies
45 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak
6.
Novatica ULTRA UNLIMITED
suka
20 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak
7.
Novatica SHADOW SYMPHONY
pies
15 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak

Chart afgański

1.
ENJOY THE SILENCE Magnificus Amicum
pies
90 pkt.
Chart afgański, wł. Wiktoria Gierczyk
2.
ESKASHEM DARYUSH
pies
55 pkt.
Chart afgański, wł. Klaudia Szkudlarska

Chart afrykański - Azawakh

1.
Hiddekel FCI BISSIGA
suka
400 pkt.
Chart afrykański - Azawakh, wł. Monika Filary-Rogacka

Chart arabski - Sloughi

1.
Layana Mahanajim
suka
100 pkt.
Chart arabski - Sloughi, wł. Anna Fałowska

Chart perski - Saluki

1.
BEL ETUAL DELUX
pies
240 pkt.
Chart perski - Saluki, wł. Magda Matuszewska
2.
SALGREY'S PASCAL
pies
180 pkt.
Chart perski - Saluki, wł. Magda Matuszewska
3.
KAMA Sannatis
suka
5 pkt.
Chart perski - Saluki, wł. Marek Rejmer

Chart polski

1.
OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus
pies
390 pkt.
Chart polski, wł. Angelika Wójcik
2.
KAZUR Akacjana
pies
210 pkt.
Chart polski, wł. Dagmara Łączyńska
3.
EVITA Akacjana
suka
160 pkt.
Chart polski, wł. Dagmara Łączyńska

Chart rosyjski borzoj

1.
XIVIA Magnus Borzoj
suka
260 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Monika Jarczyńska
2.
HYPNOTIZING XENA Impuls i Splendor
suka
40 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Angelika Wójcik
3.
GREAT GALAXIA Impuls i Splendor
suka
30 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Angelika Wójcik

Chart szkocki

1.
NAAMAH of Muma
suka
110 pkt.
Chart szkocki, wł. Ewa Sokół-Iskra
2.
ALBA Khlan FCI
suka
50 pkt.
Chart szkocki, wł. Ewa Sokół-Iskra

Chart węgierski

1.
BELHA GAVI Perphenazinum
suka
140 pkt.
Chart węgierski, wł. Weronika Młodożeniec

Chihuahua długowłosy

1.
SWEET MARCO POLLO DOGOMANIA
pies
160 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Jerzy Sobieszek
2.
VANILLA WHITE CHI BUBBLES
suka
75 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Alicja Pasierbińska
3.
DR ZHIVAGO Ilharess
pies
40 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Ilona Windak
4.
TORIN Riva Rosa
pies
20 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Jan Jonkowski
5.
Forrest Gump z Dedinskeho valu
pies
5 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Danuta Jonkowska

Chihuahua krótkowłosy

1.
MARCO RIVA ROSA
pies
120 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Jan Jonkowski
2.
MC. CYNTIA Desiderio Felipe Carriljo Puerto (FCI)
suka
25 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Danuta Jonkowska

Chin japoński

1.
BAWIDAMEK z Czańca
pies
50 pkt.
Chin japoński, wł. Alina Stoeck, Aleksandra Stoeck
2.
BE THE BEST Contenders
suka
40 pkt.
Chin japoński, wł. Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz
LUXUS AMBER HUT z Czańca
pies
40 pkt.
Chin japoński, wł. Hanna Szypowicz
OMIKUDZI KASSANDRA VEDA
suka
40 pkt.
Chin japoński, wł. Alina Stoeck, Aleksandra Stoeck
3.
HELLO HOPE Gościńska Przystań (FCI)
suka
20 pkt.
Chin japoński, wł. Alina Stoeck, Aleksandra Stoeck
4.
SUMMER FULL OF LOVE Gościńska Przystań (FCI)
suka
15 pkt.
Chin japoński, wł. Alina Stoeck, Aleksandra Stoeck

Chiński grzywacz

1.
POWTÓRKA Next Germanika
suka
50 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek
2.
NIEMORALNA PROPOZYCJA Next Germanika
suka
40 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek
3.
UBIÓR TO PODSTAWA Next Germanika
pies
30 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek
4.
ASHANTI Solo Amigo
suka
10 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Paula Łysiak-Waliłko

Chow Chow

1.
BACARD'S CREAM WINNER
pies
90 pkt.
Chow Chow, wł. Jacek Wąs
2.
DACAR Kudełka
pies
40 pkt.
Chow Chow, wł. Malwina Krupińska
3.
FABULOUS FAIRYTALE Shi-Kin (FCI)
suka
30 pkt.
Chow Chow, wł. Jacek Wąs
4.
Polanda Polonica ALASKA
suka
25 pkt.
Chow Chow, wł. Katarzyna Kołodziej
5.
Wektra z Pekińskiej Elity
suka
15 pkt.
Chow Chow, wł. Artur Lewiński

Ciobanesc Romanesc Corb

1.
ELENA de Tara Barsei
suka
120 pkt.
Ciobanesc Romanesc Corb, wł. Kinga Topolska

Ciobanesc Romanesc Mioritic

1.
MY LITTLE LADY CHEWBACCA Collis Amores (FCI)
suka
130 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Dorota Pawińska-Zagórska
2.
Fortis Fortuna Adiuvat Quincy Collis Amores
pies
105 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos
3.
BELIEVE IN LUNA Collis Amores
suka
75 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos
4.
Bambi Collis Amores Katemori
suka
20 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos
CHARMING BUCUR Collis Amores
pies
20 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos
HAPPY TO BE BACK Collis Amores
pies
20 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos

Cocker spaniel amerykański

1.
RENEE ZELLWEGER DEIGINI
suka
180 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Barbara Klonowska
2.
Evepassion Ariett of Georges
suka
105 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Ewa Ochman
3.
DELONJI GRAND RUSSIAN TSAR
pies
50 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Izabela Gwardyńska
4.
Colorfull Dream GODDESS IRIS
suka
25 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Barbara Klonowska

Cocker spaniel angielski

1.
TOUCH OF WONDERFUL Modus Vivendi
suka
100 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Irmina Lozia
2.
Royal Quest BODY WISHES
suka
90 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Elżbieta Kozak
3.
GABRIELLE Z Nadmorskiej Stanicy
suka
80 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Izabela Stankiewicz
4.
Royal Quest Almost Illegal
pies
65 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Elżbieta Kozak
5.
Merry Cocktails RETURNER
pies
30 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Irmina Lozia

Coton de Tuléar

1.
Montewhite LUCIUS DOMITIUS
pies
740 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Joanna Rojek
2.
Montewhite PERFECT POWER
suka
85 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Mariusz Rojek, Joanna Rojek
3.
Montewhite EVVA
suka
30 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Joanna Rojek
Montewhite LADY MACBETH
suka
30 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Joanna Rojek
4.
Montewhite MARSHMALLOW
pies
15 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Joanna Rojek

Curly Coated Retriever

1.
KARNAWAŁOWY TOAST z BasiSfory
pies
40 pkt.
Curly Coated Retriever, wł. Barbara Lauzer
2.
KARNAWAŁOWA ISKIERKA z BasiSfory
suka
30 pkt.
Curly Coated Retriever, wł. Barbara Lauzer

Czarny terier rosyjski

1.
CIEKAWY ŚWIATA u Stóp Szklanych Gór
pies
315 pkt.
Czarny terier rosyjski, wł. Ewelina Turkiewicz
2.
EWENTUALNIE UPRZEJMY u Stóp Szklanych Gór
pies
70 pkt.
Czarny terier rosyjski, wł. Ewelina Turkiewicz

Dalmatyńczyk

1.
THE ALCHEMIST Dinaradals
pies
290 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Justyna Krupińska
2.
ATTACCA SUBITO Collina Nera (FCI)
suka
170 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Monika Piekacz
3.
Mayanee of Africa Kontradomino FCI
suka
90 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Paweł Gniadzik
4.
MISS KIARA Alma-Woz (FCI)
suka
45 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Justyna Krupińska
5.
MELLILIA OF AFRICA KONTRADOMINO FCI
suka
25 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Krzysztof Zdrojewski

