Wyniki Rankingu wystawowego za rok 2021

NAJLEPSZE SZCZENIĘ NAJLEPSZY JUNIOR NAJLEPSZY WETERAN NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 1 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 2 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 3 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 4 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 5 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 6 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 7 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 8 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 9 NAJLEPSZY W GRUPIE FCI 10 NAJLEPSZY RASY NIEUZNANEJ NAJLEPSZY W RASIE POLISH TOP DOG

NAJLEPSZY W RASIE

Airedale Terrier

1.
SUNFYRE Terriermania FCI
suka
270 pkt.
Airedale Terrier, wł. Lidia Mróz Kubas
2.
LORD OF CHAOS Sonora
pies
250 pkt.
Airedale Terrier, wł. Robert Beym, M.Beym, U.Maciejczuk-Tytus, K.Lizoń
3.
PULPIT z Bieszczadzkiej Doliny (FCI)
pies
180 pkt.
Airedale Terrier, wł. Agnieszka Preis
4.
ABSOLUT WANTED Sonora
pies
160 pkt.
Airedale Terrier, wł. Alina Mynett
5.
ANABEL Airedalove (FCI)
suka
150 pkt.
Airedale Terrier, wł. Paulina Szczepanik
6.
WONDER WOMAN Terriermania (FCI)
suka
130 pkt.
Airedale Terrier, wł. Janusz Nowacki, Ewa Nowacka
7.
IMPACT COLOR Poezja Ruchu
pies
100 pkt.
Airedale Terrier, wł. Jarosław Bigosiński
8.
YERBA MATE Terriermania FCI
suka
60 pkt.
Airedale Terrier, wł. Lidia Mróz Kubas

Akita

1.
YEMON GO Fuen No Oka
pies
160 pkt.
Akita, wł. Zuzanna Chade
2.
RYUU NO TORA GO Hajimari
pies
155 pkt.
Akita, wł. Karolina Kardasz
3.
HACHIRYUU GO Fuen No Oka
pies
85 pkt.
Akita, wł. Zuzanna Chade
4.
NAGAREBOSHI GO Fuen No Oka
suka
70 pkt.
Akita, wł. Zuzanna Chade
5.
UME NO HANAGASUMI GO Tamashi Kenn
suka
60 pkt.
Akita, wł. Joanna Piechaczyk-Mateusiak
6.
YUNOHANA GO Fuen No Oka
suka
40 pkt.
Akita, wł. Zuzanna Chade
7.
RYUSEIMARU GO Isegumo Kensha
pies
30 pkt.
Akita, wł. Joanna Piechaczyk-Mateusiak, Karolina Kardasz
8.
HANA AKARI GO Senshi Shimai
suka
25 pkt.
Akita, wł. Joanna Piechaczyk-Mateusiak

Akita amerykańska

1.
Rock On Platinum Sky Pearl River
pies
440 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
2.
Don Henryko (FCI) DELLA MODESTY MAKES VIKTORY
suka
145 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
3.
Don Henryko (FCI) EVI POWER OF LOVE
suka
95 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk
4.
Don Henryko (FCI) DUMA BORN TO VIN
suka
40 pkt.
Akita amerykańska, wł. Henryk Sawczuk

Alaskan Malamute

1.
Rockin' Maples Light The Dagaz Fire
pies
310 pkt.
Alaskan Malamute, wł. Barbara Tokarska
2.
T'QUEEN OF DIAMONDS Illa Kuvianartok FCI
suka
155 pkt.
Alaskan Malamute, wł. Gizela Makarewicz
3.
BEETHOVEN Snow City
pies
60 pkt.
Alaskan Malamute, wł. Bogumila Przetakowska
CONCORDIA Tammagvik
suka
60 pkt.
Alaskan Malamute, wł. Anna Skrzypczyk
4.
JAZZ ZHOWERLI
pies
50 pkt.
Alaskan Malamute, wł. Katarzyna Czyżewska
5.
IT'S MY LIFE Malamute Sanctuary
pies
10 pkt.
Alaskan Malamute, wł. Barbara Tokarska

American Bully

1.
STAR KARUNA DRAMBUIE POKEROWY ZYWOT
pies
35 pkt.
American Bully, wł. Elżbieta, Krzysztof Błażków
UNBELIVABULLY MELODY POKEROWY ZYWOT
suka
35 pkt.
American Bully, wł. Elżbieta, Krzysztof Błażków

American Hairless Terrier

1.
FRIDA von Santner
suka
130 pkt.
American Hairless Terrier, wł. Katarzyna Duda
2.
CENTURION HRANITEL MOEGO SERDTSA
pies
60 pkt.
American Hairless Terrier, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek

American Staffordshire Terrier

1.
ANIKORD HOT PEPPER
pies
525 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Oskar Kulesza
2.
ALPINE'S STAR LORD POKEROWY ZYWOT
pies
500 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Elżbieta, Krzysztof Błażków
3.
MEDELLIN Never Ending Pride
suka
330 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Martyna Rosiak
4.
BARREL OF A GUN Because of Crazy Time
pies
185 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Zuzanna Szrajber
5.
FIRE IN MY SOUL Wings of Pride (FCI)
suka
150 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Klaudia Bartkowska
6.
Fidel Faud Tauron
pies
145 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Anna Grzybowska-Skrodzka
7.
GLORYSBAND ALTER EGO
pies
90 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Agnieszka Ochal, Barbara Balińska
PAN TADEUSZ Niziołek (FCI)
pies
90 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Ryszard Ciecierski
8.
Karballido Staffs Prince of the Rings
pies
40 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Anna Grzybowska-Skrodzka
9.
UNBELIEVABLE BEAUTY Pokerowy Żywot
suka
20 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Katarzyna Krychniak-Sikorska
10.
COSMO Magic Empire
pies
15 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Katarzyna Krychniak-Sikorska
11.
DESTINY All for You
suka
10 pkt.
American Staffordshire Terrier, wł. Barbara Balińska

Amerykański owczarek miniaturowy

1.
Trails Ends Rowan
suka
325 pkt.
Amerykański owczarek miniaturowy, wł. Robert Kelemen
2.
Moonbaby's DREAMS COME TRUE CHARLIE
pies
260 pkt.
Amerykański owczarek miniaturowy, wł. Wiktoria Hapka
3.
Daisy Of Blanche Star
suka
175 pkt.
Amerykański owczarek miniaturowy, wł. Robert Kelemen
4.
Moonbaby's CANDY GIRL ZOE
suka
45 pkt.
Amerykański owczarek miniaturowy, wł. Wiktoria Hapka
5.
Ivie Farms Whittany
suka
15 pkt.
Amerykański owczarek miniaturowy, wł. Robert Kelemen

Appenzeller

1.
Bemol Czandoria
pies
40 pkt.
Appenzeller, wł. Grażyna Kuzioła
2.
QUEEN BOUDICCA FROM BALIHARA RANCH
suka
30 pkt.
Appenzeller, wł. Grażyna Kuzioła

Australian Cattle Dog

1.
TABLEROCK HEEZFROM DOWNUNDER
pies
310 pkt.
Australian Cattle Dog, wł. Ewa Przybylińska-Pietrzyk, Przemysław Pietrzyk, Zula Przybylińska
2.
Alcheringa Einstein
pies
170 pkt.
Australian Cattle Dog, wł. Michał Magott
3.
TABLEROCK SHEEZA RIPPER
suka
115 pkt.
Australian Cattle Dog, wł. Ewa Przybylińska-Pietrzyk, Przemysław Pietrzyk, Zula Przybylińska
4.
Biflint BARON OF OZ
pies
80 pkt.
Australian Cattle Dog, wł. Żaneta Kubuj
5.
DUSTY Dingo Dust
suka
70 pkt.
Australian Cattle Dog, wł. Żaneta Kubuj

Barbet

1.
COCO CHANEL Sabio Perro (FCI)
suka
80 pkt.
Barbet, wł. Grzegorz Radlak

Basenji

1.
GENIUS IS MY MIDDLE NAME Afrikata
pies
630 pkt.
Basenji, wł. Alicja Paździerkiewicz, Martyna Nowak
2.
Evonty EASTER BUNNY
pies
140 pkt.
Basenji, wł. Joanna, Grzegorz Zapała
3.
SABBRA CADABRA the Red Ranch
suka
120 pkt.
Basenji, wł. Małgorzata Bońkowska
4.
FEEL THE THUNDER Zakira (FCI)
suka
80 pkt.
Basenji, wł. Joanna, Grzegorz Zapała

Basset bretoński

1.
Arma Venandi's CHERRY
suka
580 pkt.
Basset bretoński, wł. Aleksandra Garbacz

Basset Hound

1.
AMBASADOR ze Stajennych Progów FCI
pies
780 pkt.
Basset Hound, wł. Katarzyna Buksa
2.
DEXTER z Basowej Kniei
pies
455 pkt.
Basset Hound, wł. Anna Szumilak
3.
DARK DELICACY DagganStar (FCI)
suka
200 pkt.
Basset Hound, wł. Dagmara Przybułek
4.
DIANA z Basowej Kniei (FCI)
suka
135 pkt.
Basset Hound, wł. Anna Szumilak
5.
AURORA ze Stajennych Progów FCI
suka
120 pkt.
Basset Hound, wł. Anna Szumilak

Beagle

1.
Alotorius Old Glory (FCI) STAR IS BORN
suka
1020 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
2.
Fanta's Brand LAST TANGO IN PARIS
pies
590 pkt.
Beagle, wł. Magdalena Olech, Wiesław Bartkowiak
3.
Johgra Endeavour
pies
300 pkt.
Beagle, wł. Jakub Szwałek
4.
Alotorius Old Glory WATCH OUT BOYS
suka
260 pkt.
Beagle, wł. Kamila Smolska
5.
PINKERTON Infinity Sun
pies
250 pkt.
Beagle, wł. Małgorzata Tworek
6.
POCAHONTAS Infinity Sun
suka
135 pkt.
Beagle, wł. Magdalena Olech

Bearded Collie

1.
ROYAL QUEEN ELIZABETH Victory of Love
suka
165 pkt.
Bearded Collie, wł. Oliwia Malec
2.
FARMARENS HIGHLAND FLING
pies
55 pkt.
Bearded Collie, wł. Agnieszka Kozłowska, Roksana Kozłowska
3.
CHARLOTTE SOMETIMES DEL CUORE IMPAVIDO
suka
40 pkt.
Bearded Collie, wł. Agnieszka Kozłowska

Bedlington Terrier

1.
MALEFICENT Mavertigo (FCI)
suka
385 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Marcin Hawro
2.
L’END SHOW MILLION CHANCES
pies
270 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Kinga Kolmasiak
3.
BRAVEHEART HUGO Von-Ebingen
pies
155 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Dawid Szpecht
4.
NEVER STOP DREAMING Mystery Success
suka
75 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Edyta Kowalska
5.
Paco's Kingdom ALICE IN WONDERLAND
suka
60 pkt.
Bedlington Terrier, wł. Kinga Kolmasiak, Klaudia Górak

Bernardyn długowłosy

1.
ZORBA Wielkopolski Bernardyn
pies
200 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Magdalena Kubacha
2.
ASTRA Bernardyny z Płoszczyny
suka
190 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Janina Truchanowicz-Kamińska
3.
TIMBA CARPATHIAN SAINT`S
suka
100 pkt.
Bernardyn długowłosy, wł. Przemysław Pietrzak

Bernardyn krótkowłosy

1.
WALL-E BERNEGARDEN Wielkopolski Bernardyn
pies
120 pkt.
Bernardyn krótkowłosy, wł. Pawel Kubacha

Berneński pies pasterski

1.
CANDY Cookie Land
suka
125 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Mariola Banik
2.
TIME TO SHINE von Romanshof
suka
75 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Beata Pluta
3.
ANDY Początek Czegoś Niezwykłego (FCI)
pies
65 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Mariola Banik
4.
BONUS Królewskie Ranczo (FCI)
pies
60 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Iwona Sądej
JERICHO Berneńskie Ranczo
pies
60 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Wojciech Organa
WINTER IS COMING von Romanshof
suka
60 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Beata Pluta
5.
DE SU Melle Dulcior
suka
55 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Agnieszka Stężycka
EVER Mocne Kurpianki (FCI)
pies
55 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Iwona Sądej
6.
MILLENIUM STAR EURIKA
suka
35 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Agnieszka Stężycka, Julia Stężycka
7.
QUEST FOR THE BEST von Romanshof
suka
20 pkt.
Berneński pies pasterski, wł. Beata Pluta

Biały owczarek szwajcarski

1.
MINA WILCZY BIAŁY KIEŁ
suka
280 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska
2.
I'M COVY Białe Wilki Z Wilkowa
pies
160 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska
3.
WHITE SILVER Jagodowe Bory (FCI)
pies
155 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Elżbieta Ciechanowska-Błądek
4.
Elegant Orion av White Arctic Mist
pies
110 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Rafał Ossowski, Aleksandra Cisłak
5.
Brave Torvi Beetle NIKTEL
suka
90 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Agnieszka Ciszyńska
6.
YAGODKA IZ BELOY BRIGADY
suka
85 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Agnieszka Kaczmarek
7.
BLACK BAD BOY Białe Wilki Z Wilkowa
pies
70 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska
8.
KEVA PINK SMOOTHIE Białe Wilki Z Wilkowa
suka
65 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska
9.
ARSA Białe Wilki Z Wilkowa
suka
40 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska
10.
STORY OF MY LIFE SIR BASTIAN LORDS OF THE WHITE SHEPHERD
pies
35 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Ewa Pieńkowska
11.
KINGDOM OF BJÖRN vom weißen Birkenstolz
pies
30 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Agnieszka Ciszyńska
PLATINUM BOY ARGENTA STELO
pies
30 pkt.
Biały owczarek szwajcarski, wł. Dawid Wojtyna, Marta Trela

Bichon Frise

1.
Appeared White FANTASTIC LADY
suka
85 pkt.
Bichon Frise, wł. Agnieszka Szkobel

Biewer Yorkshire Terrier à la Pom Pon

1.
OLA DE GRAS GOLD STARDUST
pies
220 pkt.
Biewer Yorkshire Terrier à la Pom Pon, wł. Dominika Kabacińska
2.
Stardust Gold (FCI) MILKY WAY
pies
100 pkt.
Biewer Yorkshire Terrier à la Pom Pon, wł. Dominika Kabacińska

Bloodhound

1.
MINERVA MCGONAGALL
suka
90 pkt.
Bloodhound, wł. Patrycja Stacherzak

Bokser

1.
JAGNA Memorandum FCI
suka
150 pkt.
Bokser, wł. Anna Szymańska-Modrzycka
2.
Rebelia Z Gangu Nieustraszonych
suka
100 pkt.
Bokser, wł. Mateusz Rodzeń
3.
KITANA Gold Expression
suka
80 pkt.
Bokser, wł. Marlena Misiarz
4.
Zygi Fortuna Box
pies
75 pkt.
Bokser, wł. Mateusz Rodzeń

Border Collie

1.
DIEGO z Pocztowej Border Collie
pies
365 pkt.
Border Collie, wł. Kamila Orłowska
2.
GUSTAW ASLAN II Blue Bricassart FCI
pies
240 pkt.
Border Collie, wł. Sylwia Kała
3.
Alderaan STAND BY ME
pies
90 pkt.
Border Collie, wł. Joanna Madejska
4.
KI MULAN Yuki Snow Fairy
suka
85 pkt.
Border Collie, wł. Magdalena Kwiczala
Laurana's Pride Kenny
suka
85 pkt.
Border Collie, wł. Sylwia Kała
5.
ELZA MY LOVE Magic Victory FCI
suka
70 pkt.
Border Collie, wł. Liliana Madejska
6.
KIMA Yuki Snow Fairy
suka
45 pkt.
Border Collie, wł. Magdalena Kwiczala
7.
BENTLEY IS MY Magic Victory (FCI)
pies
40 pkt.
Border Collie, wł. Liliana Madejska
8.
JEWEL FIELDS TRUE LOVE
suka
35 pkt.
Border Collie, wł. Sylwia Kała
9.
Anidamara FOLLOW TOGETHER
suka
30 pkt.
Border Collie, wł. Joanna Teper
BALATON'S WONDER OF HYPER PAW
pies
30 pkt.
Border Collie, wł. Małgorzata Andrzejczak-Wagner
10.
SUPRISE Stars Border Collies
suka
15 pkt.
Border Collie, wł. Magdalena Kwiczala

Border Terrier

1.
Brankell MASTERMIND
pies
425 pkt.
Border Terrier, wł. Benita Malicka
2.
KORINA Dziekanowska Polana
suka
360 pkt.
Border Terrier, wł. Iwona Łuczak
3.
Zalawi Fiery Lucifer
suka
100 pkt.
Border Terrier, wł. Karolina Remisz
4.
FRIDA Gwiazda Wikingów
suka
70 pkt.
Border Terrier, wł. Dorota Rykaczewska
5.
LUNA Dziekanowska Polana (FCI)
suka
65 pkt.
Border Terrier, wł. Benita Malicka

Boston Terrier

1.
COSMIC WONDER Nadula
pies
1455 pkt.
Boston Terrier, wł. Patrycja Główczewska
2.
PRALINKA Canin Souris
suka
305 pkt.
Boston Terrier, wł. Ewelina Rybak
3.
FLOS DE STREET Nadula
suka
150 pkt.
Boston Terrier, wł. Patrycja Główczewska
4.
Dumka Mikoton
suka
125 pkt.
Boston Terrier, wł. Patrycja Główczewska
5.
DAZZLING DAISY von Katzenmiau
suka
80 pkt.
Boston Terrier, wł. Monika Dawid
6.
ALL LOVELY Dreams Become A Reality FCI
suka
50 pkt.
Boston Terrier, wł. Katarzyna Mirowska
7.
HORUS Jantarowa Chata
pies
45 pkt.
Boston Terrier, wł. Katarzyna Siudy
8.
VENUS Seretem (FCI)
suka
5 pkt.
Boston Terrier, wł. Joanna Grenowicka

Bouvier des Flandres / Vlaamse Koehond

1.
IDUS-ELITA Filos (FCI)
pies
90 pkt.
Bouvier des Flandres / Vlaamse Koehond, wł. Dorota Pawińska-Zagórska

Brabantczyk

1.
FREZJA Gardengrif
suka
210 pkt.
Brabantczyk, wł. Anna Klimczak
2.
WISPA BARGEST Ave Muza
suka
70 pkt.
Brabantczyk, wł. Lidia Rokicka
3.
KUKU Gryfonikowy Świat
suka
30 pkt.
Brabantczyk, wł. Anna Klimczak

Braque d'Auvergne

1.
COMTES ARCHER ALL IRISH GOLD
pies
40 pkt.
Braque d'Auvergne, wł. Hanna Cichoń
FAD All Irish Gold
pies
40 pkt.
Braque d'Auvergne, wł. Hanna Cichoń

Buldog amerykański

1.
CARPEN DIAZ DASHA
suka
160 pkt.
Buldog amerykański, wł. Tomasz Anna Szajda
2.
Canaveral - Staff (FCI) Anteros
pies
40 pkt.
Buldog amerykański, wł. Tomasz Anna Szajda

