Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2021

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY WETERAN

1.
FANTASIA SAPORE Atria Cordis
suka
1295 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Agata Owczarska
2.
GENIUS IS MY MIDDLE NAME Afrikata
pies
630 pkt.
Basenji, wł. Alicja Paździerkiewicz, Martyna Nowak
3.
YOKO Draczyn
suka
430 pkt.
Buldog francuski, wł. Anna Kiljańczyk
4.
WINSTON Magiczny Szkot FCI
pies
420 pkt.
Owczarek szkocki długowłosy, wł. Gabriela Grubba
5.
EXECUTIVE LEAGUE OF GENTLEMEN
pies
385 pkt.
Pudel toy, wł. Danuta Szwedowska
IRON MAN Elitesse
pies
385 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Michał Włodarczak
6.
REGGAE Domi Pearl
pies
380 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Monika Chudecka
7.
ISTA AMA CANEM
suka
365 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Alicja Borsuk
8.
Volzhskiy Talisman EGOR
pies
335 pkt.
Pudel duży (biały, brązowy, czarny), wł. Marta Lorentz
9.
Dolce Link Everywhere z Ojcowskiej Doliny
pies
325 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Magdalena Tatarczuk-Duda
10.
Kristari’s Comte
pies
290 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
LULIANNA Lisiura
suka
290 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Anna Redlicka, Anna Mejer
11.
LORD OF CHAOS Sonora
pies
250 pkt.
Airedale Terrier, wł. Robert Beym, M.Beym, U.Maciejczuk-Tytus, K.Lizoń
12.
Flash of Joy LADY LUCK FOR SEQUEDILLE
suka
245 pkt.
Mops, wł. Karolina Luiza Małolepszy
Lanascol SMOKE AND MIRRORS
pies
245 pkt.
Seter irlandzki, wł. Jadwiga Konkiel
13.
ROYAL RUBY Dominator
suka
225 pkt.
Chin japoński, wł. Alina Stoeck
14.
KARO LE BLEU CARDINALIS (FCI)
pies
220 pkt.
Mały gończy gaskoński, wł. Marta Zglenicka, Waldemar Zglenicki
15.
MADLEN ODEMON
suka
195 pkt.
Rottweiler, wł. Piotr Mączkowski
16.
OCEAN MOCY Azurowa Amhara (FCI)
pies
180 pkt.
Lhasa Apso, wł. Brygida Burliga
17.
ARCADIA z Aresibo (FCI)
suka
160 pkt.
Landseer (typ kontynentalno-europejski), wł. Magdalena Dubiel-Matyniak
18.
Deutzia Lavandula
suka
155 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Małgorzata Czerwińska
WHITE SILVER Jagodowe Bory (FCI)
pies
155 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Elżbieta Ciechanowska-Błądek
19.
EYE OF THE SHADOW z Rzymskich Legionów FCI
suka
150 pkt.
Bulterier, wł. Joanna Sokołowska, Henryk Sokołowski
ZACNA DAMA Dzikie Pola FCI
suka
150 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Marta Szymańska, Renata Kulczyk
20.
NEW GLORY Black Dignity
suka
135 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Agnieszka Pilawska-Sadlik
21.
AVIVA Nes Gwadiana (FCI)
suka
130 pkt.
Foksterier krótkowłosy, wł. Łukasz Pawłowski
BLUE BREEZE z Koloseum
suka
130 pkt.
Charcik włoski, wł. Katarzyna Żurek, Miłosz Żurek
22.
Dumka Mikoton
suka
125 pkt.
Boston Terrier, wł. Patrycja Główczewska
23.
Winter Melody LA FURIA ROJA
suka
120 pkt.
Siberian Husky, wł. Sylwia Goszka, Ewa Górska, Jose Luis Gomez
24.
SPICE UP YOUR LIFE OF Dominoscots
suka
115 pkt.
Terier szkocki, wł. Dominika Kubisz
25.
BONA DEA FIGA RUMINY FCI
suka
110 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Ewa Sroga
FORTUNA vom Lippeufer
suka
110 pkt.
Szpic mały biały, wł. Małgorzata Spychała
26.
Wonderful Wanda Timar
suka
105 pkt.
Bulterier, wł. Aleksandra Jastrzębska, Aneta Przybysławska-Lach
27.
ANTONINA z Jurajskich Biskupic
suka
100 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Małgorzata Spiradek
REALLY WITH YOU Asketila
suka
100 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Piotr Horczak, Jadwiga Wiśniewska
28.