Doberman

1.
ALPHA ALTAIR JOHNIE WALKER
pies
340 pkt.
Doberman, wł. Piotr Sielecki, Sarah Haidacher
2.
INOLA Vital Screen
suka
155 pkt.
Doberman, wł. Emilia Kajka
3.
Elfa Winter Cherry de Grande Vinko
suka
40 pkt.
Doberman, wł. Wojciech Hurlak
Eria Pro HARTL
pies
40 pkt.
Doberman, wł. Wojciech Hurlak
4.
DOBERLAND'S SWEET GEORGIA PEACH
suka
20 pkt.
Doberman, wł. Katarzyna Ulanowska
5.
ORETO MIA ROYAL RED
pies
15 pkt.
Doberman, wł. Katarzyna Ulanowska
6.
BONITA BESTA Błękitny Kanion
suka
10 pkt.
Doberman, wł. Wojciech Hurlak
ZOE z Padoku FCI
suka
10 pkt.
Doberman, wł. Katarzyna Ulanowska

Dog argentyński

1.
TEMIDA Złota Troja
suka
60 pkt.
Dog argentyński, wł. Violetta Trojan
2.
Gladiator Złota Troja
pies
15 pkt.
Dog argentyński, wł. Aleksandra Laśkiewicz

Dog niemiecki (błękitny)

1.
ESCOBAR Casa di Amici (FCI)
pies
70 pkt.
Dog niemiecki (błękitny), wł. Aneta Semak
2.
WODAN Margarejro FCI
pies
40 pkt.
Dog niemiecki (błękitny), wł. Dariusz Markiewicz

Dog niemiecki (czarny, arlekin)

1.
ALIJA with Red Ribbon
suka
90 pkt.
Dog niemiecki (czarny, arlekin), wł. Magdalena Wałasiewicz
2.
BARTOLOMEO Lanquesco
pies
70 pkt.
Dog niemiecki (czarny, arlekin), wł. Kaja Skrońska

Dog niemiecki (żółty, pręgowany)

1.
FLER Warrior Queen FCI
suka
25 pkt.
Dog niemiecki (żółty, pręgowany), wł. Małgorzata Anna Nierod, Krzysztof Żarski

Dog z Majorki

1.
E.FALCOR R.J.Osanna (FCI)
pies
40 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
EMBAT R.J.Osanna (FCI)
pies
40 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
2.
EFFI R.J.Osanna (FCI)
suka
30 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska
ERISSA R.J.Osanna (FCI)
suka
30 pkt.
Dog z Majorki, wł. Renata Jasińska

Dogue de Bordeaux

1.
DARYUSHKA KRASSA
suka
120 pkt.
Dogue de Bordeaux, wł. Marzena Kowalska
2.
YVONNE Fortitudo Alesco FCI
suka
95 pkt.
Dogue de Bordeaux, wł. Laura Świderska
3.
CASIMIR Fortitudo Alesco (FCI)
pies
75 pkt.
Dogue de Bordeaux, wł. Laura Świderska

Duży szwajcarski pies pasterski

1.
CASSIOPEIA Our Champions
suka
260 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Katarzyna Prusinowska
2.
MAILO Shiragon
pies
100 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Katarzyna Prusinowska
3.
Jurand ze Straszyna Eki Balarda
pies
60 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Łukasz Michałowski
4.
Alfa Centauri Helvetian Star
suka
30 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Katarzyna Prusinowska

Epagneul Breton

1.
SIMBA Epaton (FCI)
pies
180 pkt.
Epagneul Breton, wł. Zuzanna Stempniak
2.
Dany od Raszyniaka
pies
60 pkt.
Epagneul Breton, wł. Agnieszka Pudłowska
PAX de la Riviere Ouareau
suka
60 pkt.
Epagneul Breton, wł. Urszula Chwałkowska

Flat Coated Retriever

1.
WILDEST ALICE FROM THE FLAMES z Basisfory
suka
55 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Barbara Lauzer
2.
Gawika (FCI) BEZ MAŁA PROFESOREK
pies
40 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Małgorzata Czapka
3.
U SKINNY PETE z BasiSfory
pies
20 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Katarzyna Lauzer
4.
DEUS VENATOR BASKIN ROBBINS
suka
5 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Katarzyna Lauzer

Foksterier krótkowłosy

1.
OH MY GOODNESS Forta
suka
80 pkt.
Foksterier krótkowłosy, wł. Antonina Zakrzewska
TO JEST RICO z Fox-Klanu (FCI)
pies
80 pkt.
Foksterier krótkowłosy, wł. Arkadiusz Leimann

Foksterier szorstkowłosy

1.
AURORA VIXEN Magni Litore
suka
100 pkt.
Foksterier szorstkowłosy, wł. Magdalena Urbańczak
2.
MAJRA z Czerwonego Widzewa
suka
75 pkt.
Foksterier szorstkowłosy, wł. Magdalena Urbańczak
3.
LUŚKA z Czerwonego Widzewa
suka
40 pkt.
Foksterier szorstkowłosy, wł. Marta Kowalska Mikołajczyk, Magdalena Urbanczak
4.
HUGO z Czerwonego Widzewa
pies
30 pkt.
Foksterier szorstkowłosy, wł. Magdalena Urbańczak, Mariusz Urbańczak

Golden Retriever

1.
Orange DJazz Asterion
pies
410 pkt.
Golden Retriever, wł. Aleksandra Szydłowska, Aleksander Gregor
2.
Lozung Cirtrus Jam
pies
120 pkt.
Golden Retriever, wł. Aleksandra Szydłowska, Aleksander Gregor
3.
BECAUSE I'M JAMES BOND Golden Center
pies
50 pkt.
Golden Retriever, wł. Renata Pasikowska
4.
Majik Chuffy Chuffnell
pies
40 pkt.
Golden Retriever, wł. Joanna Rebot, Bogusław Hadrian
Niall Of The Hellacious Acres
pies
40 pkt.
Golden Retriever, wł. Joanna Rebot, Bogusław Hadrian
5.
Delimore LEE SHERYL
suka
25 pkt.
Golden Retriever, wł. Joanna Rebot, Bogusław Hadrian
6.
Messano William Wizard
pies
20 pkt.
Golden Retriever, wł. Aleksandra Szydłowska

Gończy polski

1.
POGODNA Z Rogu Trzech Książąt
suka
330 pkt.
Gończy polski, wł. Katarzyna Ciupek-Czuchnowska
2.
EKSCES BEHU Odszukać Wiatr
pies
240 pkt.
Gończy polski, wł. Marcin Szczepaniak
3.
BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr
suka
100 pkt.
Gończy polski, wł. Aleksandra Garbacz, Paweł Garbacz
4.
ASESOR z Rogu Trzech Książąt
pies
60 pkt.
Gończy polski, wł. Damian Stacherzak
5.
ETIAM Kłusująca Sfora
suka
50 pkt.
Gończy polski, wł. Aleksandra Garbacz, Paweł Garbacz
6.
AFRODYTA z Dębowego Zakątka
suka
10 pkt.
Gończy polski, wł. Lucyna Gutfrańska

Gończy serbski

1.
ARTEMIS Feragon
pies
140 pkt.
Gończy serbski, wł. Joanna Michalik

Gończy siedmiogrodzki

1.
VERTESFIA TOKAJ
pies
80 pkt.
Gończy siedmiogrodzki, wł. Dorota Rykaczewska

Gończy słowacki

1.
BAKA Łużycka Sfora
suka
170 pkt.
Gończy słowacki, wł. Dawid Wojtyna, Marta Trela
2.
HORUS z Buczynowych Górek
pies
70 pkt.
Gończy słowacki, wł. Dawid Wojtyna