Buldog angielski

1.
LUCKY LADY Lusi's Stars FCI
suka
225 pkt.
Buldog angielski, wł. Grażyna Grabska
2.
Lauko Bulls ALAN
pies
205 pkt.
Buldog angielski, wł. Beata Samecka
3.
BIG RIO MY GAL-BULL (FCI)
pies
150 pkt.
Buldog angielski, wł. Karolina Chmura, Katarzyna Krawiec
4.
MAUMI Obsession Magnificent
pies
60 pkt.
Buldog angielski, wł. Anna Szymańska-Modrzycka
VESTA Mambabull
suka
60 pkt.
Buldog angielski, wł. Kamil Kwapisz
5.
LEYLA Mambabull (FCI)
suka
30 pkt.
Buldog angielski, wł. Kamil Kwapisz
RODA Mambabull (FCI)
suka
30 pkt.
Buldog angielski, wł. Kamil Kwapisz
6.
BROWN SUGAR My Gal-Bull
suka
20 pkt.
Buldog angielski, wł. Łukasz Kuźniar, Jakub Trybuch

Buldog francuski

1.
YOKO Draczyn
suka
430 pkt.
Buldog francuski, wł. Anna Kiljańczyk
2.
GORDIAN POGODNY DUSZEK
pies
180 pkt.
Buldog francuski, wł. Marta Ekstowicz
3.
BĄBEL Draczyn
pies
155 pkt.
Buldog francuski, wł. Anna Kiljańczyk
4.
AMARENA POGODNY DUSZEK
suka
125 pkt.
Buldog francuski, wł. Marta Ekstowicz
5.
CHERRY Baflo
pies
120 pkt.
Buldog francuski, wł. Daria Zawadzka-Bryndal
6.
MARGARET Markolandia (FCI)
suka
110 pkt.
Buldog francuski, wł. Agnieszka Rzepecka
7.
CZARNA JAGODA CRUNCHY DREAM
suka
95 pkt.
Buldog francuski, wł. Luiza Kaleta
8.
GORDON BEATRIKOLANDIA
pies
80 pkt.
Buldog francuski, wł. Przemysław Brych
Unity Gintaro Aidai
suka
80 pkt.
Buldog francuski, wł. Anna Jacek
9.
BUENA VISTA Etoile De Ma Vie
suka
75 pkt.
Buldog francuski, wł. Dominika Pigula-Schabowska
10.
ALIZA KRON HARLETT LUCKY FATE
suka
60 pkt.
Buldog francuski, wł. Maria Grzelak
MATTEO French Lily
pies
60 pkt.
Buldog francuski, wł. Anna Jacek
11.
Donatello Loco Bache
pies
50 pkt.
Buldog francuski, wł. Alina Jóźwik-Strugała
12.
CAŁUŚNA GENEVIEVIE Divine Animaux
suka
40 pkt.
Buldog francuski, wł. Ilona Żuralska
MAYA Markolandia
suka
40 pkt.
Buldog francuski, wł. Jakub Trybuch, Łukasz Kuźniar
13.
HILARY Szczęśliwy Zwierzyniec (FCI)
pies
35 pkt.
Buldog francuski, wł. Małgorzata Dudek, Piotr Matłoka
14.
LOGAN z Naszej Bajki (FCI)
pies
10 pkt.
Buldog francuski, wł. Jakub Trybuch, Łukasz Kuźniar

Buldog kontynentalny

1.
Hexenbeast WARRIOR
pies
150 pkt.
Buldog kontynentalny, wł. Mateusz Brzeziński
2.
Hexenbeast ZENDAYA
suka
130 pkt.
Buldog kontynentalny, wł. Karolina Sumiło
3.
Hexenbeast WELLINGTON
pies
80 pkt.
Buldog kontynentalny, wł. Karolina Sumiło

Bullmastiff

1.
CANEGUARDIANO WONDERBOY FOR FULLHOUSE
pies
500 pkt.
Bullmastiff, wł. Agata Bis
2.
Fullhouse Bull’s Effective Performance
pies
180 pkt.
Bullmastiff, wł. Agata Bis

Bulterier

1.
IMLERITH Buteo
pies
380 pkt.
Bulterier, wł. Piotr Popowicz
2.
DIAMOND DRAGON TIMAR
pies
335 pkt.
Bulterier, wł. Aleksandra Jastrzębska, Aneta Przybysławska-Lach
3.
CONSTANTINE Bullwerona
pies
160 pkt.
Bulterier, wł. Krzysztof Michalski
4.
EYE OF THE SHADOW z Rzymskich Legionów FCI
suka
150 pkt.
Bulterier, wł. Joanna Sokołowska, Henryk Sokołowski
The Town GREAT GATSBY
pies
150 pkt.
Bulterier, wł. Konrad Kisielewski
5.
DISCO ROSSA-BULL (FCI)
suka
140 pkt.
Bulterier, wł. Łukasz Wojtala, Łukasz Wojtala
6.
Wonderful Wanda Timar
suka
105 pkt.
Bulterier, wł. Aleksandra Jastrzębska, Aneta Przybysławska-Lach
7.
RASELS BULL U'RE WHAT I NEED
pies
100 pkt.
Bulterier, wł. Katarzyna Janowska
8.
INIESTA Hooligan's Bull FCI
suka
90 pkt.
Bulterier, wł. Agnieszka, Leszek Kuryło
9.
OBELIX z Rzymskich Legionów
pies
75 pkt.
Bulterier, wł. Justyna Musiał, Aleksandra Musiał
10.
GIGA Da-Ba-Go
suka
60 pkt.
Bulterier, wł. Przemysław Bałaban
LEE z Rzymskich Legionów FCI
suka
60 pkt.
Bulterier, wł. Karolina Michalska-Waryas
11.
MIRROR MODE Resabil (FCI)
suka
45 pkt.
Bulterier, wł. Izabela Gomółka, Izabela Gomółka
12.
ARANA Bullengers - Cute & Crazy
suka
20 pkt.
Bulterier, wł. Łukasz Wojtala, Łukasz Wojtala

Bulterier miniaturowy

1.
LUCKY BEAST IN TROUBLE FROM Fitbull
suka
1310 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Marcin Fitali, Agata Fitali
2.
ALL EYEZ ON ME BUZZER BEATER Wild Red Guardian
pies
390 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Maja Brachacka, Dawid Rękawek
3.
SENIORITA Kia
suka
95 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Bogusław Wisz
4.
DOUBLE TRICK FROM Fitbull
pies
65 pkt.
Bulterier miniaturowy, wł. Marcin Fitali, Agata Fitali

Cairn Terrier

1.
Cairn Bries CALLE PRINCIPAL
pies
530 pkt.
Cairn Terrier, wł. Michał Sobczyk
2.
WINNER TAKES IT ALL Devil's Line
suka
195 pkt.
Cairn Terrier, wł. Dorota Rokita
3.
HASHTAG Devil's Line
pies
140 pkt.
Cairn Terrier, wł. Dorota Rokita
4.
UNIQUE UNICORN Devil's Line
suka
120 pkt.
Cairn Terrier, wł. Dorota Rokita
5.
Fortunatewind (FCI) FROM BORA BORA
suka
75 pkt.
Cairn Terrier, wł. Dariusz Misiak
6.
FIRST OF ALL Devil’s Line
pies
60 pkt.
Cairn Terrier, wł. Dorota Rokita, Anna Kopytek
7.
FREYA SIRIUS Devil's Line (FCI)
suka
35 pkt.
Cairn Terrier, wł. Sylwia Kołodziejczak

Cavalier King Charles Spaniel

1.
LOVE OF MY LIVE Canis Satelles (FCI)
suka
260 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
2.
Blazing Star Artiguardia
suka
235 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Marta Kaczmarczyk
3.
CHERIE Canis Satelles
suka
190 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Maciej Sawicki
Sweet Sensation Collare di Diamanti
suka
190 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Agata Rozbiewska
4.
LOVE ME TENDER Canis Satelles (FCI)
pies
140 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
5.
GUMMI GRAMMI Snukraina
suka
125 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Anna Derleta, Arkadiusz Tracz
6.
A DANCING QUEEN Canis Satelles
suka
80 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
7.
BENTLEY Canis Satelles
pies
35 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
8.
A MAGIC TOUCH Canis Satelles
suka
30 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
9.
BELLISA Canis Satelles (FCI)
suka
20 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik
10.
BEST LADY Canis Satelles (FCI)
suka
10 pkt.
Cavalier King Charles Spaniel, wł. Bożena Grzesik

Ceskoslovenský Vlciak

1.
JACK DANIEL'S Lupus Ardor
pies
110 pkt.
Ceskoslovenský Vlciak, wł. Karolina Zadrożna
2.
GLORY Miracle Mia
suka
90 pkt.
Ceskoslovenský Vlciak, wł. Amanda Olszewska
3.
Arges Dzieci Nocy
suka
45 pkt.
Ceskoslovenský Vlciak, wł. Małgorzata Piasecka-Błażejowska
4.
Amarok Dzieci Nocy
pies
40 pkt.
Ceskoslovenský Vlciak, wł. Małgorzata Piasecka-Błażejowska
5.
CRAZY Chasing Glory
suka
15 pkt.
Ceskoslovenský Vlciak, wł. Amanda Olszewska

Charcik włoski

1.
Novatica ZIRAEL ZEN
suka
240 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak
2.
Novatica YADEITE YRDEN
suka
195 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak
3.
BLUE BREEZE z Koloseum
suka
130 pkt.
Charcik włoski, wł. Katarzyna Żurek, Miłosz Żurek
4.
YOUR HAPPINESS z Koloseum
pies
90 pkt.
Charcik włoski, wł. Katarzyna Żurek, Miłosz Żurek
5.
Novatica UNRAVEL US
pies
65 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak
6.
Novatica SHADOW SYMPHONY
pies
40 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak
7.
LEUKOTHEA Forum Romanum
suka
30 pkt.
Charcik włoski, wł. Monika Nowak

Chart afrykański - Azawakh

1.
Hiddekel (FCI) BILANGA
suka
270 pkt.
Chart afrykański - Azawakh, wł. Małgorzata Borysewicz

Chart arabski - Sloughi

1.
RASHIDA EL MOUNISSA DE LA BERONDIERE
suka
320 pkt.
Chart arabski - Sloughi, wł. Agnieszka Cielińska-Pawlisz
2.
LEWKONIA LAWENDA Masenflora FCI
suka
230 pkt.
Chart arabski - Sloughi, wł. Angelika Stępniak
3.
Masenflora (FCI) LULEK CZARNY
pies
200 pkt.
Chart arabski - Sloughi, wł. Agnieszka Górna
4.
AL'FARABY Baltijos Deimantas
suka
160 pkt.
Chart arabski - Sloughi, wł. Agnieszka Górna
Layana Mahanajim
suka
160 pkt.
Chart arabski - Sloughi, wł. Anna Fałowska
5.
Masenflora (FCI) LEBIODKA
suka
120 pkt.
Chart arabski - Sloughi, wł. Agnieszka Górna

Chart perski - Saluki

1.
Whiteheads ZINEDINE ZIDANE
pies
620 pkt.
Chart perski - Saluki, wł. Natalia Kapera, Krzysztof Kapera
2.
Brian Hanesi
pies
30 pkt.
Chart perski - Saluki, wł. Leonard Laskowski

Chart polski

1.
EVITA Akacjana
suka
625 pkt.
Chart polski, wł. Dagmara Łączyńska
2.
WAŁAGIN WITOSZ Ksenas
pies
390 pkt.
Chart polski, wł. Beata Radzik
3.
KAZUR Akacjana
pies
330 pkt.
Chart polski, wł. Dagmara Łączyńska
4.
MEGY Akacjana FCI
suka
20 pkt.
Chart polski, wł. Paulina Zmuda

Chart rosyjski borzoj

1.
WANILLIA Magnus Borzoj
suka
490 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Monika Jarczyńska
2.
IKAR Stepowy Goniec
pies
315 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Urszula Smoczyńska
3.
AZARIJ FINOGEN Insania
pies
235 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Małgorzata Spiradek
4.
ANFISA TRIFONOWNA Insania
suka
210 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Małgorzata Spiradek
5.
ANTONINA z Jurajskich Biskupic
suka
100 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Małgorzata Spiradek
6.
Fonezel PREKRASNAYA LEGENDA
suka
80 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Małgorzata Spiradek
Imperial Brillants OKSANA INSANYABARZOJ
suka
80 pkt.
Chart rosyjski borzoj, wł. Małgorzata Spiradek

Chart szkocki

1.
MUSTANG SHELBY OF MUMA
suka
650 pkt.
Chart szkocki, wł. Ewa Sokół-Iskra
2.
ALBA Khlan FCI
suka
140 pkt.
Chart szkocki, wł. Ewa Sokół-Iskra
3.
NAAMAH of Muma
suka
20 pkt.
Chart szkocki, wł. Ewa Sokół-Iskra

Chart węgierski

1.
BELHA GAVI Perphenazinum
suka
260 pkt.
Chart węgierski, wł. Weronika Młodożeniec

Chesapeake Bay Retriever

1.
ANDY Sheep on Hunt FCI
pies
160 pkt.
Chesapeake Bay Retriever, wł. Karolina Zgadzaj

Chihuahua długowłosy

1.
DAMIEN Someone for All
pies
170 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Paulina Zmuda
2.
SECRET STAR Chibianco FCI
suka
165 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Paulina Zmuda
3.
PRINCE WILLIAM Secret of Angels
pies
115 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Dorota Szandrowska
4.
SWEET MARCO POLLO DOGOMANIA
pies
80 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Jerzy Sobieszek
U'RE MY STAR SAMEDINO
suka
80 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Adam Wacławczyk
5.
Thracian Gems OSSIDIANA VERDE
suka
65 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Dorota Szandrowska
6.
Dimanis Zavetnaya Mechta Mari
suka
50 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Adam Wacławczyk
Ozzy z Oltekeho pelisku
pies
50 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Emilia Sobieszek
TORIN Riva Rosa
pies
50 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Jan Jonkowski
7.
Forrest Gump z Dedinskeho valu
pies
45 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Danuta Jonkowska
MISS MALVA Keven-Happuch
suka
45 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Marzena Jeżak
8.
YOUNG LOVER SECRET OF ANGELS
pies
40 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Agnieszka Czepil
9.
ROKSANA Beskidzka Dolina FCI
suka
35 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Jan Jonkowski
10.
CLIFFORD Bella Picolo (FCI)
pies
30 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Marzena Jeżak
MICKY CRAZY Crazy Furballs
pies
30 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Agnieszka Pasławska
11.
Helenas Medzhik Stars Silver
pies
20 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Adam Wacławczyk
HELIOS OF STAR Dolce Piccoli
pies
20 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Dominika Czepiżak
12.
KAKASHI Ilharess
pies
5 pkt.
Chihuahua długowłosy, wł. Ilona Windak

Chihuahua krótkowłosy

1.
MARCO RIVA ROSA
pies
205 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Jan Jonkowski
2.
PENDRAGON Ithildin
pies
90 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Magdalena Łazarska
SASZA Ithildin
suka
90 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Iwona Kocieniewska
3.
CARRERA z Ekipy Mimisara
suka
75 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Agata Bogucka
4.
EINSTEIN'S IDEA Montepoli
suka
55 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Olga Deresiewicz
5.
YoYo MIRASOL POLONIA FCI
pies
40 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Małgorzata Gałek Baca
6.
A STAR IS BORN Doggy Nest
suka
30 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Kinga Łuba
MC. CYNTIA Desiderio Felipe Carriljo Puerto (FCI)
suka
30 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Danuta Jonkowska
7.
FEDERICA Chi Lucky Charm FCI
suka
5 pkt.
Chihuahua krótkowłosy, wł. Paulina Zmuda

Chin japoński

1.
ROYAL RUBY Dominator
suka
225 pkt.
Chin japoński, wł. Alina Stoeck
2.
BAWIDAMEK z Czańca
pies
210 pkt.
Chin japoński, wł. Alina Stoeck, Aleksandra Stoeck
3.
NATSUMI z Czańca (FCI)
suka
180 pkt.
Chin japoński, wł. Natalia Albrecht
4.
EMMANUEL KANT Baltic Sand (FCI)
pies
160 pkt.
Chin japoński, wł. Danuta Rakowska
5.
Harizma Virginiya
suka
150 pkt.
Chin japoński, wł. Agata Columbano
6.
NEW HOPE Gościńska Przystań
suka
100 pkt.
Chin japoński, wł. Barbara Czarnyszka
OMIKUDZI KASSANDRA VEDA
suka
100 pkt.
Chin japoński, wł. Alina Stoeck, Aleksandra Stoeck
7.
Oh my lord Gościńska Przystań (FCI)
pies
95 pkt.
Chin japoński, wł. Marzena Baran-Solak
8.
IDO Neko Inu (FCI)
pies
85 pkt.
Chin japoński, wł. Mariola Kaczmarczyk-Ramik
JEDYNA TAKA Gościńska Przystań (FCI)
suka
85 pkt.
Chin japoński, wł. Alina Stoeck, Aleksandra Stoeck
9.
NORMAN
pies
75 pkt.
Chin japoński, wł. Mariola Kaczmarczyk-Ramik
10.
YUUKO Erro Barbatus
suka
40 pkt.
Chin japoński, wł. Natalia Albrecht
11.
Alice in Wonderland Baltic Sand
suka
35 pkt.
Chin japoński, wł. Agata Columbano
12.
PERL SIBIRI WHITE SIMONE
suka
30 pkt.
Chin japoński, wł. Danuta Rakowska
13.
Z-PERFECT BILLY Gościńska Przystań (FCI)
pies
25 pkt.
Chin japoński, wł. Alina Stoeck, Aleksandra Stoeck
14.
KOSMOS Baltic Sand
pies
20 pkt.
Chin japoński, wł. Danuta Rakowska
15.
VERUS VALOR LEOPOLD
pies
10 pkt.
Chin japoński, wł. Danuta Rakowska

Chiński grzywacz

1.
ZAKOCHANA Sasima FCI
suka
365 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Maria Szymanowska
2.
ELEGANT Super Ciapki
pies
240 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Izabela Oberska
3.
Marley Just Like Summer
pies
210 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Anna Kawka
4.
Deutzia Lavandula
suka
155 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Małgorzata Czerwińska
5.
BO TO KRÓLOWA Akizabo
suka
75 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Izabela Oberska
6.
ASHANTI Solo Amigo
suka
70 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Paula Łysiak-Waliłko
7.
GILLIAN MON SOLEIL Sasima FCI
suka
60 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Maria Szymanowska
8.
AIRI Shadow Dog
suka
50 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Natalia Gnyp
9.
POWTÓRKA Next Germanika
suka
40 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek
UWE Sasima (FCI)
pies
40 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Natalia Gnyp
10.
BO TO KRÓLEWICZ Akizabo
pies
30 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Dawid Fajdek, Jakub Rogalski
DAY'N'NIGHT Freuhartang
suka
30 pkt.
Chiński grzywacz, wł. Paula Łysiak-Waliłko

Chongqing Dog

1.
Gratia BAOJI BLUE-SKY
suka
115 pkt.
Chongqing Dog, wł. Dominika Pigula-Schabowska

Chow Chow

1.
DACAR Kudełka
pies
250 pkt.
Chow Chow, wł. Malwina Krupińska
2.
Polanda Polonica ALASKA
suka
130 pkt.
Chow Chow, wł. Katarzyna Kołodziej
3.
HARMONY WITH WALKING Cud Chin FCI
suka
95 pkt.
Chow Chow, wł. Dorota Czerwińska
4.
Yoshi Royal Soul From Asia with Love
pies
90 pkt.
Chow Chow, wł. Katarzyna Henel, Dariusz Goldmann
5.
ESCOBAR From Asia With Love
pies
65 pkt.
Chow Chow, wł. Joanna Tokarczyk-Dobosz
6.
CUTE FACE Laska Faina
suka
50 pkt.
Chow Chow, wł. Anna Śleziak
7.
DIVA OF THE BLUE MYSTERY
suka
25 pkt.
Chow Chow, wł. Jacek Wąs

