Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2021

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6

1.
Alotorius Old Glory (FCI) STAR IS BORN
suka
1020 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
2.
AMBASADOR ze Stajennych Progów FCI
pies
780 pkt.
Basset Hound, wł. Katarzyna Buksa
3.
Fanta's Brand LAST TANGO IN PARIS
pies
590 pkt.
Beagle, wł. Magdalena Olech, Wiesław Bartkowiak
4.
Arma Venandi's CHERRY
suka
580 pkt.
Basset bretoński, wł. Aleksandra Garbacz
5.
HARRY POTTER iz Terletskoy Dubravy
pies
500 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Anna Kozber
6.
DEXTER z Basowej Kniei
pies
455 pkt.
Basset Hound, wł. Anna Szumilak
7.
EVAN BAYERISCHES BLUT Gończy Czart (FCI)
pies
430 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Hanna, Piotr Itzeli
Mayanee of Africa Kontradomino FCI
suka
430 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Paweł Gniadzik
8.
EKSCES BEHU Odszukać Wiatr
pies
395 pkt.
Gończy polski, wł. Marcin Szczepaniak
9.
GABI Leśna Muza (FCI)
suka
345 pkt.
Gończy polski, wł. Andrzej Ruciński
10.
DOTTY PAWS Sangoma
pies
330 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Jolanta Krystecka
Neruda Roborovski
pies
330 pkt.
Porcelaine, wł. Klaudia Wiśniewska
11.
Walkiria Asanegra
suka
305 pkt.
Gończy polski, wł. Monika Liptak
12.
Johgra Endeavour
pies
300 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
13.
DEXTER Venandi Red (FCI)
pies
290 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Jacek Marczuk, Barbara Marczuk
14.
Alotorius Old Glory WATCH OUT BOYS
suka
260 pkt.
Beagle, wł. Kamila Smolska
15.
BERETTA z Wiatrakowej Góry
suka
255 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Anna Majdacka, Tomasz Majdacki
16.
KSENA Górki Radzymińskie (FCI)
suka
250 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Jacek Marczuk, Barbara Marczuk
PINKERTON Infinity Sun
pies
250 pkt.
Beagle, wł. Małgorzata Tworek
17.
JUTRZENKA FEEK Odszukać Wiatr
suka
240 pkt.
Gończy polski, wł. Aleksandra Garbacz
18.
KARO LE BLEU CARDINALIS (FCI)
pies
220 pkt.
Mały gończy gaskoński, wł. Marta Zglenicka, Waldemar Zglenicki
MIRA
suka
220 pkt.
Gończy serbski trójkolorowy, wł. Natalia Bujny
19.
ENZO SFORA CERBERÓW
pies
215 pkt.
Gończy polski, wł. Emilia Waśniewska
20.
DARK DELICACY DagganStar (FCI)
suka
200 pkt.
Basset Hound, wł. Dagmara Przybułek
JAGO Fera Ignis
pies
200 pkt.
Posokowiec hanowerski, wł. Nikola Wencel
21.
INKA z Beskidzkich Wysp (FCI)
suka
185 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Andrzej Ruciński
22.
LORD BLACKWOOD Succesion of Baron
pies
170 pkt.
Grand Basset griffon vendéen, wł. Justyna Dudek
PORTOS DES GORGES DE CIARA
pies
170 pkt.
Mały gończy gaskoński, wł. Marta Zglenicka, Waldemar Zglenicki
23.
MELLILIA OF AFRICA KONTRADOMINO FCI
suka
155 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Daria Iwaniuk
24.
GIRL IN TROUBLE Sangoma
suka
150 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Edyta Ossowska
TAMU Uzuri Ridge
suka
150 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Marta Grochowska
25.
BAYKA Gwiazda Wikingów
suka
145 pkt.
Gończy węgierski, wł. Dorota Rykaczewska
THE ALCHEMIST Dinaradals
pies
145 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Justyna Krupińska
26.
DIANA z Basowej Kniei (FCI)
suka
135 pkt.
Basset Hound, wł. Anna Szumilak
POCAHONTAS Infinity Sun
suka
135 pkt.
Beagle, wł. Magdalena Olech
27.
HARMONY Succession of Baron
suka
130 pkt.