Greyhound

1.
Sobers Atlantis Karkati
suka
310 pkt.
Greyhound, wł. Marcin Wilczek, Pierluigi Primavera
2.
Caletto STRAWBERRY
suka
110 pkt.
Greyhound, wł. Marek Rejmer

Gryfonik belgijski

1.
Shevilan KRIMSON KLOVER BARGEST
pies
160 pkt.
Gryfonik belgijski, wł. Lidia Rokicka
2.
ORION Hell on Wheels (FCI)
pies
35 pkt.
Gryfonik belgijski, wł. Robert Bednarek

Gryfonik brukselski

1.
Hot - Hipster
pies
120 pkt.
Gryfonik brukselski, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek
2.
MY GIMLI Gryfongang FCI
pies
40 pkt.
Gryfonik brukselski, wł. Elżbieta Brodowska

Hawańczyk

1.
Almendares DYMITR
pies
390 pkt.
Hawańczyk, wł. Anna Szczepaniak
2.
Almendares PARGO
pies
130 pkt.
Hawańczyk, wł. Anna Szczepaniak
3.
MAXIMAE FORTUNAE Flupsie FCI
suka
95 pkt.
Hawańczyk, wł. Roman Fluderski
4.
MONTEWHITE Dolina Marzeń
pies
85 pkt.
Hawańczyk, wł. Joanna Rojek
5.
Almendares BAJKA
suka
60 pkt.
Hawańczyk, wł. Anna Szczepaniak
6.
LUXURY Flupsie FCI
pies
40 pkt.
Hawańczyk, wł. Roman Fluderski

Hiszpański pies dowodny

1.
Valentisimo's Sunny
pies
95 pkt.
Hiszpański pies dowodny, wł. Tomasz Kaczorek, Sara Górka
2.
Bombadee (FCI) APPLE JACK
suka
90 pkt.
Hiszpański pies dowodny, wł. Joanna Rebot, Bogusław Hadrian
Zorrazo Twilight Sparkle
suka
90 pkt.
Hiszpański pies dowodny, wł. Tomasz Kaczorek

Hovawart

1.
ZIRI Las Księżniczek FCI
pies
60 pkt.
Hovawart, wł. Dorota Mucha

Irish Soft Coated Wheaten Terrier

1.
NIEMEN Top of Ben Nevis FCI
pies
40 pkt.
Irish Soft Coated Wheaten Terrier, wł. Katarzyna Stanczak
2.
Camacha OLENNA
suka
15 pkt.
Irish Soft Coated Wheaten Terrier, wł. Katarzyna Stanczak, Magdalena Nowak

Jack Russell Terrier

1.
HONOROWY HAROLD Poppy Farm
pies
240 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Beata Krzyżanowska
2.
Z Ledulandu NEESS
suka
155 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Małgorzata Tymańska
3.
ALGRAFS Riviva
suka
90 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Karol Ratajczak
4.
z Ledulandu (FCI) NEWLOOK
pies
75 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Mirosław Barejko
5.
BRIGHT STAR Ziemann FCI
suka
70 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Gabriela Prokop-Wojcik, Andrzej Wojcik
6.
Z Ledulandu MULHACEN
pies
50 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Małgorzata Tymańska
7.
KATTY PERRY Poppy Farm
suka
30 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Beata Krzyżanowska
8.
Livia Cookie Land
suka
10 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Adam Tatara

Jamnik długowłosy króliczy

1.
VICTOR Taniec Motyla (FCI)
pies
225 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
2.
ZEFIR ze Sfory Cętkowanej
pies
220 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Beata Gęsińska
3.
SHERGOL Lizus Maksimus
pies
140 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Aleksandra Sękowska-Miros
4.
TELIMENA Taniec Motyla (FCI)
suka
100 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
5.
Evasion SCARLETT
suka
90 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
6.
PANI WALEWSKA Taniec Motyla (FCI)
suka
60 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
7.
Vostok-Zapad JUNE BRILLIANT
pies
40 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach

Jamnik długowłosy miniaturowy

1.
TOKAJ ze Sfory Cętkowanej
pies
230 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Beata Gęsińska
2.
Aavistuksen Korpien Kaunistus
suka
120 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Gabriela Woda
3.
XARD Długie Cudo (FCI)
pies
105 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Marzena Filipczak
4.
Evasion SOLANGE
suka
60 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Lucyna Pasierbek, Anna Kozłowska
5.
Evasion DA LILA
suka
30 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Lucyna Pasierbek, Anna Kozłowska
Evasion VERONIQUE
suka
30 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Anna Kozłowska
KNIAŹ IGOR Taniec Motyla (FCI)
pies
30 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Jadwiga Frach

Jamnik długowłosy standardowy

1.
G.O.T. ARYA Long and Lovely
suka
360 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy, wł. Katarzyna Pieńkus-Jarząbkowska, Anna Kozłowska
2.
BOWMORE Long and Lovely (FCI)
pies
130 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy, wł. Katarzyna Pieńkus-Jarząbkowska
VICE VERSA Teoria Spisku
suka
130 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy, wł. Anna Kozłowska
3.
Secret Garden Slim Extreme
suka
30 pkt.
Jamnik długowłosy standardowy, wł. Gabriela Woda

Jamnik krótkowłosy króliczy

1.
NIGHT ANGEL Asocjacja
suka
150 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Joanna Warzecha
2.
SUSHI Jaworanka
suka
15 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Kalina Tomczak-Śmikiel

Jamnik krótkowłosy miniaturowy

1.
MASTERPIECE FOR D'ARGENTO BY Astarte Gold
pies
245 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Agata Owczarska, Maciej Sowiński
2.
TAKE ME, TO THE END OF THE WORLD Asocjacja
suka
95 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Joanna Warzecha
3.
SINGULAR SENSATION FOR D'ARGENTO BY Astarte Gold
suka
80 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Agata Owczarska

Jamnik krótkowłosy standardowy

1.
Alshtadt CHILLI HOT PEPPER
pies
75 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Katarzyna Ciupek-Czuchnowska
2.
I'M RUDOLPH VALENTINO AISHWARYA VERA
pies
60 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Wioletta Zaborowska
3.
I'M RITA HAYWORTH AISHWARYA VERA
suka
40 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Wioletta Zaborowska

Jamnik szorstkowłosy króliczy

1.
KOMETA Sfora znad Potoku
suka
100 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy, wł. Joanna Lisowska
2.
GRETA VAN FLEET Vitoraz
suka
70 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy, wł. Iwona Łukaszyk
3.
Luna Lisia Rodzina (FCI)
suka
40 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy, wł. Agata Zimińska
VITO Nes Gwadiana FCI
pies
40 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy, wł. Dorota Rykaczewska

Jamnik szorstkowłosy miniaturowy

1.
Dżemik Brzdąc
pies
110 pkt.
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy, wł. Agata Filipowska, Katarzyna, Agnieszka Klusak
GRAY DAZE Arlet
suka
110 pkt.
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy, wł. Iwona Łukaszyk

Jamnik szorstkowłosy standardowy

1.
HANNAH Gwiazda Wikingów
suka
15 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Dorota Rykaczewska

Kai

1.
TOCHIMARU Go Kaiken Ginya
pies
80 pkt.
Kai, wł. Ewelina Zgud
2.
Kagurahime Go Kaiken Ginya
suka
60 pkt.
Kai, wł. Ewelina Zgud

Kerry Blue Terrier

1.
Arterriers THE VOICE OF OPERA HOUSE
suka
170 pkt.
Kerry Blue Terrier, wł. Aleksandra Chaberska-Czerwińska
2.
Giotto Esprit Active
pies
155 pkt.
Kerry Blue Terrier, wł. Anna Krauze
3.
Edbrios Love Me Tender
suka
90 pkt.
Kerry Blue Terrier, wł. Anna, Piotr Gorzan
4.
AVALANCHE EIRE-KERRY LOVE AT FIRST SIGHT
suka
40 pkt.
Kerry Blue Terrier, wł. Robert Kłębukowski