Ciobanesc Romanesc Corb

1.
ELENA de Tara Barsei
suka
380 pkt.
Ciobanesc Romanesc Corb, wł. Kinga Topolska

Ciobanesc Romanesc de Bucovina

1.
ALMA RUMUNSKA MILOCS DE TARGUL IESILOR
suka
305 pkt.
Ciobanesc Romanesc de Bucovina, wł. Aurelia Skoczylas, Robert Skoczylas

Ciobanesc Romanesc Mioritic

1.
CHARMING BUCUR Collis Amores
pies
190 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos
2.
CASSIOPEIA FELIX PASTOR Lesedi La Rona
suka
175 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Ewa Florek
3.
HAPPY TO BE BACK Collis Amores
pies
145 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos
4.
FANTASIC ELLI Collis Amores (FCI)
suka
125 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Joanna Pietrzak
5.
LANIAKEA TATUM Collis Amores
suka
110 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Julia Grzybek
6.
Alkione
suka
100 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Izabela Maratos
7.
MY LITTLE LADY CHEWBACCA Collis Amores (FCI)
suka
20 pkt.
Ciobanesc Romanesc Mioritic, wł. Dorota Pawińska-Zagórska

Clumber Spaniel

1.
BEYA FOR KAPRYS REJENTA White Roll
suka
330 pkt.
Clumber Spaniel, wł. Ewa Knuplerz

Cocker spaniel amerykański

1.
Evepassion Ariett of Georges
suka
725 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Ewa Ochman
2.
CHARLIETTA ROSE Cawero
suka
510 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Olga Lis
3.
DAKOTA z Zagłębia
suka
260 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Grażyna, Lech Zielińscy
4.
Evepassion Anton of Georges
pies
225 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Ewa Ochman
5.
BORN TO LOVE YOU Cawero
pies
155 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Olga Lis
6.
Colorfull Dream GODDESS IRIS
suka
150 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Barbara Klonowska
7.
ARDRA BONAKIRA FCI
suka
80 pkt.
Cocker spaniel amerykański, wł. Krzysztof Czarnecki

Cocker spaniel angielski

1.
ONE LOVE & ONE LIFE Xilander
pies
730 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Anita Sędzicka
2.
GUARDIAN z Nadmorskiej Stanicy FCI
pies
225 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Aleksandra Zukal
3.
BLACK CAVIAR Xilander FCI
suka
145 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Agnieszka Ziętara
4.
Royal Quest FOOL FOR YOU
suka
125 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Elżbieta Kozak, Zdzisław Kozak
5.
SENCE OF HUMOR Give a Five (FCI)
pies
95 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Agnieszka Ziętara
6.
Bleper's (FCI) KEY TO HEART LANTURN
pies
80 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Ewelina Sowińska
7.
FRUIT SUGAR COOLGANG
suka
75 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Elżbieta Kozak
8.
Royal Quest Almost Illegal
pies
60 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Elżbieta Kozak
9.
Royal Quest CRAZY ABOUT HER
suka
15 pkt.
Cocker spaniel angielski, wł. Elżbieta Kozak, Zdzisław Kozak

Coton de Tuléar

1.
Montewhite LADY MELISSA
suka
885 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Joanna Rojek
2.
Montewhite MARSHMALLOW
pies
340 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Joanna Rojek
3.
Montewhite LUCIUS DOMITIUS
pies
310 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Joanna Rojek
4.
BADY COTTON WHITE PEARLS (FCI)
pies
240 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Ewelina Lech
5.
MONTEWHITE Dolina Marzeń
pies
95 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Mariusz Rojek
6.
DŻINA FAMILY DIAMONDS
suka
90 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Ewelina Lech
7.
ARTEMIS ARCTIC Royal White Snow
pies
35 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Ewelina Lech
8.
AQUA LUNA Royal White Snow
suka
20 pkt.
Coton de Tuléar, wł. Ewelina Lech

Curly Coated Retriever

1.
KARNAWAŁOWY TOAST z BasiSfory
pies
120 pkt.
Curly Coated Retriever, wł. Barbara Lauzer, Katarzyna Lauzer
2.
KARNAWAŁOWA ISKIERKA z BasiSfory
suka
30 pkt.
Curly Coated Retriever, wł. Barbara Lauzer, Katarzyna Lauzer

Czarny terier rosyjski

1.
EWENTUALNIE UPRZEJMY u Stóp Szklanych Gór
pies
360 pkt.
Czarny terier rosyjski, wł. Ewelina Turkiewicz
2.
NERON Black Legion (FCI)
pies
220 pkt.
Czarny terier rosyjski, wł. Grażyna Walczak
3.
CIEKAWY ŚWIATA u Stóp Szklanych Gór
pies
210 pkt.
Czarny terier rosyjski, wł. Ewelina Turkiewicz
4.
CHOCOLATE MUFFIN Wspomnienie o Tigrze FCI
pies
110 pkt.
Czarny terier rosyjski, wł. Mateusz Jawień
5.
CZARNA PERŁA u Stóp Szklanych Gór
suka
100 pkt.
Czarny terier rosyjski, wł. Ewelina Turkiewicz
6.
BIANCA Mazurski Kwiat
suka
60 pkt.
Czarny terier rosyjski, wł. Ewelina Turkiewicz

Dalmatyńczyk

1.
HARRY POTTER iz Terletskoy Dubravy
pies
500 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Anna Kozber
2.
Mayanee of Africa Kontradomino FCI
suka
430 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Paweł Gniadzik
3.
MELLILIA OF AFRICA KONTRADOMINO FCI
suka
155 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Daria Iwaniuk
4.
THE ALCHEMIST Dinaradals
pies
145 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Justyna Krupińska
5.
ASSAI AMIDALA Collina Nera (FCI)
suka
105 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Piotr Staroń, Justyna Staroń
6.
SUGAR SPOTS DENMARK'S PRINCESS
suka
70 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Magdalena Krajewska
7.
BEATO GIORNO AHADI Collina Nera
pies
55 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Justyna Krupińska, Beata Koligat- Sochacka
8.
ATTACCA SUBITO Collina Nera (FCI)
suka
30 pkt.
Dalmatyńczyk, wł. Monika Bogusz

Dandie Dinmont Terrier

1.
Kiti’s Band ROAD RUNNER SUPERBIRD
pies
30 pkt.
Dandie Dinmont Terrier, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek

Dansk-Svensk Gardshund

1.
All It Takes STAR QUALITY
suka
140 pkt.
Dansk-Svensk Gardshund, wł. Weronika Kotkowska

Doberman

1.
ALPHA ALTAIR JOHNIE WALKER
pies
1880 pkt.
Doberman, wł. Piotr Sielecki, Sarah Haidacher
2.
ZOE z Padoku FCI
suka
120 pkt.
Doberman, wł. Katarzyna Ulanowska
3.
BLACK SHADOW DEL CEIBALITO APOLO
pies
80 pkt.
Doberman, wł. Katarzyna Ulanowska
4.
ULTIMA ULEXIA JAHRESTAL
suka
60 pkt.
Doberman, wł. Katarzyna Ulanowska
5.
ADMIRED BY MANY Manada de Grande
pies
40 pkt.
Doberman, wł. Katarzyna Ulanowska

Dog argentyński

1.
DEMETER Złota Troja
suka
135 pkt.
Dog argentyński, wł. Violetta Trojan
2.
HABAKKUK DEL CIKUTA
pies
130 pkt.
Dog argentyński, wł. Justyna Olech
3.
JADE Antu Makto
suka
110 pkt.
Dog argentyński, wł. Justyna Olech
4.
TEMIDA Złota Troja
suka
90 pkt.
Dog argentyński, wł. Violetta Trojan
5.
Eskarabahos RISTY
suka
70 pkt.
Dog argentyński, wł. Ilona Gielniak-Rolnicka
6.
DE KANA Sulimer
suka
40 pkt.
Dog argentyński, wł. Justyna Olech

Dog niemiecki (błękitny)

1.
ESCOBAR Casa di Amici (FCI)
pies
195 pkt.
Dog niemiecki (błękitny), wł. Aneta Semak
2.
WODAN Margarejro FCI
pies
40 pkt.
Dog niemiecki (błękitny), wł. Dariusz Markiewicz
3.
Modry Efekt
suka
30 pkt.
Dog niemiecki (błękitny), wł. Marlena Szymczak

Dog niemiecki (czarny, arlekin)

1.
ZILLION VALENTINA ze Stajni Lasko
suka
120 pkt.
Dog niemiecki (czarny, arlekin), wł. Mateusz Gargaś
2.
KAREIA Margarejro (FCI)
suka
55 pkt.
Dog niemiecki (czarny, arlekin), wł. Dariusz Markiewicz
3.
Planeta Doga
suka
20 pkt.
Dog niemiecki (czarny, arlekin), wł. Marlena Szymczak
4.
SILVO DE LA VALLEE ARGENTEE
pies
5 pkt.
Dog niemiecki (czarny, arlekin), wł. Mateusz Gargaś

Dog niemiecki (żółty, pręgowany)

1.
Gdyby Nie Ty ADARA
suka
170 pkt.
Dog niemiecki (żółty, pręgowany), wł. Małgorzata Anna Nierod
2.
PIANISSIMA Dolce Vendetta (FCI)
suka
105 pkt.
Dog niemiecki (żółty, pręgowany), wł. Bartosz Jakubowski
3.
FLER Warrior Queen FCI
suka
85 pkt.
Dog niemiecki (żółty, pręgowany), wł. Małgorzata Anna Nierod, Krzysztof Żarski

Dogue de Bordeaux

1.
POWER OF ONE Spectacular
pies
190 pkt.
Dogue de Bordeaux, wł. Agata Puławska

Duży szwajcarski pies pasterski

1.
BLUE MARVEL Our Champions
pies
270 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Małgorzata Danielak-Zysek
2.
SISI Jaćwingowy Gród
suka
85 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Paulina Judzewicz
3.
ANYŻ Z DZIKIEJ ŁĄKI
pies
65 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Dorota Szczyrbaty
4.
SAN DIEGO Jaćwingowy Gród
pies
60 pkt.
Duży szwajcarski pies pasterski, wł. Paulina Judzewicz

English Toy Terrier

1.
BRIGHT BELLISSA z Koloseum
suka
220 pkt.
English Toy Terrier, wł. Katarzyna Żurek, Miłosz Żurek

Entlebucher

1.
TYTUS Z Zamkowego Grodu
pies
180 pkt.
Entlebucher, wł. Beata Skibińska

Epagneul Breton

1.
SIMBA Epaton (FCI)
pies
460 pkt.
Epagneul Breton, wł. Zuzanna Stempniak
2.
PAX de la Riviere Ouareau
suka
230 pkt.
Epagneul Breton, wł. Urszula Chwałkowska
3.
Dany od Raszyniaka
pies
70 pkt.
Epagneul Breton, wł. Agnieszka Pudłowska
4.
POLKA di Val Grossa
suka
20 pkt.
Epagneul Breton, wł. Urszula Chwałkowska
5.
NOBEL des Plumes des Marais du Cotentin
pies
15 pkt.
Epagneul Breton, wł. Urszula Chwałkowska

Eurasier

1.
Albionspitz Blue Pepper
pies
110 pkt.
Eurasier, wł. Ewa Krupa
2.
BIG CHILLI Wolf Chow from Krakow
suka
40 pkt.
Eurasier, wł. Ewa Krupa
3.
Azira Crowley Fluffster
suka
15 pkt.
Eurasier, wł. Ewa Krupa

Field Spaniel

1.
WINTERBOURNE EVERLASTING LOVE
suka
160 pkt.
Field Spaniel, wł. Izabela Anna Tynor

Flat Coated Retriever

1.
CONALL Seaheart
pies
140 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Barbara Niedzielska
I'M SIMPLY THE BEST Raining Dog
pies
140 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Mariusz Lewandowski
2.
Gawika (FCI) BEZ MAŁA PROFESOREK
pies
110 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Małgorzata Czapka
Pearl of Dragons Dragonborn
suka
110 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Katarzyna Milewska-Wilk
3.
Power Of Spirit (FCI) AUREA
suka
70 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Dorota Gorzelak-Mrówka
4.
PEARL OF KNIGHT Dragonborn
pies
60 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Mirosław Myszkiewicz
5.
Be Flatty KSIĘŻNICZKA KWIATU POMARAŃCZY
suka
45 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Barbara Lauzer, Katarzyna Lauzer
U JESSE PINKMAN z BasiSfory
pies
45 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Barbara Lauzer, Katarzyna Lauzer
6.
Polka Poland (FCI) RETRO
pies
40 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Marta Brygoła-Molak
7.
Deus Venator AMORE CON TE
suka
30 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Magdalena Dach
8.
BACCARA Dolina Pranoteci (FCI)
suka
20 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Jolanta Szarek-Rój
U SKINNY PETE z BasiSfory
pies
20 pkt.
Flat Coated Retriever, wł. Katarzyna Lauzer

Foksterier krótkowłosy

1.
NISYROS STORMBOUND AT HUMESTON
pies
1180 pkt.
Foksterier krótkowłosy, wł. Łukasz Pawłowski
2.
AVIVA Nes Gwadiana (FCI)
suka
130 pkt.
Foksterier krótkowłosy, wł. Łukasz Pawłowski
3.
TO JEST RICO z Fox-Klanu (FCI)
pies
70 pkt.
Foksterier krótkowłosy, wł. Arkadiusz Leimann
4.
LOLITA Magnum Cordis
suka
30 pkt.
Foksterier krótkowłosy, wł. Monika Ziółek

Foksterier szorstkowłosy

1.
Yamala v.d. Bismarckquelle
suka
245 pkt.
Foksterier szorstkowłosy, wł. Karolina Chodkowska
2.
Peter Pan Herbarius Equi Fox
pies
205 pkt.
Foksterier szorstkowłosy, wł. Karolina Chodkowska
3.
PETARDA z Fox - Klanu (FCI)
suka
125 pkt.
Foksterier szorstkowłosy, wł. Katarzyna Kulik
4.
Palissandre De Herbarius Equi Fox
pies
75 pkt.
Foksterier szorstkowłosy, wł. Karolina Chodkowska
5.
LUZAK z Fox - Klanu (FCI)
pies
30 pkt.
Foksterier szorstkowłosy, wł. Katarzyna Kulik

Golden Retriever

1.
Orange DJazz Asterion
pies
600 pkt.
Golden Retriever, wł. Aleksandra Szydłowska, Aleksander Gregor
2.
WORLD CUP GOLD SHERLOCK
pies
150 pkt.
Golden Retriever, wł. Andrzej Sadowski, Ewa Sadowska
3.
SANGUINISCH SCORE KEEPER
pies
140 pkt.
Golden Retriever, wł. Izabela Goryl
4.
Delimore LEE SHERYL
suka
80 pkt.
Golden Retriever, wł. Joanna Rebot, Bogusław Hadrian
5.
ARILIS LINE ZEMFIRA
suka
65 pkt.
Golden Retriever, wł. Krzysztof Klonek
6.
ALMOST ALL of Wolf Point
suka
55 pkt.
Golden Retriever, wł. Marcin Fitali, Agata Fitali
7.
Blue Flower Feliks Stella FCI
suka
50 pkt.
Golden Retriever, wł. Ewa Woźniczka
Cheek to Cheek London Dry Gin
pies
50 pkt.
Golden Retriever, wł. Monika Fuchs
JOHNNY BRAVO Fanta Mabelle
pies
50 pkt.
Golden Retriever, wł. Krzysztof Klonek
8.
LITTLE REY SKYWALKER from Arian Hill
suka
35 pkt.
Golden Retriever, wł. Monika Fuchs
9.
ZOOM ZOOM of Wolf Point
suka
20 pkt.
Golden Retriever, wł. Marcin Fitali, Agata Fitali
10.
I EM WANDA MAXIMOFF From Arian Hill
suka
15 pkt.
Golden Retriever, wł. Monika Fuchs

Gończy polski

1.
EKSCES BEHU Odszukać Wiatr
pies
395 pkt.
Gończy polski, wł. Marcin Szczepaniak
2.
GABI Leśna Muza (FCI)
suka
345 pkt.
Gończy polski, wł. Andrzej Ruciński
3.
Walkiria Asanegra
suka
305 pkt.
Gończy polski, wł. Monika Liptak
4.
JUTRZENKA FEEK Odszukać Wiatr
suka
240 pkt.
Gończy polski, wł. Aleksandra Garbacz
5.
ENZO SFORA CERBERÓW
pies
215 pkt.
Gończy polski, wł. Emilia Waśniewska
6.
ASESOR z Rogu Trzech Książąt
pies
80 pkt.
Gończy polski, wł. Damian Stacherzak
7.
Frida Wrzosowa Ostoja
suka
75 pkt.
Gończy polski, wł. Adam Stankiewicz
8.
BERA Wrzosowa Ostoja FCI
suka
55 pkt.
Gończy polski, wł. Joanna Kenc
9.
DRAGON Zwierzyniecka Sfora FCI
pies
40 pkt.
Gończy polski, wł. Joanna Kenc

Gończy serbski

1.
ARTEMIS Feragon
pies
100 pkt.
Gończy serbski, wł. Joanna Michalik

Gończy serbski trójkolorowy

1.
MIRA
suka
220 pkt.
Gończy serbski trójkolorowy, wł. Natalia Bujny

Gończy słowacki

1.
BONA Łużycka Sfora
suka
60 pkt.
Gończy słowacki, wł. Dawid Wojtyna, Marta Trela
2.
BAKA Łużycka Sfora
suka
40 pkt.
Gończy słowacki, wł. Dawid Wojtyna, Marta Trela

Gończy węgierski

1.
BAYKA Gwiazda Wikingów
suka
145 pkt.
Gończy węgierski, wł. Dorota Rykaczewska
2.
BRITA Gwiazda Wikingów
suka
100 pkt.
Gończy węgierski, wł. Anna Rosenow
VERTESFIA TOKAJ
pies
100 pkt.
Gończy węgierski, wł. Dorota Rykaczewska

Grand Basset griffon vendéen

1.
LORD BLACKWOOD Succesion of Baron
pies
170 pkt.
Grand Basset griffon vendéen, wł. Justyna Dudek
2.
HARMONY Succession of Baron
suka
130 pkt.
Grand Basset griffon vendéen, wł. Janusz, Katarzyna Zacharewicz

Gryfonik belgijski

1.
ORION Hell on Wheels (FCI)
pies
380 pkt.
Gryfonik belgijski, wł. Robert Bednarek
2.
ANTOANETTE MARIA Corsairey Casch
suka
200 pkt.
Gryfonik belgijski, wł. Agnieszka Kałuża
3.
Shevilan KRIMSON KLOVER BARGEST
pies
190 pkt.
Gryfonik belgijski, wł. Lidia Rokicka

Gryfonik brukselski

1.
SUPREME LINE BUILD YOUR OWN DREAMS
pies
180 pkt.
Gryfonik brukselski, wł. Elżbieta Brykner
2.
MY GIMLI Gryfongang FCI
pies
40 pkt.
Gryfonik brukselski, wł. Elżbieta Brodowska