JET LI Mengo Celebration
pies
95 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Dorota Motyka
29.
Copper's MAGIC MASTER
pies
90 pkt.
Seter irlandzki, wł. Aleksandra Janik
DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny
pies
90 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Benita Malicka
Lunar Kingdom Present (FCI) FOREST DWARF
pies
90 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Magdalena Kordzi
QIMURA Nice And Lovely FCI
suka
90 pkt.
Rottweiler, wł. Aneta Nykiel
30.
Escudo MOONLIGHT SHADOW
suka
85 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Dorota Rykaczewska
NIEMEN Top of Ben Nevis FCI
pies
85 pkt.
Irish Soft Coated Wheaten Terrier, wł. Katarzyna Stanczak
31.
Bleper's (FCI) KEY TO HEART LANTURN
pies
80 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Ewelina Sowińska
VAKA Go You Djenima
pies
80 pkt.
Shiba, wł. Jolanta Łachacz
Winter Melody HEARTBREAKER
pies
80 pkt.
Siberian Husky, wł. Sylwia Goszka, Ewa Górska, Jose Luis Gomez
32.
FRUIT SUGAR COOLGANG
suka
75 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Elżbieta Kozak
MAJESTY PRINCESS Maribe Magic
suka
75 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Beata Sieradzka
33.
BELZE BORUTA vom Haus Seiffert
suka
70 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Wiesława Adamska
FARA Bobrowy Las
suka
70 pkt.
Posokowiec hanowerski, wł. Monika Fuchs
34.
ANDY Początek Czegoś Niezwykłego (FCI)
pies
65 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Mariola Banik
35.
GILLIAN MON SOLEIL Sasima FCI
suka
60 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Maria Szymanowska
IT IS A PERFECT LADY Asocjacja
suka
60 pkt.
Owczarek australijski - Kelpie, wł. Joanna Warzecha
Leigh-Hi's A Class Of His Own
pies
60 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Monika Tuliszewska
ONDA Bona Espero
suka
60 pkt.
Hiszpański pies dowodny, wł. Zygmunt Jakubas
36.
MISTER BASIL'S TIME Nan Eldar
pies
55 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Ewa Waszczuk, Dorota Skoczylas-Andrzejczyk
37.
CUTE FACE Laska Faina
suka
50 pkt.
Chow Chow, wł. Anna Śleziak
Donatello Loco Bache
pies
50 pkt.
Buldog francuski, wł. Alina Jóźwik-Strugała
38.
AKSARTA Domek Za Miastem
suka
40 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Anna Preihs
ANTARCTIC PRINCESS O MARK Virta Valo
suka
40 pkt.
Samoyed, wł. Kamila Bardzka
COMTES ARCHER ALL IRISH GOLD
pies
40 pkt.
Braque d'Auvergne, wł. Hanna Cichoń
CYRANECZKA BURSZTYNOWY ZAKĄTEK
suka
40 pkt.
Nederlandse Kooikerhondje, wł. Monika Żubrowska
DE KANA Sulimer
suka
40 pkt.
Dog argentyński, wł. Justyna Olech
KIMIKANKA Lu Dareva
suka
40 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Ewa Jasińska
MAGIC IN MY HEART Dream Passion
pies
40 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Katarzyna Tomaszewska
39.
LEUKOTHEA Forum Romanum
suka
30 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak
Red Hot Chilli's DESIGN OF NOCHILL
pies
30 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Klaudia Małuj
40.
HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse
suka
25 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Joanna Bakun
KALISZANKA Perłowy Ogród FCI
suka
25 pkt.
Szpic mały biały, wł. Wiktoria Beń
ZODIAKA`LA STAR`S LORD DE FLUPSIE
pies
25 pkt.
Hawańczyk, wł. Roman Fluderski
41.
ALL STARTS AGAIN IN Dolina Rivendell FCI
pies
20 pkt.
Pinczer małpi, wł. Izabela Podolska
DEMA Canis Marinus
suka
20 pkt.
Hiszpański pies dowodny, wł. Katarzyna Sojka
HELIOS OF STAR Dolce Piccoli
pies
20 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Dominika Czepiżak
42.
Q-SICIELKA Dellbenq
suka
10 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Paulina Przybysz, Wiesław Bartkowiak
QUITE A SUPRISE from Pine Fields
suka
10 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Justyna Sąsiadek