King Charles Spaniel

1.
DORIAN OT NEVSKOGO HOBBITA
pies
40 pkt.
King Charles Spaniel, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek

Korea Jindo Dog

1.
Bomi of Noryeong Sanmaek
suka
60 pkt.
Korea Jindo Dog, wł. Kinga Nowak

Lagotto romagnolo

1.
Kan Trace Xena The Warrior Princess
suka
320 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Tomasz Kaczorek, Sabina Zdunic Sinkovic
2.
PICOBELLO Górska Fantazja
pies
210 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Anna Krutelewicz, Beata Radomska
3.
PICCOLINA Mera Vallis
suka
170 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Anna Krutelewicz
4.
Freska Dynastia Podhala (FCI)
suka
30 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Marietta Koszykowska
5.
INDIANA Mera Vallis
suka
25 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Anna Krutelewicz
6.
ROMANTICA Mera Vallis
suka
20 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Anna Krutelewicz
7.
QUORRA Ricciolini D'Ambra (FCI)
suka
10 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Joanna Diduch

Lakeland Terrier

1.
Scartop WHAT A JOY
suka
40 pkt.
Lakeland Terrier, wł. Wojciech Płotnicki

Leonberger

1.
SABA Ager Trifolium
suka
95 pkt.
Leonberger, wł. Agata Wąsowska

Lhasa Apso

1.
A Jednak Azurowa Amhara
suka
185 pkt.
Lhasa Apso, wł. Ewa Besaraba
2.
POWER OF LOVE Astarte Gold (FCI)
pies
95 pkt.
Lhasa Apso, wł. Beata Musiał
3.
SEND MY LOVE Dreamed A Dream
suka
55 pkt.
Lhasa Apso, wł. Beata Musiał
4.
Magic Sanmai Azurowa Amhara
suka
25 pkt.
Lhasa Apso, wł. Ewa Besaraba
5.
VENDETTA SNOW CITY Erro Barbatus
suka
20 pkt.
Lhasa Apso, wł. Bogumila Przetakowska

Lwi piesek

1.
Mirabella Mio Amore Bi-Bi
suka
140 pkt.
Lwi piesek, wł. Karina Kruczek, Aneta Cisowska

Łajka jakucka

1.
CHEGIR Diament Jakucji (FCI)
pies
170 pkt.
Łajka jakucka, wł. Olga Miakisz
2.
TAJGA Sambribert
suka
70 pkt.
Łajka jakucka, wł. Agnieszka Sztuba
3.
El Flaum DYZHIT
suka
60 pkt.
Łajka jakucka, wł. Agnieszka Sztuba

Maltańczyk

1.
ANACONDA Senayo
suka
150 pkt.
Maltańczyk, wł. Agata Andryszak
2.
Callix Angielski Lord
pies
60 pkt.
Maltańczyk, wł. Angelina Weimann, Paweł Weimann

Mastif hiszpański

1.
ULTRA UMBRA Lu Dareva
suka
110 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Ewa Jasińska, Daria Janik
2.
BIAR MARQUES DE TRAMASTERRA
pies
80 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Monika Kurczewska
3.
CINDI Arimastif (FCI)
suka
75 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Monika Kurczewska
4.
QUISQUE DE MASTINES DE PICU XIANA
pies
35 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Elżbieta Wolska-Langer
5.
CAIRUSS de Kamastino
pies
25 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Monika Kurczewska

Mastif tybetański

1.
CHIMAN Himavanti
pies
100 pkt.
Mastif tybetański, wł. Wioletta Szypulska
2.
CHARU Himavanti
suka
60 pkt.
Mastif tybetański, wł. Wioletta Szypulska

Mops

1.
Lordsett Blueberry Muffin
suka
275 pkt.
Mops, wł. Katarzyna Książek
2.
Merry Manky Tvix Honey Toungue
pies
135 pkt.
Mops, wł. Katarzyna Książek

Nagi pies meksykański średni

1.
CECE (BRAVO) MEX.FCI.
suka
90 pkt.
Nagi pies meksykański średni, wł. Barbara Porada

Nederlandse Schapendoes

1.
Inouk Bonny v.h. Haskerhus
pies
105 pkt.
Nederlandse Schapendoes, wł. Jolanta Widera-Żółtowska, Dariusz Widera
2.
Zingoalla's MAGIC GANDHI
pies
60 pkt.
Nederlandse Schapendoes, wł. Agnieszka Chojnowska
3.
PIETA ELFI v.h.HASKERHUS
suka
40 pkt.
Nederlandse Schapendoes, wł. Jolanta Widera-Żółtowska

Niemiecki terier myśliwski

1.
Bill z Tropu Watahy
pies
75 pkt.
Niemiecki terier myśliwski, wł. Adam Tatara
2.
ALIMA z Dziczego Babrzyska
suka
40 pkt.
Niemiecki terier myśliwski, wł. Adam Tatara

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

1.
ROCKY STAR Vadera's Team
pies
100 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Anna Preihs
Stardust from Serenity Suchy Las Vegas
pies
100 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Dorota Sobczyk-Dymecka
2.
ROCKY VIEW Vadera's Team FCI
suka
80 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Piotr Chomiczewski
3.
LANA RUDA FERAJNA
suka
65 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Iwona Leszek
4.
BELL AND FIRE ELEGANCE
suka
25 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Iwona Leszek
PIKKINOKKA'S REBEL FLAG
pies
25 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Iwona Leszek
5.
AROMA DI ZENZERO True Canadian Gold (FCI)
pies
20 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Tomasz Piątek, Helena Piątek
6.
GONE WITH THE WIND SCARLETT Canadian Maple Leaf
suka
15 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Tomasz Piątek, Helena Piątek

Nowofundland

1.
SEABROOK'S MISTER DIVINE AT DISORANTO
pies
290 pkt.
Nowofundland, wł. Piotr Pasek
2.
KOKAINA CANCRIMO
suka
225 pkt.
Nowofundland, wł. Maja Pawłowska

Ogar polski

1.
RESZKA z Gończaków
suka
115 pkt.
Ogar polski, wł. Patryk Muda
2.
WALEGRO ze Sfory Czapraków
pies
80 pkt.
Ogar polski, wł. Patryk Muda
3.
NORA z Beskidzkich Wysp (FCI)
suka
40 pkt.
Ogar polski, wł. Zenon Kasprzak

Owczarek australijski - Kelpie

1.
IT IS A PERFECT LADY Asocjacja
suka
30 pkt.
Owczarek australijski - Kelpie, wł. Joanna Warzecha

Owczarek australijski (typ amerykański)

1.
PRAD EKANTA FLOW Elvikam
pies
225 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Michał Szot
2.
Staroaks THE INVISIBLE GUARDIAN
pies
105 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Zuzanna Pokrop-Dobrzycka
3.
FAIR PLAY Elvikam FCI
pies
100 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Bianka Giza
4.
BARBERRY FOREST BELIEVE IN ONE LOVE
suka
80 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Wioleta Walocha
5.
GoodTrace FOCUS ON ME
suka
50 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Zuzanna Pokrop-Dobrzycka
6.
AUSSIE MERO Paracortus (FCI)
pies
40 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Wioleta Walocha
7.
FLURRY Kascaro
suka
5 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Bianka Giza

Owczarek belgijski - Malinois

1.
Kaufmannhund-Naira (FCI) AMALIA
suka
160 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Ireneusz Kupiec
2.
Błysk Ruchomy Cel
pies
60 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Agata Wasilewska
3.
DOWÓDCA HADES Czarci Pazur (FCI)
pies
40 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Paulina Lipińska
4.
ABRA Albus Habitat
suka
30 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Dawid Wojtyna, Marta Trela
5.
Dystans Czarci Pazur
pies
25 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Agnieszka Urbaniak
6.
BONO Magnetic Dog (FCI)
pies
20 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Hanna Siwiec