Hawańczyk

1.
Almendares DYMITR
pies
860 pkt.
Hawańczyk, wł. Anna Szczepaniak
2.
ALMENDARES WIZARD
pies
310 pkt.
Hawańczyk, wł. Anna Szczepaniak
3.
OTELLO Flupsie FCI
pies
180 pkt.
Hawańczyk, wł. Agnieszka Fluderska
4.
MAXIMAE FORTUNAE Flupsie FCI
suka
150 pkt.
Hawańczyk, wł. Roman Fluderski
5.
WHISKY MY LIFE Angel Navajo
suka
145 pkt.
Hawańczyk, wł. Katarzyna Kosman, Dariusz Kosman
6.
Joyful Winner Solo
pies
140 pkt.
Hawańczyk, wł. Joanna Kamieńska
7.
Fluffy Attraction DANCING QUEEN
suka
125 pkt.
Hawańczyk, wł. Agata Banaszek
8.
Dream-Puppies YANNIK RED DEVIL
pies
110 pkt.
Hawańczyk, wł. Katarzyna Kosman, Dariusz Kosman
9.
PERFECT PRESIDENT Flupsie FCI
pies
45 pkt.
Hawańczyk, wł. Agnieszka Fluderska
10.
Montewhite CRAZY LOVE
suka
40 pkt.
Hawańczyk, wł. Joanna Rojek
11.
KOH-I-NOOR Flupsie (FCI)
suka
30 pkt.
Hawańczyk, wł. Roman Fluderski
12.
ZODIAKA`LA STAR`S LORD DE FLUPSIE
pies
25 pkt.
Hawańczyk, wł. Roman Fluderski
13.
NO.1 Flupsie FCI
suka
20 pkt.
Hawańczyk, wł. Agnieszka Fluderska
PERFECT PREZES Flupsie FCI
pies
20 pkt.
Hawańczyk, wł. Roman Fluderski
14.
MAJESTY Flupsie FCI
suka
15 pkt.
Hawańczyk, wł. Agnieszka Fluderska
15.
KORRA ze Starego Osiedla
suka
10 pkt.
Hawańczyk, wł. Brygida Burliga

Hiszpański pies dowodny

1.
BREGO de Ubbadat
pies
460 pkt.
Hiszpański pies dowodny, wł. Monika Piłkowska - Pawluk
2.
Bombadee (FCI) APPLE JACK
suka
215 pkt.
Hiszpański pies dowodny, wł. Joanna Rebot, Bogusław Hadrian
3.
Toddini SENORITA ESTRELLA
suka
90 pkt.
Hiszpański pies dowodny, wł. Katarzyna Sojka
4.
Scooter Bona Espero (FCI)
pies
75 pkt.
Hiszpański pies dowodny, wł. Beata Grabowska
5.
ONDA Bona Espero
suka
60 pkt.
Hiszpański pies dowodny, wł. Zygmunt Jakubas
6.
Miel de Ubbadat
suka
40 pkt.
Hiszpański pies dowodny, wł. Monika Piłkowska - Pawluk
NOELIA Bona Espero
suka
40 pkt.
Hiszpański pies dowodny, wł. Małgorzata Jakubas
7.
DEMA Canis Marinus
suka
20 pkt.
Hiszpański pies dowodny, wł. Katarzyna Sojka
8.
Toddini VIKING EXPRESS
pies
15 pkt.
Hiszpański pies dowodny, wł. Katarzyna Sojka

Hovawart

1.
FLOKS Hovki Lusi (FCI)
pies
140 pkt.
Hovawart, wł. Marek Rozwadowski
2.
Enormous VALIANT EQUANIMITY
pies
135 pkt.
Hovawart, wł. Rafał Kleszcz
3.
Enormous TRUE TEMPTATION
suka
80 pkt.
Hovawart, wł. Magdalena Szymańska-Krzywda
4.
ZIRI Las Księżniczek FCI
pies
60 pkt.
Hovawart, wł. Dorota Mucha
5.
ACCORTA GINA Dwór pod Żurawiem (FCI)
suka
55 pkt.
Hovawart, wł. Izabela Frąckiewicz

Irish Soft Coated Wheaten Terrier

1.
NIEMEN Top of Ben Nevis FCI
pies
245 pkt.
Irish Soft Coated Wheaten Terrier, wł. Katarzyna Stanczak
2.
Camacha OLENNA
suka
70 pkt.
Irish Soft Coated Wheaten Terrier, wł. Katarzyna Stanczak, Magdalena Nowak

Jack Russell Terrier

1.
Mała Panda Francuska Zgraja FCI
suka
160 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Anna Klimczyk
2.
Kobe vom Schwarzwald Poland
pies
130 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Adrian Kowalski
3.
Z Ledulandu MULHACEN
pies
95 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Małgorzata Tymańska
4.
Begin My Game Orlando Hof
suka
80 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Jerzy Sobieszek
5.
z Ledulandu (FCI) NEWLOOK
pies
60 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Mirosław Barejko
6.
KARRAMBA Dagobah
suka
55 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Amanda Buczek
7.
DESIGN DA VINCI BY Pemiko
pies
50 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Małgorzata Tymańska
Z Ledulandu NEESS
suka
50 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Małgorzata Tymańska
8.
Z Ledulandu MINYA KONKA
suka
40 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Małgorzata Tymańska
9.
z Ledulandu (FCI) Newline
pies
35 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Mirosław Barejko
10.
DISKAYDZHEKS SWEET CANDY
suka
20 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Małgorzata Tymańska
11.
Z Ledulandu KOLUMBINE
suka
10 pkt.
Jack Russell Terrier, wł. Małgorzata Tymańska

Jamnik długowłosy króliczy

1.
VICTOR Taniec Motyla (FCI)
pies
390 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
2.
ZEFIR ze Sfory Cętkowanej
pies
330 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Beata Gęsińska
3.
Kudlicka - Lu Nase poupatko
suka
180 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Stanisława Zelek
4.
Evasion SCARLETT
suka
170 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
5.
Vostok-Zapad JUNE BRILLIANT
pies
40 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach
6.
TELIMENA Taniec Motyla (FCI)
suka
30 pkt.
Jamnik długowłosy króliczy, wł. Jadwiga Frach

Jamnik długowłosy miniaturowy

1.
TOKAJ ze Sfory Cętkowanej
pies
370 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Beata Gęsińska
2.
Anarose Marzenie Gabrysi
suka
130 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Gabriela Woda
3.
ANABELLE MARZENIE GABRYSI
suka
105 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Martyna Szymankiewicz
4.
Aavistuksen Korpien Kaunistus
suka
60 pkt.
Jamnik długowłosy miniaturowy, wł. Gabriela Woda

Jamnik krótkowłosy króliczy

1.
KONKLUZJA BIBI
suka
475 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Agnieszka Wolska
2.
WHEN DREAMS COME TRUE Asocjacja
suka
270 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Joanna Warzecha
3.
EUREKA Bosatino FCI
suka
110 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Rozalia Dembowska
HATIORA IZ OMSKOI KREPOSTI
suka
110 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Agnieszka Wolska
NARCYZ IZ OMSKOI KREPOSTI
pies
110 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Agnieszka Wolska
4.
HERMIONA Bosatino FCI
suka
100 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Rozalia Dembowska
5.
LITTLE LADY Bosatino FCI
suka
65 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Rozalia Dembowska
6.
CANDY FLOSS Asocjacja
suka
25 pkt.
Jamnik krótkowłosy króliczy, wł. Joanna Warzecha

Jamnik krótkowłosy miniaturowy

1.
EUFORIA Nes Gwadiana (FCI)
suka
590 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Łukasz Pawłowski
2.
Dew SANTO-DIABOLICO
pies
455 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Michalina Fulara
3.
ANZHOS KAPRIZ BEKINGEM
pies
305 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Aleksandra Lichwiarska
4.
D’Argento Vien AMBASSADØR
pies
290 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Agata Owczarska
5.
MASTERPIECE FOR D'ARGENTO BY Astarte Gold
pies
280 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Agata Owczarska
6.
NEVER SAY NEVER Asocjacja
pies
80 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Joanna Warzecha
7.
YEAH, I WILL BE WITH YOU Asocjacja
suka
40 pkt.
Jamnik krótkowłosy miniaturowy, wł. Joanna Warzecha

Jamnik krótkowłosy standardowy

1.
COR CANIS STEFKA z Fularowej Kliki
suka
350 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Michalina Fulara
2.
DAHLIA ot Mariny Kuranovoy
suka
140 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Małgorzata Bońkowska, Alicja Grudzinska-Majchrzak
3.
Alshtadt CHILLI HOT PEPPER
pies
60 pkt.
Jamnik krótkowłosy standardowy, wł. Katarzyna Ciupek-Czuchnowska

Jamnik szorstkowłosy króliczy

1.
GRETA VAN FLEET Vitoraz
suka
550 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy, wł. Iwona Łukaszyk
2.
Zöldmali-Hunter Velvet
suka
100 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy, wł. Rena Majchrowicz
3.
Czaruś Brzdąc
pies
60 pkt.
Jamnik szorstkowłosy króliczy, wł. Agata Filipowska, Katarzyna Klusak, Agnieszka Klusak

Jamnik szorstkowłosy miniaturowy

1.
AMBER BALTU LINIJA
pies
405 pkt.
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy, wł. Rena Majchrowicz
2.
Dżemik Brzdąc
pies
285 pkt.
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy, wł. Agata Filipowska, Katarzyna, Agnieszka Klusak
3.
IRGA Red Horses FCI
suka
170 pkt.
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy, wł. Marcin Jaśkiewicz, Andrzej Szabelski

Jamnik szorstkowłosy standardowy

1.
NOW YOU SEE ME Anons FCI
pies
1180 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Paweł Lisiak
2.
KARRO z Wejherowskiej Bukowiny
pies
110 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Dorota Rykaczewska
3.
Escudo MOONLIGHT SHADOW
suka
85 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Dorota Rykaczewska
4.
BOLT Herbu Druck FCI
pies
60 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Marta Połom-Ostrowska, Zbigniew Ostrowski
OSSA Kamenny potok
suka
60 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Marta Połom-Ostrowska, Zbigniew Ostrowski
5.
VALENTINO A SAINTED DEVIL Anons
pies
15 pkt.
Jamnik szorstkowłosy standardowy, wł. Justyna Dudek

Kai

1.
Okami Go Ihoku Hakurensou
suka
155 pkt.
Kai, wł. Karolina Kardasz
2.
TOCHIMARU Go Kaiken Ginya
pies
140 pkt.
Kai, wł. Ewelina Zgud

Karelski pies na niedźwiedzie

1.
KIEM Albus
suka
40 pkt.
Karelski pies na niedźwiedzie, wł. Beata Sarlej

King Charles Spaniel

1.
Faworite King (FCI) KRAKERS
pies
220 pkt.
King Charles Spaniel, wł. Renata Słowińska
2.
Faworite King (FCI) JEŻYNOWA MUFFINKA
suka
125 pkt.
King Charles Spaniel, wł. Renata Słowińska
3.
DORIAN OT NEVSKOGO HOBBITA
pies
120 pkt.
King Charles Spaniel, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek
4.
Faworite King (FCI) LARA CROFT
suka
105 pkt.
King Charles Spaniel, wł. Renata Słowińska

Korea Jindo Dog

1.
Bomi of Noryeong Sanmaek
suka
100 pkt.
Korea Jindo Dog, wł. Kinga Nowak
2.
TAESAN
pies
40 pkt.
Korea Jindo Dog, wł. Kinga Nowak

Labrador Retriever

1.
WINTER PRIDE EGERMEJSTER
pies
1470 pkt.
Labrador Retriever, wł. Piotr Ułamek, Maciej Sowiński
2.
Peppy Muffin I Lab You
suka
345 pkt.
Labrador Retriever, wł. Magdalena Kulczyńska

Lagotto romagnolo

1.
Kan Trace Xena The Warrior Princess
suka
1090 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Tomasz Kaczorek, Sabina Zdunic Sinkovic
2.
PICCOLINA Mera Vallis
suka
120 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Anna Krutelewicz
3.
ELLA MIA MOSI Monflori
suka
70 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Justyna Paluszek
IGNAZIO DI TORMENTOR
pies
70 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Paulina Judzewicz
4.
INDIANA Mera Vallis
suka
60 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Anna Krutelewicz
5.
QUORRA Ricciolini D'Ambra (FCI)
suka
35 pkt.
Lagotto romagnolo, wł. Joanna Diduch

Lakeland Terrier

1.
Scartop WHAT A JOY
suka
375 pkt.
Lakeland Terrier, wł. Wojciech Płotnicki

Landseer (typ kontynentalno-europejski)

1.
GRAVIS z Hodowli pod Lipami (FCI)
pies
200 pkt.
Landseer (typ kontynentalno-europejski), wł. Mirosława Kowalska-Weschke
2.
ARCADIA z Aresibo (FCI)
suka
160 pkt.
Landseer (typ kontynentalno-europejski), wł. Magdalena Dubiel-Matyniak
3.
CAHIR Ohitika
pies
130 pkt.
Landseer (typ kontynentalno-europejski), wł. Marcin Misiek
4.
White'n Black NORTH MIST
suka
65 pkt.
Landseer (typ kontynentalno-europejski), wł. Katarzyna Daszkiewicz
5.
ISIA Czubaryk FCI
suka
30 pkt.
Landseer (typ kontynentalno-europejski), wł. Magdalena Dubiel-Matyniak
6.
DAENERYS Ohitika
suka
20 pkt.
Landseer (typ kontynentalno-europejski), wł. Katarzyna Daszkiewicz
ESTEL Ohitika
suka
20 pkt.
Landseer (typ kontynentalno-europejski), wł. Katarzyna Daszkiewicz
LUU Dwa Serca-Jedno Bicie
suka
20 pkt.
Landseer (typ kontynentalno-europejski), wł. Magdalena Dubiel-Matyniak

Leonberger

1.
Amber Tribute To Alfa Leonis Balerion Gedanensis Lions
pies
160 pkt.
Leonberger, wł. Sylwia Kiewlicz, Karolina Niemczyk
2.
Fejo Ager Trifolium
pies
150 pkt.
Leonberger, wł. Ewa Jaras
3.
Sexy Bomba Grande Leonis
suka
140 pkt.
Leonberger, wł. Ewa Jaras
4.
SABA Ager Trifolium
suka
90 pkt.
Leonberger, wł. Agata Wąsowska
5.
ZETKA Bravo Ja
suka
70 pkt.
Leonberger, wł. Aneta Kałwa
6.
ARYA Alfa Leonis
suka
60 pkt.
Leonberger, wł. Sylwia Kiewlicz
AURA SINE LORO (FCI)
suka
60 pkt.
Leonberger, wł. Jarosław Zieliński
7.
Dido z Osoblazskeho lesa
suka
55 pkt.
Leonberger, wł. Ewa Jaras
8.
AMBER TRIBUTE TO ALFA LEONIS SUNFYRE GEDANENSIS LIONS
pies
50 pkt.
Leonberger, wł. Martyna Białek
9.
Amber Tribute To Alfa Leonis Vhagar Gedanensis Lions
suka
30 pkt.
Leonberger, wł. Sylwia Kiewlicz

Lhasa Apso

1.
Siimline's Locked Out Of Heaven
suka
1490 pkt.
Lhasa Apso, wł. Małgorzata Moskała
2.
Six Stars No Risk No Fun
suka
510 pkt.
Lhasa Apso, wł. Małgorzata Moskała
3.
Wave For Him Astarte Gold
pies
270 pkt.
Lhasa Apso, wł. Maciej Sowiński, Piotr Ułamek
4.
WEHIKUŁ CZASU Azurowa Amhara
pies
245 pkt.
Lhasa Apso, wł. Agnieszka Zawada
5.
OCEAN MOCY Azurowa Amhara (FCI)
pies
180 pkt.
Lhasa Apso, wł. Brygida Burliga
6.
BRANDY Mały Kieł (FCI)
suka
160 pkt.
Lhasa Apso, wł. Brygida Burliga
7.
JURASSIC WORLD Erro Barbatus
pies
105 pkt.
Lhasa Apso, wł. Natalia Albrecht
8.
AMBER Mały Kieł
suka
20 pkt.
Lhasa Apso, wł. Brygida Burliga

Łajka jakucka

1.
CHEGIR Diament Jakucji (FCI)
pies
240 pkt.
Łajka jakucka, wł. Olga Miakisz
2.
El Flaum DYZHIT
suka
115 pkt.
Łajka jakucka, wł. Agnieszka Sztuba
3.
IRYS Bajka Jakucka (FCI)
pies
90 pkt.
Łajka jakucka, wł. Artur Majewski
4.
MELODY OF MY HEART Sambribert
suka
25 pkt.
Łajka jakucka, wł. Agnieszka Sztuba
5.
MOONLIGHT SHADOW Sambribert
pies
20 pkt.
Łajka jakucka, wł. Agnieszka Sztuba

Maltańczyk

1.
ANACONDA Senayo
suka
830 pkt.
Maltańczyk, wł. Agata Andryszak
2.
JASPER OF ANGELA WHITE
pies
265 pkt.
Maltańczyk, wł. Adriana Olba
3.
COCO CHANEL Delicia de Cristal
suka
215 pkt.
Maltańczyk, wł. Iwona Partyka
4.
LUXURY WHITE PEARL Delicia de Cristal
suka
85 pkt.
Maltańczyk, wł. Iwona Partyka
5.
TIMOTHY Antaloni
pies
80 pkt.
Maltańczyk, wł. Ines Godlewska

Mały gończy gaskoński

1.
KARO LE BLEU CARDINALIS (FCI)
pies
220 pkt.
Mały gończy gaskoński, wł. Marta Zglenicka, Waldemar Zglenicki
2.
PORTOS DES GORGES DE CIARA
pies
170 pkt.
Mały gończy gaskoński, wł. Marta Zglenicka, Waldemar Zglenicki

Mały münsterländer

1.
Canis Fortuna FCI SZABLA ALBUS HABITAT
suka
320 pkt.
Mały münsterländer, wł. Dawid Wojtyna, Marta Trela
2.
FADO Domini Canes
pies
220 pkt.
Mały münsterländer, wł. Kajetana Kaminska
3.
JAWA Herbu Drop (FCI)
suka
20 pkt.
Mały münsterländer, wł. Magdalena Kryska
4.
MONA LISA von Koberwitz
suka
15 pkt.
Mały münsterländer, wł. Magdalena Kryska

Manchester Terrier

1.
Fast and Furious z Vejriho hnizda
pies
145 pkt.
Manchester Terrier, wł. Aleksandra Grzelak

Mastif angielski

1.
Verteshegyi Ilian
pies
270 pkt.
Mastif angielski, wł. Magdalena Kaszuba, Mariusz Garbacinski
2.
BABAJAGA Mastineum
suka
90 pkt.
Mastif angielski, wł. Magdalena Kaszuba, Mariusz Garbacinski

Mastif hiszpański

1.
ULTRA UMBRA Lu Dareva
suka
295 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Ewa Jasińska, Daria Janik
2.
CAIRUSS de Kamastino
pies
255 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Monika Kurczewska
3.
BAILA de Oro Mastines
suka
140 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Monika Kurczewska
4.
ZDOLNA BESTIA Lu Dareva
suka
120 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Ewa Jasińska, Daria Janik
5.
Pena de Alzavaran
suka
80 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Elżbieta Wolska-Langer
6.
KIMIKANKA Lu Dareva
suka
40 pkt.
Mastif hiszpański, wł. Ewa Jasińska