Grand Basset griffon vendéen, wł. Janusz, Katarzyna Zacharewicz
28.
JARA Fera Ignis
suka
125 pkt.
Posokowiec hanowerski, wł. Nikola Wencel
29.
AURORA ze Stajennych Progów FCI
suka
120 pkt.
Basset Hound, wł. Anna Szumilak
RESZKA z Gończaków
suka
120 pkt.
Ogar polski, wł. Patryk Muda
30.
OZJA z Klanu Posokowców FCI
suka
115 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Kinga Kruszniewska
31.
Cracovia Carbonado Gerdin Longridge
pies
110 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Aleksandra Strońska
GAMBIT Sangoma
pies
110 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Michał Raczyński
32.
ASSAI AMIDALA Collina Nera (FCI)
suka
105 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Piotr Staroń, Justyna Staroń
33.
ARTEMIS Feragon
pies
100 pkt.
Gończy serbski, wł. Joanna Michalik
BRITA Gwiazda Wikingów
suka
100 pkt.
Gończy węgierski, wł. Anna Rosenow
VERTESFIA TOKAJ
pies
100 pkt.
Gończy węgierski, wł. Dorota Rykaczewska
34.
Fantazja Ostoja znad Łyny (FCI)
suka
90 pkt.
Ogar polski, wł. Zuzanna Brożyna
MINERVA MCGONAGALL
suka
90 pkt.
Bloodhound, wł. Patrycja Stacherzak
35.
ASESOR z Rogu Trzech Książąt
pies
80 pkt.
Gończy polski, wł. Damian Stacherzak
36.
ARABESKA ze Świerzowskich Łąk
suka
75 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Justyna Kępka
Frida Wrzosowa Ostoja
suka
75 pkt.
Gończy polski, wł. Adam Stankiewicz
37.
FARA Bobrowy Las
suka
70 pkt.
Posokowiec hanowerski, wł. Monika Fuchs
JAVA Fera Ignis
suka
70 pkt.
Posokowiec hanowerski, wł. Waldemar Wencel
SUGAR SPOTS DENMARK'S PRINCESS
suka
70 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Magdalena Krajewska
38.
DALOA Sirius-Canis Maior
suka
65 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Adrianna Przybyła
39.
BONA Łużycka Sfora
suka
60 pkt.
Gończy słowacki, wł. Dawid Wojtyna, Marta Trela
40.
BEATO GIORNO AHADI Collina Nera
pies
55 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Justyna Krupińska, Beata Koligat- Sochacka
BERA Wrzosowa Ostoja FCI
suka
55 pkt.
Gończy polski, wł. Joanna Kenc
URODZIWA WAĆPANNA z Poniatowskiego Dworku FCI
suka
55 pkt.
Ogar polski, wł. Wioletta Wasilewska, Karol Abelski
41.
DAKOTA SFORA ELIZY (FCI)
suka
50 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Damian Zajączkowski
GRADOWA BURZA Element of me
suka
50 pkt.
Ogar polski, wł. Martyna Świstow
WALEGRO ze Sfory Czapraków
pies
50 pkt.
Ogar polski, wł. Patryk Muda
42.
BAKA Łużycka Sfora
suka
40 pkt.
Gończy słowacki, wł. Dawid Wojtyna, Marta Trela
DRAGON Zwierzyniecka Sfora FCI
pies
40 pkt.
Gończy polski, wł. Joanna Kenc
43.
Alfa Sfora Elizy
suka
30 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Damian Zajączkowski
ATTACCA SUBITO Collina Nera (FCI)
suka
30 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Monika Bogusz
Planet Melmac (FCI) MY DESTINY
pies
30 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Loretta Biczysko-Teperek
STELLA BAYERISCHES BLUT Tesab-Aksed
suka
30 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Hanna, Piotr Itzeli
TANGO Vatrova FCI
pies
30 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Aleksandra Giz
44.
BORN TO BE WILD Mystic Willow
suka
20 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Maja Wolny
45.
Planet Melmac (FCI) MAD ABOUT YOU
suka
15 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Loretta Biczysko-Teperek
WOKALIA ze Sfory Czapraków
suka
15 pkt.
Ogar polski, wł. Patryk Muda
46.
Etia Sirius-Canis Maior (FCI)
suka
10 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Magdalena Czekajewska-Stańczyk