Owczarek belgijski - Tervueren

1.
TORUK MAKTO Polaris
pies
270 pkt.
Owczarek belgijski - Tervueren, wł. Magdalena Dach, Agata Piłat

Owczarek francuski - Beauceron

1.
BOSMAN Melodia Szczurołapa
pies
75 pkt.
Owczarek francuski - Beauceron, wł. Henryk Dejnak

Owczarek francuski - Briard

1.
GODDNESS OF MY VICTORY Victory of Love (FCI)
suka
255 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Oliwia Malec
2.
PICCOLO BELLO Maribe Magic
pies
40 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Bożena Zielosko
3.
LAMBERT Dilorini (FCI)
pies
15 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Monika Binkowska

Owczarek kataloński

1.
Bentjesgos FRED
pies
70 pkt.
Owczarek kataloński, wł. Magdalena Blahaczek
2.
YAS des Llucanes
suka
60 pkt.
Owczarek kataloński, wł. Magdalena Blahaczek

Owczarek kaukaski

1.
CALVIN KLEIN Z Jastrzębiej Góry
pies
20 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Wiktoria Mikołajczak

Owczarek niemiecki długowłosy

1.
CESSIRA All My World (FCI)
suka
50 pkt.
Owczarek niemiecki długowłosy, wł. Maciej Michniewski

Owczarek niemiecki krótkowłosy

1.
WICCO Tombo
pies
20 pkt.
Owczarek niemiecki krótkowłosy, wł. Magda Lipnicka-Sapielak

Owczarek szetlandzki

1.
ALL THE STARS Navarette (FCI)
pies
255 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Barbara Bilska
Grandgables PLAYING THE FIELD
pies
255 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Julia Rzeszotarska
2.
PRETTY HEART Asketila
suka
210 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Monika Rupental
3.
LATIKA Magiczny Ogród
suka
150 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Monika Tuliszewska
4.
Casidi Team (FCI) Unchain My Heart
suka
125 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Monika Tuliszewska
5.
CREME DE LA CREME Grand Canyon
suka
45 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Magdalena Kordzi
6.
PEARLS IN HER HAIR Fulfilled Dream
suka
30 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Monika Tuliszewska
7.
BE MY SHOW STAR Lost in Love
suka
25 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Izabela Grzesiek
8.
OH TRISS Ragnar Dogs
suka
15 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Magdalena Kordzi
9.
Gummibear Grammi Lohrien
suka
5 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Katarzyna Ulanowska
WAĆPAN MIŁOWIT Nabram-Poraj
pies
5 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Izabela Grzesiek

Owczarek szkocki długowłosy

1.
DIAMOND BLACK z Bohuśova Vrchu
pies
45 pkt.
Owczarek szkocki długowłosy, wł. Krzysztof Zięba

Owczarek szkocki krótkowłosy

1.
LOUIS FAT BOY Smart Love (FCI)
pies
115 pkt.
Owczarek szkocki krótkowłosy, wł. Agnieszka Pełka
2.
ARNAUD Martheline
pies
40 pkt.
Owczarek szkocki krótkowłosy, wł. Agnieszka Pełka

Parson Russell Terrier

1.
GERONIMO Equus
pies
70 pkt.
Parson Russell Terrier, wł. Aneta Bilińska
2.
JOGI BEAR Equus
pies
50 pkt.
Parson Russell Terrier, wł. Magdalena Zajączkowska, Aneta Bilińska
3.
KOSMO Equus
pies
40 pkt.
Parson Russell Terrier, wł. Aneta Bilińska, Rafał Wasilewski

Pies Faraona

1.
Fong d'Arias Fifty Amazing Angel
suka
240 pkt.
Pies Faraona, wł. Agnieszka Spiączka

Pinczer miniaturowy

1.
KSIĘŻNA PANI Lichnerowicz Kennel FCI
suka
60 pkt.
Pinczer miniaturowy, wł. Marta Lichnerowicz
2.
NIESPODZIEWANY CAŁUS Lichnerowicz Kennel FCI
pies
20 pkt.
Pinczer miniaturowy, wł. Monika Biernacka
ORKA spod Katedry
suka
20 pkt.
Pinczer miniaturowy, wł. Marta Lichnerowicz
3.
CWANA LICHNERA Fantasmagoria
suka
10 pkt.
Pinczer miniaturowy, wł. Marta Lichnerowicz

Płochacz niemiecki - Wachtelhund

1.
FUZJA Złoty Przesmyk (FCI)
suka
65 pkt.
Płochacz niemiecki - Wachtelhund, wł. Katarzyna Idczak-Popielas

Pointer

1.
HIRA Loyal-Point (FCI)
suka
60 pkt.
Pointer, wł. Sławomir Kurowski, Beata Kurowska
2.
LARK Loyal Point (FCI)
pies
35 pkt.
Pointer, wł. Michał Tkaczyk

Polski owczarek nizinny

1.
Farmer z Wielgowa
pies
770 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Radosław Dąbkowski-Piotrowski
2.
Just Hajko (FCI) AKUKU
pies
130 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Barbara Danisz-Bajor
3.
FENIKS Z HORDY GABRIELA IBILANDIA FCI
pies
85 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Agnieszka Bartochowska
4.
ISTA AMA CANEM
suka
50 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Alicja Borsuk
5.
BUSALA BORSUCZE SIOŁO
suka
45 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Alicja Borsuk
6.
HERA z Hordy Gabriela
suka
30 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Agnieszka Bartochowska
7.
TRAMPERUS FALKOR SWANCREST OF HORDA GABRIELA
pies
20 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Agnieszka Bartochowska
8.
SILVER PRINCESS z Hordy Gabriela
suka
5 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Agnieszka Bartochowska

Polski owczarek podhalański

1.
NASLEDIE GURALEY AFRODYTA
suka
280 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas, Robert Skoczylas
2.
CHABER z Butorowego Wierchu FCI
pies
180 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas
3.
BOŻYDAR Polska Biel (FCI)
pies
70 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas, Robert Skoczylas
4.
BRYNA Polska Biel (FCI)
suka
20 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas, Cynthia Skoczylas

Polski spaniel myśliwski

1.
PERKOZ Dwór Hanna
pies
145 pkt.
Polski spaniel myśliwski, wł. Marcin Dąbrowski

Porcelaine

1.
Neruda Roborovski
pies
130 pkt.
Porcelaine, wł. Klaudia Wiśniewska

Portugalski pies dowodny

1.
Claircreek Special Vero
pies
120 pkt.
Portugalski pies dowodny, wł. Izabela Gwardyńska

Posokowiec bawarski

1.
EVAN VTACNIK
pies
120 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Anna Majdacka
2.
ECHO BAYERISCHESBLUD Gonczy Czart (FCI)
pies
70 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Joanna Płaczek-Wrotniak
3.
BERETTA z Wiatrakowej Góry
suka
60 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Anna Majdacka, Tomasz Majdacki
4.
EVAN BAYERISCHES BLUT Gończy Czart (FCI)
pies
20 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Hanna, Piotr Itzeli

Posokowiec hanowerski

1.
JAGO Fera Ignis
pies
105 pkt.
Posokowiec hanowerski, wł. Nikola Wencel
2.
JARA Fera Ignis
suka
55 pkt.
Posokowiec hanowerski, wł. Nikola Wencel

Pudel duży (srebrny, płowy)

1.
FALBALA Ze Sfory Chirona
suka
100 pkt.
Pudel duży (srebrny, płowy), wł. Sebastian Bęben
2.
GAROU Ze Sfory Chirona
pies
60 pkt.
Pudel duży (srebrny, płowy), wł. Sebastian Bęben

Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny)

1.
SAPPHIRE Lexanis
pies
170 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Reglińska
2.
SHEILA Lexanis
suka
100 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Reglińska
3.
XENA THE ONLY ONE WARRIOR PRINCESS Czarna Fuga
suka
85 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Głowa-Łobodzińska
4.
REGINA VICTORIA FORTUNATA Czarna Fuga
suka
60 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Głowa-Łobodzińska
5.
CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga
pies
15 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Głowa-Łobodzińska