Mastif tybetański

1.
CHIMAN Himavanti
pies
165 pkt.
Mastif tybetański, wł. Wioletta Szypulska
2.
RAMIRA Bisurman
suka
135 pkt.
Mastif tybetański, wł. Justyna Musiał
3.
Petro-Prestige DOLORES BISURMAN
suka
130 pkt.
Mastif tybetański, wł. Justyna Musiał
4.
BLANKA z Rysiowej Chaty (FCI)
suka
80 pkt.
Mastif tybetański, wł. Ewa Burzyńska-Glura
5.
CHARU Himavanti
suka
60 pkt.
Mastif tybetański, wł. Wioletta Szypulska
6.
CAESAR Nen Sala (FCI)
pies
30 pkt.
Mastif tybetański, wł. Kamil, Monika Sudoł

Mops

1.
Glamorous Gaya Black Diamond&Pearl
suka
330 pkt.
Mops, wł. Agnieszka Herdecka
2.
Flash of Joy LADY LUCK FOR SEQUEDILLE
suka
245 pkt.
Mops, wł. Karolina Luiza Małolepszy
3.
CON FUEGO Ilvento (FCI)
pies
190 pkt.
Mops, wł. Aleksandra Baranik, Rafał Baranik
4.
ROSE’S My Dream
pies
100 pkt.
Mops, wł. Agnieszka Herdecka
5.
MISS PIGGY z Zielonego Rudna
suka
90 pkt.
Mops, wł. Michał Damulewicz
6.
Rubby EmporiaCanis
suka
85 pkt.
Mops, wł. Monika Saniewska
7.
ROSE'S BLACK GENTLEMAN GEN TE MIRE
pies
80 pkt.
Mops, wł. Magdalena Fedak, Justyna Skowrońska
Wilkoria YES SIR
pies
80 pkt.
Mops, wł. Karolina Biegun, Ewa Skrabut
8.
Sequedille (FCI) OH MY GOODNESS
suka
70 pkt.
Mops, wł. Ewa Jasińska, Daria Janik
9.
Rus Kartel Miss Russia
suka
65 pkt.
Mops, wł. Monika Saniewska
10.
Aphelandra Ilvento
suka
60 pkt.
Mops, wł. Marta Winiarska
Merry Manky Tvix MOON LIGHT
suka
60 pkt.
Mops, wł. Michał Damulewicz
Sequedille OH SHE IS MINE
suka
60 pkt.
Mops, wł. Karolina Luiza Małolepszy
11.
GREYT JOY DIMOND
pies
50 pkt.
Mops, wł. Monika Saniewska
MANIANA MANIANA DE LOS NINIOS
suka
50 pkt.
Mops, wł. Monika Saniewska
12.
DEEP IMPACT Ilvento
pies
40 pkt.
Mops, wł. Marta Winiarska
Wincastle HACKER Z ZIELONEGO RUDNA
pies
40 pkt.
Mops, wł. Michał Damulewicz
13.
FESTIVALS SOUL CHESTER
pies
20 pkt.
Mops, wł. Magdalena Fedak

Mudi

1.
McPotter s Creek s Amigdala (NBT)
suka
30 pkt.
Mudi, wł. Cynthia Skoczylas, Łukasz Gręda

Nagi pies meksykański miniaturowy

1.
Antiqua Mysteria ZIRA POTENCJAL
suka
200 pkt.
Nagi pies meksykański miniaturowy, wł. Agnieszka Wieczorek
2.
Redtone (FCI) DON LUCIJA FRANCESKA DE LA VEGA
suka
30 pkt.
Nagi pies meksykański miniaturowy, wł. Iwona Kocieniewska

Nagi pies meksykański standardowy

1.
QUETZALIZTLI Mexyeliss
suka
330 pkt.
Nagi pies meksykański standardowy, wł. Agnieszka Wieczorek
2.
Basko Etalpolli de Citlalicue
pies
30 pkt.
Nagi pies meksykański standardowy, wł. Daria Dzięgelewska

Nagi pies meksykański średni

1.
CECE (BRAVO) MEX.FCI.
suka
200 pkt.
Nagi pies meksykański średni, wł. Barbara Porada

Nagi pies peruwiański średni

1.
GRUFFALINA'S FLAVIA
suka
310 pkt.
Nagi pies peruwiański średni, wł. Adrian Szczur

Nederlandse Kooikerhondje

1.
RICHTJE v. Camelot's Polderzicht
suka
130 pkt.
Nederlandse Kooikerhondje, wł. Monika Żubrowska
2.
EMIKO with CuteBerry
suka
120 pkt.
Nederlandse Kooikerhondje, wł. Piotr Jagoda, Jakub Jagoda
3.
JAVA Psie Lobby
suka
65 pkt.
Nederlandse Kooikerhondje, wł. Mateusz Wysocki, Dorota Wysocka
4.
Bacardi von Czech Meran
pies
40 pkt.
Nederlandse Kooikerhondje, wł. Piotr Jagoda
CYRANECZKA BURSZTYNOWY ZAKĄTEK
suka
40 pkt.
Nederlandse Kooikerhondje, wł. Monika Żubrowska
5.
Artemis with CuteBerry
suka
30 pkt.
Nederlandse Kooikerhondje, wł. Piotr Jagoda
6.
ABIGAIL Roxysmile (FCI)
suka
20 pkt.
Nederlandse Kooikerhondje, wł. Marzena Bobrowska
BALLADA Biały Cynamon
suka
20 pkt.
Nederlandse Kooikerhondje, wł. Mateusz Wysocki

Niemiecki terier myśliwski

1.
Bill z Tropu Watahy
pies
290 pkt.
Niemiecki terier myśliwski, wł. Adam Tatara
2.
ALIMA z Dziczego Babrzyska
suka
210 pkt.
Niemiecki terier myśliwski, wł. Adam Tatara
3.
WILD HUNTER KIM Tatarska Zagroda
suka
55 pkt.
Niemiecki terier myśliwski, wł. Adam Tatara
4.
Feta Smogorzewska Zagroda
suka
40 pkt.
Niemiecki terier myśliwski, wł. Małgorzata Augustyniak

Norwich Terrier

1.
Elvis Lubash Cunami
suka
160 pkt.
Norwich Terrier, wł. Darya Maksimchyk

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

1.
MULINO SUL FIUME SERCHIO DOMEK ZA MIASTEM
pies
480 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Monika Bęcka
2.
Red Hot Chilli's BRING THE CHAOS
pies
265 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Klaudia Małuj
3.
ROCKY VIEW Vadera's Team FCI
suka
260 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Piotr Chomiczewski
4.
Stardust from Serenity Suchy Las Vegas
pies
255 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Dorota Sobczyk-Dymecka
5.
Red Hot Chilli's THE BEST IS YET TO COME
suka
245 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Klaudia Małuj
6.
PIKKINOKKA'S REBEL FLAG
pies
160 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Iwona Leszek
ROCKY STAR Vadera's Team
pies
160 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Anna Preihs
7.
BRILLIANT BLIK DOLCE VITALINA
suka
115 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Anna Preihs
8.
WHYMARK'S REDHOT SIRIEMA
pies
105 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Iwona Leszek
9.
Red Hot Chilli's CHILLI CON CARNE
pies
70 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Klaudia Małuj
10.
Red Hot Chilli's DESIGN OF NOCHILL
pies
60 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Klaudia Małuj
11.
AKSARTA Domek Za Miastem
suka
40 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Anna Preihs
AROMA DI ZENZERO True Canadian Gold (FCI)
pies
40 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Tomasz Piątek, Helena Piątek
12.
BELL AND FIRE ELEGANCE
suka
30 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Iwona Leszek
13.
GONE WITH THE WIND SCARLETT Canadian Maple Leaf
suka
20 pkt.
Nova Scotia Duck Tolling Retriever, wł. Tomasz Piątek, Helena Piątek

Nowofundland

1.
SEABROOK'S MISTER DIVINE AT DISORANTO
pies
1210 pkt.
Nowofundland, wł. Piotr Pasek
2.
LEXUS CANCRIMO
pies
730 pkt.
Nowofundland, wł. Maja Moczko
3.
DISORANTO BY SURPRISE
suka
170 pkt.
Nowofundland, wł. Piotr Pasek
4.
Disoranto MADE YOU LOOK
suka
105 pkt.
Nowofundland, wł. Piotr Pasek, Julia Pasek

Odis

1.
ARNO
pies
340 pkt.
Odis, wł. Izabela Maratos
2.
BAILEY ODIS Queen Elsa
suka
140 pkt.
Odis, wł. Leszek Chmiel

Ogar polski

1.
RESZKA z Gończaków
suka
120 pkt.
Ogar polski, wł. Patryk Muda
2.
Fantazja Ostoja znad Łyny (FCI)
suka
90 pkt.
Ogar polski, wł. Zuzanna Brożyna
3.
URODZIWA WAĆPANNA z Poniatowskiego Dworku FCI
suka
55 pkt.
Ogar polski, wł. Wioletta Wasilewska, Karol Abelski
4.
GRADOWA BURZA Element of me
suka
50 pkt.
Ogar polski, wł. Martyna Świstow
WALEGRO ze Sfory Czapraków
pies
50 pkt.
Ogar polski, wł. Patryk Muda
5.
WOKALIA ze Sfory Czapraków
suka
15 pkt.
Ogar polski, wł. Patryk Muda

Owczarek australijski - Kelpie

1.
IT IS A PERFECT LADY Asocjacja
suka
60 pkt.
Owczarek australijski - Kelpie, wł. Joanna Warzecha

Owczarek australijski (typ amerykański)

1.
PRAD EKANTA FLOW Elvikam
pies
1070 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Michał Szot
2.
FAIR PLAY Elvikam FCI
pies
530 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Bianka Giza
3.
SEE SEE RIDER Moto Pies
suka
170 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Anna Stelmach, Dominika Antonik
4.
FLURRY Kascaro
suka
150 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Bianka Giza
5.
Airplane's Nala-Let-Me-Love-You
suka
120 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Katarzyna Dąbrowska
6.
The Race of Rase A JULIETTE
suka
20 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Katarzyna Szelest
7.
MATRON Gordius Poland FCI
pies
10 pkt.
Owczarek australijski (typ amerykański), wł. Anna Tumiłowicz

Owczarek belgijski - Groenendael

1.
Bathsheba Rea La Componella FCI
suka
110 pkt.
Owczarek belgijski - Groenendael, wł. Axel Cupał
2.
WIRA La Componella
suka
35 pkt.
Owczarek belgijski - Groenendael, wł. Alicja Babińska

Owczarek belgijski - Malinois

1.
WINALMIK'S STELLANTIS
suka
120 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Wiesława Adamska
2.
DOWÓDCA HADES Czarci Pazur (FCI)
pies
95 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Paulina Lipińska
3.
DARTABAN Funney de Krejkun
pies
80 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Ewelina Lech
4.
BELZE BORUTA vom Haus Seiffert
suka
70 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Wiesława Adamska
5.
FIOCCHI Czarci Pazur
suka
55 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Wiesława Adamska
6.
Dystans Czarci Pazur
pies
50 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Agnieszka Urbaniak
7.
DESANT Czarci Pazur
pies
45 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Wiesława Adamska
8.
APAGE Diabli Nadali
suka
20 pkt.
Owczarek belgijski - Malinois, wł. Wiesława Adamska

Owczarek belgijski - Tervueren

1.
TORUK MAKTO Polaris
pies
150 pkt.
Owczarek belgijski - Tervueren, wł. Magdalena Dach, Agata Piłat

Owczarek francuski - Beauceron

1.
BOSMAN Melodia Szczurołapa
pies
330 pkt.
Owczarek francuski - Beauceron, wł. Henryk Dejnak

Owczarek francuski - Briard

1.
GODDNESS OF MY VICTORY Victory of Love (FCI)
suka
190 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Oliwia Malec
PICCOLO BELLO Maribe Magic
pies
190 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Bożena Zielosko
2.
MARRIEBELLE de La Source de Marsylia
suka
180 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Małgorzata Olejnik
3.
SHALIMAR Maribe Magic
suka
120 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Danuta Korczyńska
4.
Fluffy Attraction (FCI) ONLY TORANAGA
pies
95 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Gabriela Klej
5.
DIAMOND BLACK Furries Family FCI
pies
90 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Paweł Chrzanowski, Chrzanowska Joanna
6.
MAJESTY PRINCESS Maribe Magic
suka
75 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Beata Sieradzka
7.
SOCRATES Maribe Magic
pies
50 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Anna Grudzieńska
8.
SAMBA Maribe Magic
suka
45 pkt.
Owczarek francuski - Briard, wł. Beata Sieradzka

Owczarek holenderski krótkowłosy

1.
DJANGO MIJN LIEVE HELD Per-Bene
pies
20 pkt.
Owczarek holenderski krótkowłosy, wł. Wiesława Adamska

Owczarek kataloński

1.
YAS des Llucanes
suka
110 pkt.
Owczarek kataloński, wł. Magdalena Blahaczek
2.
Bentjesgos FRED
pies
100 pkt.
Owczarek kataloński, wł. Magdalena Blahaczek

Owczarek kaukaski

1.
ZVEZDNIY PES FINKA
suka
150 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
2.
BELYI LEKAR SULIKO
suka
80 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
3.
AIDA Wichrowy Elbrus FCI
suka
45 pkt.
Owczarek kaukaski, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn

Owczarek niemiecki długowłosy

1.
Bora von Koriba Fci
suka
80 pkt.
Owczarek niemiecki długowłosy, wł. Jolanta Kowalczyk
2.
FIGO Varmenberg
pies
60 pkt.
Owczarek niemiecki długowłosy, wł. Małgorzata Kanclerz-Dzwończak
3.
BAILEYAMARO WOLF POLAND FCI
suka
50 pkt.
Owczarek niemiecki długowłosy, wł. Włodzimierz Kapciak
4.
JENNY WOLF LAKE FCI
suka
40 pkt.
Owczarek niemiecki długowłosy, wł. Włodzimierz Kapciak
5.
COLLORADO JUNIOR Z WILCZEJ DYNASTI (FCI)
pies
30 pkt.
Owczarek niemiecki długowłosy, wł. Włodzimierz Kość
Zoltan z Więcborskiej Doliny
pies
30 pkt.
Owczarek niemiecki długowłosy, wł. Tomasz Sucharski

Owczarek niemiecki krótkowłosy

1.
KENDO Tombo
pies
50 pkt.
Owczarek niemiecki krótkowłosy, wł. Magda Lipnicka-Sapielak, Tomasz Bogucki
2.
CHACCO Dobrzyków
pies
20 pkt.
Owczarek niemiecki krótkowłosy, wł. Bernard Famuła
3.
WICCO Tombo
pies
15 pkt.
Owczarek niemiecki krótkowłosy, wł. Magda Lipnicka-Sapielak

Owczarek szetlandzki

1.
REGGAE Domi Pearl
pies
380 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Monika Chudecka
2.
Leigh Hi's GUMMI BEAR
pies
330 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Ewa Pawłowska
3.
Charmstory LA ISLA BONITA
suka
190 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Magdalena Kordzi
4.
THE PROM QUEEN Fulfilled Dream (FCI)
suka
140 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Ewa Pawłowska
5.
CONTRA CON COVID Figa Ruminy (FCI)
suka
130 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Ewa Sroga
6.
BONA DEA FIGA RUMINY FCI
suka
110 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Ewa Sroga
PEARLS IN HER HAIR Fulfilled Dream
suka
110 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Monika Tuliszewska
7.
REALLY WITH YOU Asketila
suka
100 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Piotr Horczak, Jadwiga Wiśniewska
8.
Lunar Kingdom Present (FCI) FOREST DWARF
pies
90 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Magdalena Kordzi
9.
CREME DE LA CREME Grand Canyon
suka
80 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Magdalena Kordzi
MY ONLY WISH Fulfilled Dream
suka
80 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Ewa Pawłowska
10.
Leigh-Hi's A Class Of His Own
pies
60 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Monika Tuliszewska
11.
STAR SHINING Asketila
suka
40 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Piotr Horczak, Jadwiga Wiśniewska
12.
MOŚCI DOBRODZIEJ Nabram-Poraj
pies
30 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Izabela Grzesiek
13.
WAĆPAN MIŁOWIT Nabram-Poraj
pies
15 pkt.
Owczarek szetlandzki, wł. Izabela Grzesiek

Owczarek szkocki długowłosy

1.
ARSHIA Maiczny Szkot FCI
suka
430 pkt.
Owczarek szkocki długowłosy, wł. Gabriela Grubba
2.
WINSTON Magiczny Szkot FCI
pies
420 pkt.
Owczarek szkocki długowłosy, wł. Gabriela Grubba
3.
AKOYA PEARL JETAVILLE
suka
70 pkt.
Owczarek szkocki długowłosy, wł. Olga Deresiewicz
Preeminent Line (FCI) NEW HOPE DUCATTI
suka
70 pkt.
Owczarek szkocki długowłosy, wł. Wiesława Adamska
4.
MOONLIGHT SHADOW BLUE Surdykowska
suka
55 pkt.
Owczarek szkocki długowłosy, wł. Marta Włoczyk

Owczarek szkocki krótkowłosy

1.
MORFEUSZ MATRIX SMART LOVE (FCI)
pies
180 pkt.
Owczarek szkocki krótkowłosy, wł. Anna Teodorowska

Owczarek środkowoazjatycki

1.
LORS IZ GORNOGO
pies
235 pkt.
Owczarek środkowoazjatycki, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
2.
BELYI LEKAR NEFTYDA
suka
180 pkt.
Owczarek środkowoazjatycki, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn
3.
SHEY BIR ERATO
suka
65 pkt.
Owczarek środkowoazjatycki, wł. Agnieszka Rohn, Tomasz Rohn

Parson Russell Terrier

1.
Chiara z Gorajskiego Grodu
suka
100 pkt.
Parson Russell Terrier, wł. Anna Danielak-Koszkało

Pekińczyk

1.
Sunrise Dragon LION KING
pies
1040 pkt.
Pekińczyk, wł. Maciej Sowiński, Piotr Ułamek
2.
REGAL STAR Astarte Gold
pies
290 pkt.
Pekińczyk, wł. Maciej Sowiński, Piotr Ułamek

Pinczer małpi

1.
SHECHARZA ELIXIR OF LOVE
pies
160 pkt.
Pinczer małpi, wł. Małgorzata Frącz
2.
Neibade's UNIQUE UMA
suka
80 pkt.
Pinczer małpi, wł. Izabela Podolska
3.
FELIKS Stars of Meery
pies
60 pkt.
Pinczer małpi, wł. Małgorzata Frącz
4.
ALL STARTS AGAIN IN Dolina Rivendell FCI
pies
20 pkt.
Pinczer małpi, wł. Izabela Podolska

Pinczer miniaturowy

1.
GALINA Pilawa
suka
180 pkt.
Pinczer miniaturowy, wł. Władysław Mroszczyk
2.
CWANA LICHNERA Fantasmagoria
suka
105 pkt.
Pinczer miniaturowy, wł. Marta Lichnerowicz

Pinczer średni

1.
UNO Z ZADZIORNEGO GANGU Star of Elune (FCI)
pies
220 pkt.
Pinczer średni, wł. Mirosław Koreciński
2.
X-OTIS z Zadziornego Gangu FCI
pies
75 pkt.
Pinczer średni, wł. Klaudia Krych, Grzegorz Krych
3.
GRACJA Bemus Poland (FCI)
suka
30 pkt.
Pinczer średni, wł. Dominika Janiszewska

Płochacz niemiecki - Wachtelhund

1.
BASTA Warmiński Początek
suka
135 pkt.
Płochacz niemiecki - Wachtelhund, wł. Michał Nowak
2.
Slavinja (FCI) WIATR
pies
110 pkt.
Płochacz niemiecki - Wachtelhund, wł. Łukasz Stec
3.
BONO Diana Gra-Fan
pies
20 pkt.
Płochacz niemiecki - Wachtelhund, wł. Michał Nowak

Podenco z Ibizy krótkowłosy

1.
SIMKA RJABINA DE BERGERAC
suka
690 pkt.
Podenco z Ibizy krótkowłosy, wł. Karina Zielińska
2.
DEIMOS DE ENTRESALTOS
pies
170 pkt.
Podenco z Ibizy krótkowłosy, wł. Magdalena Bielecka

Pointer

1.
Mypoint's MARVEL
pies
440 pkt.
Pointer, wł. Karolina Baron, Dorottya Zahonyi-Abel
2.
Serapis z Halikarnasu
pies
265 pkt.
Pointer, wł. Dominik Słodczyk
3.
MALAGA z Karczewskiej Zagrody
suka
200 pkt.
Pointer, wł. Kamila Pfajfer
4.
Mypoint's MAVERICK
pies
120 pkt.
Pointer, wł. Marta Gotowiecka, Piotr Przybyło
5.
You Are My Biggest Dream
suka
100 pkt.
Pointer, wł. Karolina Baron, Patrycja Mazur-Szkodzińska
6.
BRONTES z Halikarnasu Poland
pies
90 pkt.
Pointer, wł. Magdalena Szafran, Krzysztof Sulej
7.
SYRENA z Halikarnasu Poland (FCI)
suka
80 pkt.
Pointer, wł. Krzysztof Sulej
8.
DEUKALION z Halikarnasu Poland
pies
70 pkt.
Pointer, wł. Krzysztof Sulej
9.
LENYA Loyal Point (FCI)
suka
35 pkt.
Pointer, wł. Sławomir Kurowski, Beata Kurowska
10.
DUMBLEDORE Loyal Point (FCI)
pies
20 pkt.
Pointer, wł. Sławomir Kurowski
11.
LEISI Loyal Point (FCI)
suka
15 pkt.
Pointer, wł. Sławomir Kurowski, Beata Kurowska
LIAN Loyal Point (FCI)
pies
15 pkt.
Pointer, wł. Sławomir Kurowski, Beata Kurowska

Polski owczarek nizinny

1.
Just Hajko (FCI) AKUKU
pies
525 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Barbara Danisz-Bajor
2.
ISTA AMA CANEM
suka
365 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Alicja Borsuk
3.
LAWINA POLSKA BIEL Hard River
suka
315 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Aurelia Skoczylas, Robert Skoczylas
4.
BUSALA BORSUCZE SIOŁO
suka
160 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Alicja Borsuk
5.
SILVER PRINCESS z Hordy Gabriela
suka
135 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Agnieszka Bartochowska
6.
FENIKS Z HORDY GABRIELA IBILANDIA FCI
pies
110 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Agnieszka Bartochowska
7.
BEDUMIL BORSUCZE SIOŁO
pies
90 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Alicja Borsuk
8.
LUBA Hard River
suka
85 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Katarzyna Nowak
9.
AMIRA z Hordy Gabriela
suka
45 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Agnieszka Bartochowska
10.
HERA z Hordy Gabriela
suka
20 pkt.
Polski owczarek nizinny, wł. Agnieszka Bartochowska

Polski owczarek podhalański

1.
PORTER Ku Owcom (FCI)
pies
390 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Agnieszka Lusina
2.
BRYNA Polska Biel (FCI)
suka
240 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas, Cynthia Skoczylas
3.
SKAŁKA z Lipowej Krainy (FCI)
suka
150 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Kinga Topolska
4.
E-Duszka Polska Biel FCI
suka
140 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Wojciech Zajac
5.
BOŻYDAR Polska Biel (FCI)
pies
130 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas, Robert Skoczylas
6.
NASLEDIE GURALEY AFRODYTA
suka
105 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas, Robert Skoczylas
7.
Barbie Spiska Watra
suka
90 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Marcin Materka
8.
JANIELA Spiska Watra
suka
80 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas, Robert Skoczylas
9.
CHABER z Butorowego Wierchu FCI
pies
60 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas
10.
APOLLO Spiska Watra
pies
45 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Kinga Topolska
11.
KARNY KARNIACZEK Ku Owcom
pies
40 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek
12.
H-RYSIO Polska Biel
pies
20 pkt.
Polski owczarek podhalański, wł. Aurelia Skoczylas, Robert Skoczylas

Polski spaniel myśliwski

1.
PERKOZ Dwór Hanna
pies
470 pkt.
Polski spaniel myśliwski, wł. Marcin Dąbrowski
2.
ANTONINA z Szerokiego Boru
suka
130 pkt.
Polski spaniel myśliwski, wł. Katarzyna Olechno
KOKOSZKA Leśna Inspiracja (FCI)
suka
130 pkt.
Polski spaniel myśliwski, wł. Marek Tobiasz
3.
ARTEMIDA z Szerokiego Boru
suka
90 pkt.
Polski spaniel myśliwski, wł. Elżbieta Jedlińska
4.
ORION z Krainy Bocianich Gniazd
pies
80 pkt.
Polski spaniel myśliwski, wł. Magdalena Sorys
5.
SAMBA z Krainy Bocianich Gniazd
suka
35 pkt.
Polski spaniel myśliwski, wł. Katarzyna Olechno

Porcelaine

1.
Neruda Roborovski
pies
330 pkt.
Porcelaine, wł. Klaudia Wiśniewska

Posokowiec bawarski

1.
EVAN BAYERISCHES BLUT Gończy Czart (FCI)
pies
430 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Hanna, Piotr Itzeli
2.
DEXTER Venandi Red (FCI)
pies
290 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Jacek Marczuk, Barbara Marczuk
3.
BERETTA z Wiatrakowej Góry
suka
255 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Anna Majdacka, Tomasz Majdacki
4.
KSENA Górki Radzymińskie (FCI)
suka
250 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Jacek Marczuk, Barbara Marczuk
5.
INKA z Beskidzkich Wysp (FCI)
suka
185 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Andrzej Ruciński
6.
OZJA z Klanu Posokowców FCI
suka
115 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Kinga Kruszniewska
7.
ARABESKA ze Świerzowskich Łąk
suka
75 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Justyna Kępka
8.
DAKOTA SFORA ELIZY (FCI)
suka
50 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Damian Zajączkowski
9.
Alfa Sfora Elizy
suka
30 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Damian Zajączkowski
STELLA BAYERISCHES BLUT Tesab-Aksed
suka
30 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Hanna, Piotr Itzeli
TANGO Vatrova FCI
pies
30 pkt.
Posokowiec bawarski, wł. Aleksandra Giz

Posokowiec hanowerski

1.
JAGO Fera Ignis
pies
200 pkt.
Posokowiec hanowerski, wł. Nikola Wencel
2.
JARA Fera Ignis
suka
125 pkt.
Posokowiec hanowerski, wł. Nikola Wencel
3.
FARA Bobrowy Las
suka
70 pkt.
Posokowiec hanowerski, wł. Monika Fuchs
JAVA Fera Ignis
suka
70 pkt.
Posokowiec hanowerski, wł. Waldemar Wencel

Presa Canario

1.
Oso Peneleos
pies
110 pkt.
Presa Canario, wł. Piotr Wojciechowski

Pudel duży (biały, brązowy, czarny)

1.
Kalcytowy Zakątek (FCI) CEKIN
pies
345 pkt.
Pudel duży (biały, brązowy, czarny), wł. Jolanta Wysłocka
2.
Volzhskiy Talisman EGOR
pies
335 pkt.
Pudel duży (biały, brązowy, czarny), wł. Marta Lorentz
3.
Zhemchuzhina Sibiri HEWLETT PAKKARD
pies
60 pkt.
Pudel duży (biały, brązowy, czarny), wł. Daria Budziszewska, Monika Witko, Hubert Grabowski

Pudel duży (srebrny, płowy)

1.
HEJ JUDE ze Sfory Chirona
suka
400 pkt.
Pudel duży (srebrny, płowy), wł. Ewa Drożdż-Winiarska
2.
BELFEGOR Ulminesco
pies
160 pkt.
Pudel duży (srebrny, płowy), wł. Daria Budziszewska, Monika Witko, Hubert Grabowski
3.
POODLE MAJESTY`S JOHN MAYALL
pies
50 pkt.
Pudel duży (srebrny, płowy), wł. Ewa Drożdż-Winiarska, Bęben Sebastian
4.
FANDIR LAPIS Corona Regni
pies
40 pkt.
Pudel duży (srebrny, płowy), wł. Daria Budziszewska, Monika Witko, Hubert Grabowski

Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny)

1.
MISS OPHELIA Od Lalanki
suka
660 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Beata Matławska
2.
SAPPHIRE Lexanis
pies
450 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Reglińska
3.
XENA THE ONLY ONE WARRIOR PRINCESS Czarna Fuga
suka
350 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Głowa-Łobodzińska
4.
KING OF MAGIC AND MIRACLES Czarna Fuga
pies
155 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Anna Głowa-Łobodzińska
5.
NEW GLORY Black Dignity
suka
135 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Agnieszka Pilawska-Sadlik
6.
REAL DIAMOND Black Dignity
suka
105 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Agnieszka Pilawska-Sadlik
7.
DAJ BUZIAKA LODZIA Inter Studio
suka
90 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Daria Budziszewska, Monika Witko, Hubert Grabowski
8.
Unique&Gorgeous Black Dignity
suka
50 pkt.
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny), wł. Emilia Bąk

Pudel miniaturowy (srebrny, płowy)

1.
SAVANNAH The Spirit of Silverhill
suka
265 pkt.
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy), wł. Renata Flig
2.
Bugatti Roxy Diamond
pies
230 pkt.
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy), wł. Sylwia Sosialuk
3.
DOLORES Direttamente Dal Paradiso
suka
140 pkt.
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy), wł. Sylwia Sosialuk
SETH The Spirit of Silverhill
pies
140 pkt.
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy), wł. Magdalena Bilska
4.
OFELIA z DYNASTII Jantarowa Fuga (FCI)
suka
125 pkt.
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy), wł. Małgorzata Nowak Wilowska
5.
NOBILIS ENZO Niebieska Rapsodia (FCI)
pies
90 pkt.
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy), wł. Sylwia Sosialuk, Piotr Pawełek

Pudel średni (biały, brązowy, czarny)

1.
Grace Kelly ISTNY CUD
suka
215 pkt.
Pudel średni (biały, brązowy, czarny), wł. Marta Miłek
2.
ARTEMIDA z Wiernych Małgosi
suka
165 pkt.
Pudel średni (biały, brązowy, czarny), wł. Daria Tokarska

Pudel toy

1.
WALLENBERG'S MARCO-POLO
pies
690 pkt.
Pudel toy, wł. Danuta Szwedowska
2.
EXECUTIVE LEAGUE OF GENTLEMEN
pies
385 pkt.
Pudel toy, wł. Danuta Szwedowska
3.
WYBORNY CIEMNY Next Germanika
pies
145 pkt.
Pudel toy, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek
4.
Arya Jantarowa Saga
suka
125 pkt.
Pudel toy, wł. Emilia Bąk
5.
RAFAEL LEONARDO Rusty Curls
pies
105 pkt.
Pudel toy, wł. Ewa Gębal
6.
WATA CUKROWA NEXT GERMANIKA
suka
100 pkt.
Pudel toy, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek, Carita Lund
7.
Betti Fortescky
suka
60 pkt.
Pudel toy, wł. Magdalena Bor
PAMELA Bursztynowa Bona (FCI)
suka
60 pkt.
Pudel toy, wł. Magdalena Bor
8.
Appeared White Cashmir
suka
55 pkt.
Pudel toy, wł. Agnieszka Szkobel
9.
ANAKONDA Les Couleurs de ma vie (FCI)
suka
30 pkt.
Pudel toy, wł. Daria Budziszewska, Monika Witko, Hubert Grabowski
Bhanyanan LA PETITE LIONNE
suka
30 pkt.
Pudel toy, wł. Adam Ostrowski, Jakub Kruczek, Carita Lund
10.
JESAMINE JAZZ Direttamente Dal Paradiso
suka
20 pkt.
Pudel toy, wł. Anna Au-Jakubowska

Pudel wielobarwny miniaturowy (czarno-biały)

1.
LAVINIA Varius Avis (FCI)
suka
120 pkt.
Pudel wielobarwny miniaturowy (czarno-biały), wł. Kinga Madej-Jagła

Puli biały

1.
JESTEM JAMAJKA z Korczówki
suka
420 pkt.
Puli biały, wł. Robert Ratajczak

Rhodesian Ridgeback

1.
DOTTY PAWS Sangoma
pies
330 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Jolanta Krystecka
2.
GIRL IN TROUBLE Sangoma
suka
150 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Edyta Ossowska
TAMU Uzuri Ridge
suka
150 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Marta Grochowska
3.
Cracovia Carbonado Gerdin Longridge
pies
110 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Aleksandra Strońska
GAMBIT Sangoma
pies
110 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Michał Raczyński
4.
DALOA Sirius-Canis Maior
suka
65 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Adrianna Przybyła
5.
Planet Melmac (FCI) MY DESTINY
pies
30 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Loretta Biczysko-Teperek
6.
BORN TO BE WILD Mystic Willow
suka
20 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Maja Wolny
7.
Planet Melmac (FCI) MAD ABOUT YOU
suka
15 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Loretta Biczysko-Teperek
8.
Etia Sirius-Canis Maior (FCI)
suka
10 pkt.
Rhodesian Ridgeback, wł. Magdalena Czekajewska-Stańczyk

Rosyjska bolonka kolorowa

1.
DEMO Dolina Pranoteci
pies
225 pkt.
Rosyjska bolonka kolorowa, wł. Jolanta Szarek-Rój
2.
DEBBY Dolina Pranoteci
suka
120 pkt.
Rosyjska bolonka kolorowa, wł. Jolanta Szarek-Rój
3.
RUSSKAYA ROSKOSH PAVA
suka
55 pkt.
Rosyjska bolonka kolorowa, wł. Jolanta Szarek-Rój

Rosyjski toy długowłosy

1.
TEOFIL Z Bursztynowej Kolekcji
pies
110 pkt.
Rosyjski toy długowłosy, wł. Alina Jóźwik-Strugała
2.
KIM KARDASHIAN z Kuzikolandii
suka
60 pkt.
Rosyjski toy długowłosy, wł. Barbara Wolański

Rottweiler

1.
Ramzes Kwanita
pies
605 pkt.
Rottweiler, wł. Piotr Mączkowski
2.
MAGNUM vom Grossen Tal
pies
215 pkt.
Rottweiler, wł. Barbara Wolański
3.
MADLEN ODEMON
suka
195 pkt.
Rottweiler, wł. Piotr Mączkowski
4.
HOKUS Emimar (FCI)
pies
125 pkt.
Rottweiler, wł. Grzegorz Sondaj
5.
RUN 2 THE LIMIT Suny Day's
pies
100 pkt.
Rottweiler, wł. Aneta Nykiel
6.
QIMURA Nice And Lovely FCI
suka
90 pkt.
Rottweiler, wł. Aneta Nykiel
7.
BEJ BI Nice And Lovely FCI
suka
70 pkt.
Rottweiler, wł. Amanda Sieńkowska
RITA VOM DAREX
suka
70 pkt.
Rottweiler, wł. Wanesa Łukasiewicz
8.
FRIDA Valarti
suka
60 pkt.
Rottweiler, wł. Barbara Wolański, Bogdan Wolański
Idokan Valarti
pies
60 pkt.
Rottweiler, wł. Łukasz Korbel
9.
KOBI Workingrott
pies
50 pkt.
Rottweiler, wł. Kacper Magnuski
10.
ISKRA Valarti
suka
30 pkt.
Rottweiler, wł. Barbara Wolański, Bogdan Wolański

Saarlooswolfhond

1.
KAAMOS LO'GOSH de In fine mundi
pies
200 pkt.
Saarlooswolfhond, wł. Barbara Szpakowska

Samoyed

1.
GADI MALTAYED
pies
120 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Adamczyk
2.
ORMUZ MOMO The Glow Of The Snowy Star FCI
pies
100 pkt.
Samoyed, wł. Izabela Pacha, Mariusz Pacha
3.
IRA OF ARGO Powiew Północy (FCI)
suka
95 pkt.
Samoyed, wł. Patrycja Luberda
4.
NABU Powiew Północy (FCI)
pies
70 pkt.
Samoyed, wł. Małgorzata Holly
5.
Jurassic Yed ALVARO GOLDEN STYLE
pies
55 pkt.
Samoyed, wł. Wioletta Trzepizur
6.
ANTARCTIC PRINCESS O MARK Virta Valo
suka
40 pkt.
Samoyed, wł. Kamila Bardzka
ERRERA NORTH DIAMOND
suka
40 pkt.
Samoyed, wł. Andrzej Adamczyk
7.
SHANTII SUPER STAR Small Silver
suka
35 pkt.
Samoyed, wł. Małgorzata Holly
8.
Art Muar FEEL MY POWER
pies
25 pkt.
Samoyed, wł. Wioletta Trzepizur
9.
Jurassic Yed AMANDI GOLDEN STYLE
suka
15 pkt.
Samoyed, wł. Wioletta Trzepizur

Schipperke

1.
LOVER PASSIONATE BY AHMED BOZIEW
pies
2110 pkt.
Schipperke, wł. Dorota Mikus-Koralewska
2.
Zuri by Atria Cordis
suka
450 pkt.
Schipperke, wł. Dorota Mikus-Koralewska
3.
Satisfaction From What You Do by Ahmed Boziev
suka
390 pkt.
Schipperke, wł. Dorota Mikus-Koralewska
4.
Masterpiece Of All Time By Ahmed Boziev
suka
285 pkt.
Schipperke, wł. Dorota Mikus-Koralewska
5.
ALTIN TAY UMA THURMAN
suka
160 pkt.
Schipperke, wł. Wiktoria Budczenkow

Seter angielski

1.
Silver Fog Foxtrot
pies
445 pkt.
Seter angielski, wł. Anna Cetnarowska
2.
BHANUMATI FOR SIMARILION Black White Passion
suka
375 pkt.
Seter angielski, wł. Aleksandra Najsarek
3.
Fairray Zero Zero Nine
suka
255 pkt.
Seter angielski, wł. Iwona Fabrowska
4.
Fairray You Are All I Ever Wanted
suka
85 pkt.
Seter angielski, wł. Iwona Fabrowska
5.
KAPITAN MARVEL Elater Polonica
suka
60 pkt.
Seter angielski, wł. Agnieszka Skórzewska, Marzena Skórzewska