Pudel miniaturowy (srebrny, płowy)

1.
Bugatti Roxy Diamond
pies
135 pkt.
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy), wł. Sylwia Sosialuk
2.
DOLORES Direttamente Dal Paradiso
suka
110 pkt.
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy), wł. Sylwia Sosialuk
3.
SILVER TOPOLINO-TIM vom Rieskrater
pies
50 pkt.
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy), wł. Alicja Matejuk

Pudel średni (biały, brązowy, czarny)

1.
Splash SOLO SONG
pies
90 pkt.
Pudel średni (biały, brązowy, czarny), wł. Agnieszka Pluta
2.
Grace Kelly ISTNY CUD
suka
30 pkt.
Pudel średni (biały, brązowy, czarny), wł. Marta Miłek

Pudel toy

1.
I'M THE VICTORIOUS QUEEN OF SHEBA Czarna Fuga
suka
200 pkt.
Pudel toy, wł. Anna Głowa-Łobodzińska
2.
WYBORNY CIEMNY Next Germanika
pies
120 pkt.
Pudel toy, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek
3.
STYLE NOW CHEREMUKHA
suka
115 pkt.
Pudel toy, wł. Violetta Rachwalska
4.
WATA CUKROWA NEXT GERMANIKA
suka
105 pkt.
Pudel toy, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek, Carita Lund

Puli biały

1.
JESTEM JAMAJKA z Korczówki
suka
150 pkt.
Puli biały, wł. Robert Ratajczak

Rhodesian Ridgeback

1.
UBUNTU Mudiwa Feza
pies
70 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Agata Siuda-Zazulak, Agata Siuda-Zazulak

Rosyjski toy długowłosy

1.
TEOFIL Z Bursztynowej Kolekcji
pies
80 pkt.
Rosyjski toy długowłosy, wł. Alina Jóźwik-Strugała

Rottweiler

1.
Ramzes Kwanita
pies
135 pkt.
Rottweiler, wł. Piotr Mączkowski
2.
ALLYS Argos Dream FCI
suka
100 pkt.
Rottweiler, wł. Żanetta Kumiszcza
3.
QIMURA Nice And Lovely FCI
suka
65 pkt.
Rottweiler, wł. Aneta Nykiel
4.
BEJ BI Nice And Lovely FCI
suka
40 pkt.
Rottweiler, wł. Amanda Sieńkowska
5.
GREEN GO Nice And Lovely FCI
pies
20 pkt.
Rottweiler, wł. Amanda Sieńkowska
6.
LORD ODEMON
pies
15 pkt.
Rottweiler, wł. Piotr Mączkowski
7.
Brabus vom Tannenfeld
pies
10 pkt.
Rottweiler, wł. Wanesa Łukasiewicz
PATI Margarotte FCI
suka
10 pkt.
Rottweiler, wł. Agnieszka Danowska - Ździebło

Samoyed

1.
Jurassic Yed ALVARO GOLDEN STYLE
pies
115 pkt.
Samoyed, wł. Wioletta Trzepizur
2.
IRA OF ARGO Powiew Północy (FCI)
suka
80 pkt.
Samoyed, wł. Patrycja Luberda
3.
LAST IMPERIA OF LUCIFER Sateenkaari Lumi (FCI)
suka
60 pkt.
Samoyed, wł. Paulina Szymańska
4.
THE UNIQUE TREASURE Orleansnow
pies
40 pkt.
Samoyed, wł. Ewa Kwiatkowska
Whitewishfully (FCI) RUSSIAN RASPUTIN
pies
40 pkt.
Samoyed, wł. Dominik Miłowski
5.
DORRIS OF ADELLE Arctic Menuet (FCI)
suka
35 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Kubiak
Sonata Arctica (FCI) YAARGO MY MASTERPIECESON
pies
35 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Kubiak
6.
CIARA Born of Dreams (FCI)
suka
30 pkt.
Samoyed, wł. Natalia Samborska, Justyna Terkalska
7.
CORLEONE Raising Fluffy
pies
20 pkt.
Samoyed, wł. Beata Piętak, Martyna Piętak

Schipperke

1.
Satisfaction From What You Do by Ahmed Boziev
suka
525 pkt.
Schipperke, wł. Dorota Mikus-Koralewska
2.
LOVER PASSIONATE BY AHMED BOZIEW
pies
365 pkt.
Schipperke, wł. Dorota Mikus-Koralewska
3.
Masterpiece Of All Time By Ahmed Boziev
suka
230 pkt.
Schipperke, wł. Dorota Mikus-Koralewska

Sealyham Terrier

1.
OLLE LAKY STAR JACK POT
pies
55 pkt.
Sealyham Terrier, wł. Anna Lipik
2.
ORIGAMI Pepperberry
suka
20 pkt.
Sealyham Terrier, wł. Anna Lipik

Seter angielski

1.
Belton Pearls AWAKE BEAUTY
suka
90 pkt.
Seter angielski, wł. Agnieszka Skórzewska
2.
KAPITAN MARVEL Elater Polonica
suka
50 pkt.
Seter angielski, wł. Agnieszka Skórzewska, Marzena Skórzewska

Seter irlandzki

1.
Fairhaven ZENITH EL PRIMERO
pies
650 pkt.
Seter irlandzki, wł. Marta Pilawa
2.
MOUSQUETAIRE ISAAC VICTORIEUX z Mahagonii Poland
pies
180 pkt.
Seter irlandzki, wł. Julia Kryger
3.
Copper's MAGIC MASTER
pies
55 pkt.
Seter irlandzki, wł. Aleksandra Janik
4.
AT THE TOP OF THE WORLD Irish Devils
pies
20 pkt.
Seter irlandzki, wł. Aleksandra Janik
5.
CHIARA FROM 5th AVENUE Amberin
suka
15 pkt.
Seter irlandzki, wł. Marzena Żbikowska

Seter irlandzki czerwono-biały

1.
Cornadore BURICA
suka
85 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek
2.
Cornadore BELO
pies
80 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek

Seter szkocki - Gordon

1.
VOLCANO OF HAPPINESS Setamber (FCI)
pies
350 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Agnieszka Małgorzata Rogalska-Pieciułko
2.
DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny
pies
190 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Benita Malicka

Shar Pei

1.
ALPANA Asta La Vista
suka
30 pkt.
Shar Pei, wł. Łukasz Kuźniar, Jakub Trybuch
2.
Greentree's Pei Odessa
suka
15 pkt.
Shar Pei, wł. Beata Jonczyk, Beata Jończyk

Shiba

1.
SATOSHI OF BONSAI Xandrina FCI
pies
100 pkt.
Shiba, wł. Jadwiga Szulc
2.
VAKA Go You Djenima
pies
85 pkt.
Shiba, wł. Jolanta Łachacz
3.
SHOUTERUME of Tai Yuan-Taiwan FCI
suka
45 pkt.
Shiba, wł. Ewelina Zgud
4.
IHIRO NO SEIDAI GO YOSIKAWA
pies
20 pkt.
Shiba, wł. Mieczysław Lasota
5.
TENSHIKURO Go Proud FCI
suka
15 pkt.
Shiba, wł. Ewelina Zgud
Yumi Is So Sweet De Templo Amatsu Kami
suka
15 pkt.
Shiba, wł. Kinga Nowak

Shih Tzu

1.
ZAKOCHAJ SIĘ Blonde Ambition
suka
340 pkt.
Shih Tzu, wł. Agnieszka Pluta
2.
Winterholme's KISS THE RAIN
suka
210 pkt.
Shih Tzu, wł. Agnieszka Pluta
3.
ENZO ARSSAMANDI FCI
pies
130 pkt.
Shih Tzu, wł. Wioletta Paluch
4.
VIVIEN TIBETAN ORCHID FCI
suka
80 pkt.
Shih Tzu, wł. Wioletta Paluch
ZABAWMY SIĘ Blonde Ambition
pies
80 pkt.
Shih Tzu, wł. Agnieszka Pluta
5.
ARSSUNTIA (FCI) ARIA
suka
35 pkt.
Shih Tzu, wł. Bogumiła Koperkiewicz
Solaris Avis FCI Y' SPRING LOVE
suka
35 pkt.
Shih Tzu, wł. Agnieszka Kuszel
6.
BLAIRA ACAPELLA Mr-Shih
suka
30 pkt.
Shih Tzu, wł. Jan Ficek
VERONA TIBETAN ORCHID FCI
suka
30 pkt.
Shih Tzu, wł. Wioletta Paluch
7.
MAJORCA TIBETAN ORCHID FCI
suka
20 pkt.
Shih Tzu, wł. Wioletta Paluch
8.
Mercedes Tibetan Orchid Fci
suka
15 pkt.
Shih Tzu, wł. Joanna Skupień
SAGITTA Solaris Avis
suka
15 pkt.
Shih Tzu, wł. Agnieszka Kuszel

Shikoku

1.
YOSHIHARUZAKURA GO Kachidoki Okamotosou
pies
100 pkt.
Shikoku, wł. Karolina Kardasz
2.
TOSHIYA-GAIA v.d. Egmato
pies
80 pkt.
Shikoku, wł. Kinga Nowak
3.
SAISHO GO Ihoku Hakurensou
suka
30 pkt.
Shikoku, wł. Karolina Kardasz

Siberian Husky

1.
Winter Melody YOU ARE IN TROUBLE
suka
495 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
2.
Winter Melody JUST TOO COOL FOR TROUBLE
pies
170 pkt.
Siberian Husky, wł. Sylwia Goszka, Ewa Górska, Jose Luis Gomez
3.
Winter Melody AM I ABSOLUTELY IN TROUBLE
suka
140 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
4.
Kristari's Mischief At Winter Melody
pies
120 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
5.
Winter Melody HEARTBREAKER
pies
115 pkt.
Siberian Husky, wł. Sylwia Goszka, Ewa Górska, Jose Luis Gomez
6.
Winter Melody I'M NO ANGEL
suka
105 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
7.
Kristari’s Comte
pies
90 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
8.
Winter Melody HERE COMES TROUBLE
suka
70 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
9.
Winter Melody TRICK OR CHIP
pies
10 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez

Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon

1.
FAIR PLAYER Lalabay
pies
380 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Elżbieta Trzybińska, Weronika Trzybinska
2.
FAIRFARREN ALICE Lalabay
suka
110 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Elżbieta Trzybińska, Weronika Trzybińska
3.
FENOMEN Spiska Watra
pies
85 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Kinga Topolska
4.
FURIA Spiska Watra
suka
30 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Kinga Topolska
5.
MISSING PUZZLE PIECE Lalabay
suka
20 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Elżbieta Trzybińska, Weronika Trzybińska
6.
EKSTRAWAGANCJA Spiska Watra
suka
10 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Kinga Topolska

Spaniel tybetański

1.
Kiiramanna EXPECT NO LESS
pies
145 pkt.
Spaniel tybetański, wł. Ilona Windak
2.
Kiiramanna SAY YOU WONT LET ME GO
suka
30 pkt.
Spaniel tybetański, wł. Ilona Windak

Springer spaniel angielski

1.
Sieger's Walk On The Wild Side
pies
1630 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Dominika Wiśniewska, Natalia Górska
2.
Lordsett Galway Girl
suka
310 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Katarzyna Książek
3.
PROFESSOR XAVIER Elater Polonica
pies
230 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Agnieszka Skórzewska, Marzena Skórzewska

Staffordshire Bull Terrier

1.
THORIN AT SAMA FRAJDA Sama Słodycz
pies
55 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Albert Wróblewski
2.
LIVING LEGEND Harpagon (FCI)
suka
10 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Albert Wróblewski

Suomenlapinkoira

1.
LECIBSIN KAAPRO
pies
100 pkt.
Suomenlapinkoira, wł. Beata Sarlej
2.
LECIBSIN SILMU
suka
50 pkt.
Suomenlapinkoira, wł. Beata Sarlej
3.
LECIBSIN SUOPUNKI
pies
20 pkt.
Suomenlapinkoira, wł. Beata Sarlej
4.
KASJA KORPPI Albus
suka
15 pkt.
Suomenlapinkoira, wł. Beata Sarlej

Sussex Spaniel

1.
LADDIE ALESSI ANGELS
suka
320 pkt.
Sussex Spaniel, wł. Izabela Gwardyńska

Sznaucer miniaturowy biały

1.
DRACO WHITE STAR OF RAINBOWLAND
pies
180 pkt.
Sznaucer miniaturowy biały, wł. Rafał Koziełł

Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny

1.
ELEGANT CHARLIE Blue Bricassart FCI
pies
440 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
2.
SIXTH SENSE THE STAR OF RAINBOWLAND
pies
430 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Rafał Koziełł
3.
BEAUTIFUL CLEVER LUCY Blue Bricassart
suka
120 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
4.
Tiesto AZZARO
pies
90 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Marta Szymańska
5.
INTUITION Z DIXIE
suka
70 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Katarzyna Wiśniewska
6.
NEFRETETE SILVER STAR OF RAINBOWLAND
suka
45 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Rafał Koziełł
7.
UMKA Mazuriana (FCI)
suka
40 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Jarosław Radtke
8.
STAR FOR THE LADY Blue Bricassart (FCI)
suka
30 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka

Sznaucer miniaturowy czarny

1.
VICTORIOUS STAR MAIN HERO
pies
190 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Ola Adamik, Marta Świderska
2.
Ales Di Fortuna OLLY MOLLY
suka
175 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Monika Sołtys
3.
OUR QUEEN BLACK STAR OF RAINBOWLAND
suka
160 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Rafał Koziełł
4.
GIPSY KING BLACK STAR OF RAINBOWLAND
pies
145 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Rafał Koziełł
5.
VICTORIOUS STAR GET THE BEST
suka
130 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Ola Adamik, Marta Świderska
6.
DANCING QUEEN Yaco
suka
15 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Jarosław Radtke

Sznaucer miniaturowy pieprz i sól

1.
KROKUS Tostom
pies
340 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Andrzej Gera
2.
NOMINA Dentis
suka
130 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
3.
ROSA Dentis
suka
75 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
4.
I BELONG TO YOU Bałtycka Noc FCI
suka
70 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa Waszczuk
5.
LEGE ARTIS Dentis
suka
60 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
6.
HARRY POTTER Palisario FCI
pies
30 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Joanna Rusiecka
7.
I'LL BE AROUND Bałtycka Noc FCI
pies
25 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa Waszczuk
8.
TAJPER Palisario FCI
pies
20 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Joanna Rusiecka

Sznaucer olbrzym czarny

1.
BREGO Magical Black Dream
pies
160 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Przemysław Bała
2.
BELLUA Magical Black Dream
suka
35 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Przemysław Bała
3.
BRENDA Hexenwiese FCI
suka
15 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Maria Mikołajska
4.
ORLANDO Slunecni paprsek
pies
10 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Maria Mikołajska

Sznaucer średni pieprz i sól

1.
IRON MAN Elitesse
pies
330 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Michał Włodarczak
2.
SKYFALL Elitesse
suka
175 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Agnieszka Urbańska
3.
ORION Alarm Beskyd
pies
100 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Michał Włodarczak
4.
AFRODYTA Deltras Gang
suka
65 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Dagmara Grzelak
5.
LOSKA VAIVORYKSTE
suka
45 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Natalia Zakrzewska

Szpic japoński

1.
AKIRA Marymay
suka
80 pkt.
Szpic japoński, wł. Natalia Maziarz-Hłond
2.
BENIKO Marymay
suka
40 pkt.
Szpic japoński, wł. Natalia Maziarz-Hłond