Seter irlandzki

1.
Fairhaven ZENITH EL PRIMERO
pies
1220 pkt.
Seter irlandzki, wł. Marta Pilawa
2.
GUESS WHO'S BACK Ankalima
pies
595 pkt.
Seter irlandzki, wł. Aleksandra Janik
3.
CHRISTMAS BY THE FIREPLACE Z ARISLANDU (FCI)
pies
410 pkt.
Seter irlandzki, wł. Joanna Umińska
4.
Lanascol SMOKE AND MIRRORS
pies
245 pkt.
Seter irlandzki, wł. Jadwiga Konkiel
5.
AMO TE Rude Ziółko
suka
165 pkt.
Seter irlandzki, wł. Elżbieta Klimaszewska
6.
AT THE TOP OF THE WORLD Irish Devils
pies
150 pkt.
Seter irlandzki, wł. Aleksandra Janik
7.
Passion Fruit SHALL WE DANCE
pies
140 pkt.
Seter irlandzki, wł. Iwona Fabrowska
8.
EUNIKA Antipathis
suka
135 pkt.
Seter irlandzki, wł. Izabela Wieczorek
MOUSQUETAIRE ISAAC VICTORIEUX z Mahagonii Poland
pies
135 pkt.
Seter irlandzki, wł. Julia Kryger
9.
GWENDARIFF DUTCH INVADER
pies
130 pkt.
Seter irlandzki, wł. Paweł Iwanicki
10.
CHIARA FROM 5th AVENUE Amberin
suka
110 pkt.
Seter irlandzki, wł. Marzena Żbikowska
11.
Copper's MAGIC MASTER
pies
90 pkt.
Seter irlandzki, wł. Aleksandra Janik
12.
WILD CELESTY Dragonborn
pies
80 pkt.
Seter irlandzki, wł. Anna Ostrowska-Marczak
13.
PRAWY DO LEWEGO Z ARISLANDU (FCI)
pies
60 pkt.
Seter irlandzki, wł. Agnieszka Jędrkowiak-Cichy

Seter irlandzki czerwono-biały

1.
Cornadore BELO
pies
160 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek
2.
Cornadore BURICA
suka
150 pkt.
Seter irlandzki czerwono-biały, wł. Justyna Rojek

Seter szkocki - Gordon

1.
ICE EDGE Kochanej Emilki
pies
1470 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Anna Cetnarowska
2.
VOLCANO OF HAPPINESS Setamber (FCI)
pies
440 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Agnieszka Małgorzata Rogalska-Pieciułko
3.
Dolce Link Everywhere z Ojcowskiej Doliny
pies
325 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Magdalena Tatarczuk-Duda
4.
REASON TO BE PROUD Storm Corner
suka
305 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Alicja Stormowska
5.
DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny
pies
250 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Benita Malicka
6.
HORKA Beczka Śmiechu
suka
135 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Wojciech Śmiechowicz
7.
ICE TEA Kochanej Emilki
suka
90 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Mariola Sklorz
8.
LEAF O'HOPE Storm Corner
suka
45 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Alicja Stormowska
9.
HARD ROCK Under Sett FCI
pies
40 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Aleksandra Zukal
10.
GREAT GENIUS Kochanej Emilki
pies
35 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Mariola Sklorz
11.
HEART'S DESIRE Kochanej Emilki
suka
30 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Mariola Sklorz
12.
HUGGER Beczka Śmiechu
pies
25 pkt.
Seter szkocki - Gordon, wł. Anita Wieczorek-Ciesielska

Shar Pei

1.
Brekkukots Mylo Xyloto
pies
770 pkt.
Shar Pei, wł. Mariusz Kaszuba
2.
MALWINA z Kojca Cesarza
suka
250 pkt.
Shar Pei, wł. Mateusz Wojtyna
3.
ALPANA Asta La Vista
suka
120 pkt.
Shar Pei, wł. Łukasz Kuźniar, Jakub Trybuch
SANTA CLARA Asta La Vista
suka
120 pkt.
Shar Pei, wł. Malwina Golizda
4.
Vartdiv First
pies
110 pkt.
Shar Pei, wł. Beata Jonczyk
5.
Gustaw z Kojca Cesarza
pies
45 pkt.
Shar Pei, wł. Paweł Moskalewicz, Alicja Sadłowska-Moskalewicz
6.
GRACJA z Kojca Cesarza
suka
40 pkt.
Shar Pei, wł. Anna Rychlik
7.
HARLEY BLUE PEI Lero-Shar (FCI)
pies
30 pkt.
Shar Pei, wł. Artur Rykowski

Shiba

1.
TENSHIKURO Go Proud FCI
suka
145 pkt.
Shiba, wł. Ewelina Zgud
2.
BANRYUU KUROHANA Go Sapporo Kagasou
suka
130 pkt.
Shiba, wł. Ewelina Zgud
KUSHIRO NO HYOUGEN GO KUSHIRO NUNOMESOU
pies
130 pkt.
Shiba, wł. Agnieszka Skupińska, Izabela Przeczek
3.
Delen Solar Natsumi
suka
90 pkt.
Shiba, wł. Joanna, Krzysztof Korzus
4.
Delen Solar Okina
suka
80 pkt.
Shiba, wł. Joanna, Krzysztof Korzus
VAKA Go You Djenima
pies
80 pkt.
Shiba, wł. Jolanta Łachacz
5.
Y'KOCHI Inu No Kokoro
suka
75 pkt.
Shiba, wł. Beata Lampart
6.
TANRAY YARIS
pies
70 pkt.
Shiba, wł. Joanna, Krzysztof Korzus
7.
ASHIMARI NO HANABI GO Yuukitohokori
suka
50 pkt.
Shiba, wł. Kinga Nowak
8.
W'ZORRANA Ritorusamurai
suka
35 pkt.
Shiba, wł. Joanna, Krzysztof Korzus
9.
FUMIKO YOKOTORO Tujowy Bór FCI
pies
30 pkt.
Shiba, wł. Aneta Pawlus

Shih Tzu

1.
ZABAWMY SIĘ Blonde Ambition
pies
645 pkt.
Shih Tzu, wł. Agnieszka Pluta
2.
ARSSUNTIA (FCI) ARIA
suka
475 pkt.
Shih Tzu, wł. Bogumiła Koperkiewicz
3.
ARSSUNTIA (FCI) VANCO
pies
410 pkt.
Shih Tzu, wł. Bogumiła Koperkiewicz
4.
Solaris Avis Y'RYOTARO
pies
150 pkt.
Shih Tzu, wł. Agnieszka Kuszel
5.
LEGOLAS Z KOJCA COLI Ad Acte (FCI)
pies
145 pkt.
Shih Tzu, wł. Krystyna Kiwak
6.
VERONA TIBETAN ORCHID FCI
suka
130 pkt.
Shih Tzu, wł. Wioletta Paluch
7.
Lucky Arrow SUERTE
suka
90 pkt.
Shih Tzu, wł. Agnieszka Kuszel
8.
REX Seretem (FCI)
pies
60 pkt.
Shih Tzu, wł. Joanna Grenowicka
9.
Solaris Avis FCI Y' SPRING LOVE
suka
55 pkt.
Shih Tzu, wł. Agnieszka Kuszel
10.
Solaris Avis (FCI) SAGITTA
suka
50 pkt.
Shih Tzu, wł. Agnieszka Kuszel
11.
SILVANA TIBETAN ORCHID FCI
suka
40 pkt.
Shih Tzu, wł. Wioletta Paluch
12.
SEIKO Seretem FCI
suka
30 pkt.
Shih Tzu, wł. Joanna Grenowicka

Shikoku

1.
TOSHIYA-GAIA v.d. Egmato
pies
720 pkt.
Shikoku, wł. Kinga Nowak
2.
Dostoyanie Tayokhary TOSHIHIRO
pies
215 pkt.
Shikoku, wł. Jakub Smolinski
3.
Dostoyanie Toyokhary Tatsukomahime Go
suka
135 pkt.
Shikoku, wł. Karolina Kardasz

Siberian Husky

1.
Winter Melody JUST TOO COOL FOR TROUBLE
pies
625 pkt.
Siberian Husky, wł. Sylwia Goszka, Ewa Górska, Jose Luis Gomez
2.
Winter Melody YOU ARE IN TROUBLE
suka
590 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
3.
Kristari’s Comte
pies
290 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
4.
Winter Melody IT'S OK SHE IS A BLONDE
suka
155 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez
5.
Husqvarna M&M’s
pies
125 pkt.
Siberian Husky, wł. Jolanta Ziaja-Kardyka
6.
Winter Melody LA FURIA ROJA
suka
120 pkt.
Siberian Husky, wł. Sylwia Goszka, Ewa Górska, Jose Luis Gomez
7.
Winter Melody HEARTBREAKER
pies
80 pkt.
Siberian Husky, wł. Sylwia Goszka, Ewa Górska, Jose Luis Gomez
8.
HUSKY HAVEN YASIR SHAH
pies
75 pkt.
Siberian Husky, wł. Tadeusz Kaczmarek
9.
Husqvarna INTERSTELLAR CHAMPION
pies
65 pkt.
Siberian Husky, wł. Jolanta Ziaja-Kardyka
10.
Kristari's Frosted Fire
suka
60 pkt.
Siberian Husky, wł. Ewa Górska, Jose Luis Gomez Sanchez, Sylwia Goszka
11.
Husqvarna MAMMA MIA
suka
55 pkt.
Siberian Husky, wł. Jolanta Ziaja-Kardyka
Husqvarna QUAND JE T’AIME
suka
55 pkt.
Siberian Husky, wł. Jolanta Ziaja-Kardyka
12.
INDUS Sachem's Dream
pies
40 pkt.
Siberian Husky, wł. Sylwia Goszka
13.
Winter Melody UNDERCOVER AT SACHEM'S DREAM
suka
35 pkt.
Siberian Husky, wł. Sylwia Goszka
14.
LUXURY LIFE CYRUS KISSED BY THE SUN
pies
25 pkt.
Siberian Husky, wł. Tadeusz Kaczmarek
15.
Husqvarna UKULELE ONE IN A MILLION
pies
20 pkt.
Siberian Husky, wł. Jolanta Ziaja-Kardyka
Husqvarna WINNING AND SHINING
pies
20 pkt.
Siberian Husky, wł. Jolanta Ziaja-Kardyka
16.
Husqvarna ZARITTA
suka
15 pkt.
Siberian Husky, wł. Jolanta Ziaja-Kardyka

Skye Terrier

1.
JUGER EDELWEISS UPSIDE DOWN
pies
165 pkt.
Skye Terrier, wł. Dorota Najder

Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon

1.
FAIR PLAYER Lalabay
pies
580 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Elżbieta Trzybińska, Weronika Trzybinska
2.
FENOMEN Spiska Watra
pies
150 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Kinga Topolska
3.
Amber Beauty QUERIDA
suka
90 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Magdalena Dach
4.
AMAZING SILK Cheerful Butterfly
suka
80 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Justyna Sąsiadek
5.
TOSCA Opera Giacomo Puccini (FCI)
suka
65 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Kinga Topolska
6.
ILSA Efekt Motyla
suka
55 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Magdalena Dach, Anna Schellenberger
7.
QUITE A SUPRISE from Pine Fields
suka
10 pkt.
Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, wł. Justyna Sąsiadek

Spaniel tybetański

1.
Kiiramanna EXPECT NO LESS
pies
390 pkt.
Spaniel tybetański, wł. Ilona Windak
2.
YENNEFER Ilharess
suka
95 pkt.
Spaniel tybetański, wł. Ilona Windak
3.
LARA CROFT Ilharess
suka
60 pkt.
Spaniel tybetański, wł. Ilona Windak

Springer spaniel angielski

1.
Sieger's Walk On The Wild Side
pies
1090 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Dominika Wiśniewska, Natalia Górska
2.
Famous Choice Big Brazzel
suka
190 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Malgorzata Otto-Doppenberg
Lordsett GET ON TOP
pies
190 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Dąbrówka Talarczyk
3.
X Marks The Spot Big Brazzel
pies
175 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Malgorzata Otto-Doppenberg
4.
Lordsett RIO GRANDE
pies
145 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Aleksandra Pawłowicz
5.
X-MAS BLESSING Tamaam PL
suka
135 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Agnieszka Skórzewska, Marzena Skórzewska
6.
PROFESSOR XAVIER Elater Polonica
pies
120 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Agnieszka Skórzewska, Marzena Skórzewska
7.
MAGIC IN MY HEART Dream Passion
pies
90 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Katarzyna Tomaszewska
8.
Lordsett SHAZAM
pies
85 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Krzysztof Szews
9.
Candy Kiss Springerowa Dolina
suka
10 pkt.
Springer spaniel angielski, wł. Aneta Herman

Springer spaniel walijski

1.
PEPITA Ynys Afallon
suka
180 pkt.
Springer spaniel walijski, wł. Karolina, Grzegorz Papierowscy
2.
FRIDA Ynys Afallon
suka
160 pkt.
Springer spaniel walijski, wł. Karolina, Grzegorz Papierowscy

Staffordshire Bull Terrier

1.
POWER POTION Harpagon (FCI)
pies
195 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Aleksandra Wejdler
2.
GALAXY GLOW Harpagon (FCI)
suka
110 pkt.
Staffordshire Bull Terrier, wł. Aleksandra Wejdler

Suomenlapinkoira

1.
NANNI KAAPRO Albus
suka
260 pkt.
Suomenlapinkoira, wł. Małgorzata Solisz
2.
MILOT PÄTKIS Albus
pies
80 pkt.
Suomenlapinkoira, wł. Beata Sarlej
MUSTI PÄTKIS Albus
pies
80 pkt.
Suomenlapinkoira, wł. Beata Sarlej
3.
LECIBSIN SILMU
suka
60 pkt.
Suomenlapinkoira, wł. Beata Sarlej
4.
KIITOS KORPPI Albus
suka
40 pkt.
Suomenlapinkoira, wł. Małgorzata Solisz

Svensk Lapphund

1.
Mikkilskarfas Filosofiske Hedvig
suka
280 pkt.
Svensk Lapphund, wł. Anna Wojtusiak-Woźniak
2.
SALIA TAVES EXTREMELY HANDSOME BOY
pies
160 pkt.
Svensk Lapphund, wł. Olga Strzeszewska

Sznaucer miniaturowy biały

1.
DRACO WHITE STAR OF RAINBOWLAND
pies
600 pkt.
Sznaucer miniaturowy biały, wł. Rafał Koziełł
2.
CREME DE CASSIS FROM Dolina Rivendell FCI
suka
150 pkt.
Sznaucer miniaturowy biały, wł. Izabela Podolska
3.
CHILA Dyas Poland FCI
suka
80 pkt.
Sznaucer miniaturowy biały, wł. Agnieszka Kwolek
4.
OSCAR GOES TO Dolina Rivendell FCI
suka
40 pkt.
Sznaucer miniaturowy biały, wł. Izabela Podolska

Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny

1.
SIXTH SENSE THE STAR OF RAINBOWLAND
pies
850 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Rafał Koziełł
2.
Mifa Schnauzers (FCI) ALL ABOUT RECOGNITION
pies
515 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Agnieszka Węzik
3.
ZACNA DAMA Dzikie Pola FCI
suka
150 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Marta Szymańska, Renata Kulczyk
4.
JET LI Mengo Celebration
pies
95 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Dorota Motyka
5.
NEFRETETE SILVER STAR OF RAINBOWLAND
suka
60 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Rafał Koziełł
6.
HERO LUKE SKYWALKER FROM Dolina Rivendell FCI
pies
20 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Izabela Podolska
7.
UMKA URSA Nadpilickie Bestyjki
suka
15 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Dorota Motyka
8.
GORGEOUS CANDY Blue Bricassart FCI
suka
10 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
Tiesto SALLAI
suka
10 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny, wł. Marta Szymańska

Sznaucer miniaturowy czarny

1.
GIPSY KING BLACK STAR OF RAINBOWLAND
pies
385 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Rafał Koziełł
2.
OUR QUEEN BLACK STAR OF RAINBOWLAND
suka
100 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Rafał Koziełł
3.
DAMA KAMELIOWA Z Dolina Rivendell FCI
suka
70 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Izabela Podolska
IT'S HELLOWEEN WITCH FROM Dolina Rivendell FCI
suka
70 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Izabela Podolska
ORINA Dulce Celeste (FCI)
suka
70 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Joanna Wrotna-Opoka
4.
MISTER BASIL'S TIME Nan Eldar
pies
55 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Ewa Waszczuk, Dorota Skoczylas-Andrzejczyk
5.
GOLDEN RAINBOW With Me (FCI)
suka
50 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Joanna Potocka
6.
NON POSSUMUS Dolina Rivendell FCI
suka
10 pkt.
Sznaucer miniaturowy czarny, wł. Izabela Podolska

Sznaucer miniaturowy pieprz i sól

1.
LEGE ARTIS Dentis
suka
260 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
2.
LORD OF THE RINGS OF Dolina RIvendell
pies
215 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Izabela Podolska
3.
FREDDIE MERCURY Blue Bricassart FCI
pies
195 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
4.
KROKUS Tostom
pies
170 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Andrzej Gera
5.
NEMO Dentis
pies
150 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
6.
CANNABIS Malinowy Ogród (FCI)
pies
110 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Halina Wielguszewska
7.
Spirited Away (FCI) MG MAGNETTE
suka
105 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Halina Wielguszewska
8.
ROSA Dentis
suka
95 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
9.
SIMPLY BLACK THE POWER OF LOVE
pies
85 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Katarzyna Wiśniewska
10.
HAVANA z Sardanu
suka
75 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Izabela Podolska
11.
APOLLINARIS Bearded Happiness (FCI)
suka
70 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Halina Wielguszewska
TAJPER Palisario FCI
pies
70 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Joanna Rusiecka
12.
MERLIN MONROE z Bieleho Domu
suka
60 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Izabela Podolska
13.
CREDO Dentis
suka
40 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Ewa, Tomasz Sitkiewicz
14.
VERONICA Tostom (FCI)
suka
25 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Andrzej Gera
15.
BACARDI ANIBARH
suka
20 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Małgorzata Anna Nierod
HARRY POTTER Palisario FCI
pies
20 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Joanna Rusiecka
ICELANDIC VIKING QUEEN IN Dolina Rivendell (FCI)
suka
20 pkt.
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól, wł. Izabela Podolska

Sznaucer olbrzym czarny

1.
ZENTA Duch Wysokiego Napięcia FCI
suka
145 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Agnieszka Kwolek
2.
TEMIDA Dyas Poland (FCI)
suka
100 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Dariusz Buchta
3.
ORLANDO Slunecni paprsek
pies
35 pkt.
Sznaucer olbrzym czarny, wł. Maria Mikołajska

Sznaucer olbrzym pieprz i sól

1.
CALIBER Habruvka
pies
25 pkt.
Sznaucer olbrzym pieprz i sól, wł. Dorota Motyka

Sznaucer średni czarny

1.
AIRA Szalona Ferajna
suka
50 pkt.
Sznaucer średni czarny, wł. Joanna Bakun, Monika Ziółek
2.
PRAGA MAGNUM CORDIS Grand Calvera
suka
45 pkt.
Sznaucer średni czarny, wł. Monika Ziółek
3.
PALMIRA BLACK Magnum Cordis
suka
20 pkt.
Sznaucer średni czarny, wł. Monika Ziółek

Sznaucer średni pieprz i sól

1.
IRON MAN Elitesse
pies
475 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Michał Włodarczak
2.
ORION Alarm Beskyd
pies
360 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Michał Włodarczak
3.
Maurice Pepper Grand Calvera
pies
290 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Barbara Muzol
4.
SKYFALL Elitesse
suka
230 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Agnieszka Urbańska
5.
DRAGANA z Rozkoszowskiej Chaty
suka
150 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Renata Garbiec Grabarczuk
6.
TELIMENA z Rozkoszowskiej Chaty
suka
130 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Renata Garbiec Grabarczuk
7.
THOR MAGNUM CORDIS Grand Calvera
pies
110 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Monika Ziółek
8.
GALA z Rozkoszowskiej Chaty
suka
70 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Renata Garbiec Grabarczuk
9.
DEXTER Magnum Cordis
pies
35 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Joanna Bakun
10.
LOSKA VAIVORYKSTE
suka
30 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Natalia Zakrzewska
11.
HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse
suka
25 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Joanna Bakun
12.
Akira Deltras Gang FCI
suka
20 pkt.
Sznaucer średni pieprz i sól, wł. Krzysztof Czarnecki

Szpic japoński

1.
Snow-White Butterfly HITOMI
suka
160 pkt.
Szpic japoński, wł. Ariel Pałka
2.
ROMEO NO SHIROI OJI OF SAKURA MATSURI
pies
120 pkt.
Szpic japoński, wł. Natalia Maziarz-Hłond

Szpic mały biały

1.
Amanii Ice Diamond Prot Legends (FCI)
suka
260 pkt.
Szpic mały biały, wł. Agnieszka Bajkowska
2.
FORTUNA vom Lippeufer
suka
220 pkt.
Szpic mały biały, wł. Małgorzata Spychała
3.
ROSA Iz Usadby Olgi
suka
130 pkt.
Szpic mały biały, wł. Maria Szymanowska
4.
WANILKA Krisanda
suka
100 pkt.
Szpic mały biały, wł. Karolina Dudziak-Rychły
5.
LEYLA Fluffy Kiss
suka
80 pkt.
Szpic mały biały, wł. Nhat Long Nguyen
6.
HABA Perłowy Ogród FCI
suka
65 pkt.
Szpic mały biały, wł. Małgorzata Spychała, Joanna Kozłowska
7.
JUST LIKE FIRE Ricordatidime FCI
pies
40 pkt.
Szpic mały biały, wł. Wiktoria Beń
8.
KALISZANKA Perłowy Ogród FCI
suka
25 pkt.
Szpic mały biały, wł. Wiktoria Beń
9.
Bennet ORCHIDE IN BLOSSOM
pies
15 pkt.
Szpic mały biały, wł. Karolina Dudziak-Rychły

Szpic mały kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty, inne kolory)

1.
Dior Black Dream Pom Sweet
pies
190 pkt.
Szpic mały kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty, inne kolory), wł. Nhat Long Nguyen
2.
VESELI GNOM BANDMASTER
pies
145 pkt.
Szpic mały kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty, inne kolory), wł. Bogumiła Bober
3.
NOVA Foxy Nose
suka
75 pkt.
Szpic mały kolorowy współczesny (pomarańczowy, wilczasty, inne kolory), wł. Nhat Long Nguyen

Szpic miniaturowy (Pomeranian)

1.
If I Fall In Love Premiera Poland (FCI)
pies
240 pkt.
Szpic miniaturowy (Pomeranian), wł. Bożena Borkowska-Grochala
2.
Souvenir Premiera Poland (FCI)
pies
210 pkt.
Szpic miniaturowy (Pomeranian), wł. Bożena Borkowska-Grochala
3.
Password Premiera Poland (FCI)
pies
190 pkt.
Szpic miniaturowy (Pomeranian), wł. Bożena Borkowska-Grochala
4.
Promise Premiera Poland (FCI)
suka
180 pkt.
Szpic miniaturowy (Pomeranian), wł. Bożena Borkowska-Grochala
5.
Penelope Gracja-Pom
suka
170 pkt.
Szpic miniaturowy (Pomeranian), wł. Artur Sikora
6.
Caletto VALENTINO 4 YOU
pies
150 pkt.
Szpic miniaturowy (Pomeranian), wł. Joanna Świerska
7.
Last Time Premiera Poland (FCI)
pies
70 pkt.
Szpic miniaturowy (Pomeranian), wł. Bożena Borkowska-Grochala

Szpic średni biały

1.
EMMA SNOWY GIRL Krisanda
suka
640 pkt.
Szpic średni biały, wł. Renata Kołton

Szpic wilczy

1.
BARSAMIN ELDA HARMA
pies
380 pkt.
Szpic wilczy, wł. Ariel Pałka
2.
CZAKO ze Smolandii (FCI)
pies
200 pkt.
Szpic wilczy, wł. Tomasz Bednarski
3.
CHILLI Element of Me
suka
110 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek
4.
BRENDY Great Silvanus (FCI)
suka
105 pkt.
Szpic wilczy, wł. Zofia Dąbrowska
5.
SONNY SMILE
suka
85 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek
6.
HOGAN Patland (FCI)
pies
70 pkt.
Szpic wilczy, wł. Agnieszka Wilczek
7.
AZJA AGENT Loca Perro
suka
45 pkt.
Szpic wilczy, wł. Izabela Klein
8.
AGENT MALDER VITANIA-STAR
pies
40 pkt.
Szpic wilczy, wł. Beata Sarlej
Tulskiy Sapphire Tatyany ZERONA
suka
40 pkt.
Szpic wilczy, wł. Ariel Pałka
9.
GEISA AGENT Albus
suka
15 pkt.
Szpic wilczy, wł. Beata Sarlej

Terier brazylijski

1.
Jakard Wejherstaff KINGSTON
pies
340 pkt.
Terier brazylijski, wł. Anna Sadowska
2.
IRUN Jakard Wejherstaff
pies
205 pkt.
Terier brazylijski, wł. Zula Przybylińska
3.
Jakard Wejherstaff IBIZA
suka
155 pkt.
Terier brazylijski, wł. Daria Dzięgelewska

Terier irlandzki

1.
Nezhnoye Plamya VERBENA Z KUZNI CHAMPIONOW
suka
340 pkt.
Terier irlandzki, wł. Dagmara Herman-Korytkowska
2.
Nezhnoye Plamya EREMON
pies
280 pkt.
Terier irlandzki, wł. Dagmara Herman-Korytkowska
3.
KIND OF MAGIC Terraville (FCI)
pies
150 pkt.
Terier irlandzki, wł. Justyna Zuber
4.
NEZHNOYE PLAMYA JOSIE
suka
140 pkt.
Terier irlandzki, wł. Anna Wencel

Terier szkocki

1.
POSH SPICE OF Dominoscots
suka
1220 pkt.
Terier szkocki, wł. Dominika Kubisz
2.
MARISS EFFECT
pies
360 pkt.
Terier szkocki, wł. Aleksandra Harnasz
3.
SPICE UP YOUR LIFE OF Dominoscots
suka
115 pkt.
Terier szkocki, wł. Dominika Kubisz
4.
Hanele Ava Majesco
suka
50 pkt.
Terier szkocki, wł. Małgorzata Kędzierska
5.
O`NIKA Magic Scotland
suka
45 pkt.
Terier szkocki, wł. Małgorzata Kędzierska

Terier tybetański

1.
WATERLEY TELEGRAM SAM
pies
195 pkt.
Terier tybetański, wł. Aleksandra Mendyk
2.
Gemini of Wild Marry
pies
140 pkt.
Terier tybetański, wł. Marcin Denkiewicz

Terier walijski

1.
PRETTY WOMAN Blue Bricassart
suka
285 pkt.
Terier walijski, wł. Karolina Wójcik-Wonorska, Artur Wonorski
2.
NAZIR Buszówka
pies
205 pkt.
Terier walijski, wł. Mirosława Jabłońska
3.
HERMES BIRKIN Keira’s Signature
pies
120 pkt.
Terier walijski, wł. Łukasz Krawczyk
4.
TVANTENGEN WHISKEY ON ROKS
pies
80 pkt.
Terier walijski, wł. Larysa Karpińska-Jettka, Natalia Jettka
5.
SIVERSKIY VETTI
suka
70 pkt.
Terier walijski, wł. Łukasz Krawczyk
6.
GRAF Z Dzikowego Lasu
pies
55 pkt.
Terier walijski, wł. Andrzej Białek
7.
Greta Zacisze Huberta
suka
40 pkt.
Terier walijski, wł. Andrzej Białek
8.
SUZANNA Blue Bricassart FCI
suka
30 pkt.
Terier walijski, wł. Patrycja Rajwer

Thai Ridgeback Dog

1.
TONGSAMUT TRD TONG KAOW
pies
800 pkt.
Thai Ridgeback Dog, wł. Dorota Tokarska
2.
NELLIREL FANTA
suka
335 pkt.
Thai Ridgeback Dog, wł. Aleksandra Chmielewska
3.
BUAKWAN'S FAR AWAY BY PDS
suka
50 pkt.
Thai Ridgeback Dog, wł. Aleksandra Chmielewska

Tornjak

1.
Don Juan Malowana Izba
pies
310 pkt.
Tornjak, wł. Anna Mokry, Emilia Magda

Tosa

1.
MAXIMUS E.A.Y znad Brzegu Świdra
pies
320 pkt.
Tosa, wł. Tadeusz Stoczewski
2.
YUKIO Twierdza Samuraja
pies
170 pkt.
Tosa, wł. Agnieszka Bonczek
3.
NIK MAJESTIC GEIJI
suka
105 pkt.
Tosa, wł. Sławomir Garus

Vostochno-Evropeiskaya Ovcharka

1.
TERRA GARDARIYA VENECIYA
suka
30 pkt.
Vostochno-Evropeiskaya Ovcharka, wł. Marta Lichnerowicz

Welsh Corgi Cardigan

1.
Corgi na Volge RUSSIAN RIVER
suka
310 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Julita Rygier
2.
Cardiganium UGO
pies
160 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Aleksandra Krzyżewska
3.
KASZTANOWA KLUSKA Uszaty Urok
suka
130 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Paulina Tomków-Pawłowska
4.
TELLTAIL FASHIONABLY LATE
suka
120 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Marzena Stelmaszewska
ZARKA Elsagrafa (FCI)
suka
120 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Maria Grzelak
5.
Legendary Fire Vanilla Frise Napoleońska Zagroda Welsh
suka
110 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Beata Ring
6.
Genesis Ingermanlandija
pies
105 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Bożena Mckibbin
Uszaki (FCI) RAIN DEER
pies
105 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Izabela Napiórkowska
7.
Fest BEST BUDDY
pies
60 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Julita Rygier, Beata Dawidzińska
8.
The Story Bella Napoleońska Zagroda Welsh
suka
45 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Beata Ring
9.
KINDER BUENO Dummles
pies
40 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Aneta Pietrzak
10.
DRACARYS Von Plątonogi
suka
20 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Aleksandra Krzyżewska
LADY OF WINTERFELL Dummles
suka
20 pkt.
Welsh Corgi Cardigan, wł. Aneta Pietrzak, Magdalena Foit

Welsh Corgi Pembroke

1.
KICIA KOCIA Lisiura
suka
570 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Anna Redlicka, Anna Mejer
2.
LULIANNA Lisiura
suka
290 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Anna Redlicka, Anna Mejer
3.
Kotomin's UMA THURMAN
suka
220 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Aleksandra Krzyżewska
4.
CACANEK KUSY Lisiura (FCI)
pies
120 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Jacek Kasprzak
5.
CHICAGO BULLS Iz Doma Vengre
pies
100 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Paulina Przybysz
6.
GABI Elsagrafa
suka
90 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Grażyna Szagala
7.
KRASNOLUDEK GBUREK Alpejskie Zauroczenie (FCI)
pies
50 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Monika Przybylska
8.
BAYILEYS Perlina Poltavi (FCI)
suka
45 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Yevheniia Harkavchenko
9.
BAJKA Dostojny Lisek
suka
40 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Barbara Barańska
10.
MERIDA Nowa Szkocja FCI
suka
15 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Paulina Przybysz
11.
Q-SICIELKA Dellbenq
suka
10 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Paulina Przybysz, Wiesław Bartkowiak
12.
TIMUR z PIASHCHOTNAI ZORKI
pies
5 pkt.
Welsh Corgi Pembroke, wł. Yevheniia Harkavchenko

West Highland White Terrier

1.
WONDER WHY Sunshine Celebration
pies
1170 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Magdalena Fronczyk
2.
POLISH GIRL Preeminent White Dog
suka
310 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Magdalena Fronczyk
3.
HOKUS POKUS Adamantina Corda
pies
230 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Beata Stępień
4.
MY LITTLE DEVIL Preeminet White Dog
suka
35 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Marcin Hawro
5.
ATLAS West Fusion FCI
pies
15 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Krystian Fenske
6.
FERBI FABIA Vichy Rose
suka
10 pkt.
West Highland White Terrier, wł. Krystian Fenske

Whippet

1.
Brilliant Pearl's Easy Breezy
suka
1625 pkt.
Whippet, wł. Kamil Kozioł, Kacper Buła
2.
BAGGIO Belle Forme
pies
785 pkt.
Whippet, wł. Adam Sławik
3.
Play a While REMAINS OF THE DAY
suka
680 pkt.
Whippet, wł. Wojciech - Albert Kurkowski
4.
Dew PEGASUS-FEATHER
suka
450 pkt.
Whippet, wł. Wojciech - Albert Kurkowski
5.
ROBERT RODERICK TO FESTINA Synergy
pies
365 pkt.
Whippet, wł. Hanna Woźna-Gil
6.
Sobers FENWICK FOR BELLE FORME
pies
155 pkt.
Whippet, wł. Adam Sławik
7.
GUINNEVERE Equiborn
suka
135 pkt.
Whippet, wł. Agnieszka Kruczkowska
8.
GULIETTA FESTINA Paka Czworaka (FCI)
suka
110 pkt.
Whippet, wł. Hanna Woźna-Gil
9.
Majestrian CASINO ROYALE
pies
105 pkt.
Whippet, wł. Wojciech - Albert Kurkowski
MISSONI of Gentle Mind
suka
105 pkt.
Whippet, wł. Hanna Woźna-Gil

Wilczarz irlandzki

1.
QUANTO ZEUS FESTINA
pies
600 pkt.
Wilczarz irlandzki, wł. Elżbieta Kargol
2.
BALLERINA SI CHIAMA BELLA RUSSA Khlan FCI
suka
285 pkt.
Wilczarz irlandzki, wł. Ewa Sokół-Iskra
3.
ZETHAR HADES FESTINA
pies
140 pkt.
Wilczarz irlandzki, wł. Elżbieta Kargol
4.
Frida Averlon vom Steinbacherberg
suka
60 pkt.
Wilczarz irlandzki, wł. Hanna Woźna-Gil

Wyżeł fryzyjski

1.
SWEETIE DES GRANDES DUCHESSES DE POUCHKINE
pies
10 pkt.
Wyżeł fryzyjski, wł. Tamara Czajkowska

Wyżeł niemiecki krótkowłosy

1.
FENDI z Czarnego Dworu (FCI)
suka
180 pkt.
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Dariusz Zaborowicz
2.
WILLIAM Keiviento
pies
125 pkt.
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Mateusz Król
3.
Enya Keiviento
suka
105 pkt.
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Leonard Laskowski
4.
MALOMKOZI Vertiga
suka
90 pkt.
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Marcin Szczepaniak, Aleksandra Garbacz
5.
BRUTAL HAUS ILLMARK
pies
70 pkt.
Wyżeł niemiecki krótkowłosy, wł. Paweł Lisiak

Wyżeł niemiecki szorstkowłosy

1.
FLORA Bukowa Ostoja
suka
180 pkt.
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł. Ireneusz Meller, Alicja Meller
2.
APPLAUSE FOR SPARKLE Jack's Life (FCI)
suka
130 pkt.
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł. Jacek Wąs
3.
EROS vom Jack's Life (FCI)
pies
120 pkt.
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł. Jacek Wąs
4.
CLAP FOR ISZTAR Jack's Life (FCI)
suka
80 pkt.
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł. Jacek Wąs
ORION Loyal Point (FCI)
pies
80 pkt.
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł. Sławomir Lenarcik
5.
ERIKA Bukowa Ostoja
suka
30 pkt.
Wyżeł niemiecki szorstkowłosy, wł. Ireneusz Meller

Wyżeł pirenejski

1.
JEAN Loyal Point (FCI)
pies
260 pkt.
Wyżeł pirenejski, wł. Urszula Chwałkowska
2.
JACQUELINE Loyal Point (FCI)
suka
95 pkt.
Wyżeł pirenejski, wł. Sławomir Kurowski, Beata Kurowska
3.
MAGALI del Guardengo
suka
50 pkt.
Wyżeł pirenejski, wł. Urszula Chwałkowska

Wyżeł weimarski krótkowłosy

1.
Zaidee Line Paparazzi
pies
1675 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Kacper Buła
2.
FANTASIA SAPORE Atria Cordis
suka
1295 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Agata Owczarska
3.
Ruby Lips by Atria Cordis
suka
630 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Dorota Mikus-Koralewska
4.
RACE OF GLORY BY Atria Cordis
suka
160 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Justyna Szymor
5.
Yar Helen House ABIGEIL
suka
80 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Wiktoria Budczenkow
6.
Born To Be Prime LILOO
suka
70 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Wiktoria Budczenkow
7.
D'Argento Vien B-PERFECT
suka
60 pkt.
Wyżeł weimarski krótkowłosy, wł. Wiktoria Budczenkow

Wyżeł węgierski krótkowłosy

1.
JAGGER VIZSLA PASION (FCI)
pies
460 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Andrzej Bocheński
2.
BELLIE Magyar-Tim
suka
280 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Lidia Michalak
JASKIER Vizsla Pasion (FCI)
pies
280 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Jarosław Frączek, Anna Frączek
3.
GIA Magyar Tim (FCI)
suka
120 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Sylwia Wawszczyk
NOTA Ruda Szata
suka
120 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Katarzyna Lange
4.
TAJGA Rusty Sparks (FCI)
suka
115 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Joanna Karolczak
5.
BONNIE Rusty Ark (FCI)
suka
85 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Anastazja Perek
6.
QUATRO Magyar Tim
pies
60 pkt.
Wyżeł węgierski krótkowłosy, wł. Lidia Michalak

Wyżeł włoski krótkowłosy

1.
Imagine Venator D'Ursus
suka
80 pkt.
Wyżeł włoski krótkowłosy, wł. Izabela Michalak
2.
Bisou Del Regno Dei Bracchi
suka
65 pkt.
Wyżeł włoski krótkowłosy, wł. Izabela Michalak
3.
TRATTORIA Loyal Point (FCI)
suka
10 pkt.
Wyżeł włoski krótkowłosy, wł. Sławomir Kurowski

Wyżeł włoski szorstkowłosy

1.
BUONA SERA ROSS CYNOPOLIS z Arislandu
suka
730 pkt.
Wyżeł włoski szorstkowłosy, wł. Jadwiga Konkiel
2.
RUSSIAN MATRYOSHKA z Arislandu
suka
290 pkt.
Wyżeł włoski szorstkowłosy, wł. Jadwiga Konkiel

Yorkshire Terrier

1.
L'YANA DE VISTA SAMBUCA
suka
530 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Jacek Wóltański
2.
HAMILTON Nove Kasio
pies
165 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Jacek Wóltański
3.
TOOTSIE Pro Amare (FCI)
suka
145 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Dagmara Sulich
4.
UNCJA Pro Amare (FCI)
suka
20 pkt.
Yorkshire Terrier, wł. Dagmara Sulich, Paweł Sulich