Szpic mały biały

1.
PATRONUS Krisanda
pies
70 pkt.
Szpic mały biały, wł. Wiktor Kulesa

Szpic miniaturowy (Pomeranian)

1.
Este'Ra Eye Of Siam
pies
440 pkt.
Szpic miniaturowy (Pomeranian), wł. Marcin Wilczek, Bensri Sittibavornsakul

Szpic średni biały

1.
EMMA SNOWY GIRL Krisanda
suka
125 pkt.
Szpic średni biały, wł. Renata Kołton

Szpic wilczy

1.
CZAKO ze Smolandii (FCI)
pies
230 pkt.
Szpic wilczy, wł. Tomasz Bednarski
2.
CHILLI Element of Me
suka
75 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek
3.
HOGAN Patland (FCI)
pies
50 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek
MORGAN GREY FULL MOON Tichauspitz
pies
50 pkt.
Szpic wilczy, wł. Kaja Zając
4.
GEISA AGENT Albus
suka
20 pkt.
Szpic wilczy, wł. Beata Sarlej
5.
SONNY SMILE
suka
10 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek

Terier brazylijski

1.
JAKARD WEJHERSTAFF (FCI) HOLLYWOOD
pies
20 pkt.
Terier brazylijski, wł. Anna Sadowska

Terier irlandzki

1.
NEZHNOYE PLAMYA JOSIE
suka
80 pkt.
Terier irlandzki, wł. Anna Wencel

Terier szkocki

1.
POSH SPICE OF Dominoscots
suka
420 pkt.
Terier szkocki, wł. Dominika Kubisz, Justyna Skrobiszewska
2.
PLAJ&K ARTIST
pies
130 pkt.
Terier szkocki, wł. Anna Lipik
3.
POWERPUFF GIRL OF Dominoscots
suka
100 pkt.
Terier szkocki, wł. Dominika Kubisz, Agata Rozbiewska, Kamila Smolska
4.
HONEY BOO BOO Dominoscots FCI
suka
75 pkt.
Terier szkocki, wł. Eliza Górska-Hawran
5.
MARISS EFFECT
pies
60 pkt.
Terier szkocki, wł. Aleksandra Harnasz

Terier tybetański

1.
Chugo Kolekcjonerzy Szczęścia
pies
60 pkt.
Terier tybetański, wł. Paulina Wesołowska

Terier walijski

1.
NAZIR Buszówka
pies
165 pkt.
Terier walijski, wł. Mirosława Jabłońska
2.
PRETTY WOMAN Blue Bricassart
suka
150 pkt.
Terier walijski, wł. Karolina Wójcik-Wonorska, Artur Wonorski
3.
TVANTENGEN WHISKEY ON ROKS
pies
80 pkt.
Terier walijski, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
4.
KAJA CZEREDA TRAPERA
suka
20 pkt.
Terier walijski, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
5.
ONLY KISS MY LIPS Blue Bricassart FCI
suka
15 pkt.
Terier walijski, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka

Tornjak

1.
FERGUS Kubusiowe Lasy (FCI)
pies
40 pkt.
Tornjak, wł. Karolina Jacewicz

Tosa

1.
MAXIMUS E.A.Y znad Brzegu Świdra
pies
150 pkt.
Tosa, wł. Tadeusz Stoczewski
2.
YUKIO Twierdza Samuraja
pies
100 pkt.
Tosa, wł. Agnieszka Bonczek

Welsh Corgi Pembroke

1.
Corgon Blue OGAREK
pies
20 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Monika Błeszyńska

West Highland White Terrier

1.
VISION OF Vertragus
pies
640 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Paulina Skrobiszewska, Justyna Skrobiszewska
2.
ASHGATE STAR GAZER
pies
160 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Paulina Skrobiszewska, Justyna Skrobiszewska
3.
THAT'S WHAT I LIKE Vertragus
suka
105 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Justyna Skrobiszewska, Paulina Skrobiszewska, Eliza Górska-Hawran
4.
WONDER WHY Sunshine Celebration
pies
90 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Magdalena Fronczyk

Whippet

1.
Brilliant Pearl's Easy Breezy
suka
785 pkt.
Whippet, wł. Kamil Kozioł, Kacper Buła
2.
Sobers DIAMOND LIL
suka
370 pkt.
Whippet, wł. Wiktoria Trzebniak
Tylko Ty ROOK
suka
370 pkt.
Whippet, wł. Anna Skowrońska-Kocięcka, Maciej Kocięcki
3.
Majestrian CASINO ROYALE
pies
225 pkt.
Whippet, wł. Wojciech - Albert Kurkowski
4.
XENA Lantan
suka
45 pkt.
Whippet, wł. Izabela Wojciechowska

Wilczarz irlandzki

1.
MESA BOOGIE Khlan FCI
suka
105 pkt.
Wilczarz irlandzki, wł. Ewa Sokół-Iskra

Wyżeł niemiecki krótkowłosy

1.
FENDI z Czarnego Dworu (FCI)
suka
155 pkt.
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Dariusz Zaborowicz
2.
IRA Kajminia FCI
suka
60 pkt.
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Piotr Jośko
JASPER KAJMINIA (FCI)
pies
60 pkt.
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Piotr Jośko
3.
MALOMKOZI Vertiga
suka
45 pkt.
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Marcin Szczepaniak, Aleksandra Garbacz

Wyżeł niemiecki szorstkowłosy

1.
APPLAUSE FOR SPARKLE Jack's Life (FCI)
suka
185 pkt.
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł. Jacek Wąs
2.
CLAP FOR ISZTAR Jack's Life (FCI)
suka
95 pkt.
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł. Jacek Wąs

Wyżeł pirenejski

1.
JEAN Loyal Point (FCI)
pies
50 pkt.
Wyżeł pirenejski, wł. Urszula Chwałkowska
2.
JACQUELINE Loyal Point (FCI)
suka
40 pkt.
Wyżeł pirenejski, wł. Sławomir Kurowski, Beata Kurowska

Wyżeł weimarski krótkowłosy

1.
SUNSHINE REGGAE BY Atria Cordis (FCI)
pies
295 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Dorota Mikus-Koralewska, Joanna Ziemska
2.
D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA
suka
250 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Agata Owczarska
3.
D'Argento Vien DIRTY NIGHT IN HAVANA
suka
230 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Agata Owczarska, Elżbieta Słowińska
4.
Zaidee Line Paparazzi
pies
110 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Kacper Buła
5.
Canis Fortuna NOVELA
suka
20 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Dawid Wojtyna, Marta Trela

Wyżeł węgierski krótkowłosy

1.
RUNA Rusty Sparks
suka
120 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Dominika Kalińska
2.
OXFORD Dwa Bratanki (FCI)
pies
90 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Grażyna, Witold Doroszewscy
3.
Salim Podlaska Kraina Wyżła FCI
pies
70 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Magdalena Wójcik, Agata Owczarska
4.
NERO Dwa Bratanki (FCI)
pies
60 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Anna Michna
5.
NOTA Ruda Szata
suka
55 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Katarzyna Lange

Wyżeł włoski krótkowłosy

1.
GARISSA Loyal Point (FCI)
suka
60 pkt.
Wyżeł włoski krótkowłosy, wł. Sławomir Kurowski

Wyżeł włoski szorstkowłosy

1.
BUONA SERA z Arislandu
suka
160 pkt.
Wyżeł włoski szorstkowłosy, wł. Jadwiga Konkiel
2.
MADE IN ITALIA LUXOTTICA z Arislandu (FCI)
suka
80 pkt.
Wyżeł włoski szorstkowłosy, wł. Małgorzata Niedźwiedź

Yorkshire Terrier

1.
HAMILTON Nove Kasio
pies
160 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Jacek Wóltański
2.
U ARE MY KING Contenders
pies
125 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz
3.
L'YANA DE VISTA SAMBUCA
suka
90 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Jacek Wóltański